window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja laserowa w Rzeszowie - bezbolesne zabiegi - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie to jedna z najpopularniejszych usług, która znacznie wpływa na ułatwienie codzienności kobiet i mężczyzn. Jeśli marzysz o gładkiej i jedwabistej skórze bez konieczności częstego golenia, woskowania czy depilacji mechanicznej, to depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki nowoczesnej technologii depilacji laserowej Lightsheer w Rzeszowie możesz cieszyć się trwałym i bezbolesnym usuwaniem owłosienia z dowolnej części ciała.

Jak szybko widać efekty depilacji laserowej w Rzeszowie?

Liczba sesji depilacji laserowej Rzeszów potrzebnych do uzyskania trwałych efektów jest indywidualna dla każdego klienta. Zazwyczaj, aby osiągnąć zadowalające rezultaty, wymagane jest co najmniej od 6 do 8 sesji. Częstotliwość zabiegów depilacji laserowej w Rzeszowie jest ustalana na podstawie takich czynników jak:

 • Typ i kolor skóry - jasna skóra z ciemnymi włosami zazwyczaj najlepiej reaguje na laser.
 • Gęstość i struktura włosów - grubsze i ciemniejsze włosy są łatwiejsze do usunięcia.
 • Obszar ciała - niektóre obszary, takie jak twarz, mogą wymagać częstszych zabiegów depilacji laserowej Rzeszów ze względu na szybszy cykl wzrostu włosów.
 • Płeć - Mężczyźni mogą potrzebować większej serii zabiegów depilacji laserowej w Rzeszowie ze względu na większą gęstość włosów.

Między sesjami zaleca się przerwę od 4 do 8 tygodni, aby pozwolić włosom przejść przez różne fazy wzrostu i zwiększyć efektywność depilacji laserowej. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń specjalisty przeprowadzającego zabiegi w salonie Laser DeLux w Rzeszowie, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

Depilacja laserowa Rzeszów szybkie efekty

W naszym salonie używamy nowoczesnej platformy laserowej LightSheer Duet, dzięki której zabiegi depilacji laserowej w Rzeszowie są jeszcze skuteczniejsze. Zaawansowana technologia lasera diodowego precyzyjnie wnika w cebulki i trwale je uszkadza. Już jeden zabieg depilacji laserowej Rzeszów przyniesie widoczne efekty, a z każdą kolejną sesją odrastających włosków będzie coraz mniej.

Bezbolesna depilacja w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie jest bezbolesna, gdyż włosków nie trzeba wyrywać, tak jak to jest w przypadku innych metod. Depilacja laserem w Rzeszowie pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia nawet w delikatnych partiach ciała. Na uwagę zasługuje również skuteczność depilacji laserowej Rzeszów, gdyż włosy w miejscu depilacji stają się słabsze i mniej widoczne. Trwała depilacja laserowa w Rzeszowie jest więc rozwiązaniem, dzięki któremu pozbędziesz się problemów z uciążliwymi włoskami.

Skuteczna depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja z wykorzystaniem lasera w Rzeszowie to zabieg, który zapewnia długotrwałe i trwałe efekty, ale nie oznacza to, że jest na całe życie. Depilacja laserowa w Rzeszowie nie usuwa włosów całkowicie, ale znacznie je osłabia i zmniejsza ich ilość. Niektóre włosy mogą odrastać po pewnym czasie, zwłaszcza pod wpływem zmian hormonalnych, genetycznych lub środowiskowych.

Depilacja laserowa bikini Rzeszów

Depilacja laserowa bikini w Rzeszowie to delikatny i precyzyjny zabieg, który pozwala na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia w okolicach intymnych. Klientki mogą wybrać zakres depilacji laserowej Rzeszów, od klasycznego bikini po pełną depilację brazylijską. Zabieg jest szybki i mało bolesny, zapewnia długotrwałe efekty.

Depilacja laserowa pach Rzeszów

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym salonie jest depilacja laserowa pach w Rzeszowie. Usunięcie owłosienia z tej okolicy ułatwia utrzymanie higieny i minimalizuje dyskomfort spowodowany swędzeniem i podrażnieniem po domowych metodach depilacji. U nas wykonasz depilację laserową w Rzeszowie bez konieczności stosowania znieczulenia i długiego okresu rekonwalescencji.

Depilacja laserowa Rzeszów wszystkie partie ciała

W naszym salonie wykonujemy zabiegi depilacji laserowej na całe ciało. Korzystamy z zaawansowanej technologii, która pozwala na usuwanie owłosienia nawet z delikatnych obszarów i małych partii ciała. 

Jakie partie depilujemy laserowo w salonie Laser DeLux w Rzeszowie? Najczęściej wybierane obszary to:

 • depilacja laserowa nóg - łydki, uda, kolana, stopy
 • depilacja rąk - ramiona, przedramiona, dłonie;
 • depilacja sutków
 • depilacja laserowa pleców
 • depilacja brzucha
 • Depilacja laserowa twarzy - wąsik, policzki, broda, baki.

U nas wykonasz także depilację laserową klatki piersiowej, karku oraz stref intymnych. Wszystkie zabiegi depilacji laserowej w Rzeszowie są przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów i z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Ile zabiegów potrzeba, aby uzyskać efekty laserowego usuwania owłosienia?

Aby utrzymać efekt po depilacji laserowej w Rzeszowie, zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających co 6-12 miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb i reakcji skóry. Zabiegi przypominające polegają na usunięciu pojedynczych włosów, które mogą odrastać po serii zabiegów głównych. Zabiegi przypominające są szybkie, tanie i łatwe do wykonania. Warto także pamiętać, że jasne włosy są mniej podatne na działanie nawet najlepszego lasera, dlatego efekty mogą być mniej widoczne.

Jak często wykonywać zabieg laserowej depilacji w Rzeszowie?

Włosy na naszym ciele rosną w cyklach, które składają się z trzech faz: anagen, katagen i telogen. Zrozumienie tych faz jest ważne, aby wiedzieć, kiedy i jak często wykonywać depilację laserową w Rzeszowie.

 1. Anagen - to faza aktywnego wzrostu włosa, która na ciele trwa od 6 do 12 tygodni.
 2. Katagen - to faza przejściowa, która trwa od 2 do 3 tygodni.
 3. Telogen - to faza spoczynku, która trwa od 2 do 4 miesięcy.

W danym momencie na naszym ciele znajdują się włosy w różnych fazach wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej Rzeszów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby trafić na wszystkie włosy w fazie anagen. Zazwyczaj potrzeba od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej w Rzeszowie, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Czego unikać przed zabiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie?

Przed zabiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie w salonie Laser DeLux w Rzeszowie należy przestrzegać zaleceń, które zminimalizują ryzyko skutków ubocznych i podniosą skuteczność laserowego usuwania owłosienia. Jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej w Rzeszowie w naszym salonie?

Przede wszystkim, należy zrezygnować z opalania, zarówno naturalnego, jak i w solarium, na co najmniej 4 tygodnie przed planowaną depilacją laserową Rzeszów. Skóra powinna być jak najbardziej naturalna, bez śladów opalenizny, aby laser mógł precyzyjnie oddziaływać na pigment włosa.

Kolejnym ważnym aspektem jest unikanie wyrywania włosów na kilka tygodni przed zabiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie. Metody takie jak woskowanie, depilacja elektryczna czy pęseta usuwają włos wraz z cebulką, co może zmniejszyć efektywność depilacji laserowej. Zamiast tego, zaleca się golenie – metoda ta pozostawia cebulkę włosa nienaruszoną, co jest kluczowe dla skuteczności zabiegu.

Ważne jest, aby przed zabiegiem laserowego usuwania owłosienia Rzeszów nie stosować kremów z retinolem, alfa-hydroksykwasów (AHA) czy innych substancji eksfoliujących, które mogą uczynić skórę bardziej wrażliwą na światło lasera. Należy również unikać stosowania perfum i dezodorantów w dniu zabiegu depilacji laserowej w Rzeszowie, aby zapobiec reakcjom skórnym.

Depilacja laserowa ceny Rzeszów

Ile kosztuje depilacja laserowa w Rzeszowie? Staramy się zaproponować klientom konkurencyjne ceny zabiegów laserowego usuwania owłosienia w Rzeszowie. Koszt serii zabiegów depilacji laserowej zależy od wybranej partii oraz częstotliwości i liczby sesji. Cennik zabiegów depilacji laserowej Rzeszów w Laser DeLux zaczyna się już od 99 zł za małą partię!

Najlepszy salon depilacji laserowej w Rzeszowie

Salon Kosmetyki laserowej - Laser Delux, to miejsce gdzie wykonasz depilację laserową bez bólu Rzeszów. Skuteczność naszych zabiegów depilacji laserowej Rzeszów zawdzięczamy niezawodnemu, certyfikowanemu, medycznemu laserowi Light Sheer Duet.

Bezbolesna depilacja laserowa w Rzeszowie to jeden z najpopularniejszym zabiegów w naszym salonie. Umów się na wizytę w Laser Delux Rzeszów i pozbądź się problemu niechcianego owłosienia!Przeciwwskazania do zabiegu laserowej depilacji

Bezpieczeństwo depilacji laserowej w Rzeszowie w salonie Laser DeLux jest dla nas priorytetem, dlatego przed zabiegiem musimy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Zabiegu depilacji laserowej w Rzeszowie nie powinny wykonywać osoby, które:

 • są w ciąży lub karmią piersią,
 • mają aktywne infekcje skórne lub stany zapalne w miejscu planowanego zabiegu,
 • stosują leki światłouczulające,
 • cierpią na choroby skóry takie jak łuszczyca czy bielactwo,
 • mają historię keloidów lub nadmiernego bliznowacenia,
 • niedawno opalały, korzystały z solarium lub stosowały samoopalacze,
 • chorują na nowotwory skóry lub są w trakcie chemioterapii, radioterapii lub innego leczenia onkologicznego,
 • cierpią na epilepsję,

Przeciwwskazania do depilacji laserowej Rzeszów obejmują również terapię retinoidami oraz izotretynoiną.

Czy nowotwór jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej?

Laser do depilacji laserowej Rzeszów, działając na skórę, może wpłynąć na lokalne przepływy krwi i limfy, co w przypadku osób chorych na nowotwór może prowadzić do nieprzewidywalnych i potencjalnie niebezpiecznych zmian w obrębie tkanki nowotworowej. Istnieje obawa, że zabieg depilacji laserowej w Rzeszowie może stymulować wzrost lub rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych.

Czym grozi wykonanie depilacji laserowej pomimo przeciwwskazań?

Wykonanie depilacji laserowej w Rzeszowie w obecności przeciwwskazań może skutkować szeregiem niepożądanych skutków ubocznych, które mogą mieć długotrwałe konsekwencje dla zdrowia i wyglądu skóry. Zabieg przeprowadzony w takich okolicznościach niesie ryzyko podrażnień, które mogą objawiać się zaczerwienieniem, opuchlizną, a w skrajnych przypadkach nawet poważnymi oparzeniami. Może to również prowadzić do blizn i trwałych zmian pigmentacyjnych, takich jak przebarwienia, które mogą zakłócić jednolitość koloru skóry.Urządzenie do przeprowadzenia depilacji laserowej

Czym wykonujemy zabiegi depilacji laserowej w Rzeszowie?

Urządzenie do depilacji laserowej Rzeszów Light Sheer Duet to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów do depilacji laserowej dostępnych na rynku, który cieszy się uznaniem zarówno wśród specjalistów medycyny estetycznej, jak i klientów salonów. Jego skuteczność wynika z wykorzystania innowacyjnej technologii diodowej, która umożliwia precyzyjne i głębokie penetrowanie skóry, docierając do cebulek włosowych bez uszkadzania otaczających tkanek.

Kluczowym elementem, który wyróżnia Light Sheer Duet do depilacji laserowej w Rzeszowie, jest zastosowanie unikalnego systemu chłodzenia kontaktowego. Dzięki temu zabiegi są nie tylko bardziej komfortowe, ale również bezpieczniejsze dla pacjentów. System chłodzenia minimalizuje ryzyko oparzeń i podrażnień po depilacji laserowej Rzeszów, co jest szczególnie ważne w przypadku depilacji wrażliwych obszarów ciała.

Depilacja laserowa LightSheer Duet Rzeszów

Urządzenie LightSheer Duet do depilacji laserowej Rzeszów wyróżnia się na tle innych systemów depilacji laserowej dzięki dwóm specjalistycznym głowicom: ET i HS, które są zaprojektowane do optymalizacji procesu usuwania włosów.

 

.

Głowica ET jest mniejsza i idealnie nadaje się do precyzyjnej pracy na małych obszarach, takich jak górna warga, broda czy linia bikini. Jej zaletą jest możliwość skupienia energii lasera w wąskim obszarze, co pozwala na dokładne i skuteczne usunięcie nawet pojedynczych, trudno dostępnych włosów. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia, zabiegi depilacji laserowej Rzeszó są komfortowe i minimalizują ryzyko podrażnień.

Głowica HS, posiada znacznie większą powierzchnię, co sprawia, że jest idealna do szybkiego i efektywnego leczenia dużych obszarów ciała, takich jak nogi, plecy czy ramiona. Umożliwia ona przeprowadzenie szybkiej depilacji laserowej w Rzeszowie.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej w Rzeszowie urządzeniem LightSheer Duet?

Depilacja laserowa w Rzeszowie polega na uszkodzeniu mieszka włosowego za pomocą światła lasera, które przenika przez skórę i zamienia się w energię cieplną. Ta energia niszczy komórki odpowiedzialne za aktywny wzrost włosa, uniemożliwiając mu odrastanie.

Depilacja laserowa Rzeszów jest skuteczna tylko na włosach znajdujących się w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby uzyskać optymalne rezultaty. Zazwyczaj potrzeba od 6 do 8 zabiegów, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie to jedna z najpopularniejszych usług, która znacznie wpływa na ułatwienie codzienności kobiet i mężczyzn. Jeśli marzysz o gładkiej i jedwabistej skórze bez konieczności częstego golenia, woskowania czy depilacji mechanicznej, to depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki nowoczesnej technologii depilacji laserowej Lightsheer w Rzeszowie możesz cieszyć się trwałym i bezbolesnym usuwaniem owłosienia z dowolnej części ciała.

Jak szybko widać efekty depilacji laserowej w Rzeszowie?

Liczba sesji depilacji laserowej Rzeszów potrzebnych do uzyskania trwałych efektów jest indywidualna dla każdego klienta. Zazwyczaj, aby osiągnąć zadowalające rezultaty, wymagane jest co najmniej od 6 do 8 sesji. Częstotliwość zabiegów depilacji laserowej w Rzeszowie jest ustalana na podstawie takich czynników jak:

 • Typ i kolor skóry - jasna skóra z ciemnymi włosami zazwyczaj najlepiej reaguje na laser.
 • Gęstość i struktura włosów - grubsze i ciemniejsze włosy są łatwiejsze do usunięcia.
 • Obszar ciała - niektóre obszary, takie jak twarz, mogą wymagać częstszych zabiegów depilacji laserowej Rzeszów ze względu na szybszy cykl wzrostu włosów.
 • Płeć - Mężczyźni mogą potrzebować większej serii zabiegów depilacji laserowej w Rzeszowie ze względu na większą gęstość włosów.

Między sesjami zaleca się przerwę od 4 do 8 tygodni, aby pozwolić włosom przejść przez różne fazy wzrostu i zwiększyć efektywność depilacji laserowej. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń specjalisty przeprowadzającego zabiegi w salonie Laser DeLux w Rzeszowie, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

Depilacja laserowa Rzeszów szybkie efekty

W naszym salonie używamy nowoczesnej platformy laserowej LightSheer Duet, dzięki której zabiegi depilacji laserowej w Rzeszowie są jeszcze skuteczniejsze. Zaawansowana technologia lasera diodowego precyzyjnie wnika w cebulki i trwale je uszkadza. Już jeden zabieg depilacji laserowej Rzeszów przyniesie widoczne efekty, a z każdą kolejną sesją odrastających włosków będzie coraz mniej.

Bezbolesna depilacja w Rzeszowie

Depilacja laserowa w Rzeszowie jest bezbolesna, gdyż włosków nie trzeba wyrywać, tak jak to jest w przypadku innych metod. Depilacja laserem w Rzeszowie pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia nawet w delikatnych partiach ciała. Na uwagę zasługuje również skuteczność depilacji laserowej Rzeszów, gdyż włosy w miejscu depilacji stają się słabsze i mniej widoczne. Trwała depilacja laserowa w Rzeszowie jest więc rozwiązaniem, dzięki któremu pozbędziesz się problemów z uciążliwymi włoskami.

Skuteczna depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja z wykorzystaniem lasera w Rzeszowie to zabieg, który zapewnia długotrwałe i trwałe efekty, ale nie oznacza to, że jest na całe życie. Depilacja laserowa w Rzeszowie nie usuwa włosów całkowicie, ale znacznie je osłabia i zmniejsza ich ilość. Niektóre włosy mogą odrastać po pewnym czasie, zwłaszcza pod wpływem zmian hormonalnych, genetycznych lub środowiskowych.

Depilacja laserowa bikini Rzeszów

Depilacja laserowa bikini w Rzeszowie to delikatny i precyzyjny zabieg, który pozwala na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia w okolicach intymnych. Klientki mogą wybrać zakres depilacji laserowej Rzeszów, od klasycznego bikini po pełną depilację brazylijską. Zabieg jest szybki i mało bolesny, zapewnia długotrwałe efekty.

Depilacja laserowa pach Rzeszów

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym salonie jest depilacja laserowa pach w Rzeszowie. Usunięcie owłosienia z tej okolicy ułatwia utrzymanie higieny i minimalizuje dyskomfort spowodowany swędzeniem i podrażnieniem po domowych metodach depilacji. U nas wykonasz depilację laserową w Rzeszowie bez konieczności stosowania znieczulenia i długiego okresu rekonwalescencji.

Depilacja laserowa Rzeszów wszystkie partie ciała

W naszym salonie wykonujemy zabiegi depilacji laserowej na całe ciało. Korzystamy z zaawansowanej technologii, która pozwala na usuwanie owłosienia nawet z delikatnych obszarów i małych partii ciała. 

Jakie partie depilujemy laserowo w salonie Laser DeLux w Rzeszowie? Najczęściej wybierane obszary to:

 • depilacja laserowa nóg - łydki, uda, kolana, stopy
 • depilacja rąk - ramiona, przedramiona, dłonie;
 • depilacja sutków
 • depilacja laserowa pleców
 • depilacja brzucha
 • Depilacja laserowa twarzy - wąsik, policzki, broda, baki.

U nas wykonasz także depilację laserową klatki piersiowej, karku oraz stref intymnych. Wszystkie zabiegi depilacji laserowej w Rzeszowie są przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów i z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Ile zabiegów potrzeba, aby uzyskać efekty laserowego usuwania owłosienia?

Aby utrzymać efekt po depilacji laserowej w Rzeszowie, zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających co 6-12 miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb i reakcji skóry. Zabiegi przypominające polegają na usunięciu pojedynczych włosów, które mogą odrastać po serii zabiegów głównych. Zabiegi przypominające są szybkie, tanie i łatwe do wykonania. Warto także pamiętać, że jasne włosy są mniej podatne na działanie nawet najlepszego lasera, dlatego efekty mogą być mniej widoczne.

Jak często wykonywać zabieg laserowej depilacji w Rzeszowie?

Włosy na naszym ciele rosną w cyklach, które składają się z trzech faz: anagen, katagen i telogen. Zrozumienie tych faz jest ważne, aby wiedzieć, kiedy i jak często wykonywać depilację laserową w Rzeszowie.

 1. Anagen - to faza aktywnego wzrostu włosa, która na ciele trwa od 6 do 12 tygodni.
 2. Katagen - to faza przejściowa, która trwa od 2 do 3 tygodni.
 3. Telogen - to faza spoczynku, która trwa od 2 do 4 miesięcy.

W danym momencie na naszym ciele znajdują się włosy w różnych fazach wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej Rzeszów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby trafić na wszystkie włosy w fazie anagen. Zazwyczaj potrzeba od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej w Rzeszowie, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Czego unikać przed zabiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie?

Przed zabiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie w salonie Laser DeLux w Rzeszowie należy przestrzegać zaleceń, które zminimalizują ryzyko skutków ubocznych i podniosą skuteczność laserowego usuwania owłosienia. Jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej w Rzeszowie w naszym salonie?

Przede wszystkim, należy zrezygnować z opalania, zarówno naturalnego, jak i w solarium, na co najmniej 4 tygodnie przed planowaną depilacją laserową Rzeszów. Skóra powinna być jak najbardziej naturalna, bez śladów opalenizny, aby laser mógł precyzyjnie oddziaływać na pigment włosa.

Kolejnym ważnym aspektem jest unikanie wyrywania włosów na kilka tygodni przed zabiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie. Metody takie jak woskowanie, depilacja elektryczna czy pęseta usuwają włos wraz z cebulką, co może zmniejszyć efektywność depilacji laserowej. Zamiast tego, zaleca się golenie – metoda ta pozostawia cebulkę włosa nienaruszoną, co jest kluczowe dla skuteczności zabiegu.

Ważne jest, aby przed zabiegiem laserowego usuwania owłosienia Rzeszów nie stosować kremów z retinolem, alfa-hydroksykwasów (AHA) czy innych substancji eksfoliujących, które mogą uczynić skórę bardziej wrażliwą na światło lasera. Należy również unikać stosowania perfum i dezodorantów w dniu zabiegu depilacji laserowej w Rzeszowie, aby zapobiec reakcjom skórnym.

Depilacja laserowa ceny Rzeszów

Ile kosztuje depilacja laserowa w Rzeszowie? Staramy się zaproponować klientom konkurencyjne ceny zabiegów laserowego usuwania owłosienia w Rzeszowie. Koszt serii zabiegów depilacji laserowej zależy od wybranej partii oraz częstotliwości i liczby sesji. Cennik zabiegów depilacji laserowej Rzeszów w Laser DeLux zaczyna się już od 99 zł za małą partię!

Najlepszy salon depilacji laserowej w Rzeszowie

Salon Kosmetyki laserowej - Laser Delux, to miejsce gdzie wykonasz depilację laserową bez bólu Rzeszów. Skuteczność naszych zabiegów depilacji laserowej Rzeszów zawdzięczamy niezawodnemu, certyfikowanemu, medycznemu laserowi Light Sheer Duet.

Bezbolesna depilacja laserowa w Rzeszowie to jeden z najpopularniejszym zabiegów w naszym salonie. Umów się na wizytę w Laser Delux Rzeszów i pozbądź się problemu niechcianego owłosienia!

Przeciwwskazania do zabiegu laserowej depilacji

Bezpieczeństwo depilacji laserowej w Rzeszowie w salonie Laser DeLux jest dla nas priorytetem, dlatego przed zabiegiem musimy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Zabiegu depilacji laserowej w Rzeszowie nie powinny wykonywać osoby, które:

 • są w ciąży lub karmią piersią,
 • mają aktywne infekcje skórne lub stany zapalne w miejscu planowanego zabiegu,
 • stosują leki światłouczulające,
 • cierpią na choroby skóry takie jak łuszczyca czy bielactwo,
 • mają historię keloidów lub nadmiernego bliznowacenia,
 • niedawno opalały, korzystały z solarium lub stosowały samoopalacze,
 • chorują na nowotwory skóry lub są w trakcie chemioterapii, radioterapii lub innego leczenia onkologicznego,
 • cierpią na epilepsję,

Przeciwwskazania do depilacji laserowej Rzeszów obejmują również terapię retinoidami oraz izotretynoiną.

Czy nowotwór jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej?

Laser do depilacji laserowej Rzeszów, działając na skórę, może wpłynąć na lokalne przepływy krwi i limfy, co w przypadku osób chorych na nowotwór może prowadzić do nieprzewidywalnych i potencjalnie niebezpiecznych zmian w obrębie tkanki nowotworowej. Istnieje obawa, że zabieg depilacji laserowej w Rzeszowie może stymulować wzrost lub rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych.

Czym grozi wykonanie depilacji laserowej pomimo przeciwwskazań?

Wykonanie depilacji laserowej w Rzeszowie w obecności przeciwwskazań może skutkować szeregiem niepożądanych skutków ubocznych, które mogą mieć długotrwałe konsekwencje dla zdrowia i wyglądu skóry. Zabieg przeprowadzony w takich okolicznościach niesie ryzyko podrażnień, które mogą objawiać się zaczerwienieniem, opuchlizną, a w skrajnych przypadkach nawet poważnymi oparzeniami. Może to również prowadzić do blizn i trwałych zmian pigmentacyjnych, takich jak przebarwienia, które mogą zakłócić jednolitość koloru skóry.

Urządzenie do przeprowadzenia depilacji laserowej

Czym wykonujemy zabiegi depilacji laserowej w Rzeszowie?

Urządzenie do depilacji laserowej Rzeszów Light Sheer Duet to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów do depilacji laserowej dostępnych na rynku, który cieszy się uznaniem zarówno wśród specjalistów medycyny estetycznej, jak i klientów salonów. Jego skuteczność wynika z wykorzystania innowacyjnej technologii diodowej, która umożliwia precyzyjne i głębokie penetrowanie skóry, docierając do cebulek włosowych bez uszkadzania otaczających tkanek.

Kluczowym elementem, który wyróżnia Light Sheer Duet do depilacji laserowej w Rzeszowie, jest zastosowanie unikalnego systemu chłodzenia kontaktowego. Dzięki temu zabiegi są nie tylko bardziej komfortowe, ale również bezpieczniejsze dla pacjentów. System chłodzenia minimalizuje ryzyko oparzeń i podrażnień po depilacji laserowej Rzeszów, co jest szczególnie ważne w przypadku depilacji wrażliwych obszarów ciała.

Depilacja laserowa LightSheer Duet Rzeszów

Urządzenie LightSheer Duet do depilacji laserowej Rzeszów wyróżnia się na tle innych systemów depilacji laserowej dzięki dwóm specjalistycznym głowicom: ET i HS, które są zaprojektowane do optymalizacji procesu usuwania włosów.

 

.

Głowica ET jest mniejsza i idealnie nadaje się do precyzyjnej pracy na małych obszarach, takich jak górna warga, broda czy linia bikini. Jej zaletą jest możliwość skupienia energii lasera w wąskim obszarze, co pozwala na dokładne i skuteczne usunięcie nawet pojedynczych, trudno dostępnych włosów. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia, zabiegi depilacji laserowej Rzeszó są komfortowe i minimalizują ryzyko podrażnień.

Głowica HS, posiada znacznie większą powierzchnię, co sprawia, że jest idealna do szybkiego i efektywnego leczenia dużych obszarów ciała, takich jak nogi, plecy czy ramiona. Umożliwia ona przeprowadzenie szybkiej depilacji laserowej w Rzeszowie.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej w Rzeszowie urządzeniem LightSheer Duet?

Depilacja laserowa w Rzeszowie polega na uszkodzeniu mieszka włosowego za pomocą światła lasera, które przenika przez skórę i zamienia się w energię cieplną. Ta energia niszczy komórki odpowiedzialne za aktywny wzrost włosa, uniemożliwiając mu odrastanie.

Depilacja laserowa Rzeszów jest skuteczna tylko na włosach znajdujących się w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby uzyskać optymalne rezultaty. Zazwyczaj potrzeba od 6 do 8 zabiegów, w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Przebieg depilacji laserowej

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w Rzeszowie!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday