window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja laserowa w Rzeszowie - bezbolesne zabiegi - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja laserowa w Rzeszowie
Depilacja laserowa w Rzeszowie
Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia
Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych przez studio urody. Jeśli marzysz o gładkiej i jedwabistej skórze bez konieczności częstego golenia, woskowania czy depilacji mechanicznej, to depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Dzięki nowoczesnej technologii depilacji laserowej Lightsheer możesz cieszyć się trwałym i bezbolesnym usuwaniem owłosienia z dowolnej części ciała.

Depilacja laserowa Rzeszów to nowoczesny, skuteczny i bezpieczny zabieg usuwania zbędnego owłosienia z niemal każdej okolicy Twojego ciała. Jest to zabieg, który należy wykonać w serii ok. 6-8 zabiegów na każdą partię ciała w odstępach 8-12 tygodni.

Salon Kosmetyki laserowej - Laser Delux, to miejsce gdzie wykonasz bezbolesny zabieg depilacji laserowej w Rzeszowie. Skuteczność naszych zabiegów zawdzięczamy niezawodnemu, certyfikowanemu, medycznemu laserowi Light Sheer Duet. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii dla skóry w naszym salonie, zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem. W trakcie takiej wizyty dokładnie omawiamy cały zabieg, wykluczamy ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania i wykonujemy próbę laserową. Ma to na celu dostosowanie parametrów lasera do Twojej karnacji i rodzaju włosków.

Depilacja laserowa jest bezbolesna, gdyż włosków nie trzeba wyrywać, tak jak to jest w przypadku innych metod. Depilacja laserem w Rzeszowie pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia nawet w delikatnych partiach ciała. Na uwagę zasługuje również skuteczność, gdyż włosy w miejscu depilacji stają się słabsze i mniej widoczne. Trwała depilacja laserowa w Rzeszowie jest więc rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się problemów z uciążliwymi włoskami.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową w Laser Delux w Rzeszowie?

Efektywność - zabieg przeprowadzamy laserem diodowym LightSheer, który jest najlepszym sprzętem na rynku

Opłacalność zabiegu - po depilacji laserowej nigdy już nie kupisz maszynek do golenia, kremów, depilatorów czy wosku!

Brak wrastających włosków - depilacja laserowa likwiduje problem z zapaleniem mieszka włosowego, podrażnieniami i wrastającymi włoskami

Precyzja depilacji laserowej - wiązka światła lasera skierowana jest bezpośrednio na cebulki włosa i mieszki włosowe, dlatego usuwamy jedynie owłosienie, a skóra i sąsiadujące tkanki pozostają całkowicie bezpieczne.

Jak wygląda depilacja laserowa w Rzeszowie?
Laser do depilacji LightSheer działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego LightSheer Duet jest tak skuteczny? Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicom lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa. Dzięki temu laser działa precyzyjnie, co pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca.

Depilacja laserowa polega na uszkodzeniu mieszka włosowego za pomocą światła lasera, które przenika przez skórę i zamienia się w energię cieplną. Ta energia niszczy komórki odpowiedzialne za aktywny wzrost włosa, uniemożliwiając mu odrastanie. Depilacja laserowa jest skuteczna tylko na włosach znajdujących się w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby uzyskać optymalne rezultaty. Zazwyczaj potrzeba od 6 do 8 zabiegów, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Jakie partie ciała są najczęściej depilowane laserowo?
W przypadku kobiet, które korzystają z zabiegów depilacji zwykle jest to:

 • depilacja bikini
 • depilacja nóg,
 • depilacja pach
 • depilacja rąk
 • depilacja sutków
 • depilacja stóp

W Laser DeLux  w Rzeszowie najczęściej wykonujemy depilację laserową pach, bikini, nóg, twarzy oraz brzucha i sutków.

Depilacja laserowa pach
Zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer.
Depilacja laserowa bikini
Wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!
Depilacja laserowa nóg
Dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!
Depilacja laserowa rąk
Mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy!
Depilacja laserowa twarzy
Wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach na policzkach, brodzie, nad górną wargą oraz na szyi.
Depilacja laserowa sutków
Jest to krótki zabieg depilacji, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo!
Depilacja laserowa brzucha
Ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki laserowi Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

Depilacja z wykorzystaniem lasera w Rzeszowie to zabieg, który zapewnia długotrwałe i trwałe efekty, ale nie oznacza to, że jest na całe życie. Depilacja laserowa nie usuwa włosów całkowicie, ale znacznie je osłabia i zmniejsza ich ilość. Niektóre włosy mogą odrastać po pewnym czasie, zwłaszcza pod wpływem zmian hormonalnych, genetycznych lub środowiskowych.

Ile zabiegów potrzeba, aby przedłużyć efekty laserowego usuwania owłosienia?

Aby utrzymać efekt po depilacji laserowej w Rzeszowie, zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających co 6-12 miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb i reakcji skóry. Zabiegi przypominające polegają na usunięciu pojedynczych włosów, które mogą odrastać po serii zabiegów głównych. Zabiegi przypominające są szybkie, tanie i łatwe do wykonania. Warto także pamiętać, że jasne włosy są mniej podatne na działanie nawet najlepszego lasera, dlatego efekty mogą być mniej widoczne.

Jak często wykonywać zabieg laserowej depilacji w Rzeszowie?

Włosy na naszym ciele rosną w cyklach, które składają się z trzech faz: anagen, katagen i telogen. Zrozumienie tych faz jest ważne, aby wiedzieć, kiedy i jak często wykonywać depilację laserową.

 1. Anagen - to faza aktywnego wzrostu włosa, która trwa od 2 do 6 lat.
 2. Katagen - to faza przejściowa, która trwa od 2 do 3 tygodni.
 3. Telogen - to faza spoczynku, która trwa od 2 do 4 miesięcy.

W danym momencie na naszym ciele znajdują się włosy w różnych fazach wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby trafić na wszystkie włosy w fazie anagen. Zazwyczaj potrzeba od 4 do 6 zabiegów, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Bezbolesna depilacja laserowa w Rzeszowie to jeden z najpopularniejszym zabiegów w naszym salonie. Umów się na wizytę w Laser Delux Rzeszów i pozbądź się problemu niechcianego owłosienia!Przeciwwskazania do zabiegu laserowej depilacji

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opalanie w solarium;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane.


Urządzenie do przeprowadzenia depilacji laserowej

W Laser DeLux w Rzeszowie zabiegi depilacji wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Dlaczego LightSheer Duet jest tak skuteczny? Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicą lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa

.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych przez studio urody. Jeśli marzysz o gładkiej i jedwabistej skórze bez konieczności częstego golenia, woskowania czy depilacji mechanicznej, to depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Dzięki nowoczesnej technologii depilacji laserowej Lightsheer możesz cieszyć się trwałym i bezbolesnym usuwaniem owłosienia z dowolnej części ciała.

Depilacja laserowa Rzeszów to nowoczesny, skuteczny i bezpieczny zabieg usuwania zbędnego owłosienia z niemal każdej okolicy Twojego ciała. Jest to zabieg, który należy wykonać w serii ok. 6-8 zabiegów na każdą partię ciała w odstępach 8-12 tygodni.

Salon Kosmetyki laserowej - Laser Delux, to miejsce gdzie wykonasz bezbolesny zabieg depilacji laserowej w Rzeszowie. Skuteczność naszych zabiegów zawdzięczamy niezawodnemu, certyfikowanemu, medycznemu laserowi Light Sheer Duet. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii dla skóry w naszym salonie, zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem. W trakcie takiej wizyty dokładnie omawiamy cały zabieg, wykluczamy ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania i wykonujemy próbę laserową. Ma to na celu dostosowanie parametrów lasera do Twojej karnacji i rodzaju włosków.

Depilacja laserowa jest bezbolesna, gdyż włosków nie trzeba wyrywać, tak jak to jest w przypadku innych metod. Depilacja laserem w Rzeszowie pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia nawet w delikatnych partiach ciała. Na uwagę zasługuje również skuteczność, gdyż włosy w miejscu depilacji stają się słabsze i mniej widoczne. Trwała depilacja laserowa w Rzeszowie jest więc rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się problemów z uciążliwymi włoskami.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową w Laser Delux w Rzeszowie?

Efektywność - zabieg przeprowadzamy laserem diodowym LightSheer, który jest najlepszym sprzętem na rynku

Opłacalność zabiegu - po depilacji laserowej nigdy już nie kupisz maszynek do golenia, kremów, depilatorów czy wosku!

Brak wrastających włosków - depilacja laserowa likwiduje problem z zapaleniem mieszka włosowego, podrażnieniami i wrastającymi włoskami

Precyzja depilacji laserowej - wiązka światła lasera skierowana jest bezpośrednio na cebulki włosa i mieszki włosowe, dlatego usuwamy jedynie owłosienie, a skóra i sąsiadujące tkanki pozostają całkowicie bezpieczne.

Jak wygląda depilacja laserowa w Rzeszowie?
Laser do depilacji LightSheer działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego LightSheer Duet jest tak skuteczny? Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicom lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa. Dzięki temu laser działa precyzyjnie, co pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca.

Depilacja laserowa polega na uszkodzeniu mieszka włosowego za pomocą światła lasera, które przenika przez skórę i zamienia się w energię cieplną. Ta energia niszczy komórki odpowiedzialne za aktywny wzrost włosa, uniemożliwiając mu odrastanie. Depilacja laserowa jest skuteczna tylko na włosach znajdujących się w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby uzyskać optymalne rezultaty. Zazwyczaj potrzeba od 6 do 8 zabiegów, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Jakie partie ciała są najczęściej depilowane laserowo?
W przypadku kobiet, które korzystają z zabiegów depilacji zwykle jest to:

 • depilacja bikini
 • depilacja nóg,
 • depilacja pach
 • depilacja rąk
 • depilacja sutków
 • depilacja stóp

W Laser DeLux  w Rzeszowie najczęściej wykonujemy depilację laserową pach, bikini, nóg, twarzy oraz brzucha i sutków.

Depilacja laserowa pach
Zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer.
Depilacja laserowa bikini
Wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!
Depilacja laserowa nóg
Dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!
Depilacja laserowa rąk
Mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy!
Depilacja laserowa twarzy
Wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach na policzkach, brodzie, nad górną wargą oraz na szyi.
Depilacja laserowa sutków
Jest to krótki zabieg depilacji, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo!
Depilacja laserowa brzucha
Ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki laserowi Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

Depilacja z wykorzystaniem lasera w Rzeszowie to zabieg, który zapewnia długotrwałe i trwałe efekty, ale nie oznacza to, że jest na całe życie. Depilacja laserowa nie usuwa włosów całkowicie, ale znacznie je osłabia i zmniejsza ich ilość. Niektóre włosy mogą odrastać po pewnym czasie, zwłaszcza pod wpływem zmian hormonalnych, genetycznych lub środowiskowych.

Ile zabiegów potrzeba, aby przedłużyć efekty laserowego usuwania owłosienia?

Aby utrzymać efekt po depilacji laserowej w Rzeszowie, zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających co 6-12 miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb i reakcji skóry. Zabiegi przypominające polegają na usunięciu pojedynczych włosów, które mogą odrastać po serii zabiegów głównych. Zabiegi przypominające są szybkie, tanie i łatwe do wykonania. Warto także pamiętać, że jasne włosy są mniej podatne na działanie nawet najlepszego lasera, dlatego efekty mogą być mniej widoczne.

Jak często wykonywać zabieg laserowej depilacji w Rzeszowie?

Włosy na naszym ciele rosną w cyklach, które składają się z trzech faz: anagen, katagen i telogen. Zrozumienie tych faz jest ważne, aby wiedzieć, kiedy i jak często wykonywać depilację laserową.

 1. Anagen - to faza aktywnego wzrostu włosa, która trwa od 2 do 6 lat.
 2. Katagen - to faza przejściowa, która trwa od 2 do 3 tygodni.
 3. Telogen - to faza spoczynku, która trwa od 2 do 4 miesięcy.

W danym momencie na naszym ciele znajdują się włosy w różnych fazach wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby trafić na wszystkie włosy w fazie anagen. Zazwyczaj potrzeba od 4 do 6 zabiegów, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Bezbolesna depilacja laserowa w Rzeszowie to jeden z najpopularniejszym zabiegów w naszym salonie. Umów się na wizytę w Laser Delux Rzeszów i pozbądź się problemu niechcianego owłosienia!

Przeciwwskazania do zabiegu laserowej depilacji

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opalanie w solarium;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane.

Urządzenie do przeprowadzenia depilacji laserowej

W Laser DeLux w Rzeszowie zabiegi depilacji wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Dlaczego LightSheer Duet jest tak skuteczny? Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicą lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa

.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Przebieg depilacji laserowej

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
Update cookies preferences