(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Prezent na Dzień Kobiet - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');

-20% od 2000 zł | -30% od 3000 zł | *nie łączy się z pakietami i innymi promocjami 00:00:00:00

Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Prezent na Dzień Kobiet

Prezent na Dzień Kobiet

laser delux

Dzień Kobiet to zdecydowanie jedno z ulubionych świąt większości kobiet. Po raz pierwszy obchodzone było w 1910 roku w Stanach Zjednoczonych, ale bardzo szybko okazja świętowania 8 marca rozprzestrzeniła się na cały świat. Najpopularniejszy prezent na dzień kobiet, o których możemy usłyszeć od mamy i babci to tulipan oraz czerwony goździk. Dlaczego? W czasach PRL-u każda z kobiet w ten dzień dostawała taki kwiat. Jak wygląda ten dzień w XXI wieku? Jak wybrać idealny prezent na dzień kobiet? Zostań z nami do końca a wszystkiego się dowiesz.

spis treści

Co na Dzień Kobiet? - Poczta kwiatowa!

Każda z kobiet marzy o tym, aby w jej drzwiach niespodziewanie pojawił się kurier z bukietem czerwonych róż. Czujemy się wtedy jak w komedii romantycznej! Obecnie niemal każda kwiaciarnia oferuje usługę dowozu przesyłki pod konkretny adres, nie musisz nawet wychodzić z domu, ponieważ taki prezent możesz zamówić przez Internet. Dołącz do kwiatów uroczy, spersonalizowany liścik, dzięki czemu prezent stanie się bardziej osobisty. Jeśli masz pomysł, aby kupić kwiaty bez okazji, to cudownie!

Urodziny, walentynki, czy dzień kobiet to nie jedyna okazja, aby ofiarować komuś prezent. Niespodziewany podarunek bez okazji to świetny pomysł na to, aby poprawić komuś dzień, lub wieczór. Możesz go ofiarować zarówno dziewczynie, mamie czy babci. Pamiętaj jednak, aby nie zostawiać zakupów na ostatnią chwilę, dzień przed świętem możesz mieć problem z dostarczeniem bukietu! Znajdź informacje na temat dostarczenia przesyłki w dzień kobiet.

Ciągle nie wiesz co kupić na dzień kobiet? Podaruj jej czas wolny - marzenie wszystkich kobiet!

Tak, dobrze widzisz! Najlepszym prezentem dla kobiety może być możliwość odpoczynku i spokojny wieczór. Zrób po pracy zakupy, zapakuj zmywarkę, może uda Ci się ugotować obiad? Pozwól obdarowanej kobiecie nacieszyć się chwilą dla siebie i z tej okazji pozwól jej na odpoczynek z herbatą i książką na kolanie.

Zapewniamy, że będzie przez taki pomysł na prezent kobieta będzie naprawdę wdzięczna i na długo zapamięta ten dzień :)! A kto wie, może odkryjesz w sobie kulinarne zdolności? Może zostaniesz specjalistą od organizowania wszystkich okazji? Walentynki, urodziny, czy po prostu romantyczny wieczór a Wy zamiast do restauracji spędzacie ten czas razem przy kominku. Zapewniamy, Twoja kobieta będzie miała Dzień Kobiet codziennie, a cena naprawdę będzie niewielka!

Najlepszy prezent Zero Waste

Najlepszy prezent dla kobiety to taki, który może ona wykorzystać w dowolny dla siebie sposób. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to, co ofiarować swojej wybrance lub mamie, koniecznie zapoznaj się z ofertą Laser DeLux. Jeśli nie wiesz, który zabieg byłby najbardziej odpowiedni dla drugiej osoby, możesz kupić kartę podarunkową.

To od Ciebie zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć, a obdarowana osoba sama wybierze sobie najbardziej interesujący ją zabieg. Karta ważna jest kilka miesięcy, dlatego nie musisz się stresować, że wydana kwota przepadnie. Zaletą takiego prezentu jest także to, że jest on zgodny z duchem Zero Waste. Co to znaczy? Przy jego produkcji nie jest wykorzystywany szkodliwy plastik ani żadne inne substancje, które mogą wpłynąć na zanieczyszczenie środowiska. Karta podarunkowa wykonany jest z papieru, który przecież można poddać recyklingowi :) 

Co kupić dziewczynie na 8 marca? - Podaruj jej wspólne chwile!

Czy wiesz, co jest najtrwalszym i najbardziej wzruszającym prezentem? Są to wspomnienia! Kto z nas nie ma łezki w oku na wspomnienie o pierwszym uścisku od od ukochanego chłopaka. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla drugiej połówki, koniecznie rozważ zakup wspólnej wycieczki.

Nie musi być to ani długa, ani daleka podróż, wystarczą dwa dni 50 km od zgiełku miasta. Taki prezent na dzień kobiet to idealna okazja na to, aby przypomnieć sobie początki Waszej miłości, codzienne życie i pędzące dni powodują, że często brakuje nam okazji na to, aby celebrować miłość. Wspólne chwile z dala od problemów i negatywnych informacji na pewno Was do siebie zbliżą i wzmocnią Waszą relację. Jeśli kupujesz prezent mamie lub babci, Dzień Kobiet to idealna okazja, aby zaprosić ją do miejsca, które zawsze chciała zobaczyć? Na pewno będzie bardzo szczęśliwa! 

Idealny pomysł na prezent na dzień kobiet? - Wymarzony kurs!

Powiemy to szczerze, ciężko jest być w skórze chłopaka, który musi kupić prezent dla swojej kobiety. Urodziny, Walentynki, Boże Narodzenie - okazja za okazją, nic dziwnego, że pomysły na prezenty się wyczerpują. Warto zdobyć informacje na temat upodobań swojej kobiety, ponieważ w sieci dostępnych jest dużo kursów doszkalających. Tak kurs to bardzo praktyczny prezent, co prawda jego cena może być wysoka jednak wiedza i informacje, które można tam zdobyć wielokrotnie przewyższają wartość kuponu. Taki prezent na dzień kobiet na pewno ucieszy każdą z kobiet, możesz być pewien, że zapamięta ona ten dzień na długo :) Ten sam pomysł można wykorzystać w przypadku prezentu dla mamy lub babci - może kurs językowy albo nauka pływania? Takie prezenty na dzień kobiet to skarb!

Perfekcyjne prezenty na dzień kobiet powinny być dobrane indywidualnie do osobowości oraz upodobań drugiej osoby. Pamiętaj jednak, że najpiękniejsze, co można ofiarować to wspólnie spędzony czas oraz codziennie pokazywane uczucie.

Oferty specjalne

Sprawdź

To cudownie, że są święta typu Dzień Kobiet czy Walentynki, trzeba jednak pamiętać, że zarówno miłość jak i szacunek należy okazywać sobie codziennie! A może masz inny pomysł na to, jak w inny sposób świętować dzień kobiet? Wybór należy do Ciebie! Pamiętaj, że większość kobiet wysyła ciche informacje na temat tego, jaki jest według niej najlepszy prezent. Jeśli zakup prezentu na dzień kobiet to dla Ciebie problem, zaufaj naszym kosmetologom. Kup kartę podarunkową, umów się w imieniu Twojej kobiety na dermokonsultację i pozwól jej wybrać idealny prezent dla siebie.

Przeczytaj więcej o skórę w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi:

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday