window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie rozstępów w Poznaniu - Skuteczny sposób na rozstępy - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie rozstępów w Poznaniu

Usuwanie rozstępów w Poznaniu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-10
Cel: Redukcja rozstępów

Ilość rozstępów

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 rozstęp

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie rozstępów w Poznaniu

Chciałabyś pozbyć się rozstępów w nieinwazyjny sposób? Czy wiesz, że blisko 90% kobiet zmaga się z tym samym problemem? Mamy na to rozwiązanie. W salonach Laser DeLux rozstępów można pozbyć się poprzez zabiegi laserowe. W ten sposób w krótkim czasie odzyskasz swoje ciało. Problem rozstępów dotyka kobiet w okresie dojrzewania, przez przyrost wagi, zmiany hormonalne lub przebytą ciążę. Większość kobiet najchętniej pozbyłaby się swoich rozstępów. Jesteś jedną z nich? Skorzystaj z naszej oferty!

Czy warto skorzystać z oferty usuwania rozstępów Poznaniu? Efekty i skuteczność zabiegu

Usuwanie rozstępów w Poznaniu stało się możliwe dzięki nowoczesnym metodom medycyny estetycznej. W naszej klinice stosujemy laserowe usuwanie rozstępów Poznań, które jest jedną z najbardziej skutecznych metod redukcji tych nieestetycznych zmian na skórze.

Laserowe usuwanie rozstępów w Poznaniu wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową do celowania w głębokich warstwach skóry, gdzie dochodzi do uszkodzenia włókien kolagenowych i elastynowych. Laser do usuwania rozstępów w Poznaniu stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy jędrności i elastyczności skóry, a także zmniejsza widoczność rozstępów.

Wskazania do zabiegu usuwania rozstępów w Poznaniu

Dla kogo usuwanie rozstępów laserem w Poznaniu? Rozstępy powstają wskutek nadmiernego rozciągnięcia skóry, które może być spowodowane przez szybkie zmiany masy ciała, takie jak w przypadku ciąży lub intensywnego wysiłku fizycznego. Rozstępy to wrzecionowate pasma, które mogą pojawiać się na różnych częściach ciała i często są trudne do usunięcia. Usuwanie rozstępów w Poznaniu jest zalecane w przypadku blizn i rozstępów po ciąży oraz u osób, u których rozstępy pojawiły się innych przyczyn. Zabiegi z wykorzystaniem lasera sprawdzą się również w celu pobudzenia skóry do regeneracji oraz zwiększenia produkcji włókien kolagenu i elastyny, które zanikają wraz z upływem czasu.

Gdzie wykonać usuwanie rozstępów w Poznaniu?

Laserowe usuwanie rozstępów w Poznaniu to bezbolesny zabieg, który pozwala na wygładzenie skóry i zmniejszenie widoczności rozstępów. Dzięki zastosowaniu laseroterapii, możliwa jest redukcja rozstępów bez konieczności długiej rekonwalescencji.

Oprócz laseroterapii, w leczeniu rozstępów w Poznaniu wykorzystujemy również mezoterapię igłową oraz mikroigłową technikę, która stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Te białka są kluczowe dla zachowania jędrności skóry i mogą brać udział w profilaktyce powstawania rozstępów.

Efektywne usuwanie rozstępów w Poznaniu wymaga zastosowania innowacyjnych technologii oraz doświadczenia specjalistów. W naszej klinice stosujemy również karboksyterapię z użyciem medycznego dwutlenku węgla oraz radiofrekwencję, które docierają do głębokich warstw skóry i wspomagają regenerację. Zabiegi te stosujemy także do usuwania rozstępów w Poznaniu u pacjentów, u których występują przeciwwskazania do naświetlania skóry laserem frakcyjnym.

Chcesz pozbyć się nieestetycznych blizn na udach, brzuchu czy pośladkach i cieszyć się gładką skórą? Umów wizytę na usuwanie rozstępów w Poznaniu!  Nasi specjaliści z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej są gotowi odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują zabieg usuwania rozstępów Poznań dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

usuwanie rozstępów

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się do Laser DeLux zachęcona ich stroną internetową. W salonie spotkałam się z prawdziwie profesjonalną obsługą. Zabieg usuwania rozstępów, na którym byłam był przeprowadzony bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę."
- Mirella

- "Muszę powiedzieć, że efekty po zabiegach usuwania rozstępów są wręcz niesamowite!! Nie spodziewałam się aż takiej zmiany na lepsze. Po rozstępach nie ma ani śladu!! Polecam wszystkim kobietom salon Laser DeLux !"
- Wiktoria

- "Od dawna wstydziłam się rozstępów, jakie miałam na plecach. Kilka zabiegów w Laser DeLux w uwolniło mnie od problemu! Bardzo nowoczesna aparatura, wspaniała obsługa, genialne efekty!! Polecam każdemu!"
- HelenaJakie są przeciwwskazania do usuwania rozstępów?

Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania rozstępów. Przed planowanym zabiegiem usuwania rozstępów sprawdź, czy nie występują i Ciebie przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • kilku - kilkunastodniowa, świeża opalenizna słoneczna i po solarium,
 • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
 • niektóre alergie,
 • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • zioła i leki fotouczulające, np. dziurawiec czy nagietek,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Po usuwaniu rozstępów w Poznaniu należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry po zabiegu. Kosmetolog poinformuje Cię o zaleceniach pozabiegowych i poinstruuje, jak dbać o skórę, żeby uniknąć powikłań po laserowym usuwaniu rozstępów w Poznaniu.Urządzenie do usuwania rozstępów w Poznaniu

LASER ALMA Harmony XL Pro

Do usuwania rozstępów w Poznaniu używamy lasera ALMA Harmony XL Pro. To frakcyjny, nieablacyjny laser do resurfacingu skóry ALMA, który minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów. Zabieg laserowy usuwania rozstępów Poznań ALMA poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, oferując gładszą, lepiej wyglądającą skórę.

Podczas zabiegu usuwania rozstępów w Poznaniu, specjalistyczny laser emituje krótkie impulsy światła, które precyzyjnie działają naskórek i skórę właściwą,. Zabiegi na rozstępy w Poznaniu w naszej klinice są bezbolesne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, co pozwala pacjentom szybko wrócić do codziennych aktywności.

Po pierwszym zabiegu usuwania rozstępów Poznań, pacjenci mogą zauważyć, że rozstępy stają się mniej widoczne. Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się serię zabiegów, które będą wspomagać syntezy kolagenu i elastyny oraz regenerację głębszych warstw skóry.

Umów się na usuwanie rozstępów w Poznaniu i sprawdź pełną ofertę zabiegów w zakresu medycyny estetycznej w Laser DeLux!Przed zabiegiem
 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem poza tym, że skóra nie może być opalona.
 • Na konsultacji z kosmetologiem przed rozpoczęciem zabiegów omawiany jest schemat terapii oraz wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Przed planowanym zabiegiem kosmetolog zakłada na twarz Tobie oraz sobie specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Musisz pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu.
 • Nie używaj mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu.
 • Nie możesz wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem.
 • Unikaj podrażniania skóry w okolicy zabiegu przez kilka tygodni, aż skóra całkowicie się wygoi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie rozstępów w Poznaniu

Usuwanie rozstępów w Poznaniu

Usuwanie rozstępów w Poznaniu

Chciałabyś pozbyć się rozstępów w nieinwazyjny sposób? Czy wiesz, że blisko 90% kobiet zmaga się z tym samym problemem? Mamy na to rozwiązanie. W salonach Laser DeLux rozstępów można pozbyć się poprzez zabiegi laserowe. W ten sposób w krótkim czasie odzyskasz swoje ciało. Problem rozstępów dotyka kobiet w okresie dojrzewania, przez przyrost wagi, zmiany hormonalne lub przebytą ciążę. Większość kobiet najchętniej pozbyłaby się swoich rozstępów. Jesteś jedną z nich? Skorzystaj z naszej oferty!

Czy warto skorzystać z oferty usuwania rozstępów Poznaniu? Efekty i skuteczność zabiegu

Usuwanie rozstępów w Poznaniu stało się możliwe dzięki nowoczesnym metodom medycyny estetycznej. W naszej klinice stosujemy laserowe usuwanie rozstępów Poznań, które jest jedną z najbardziej skutecznych metod redukcji tych nieestetycznych zmian na skórze.

Laserowe usuwanie rozstępów w Poznaniu wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową do celowania w głębokich warstwach skóry, gdzie dochodzi do uszkodzenia włókien kolagenowych i elastynowych. Laser do usuwania rozstępów w Poznaniu stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy jędrności i elastyczności skóry, a także zmniejsza widoczność rozstępów.

Wskazania do zabiegu usuwania rozstępów w Poznaniu

Dla kogo usuwanie rozstępów laserem w Poznaniu? Rozstępy powstają wskutek nadmiernego rozciągnięcia skóry, które może być spowodowane przez szybkie zmiany masy ciała, takie jak w przypadku ciąży lub intensywnego wysiłku fizycznego. Rozstępy to wrzecionowate pasma, które mogą pojawiać się na różnych częściach ciała i często są trudne do usunięcia. Usuwanie rozstępów w Poznaniu jest zalecane w przypadku blizn i rozstępów po ciąży oraz u osób, u których rozstępy pojawiły się innych przyczyn. Zabiegi z wykorzystaniem lasera sprawdzą się również w celu pobudzenia skóry do regeneracji oraz zwiększenia produkcji włókien kolagenu i elastyny, które zanikają wraz z upływem czasu.

Gdzie wykonać usuwanie rozstępów w Poznaniu?

Laserowe usuwanie rozstępów w Poznaniu to bezbolesny zabieg, który pozwala na wygładzenie skóry i zmniejszenie widoczności rozstępów. Dzięki zastosowaniu laseroterapii, możliwa jest redukcja rozstępów bez konieczności długiej rekonwalescencji.

Oprócz laseroterapii, w leczeniu rozstępów w Poznaniu wykorzystujemy również mezoterapię igłową oraz mikroigłową technikę, która stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Te białka są kluczowe dla zachowania jędrności skóry i mogą brać udział w profilaktyce powstawania rozstępów.

Efektywne usuwanie rozstępów w Poznaniu wymaga zastosowania innowacyjnych technologii oraz doświadczenia specjalistów. W naszej klinice stosujemy również karboksyterapię z użyciem medycznego dwutlenku węgla oraz radiofrekwencję, które docierają do głębokich warstw skóry i wspomagają regenerację. Zabiegi te stosujemy także do usuwania rozstępów w Poznaniu u pacjentów, u których występują przeciwwskazania do naświetlania skóry laserem frakcyjnym.

Chcesz pozbyć się nieestetycznych blizn na udach, brzuchu czy pośladkach i cieszyć się gładką skórą? Umów wizytę na usuwanie rozstępów w Poznaniu!  Nasi specjaliści z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej są gotowi odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują zabieg usuwania rozstępów Poznań dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

usuwanie rozstępów

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się do Laser DeLux zachęcona ich stroną internetową. W salonie spotkałam się z prawdziwie profesjonalną obsługą. Zabieg usuwania rozstępów, na którym byłam był przeprowadzony bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę."
- Mirella

- "Muszę powiedzieć, że efekty po zabiegach usuwania rozstępów są wręcz niesamowite!! Nie spodziewałam się aż takiej zmiany na lepsze. Po rozstępach nie ma ani śladu!! Polecam wszystkim kobietom salon Laser DeLux !"
- Wiktoria

- "Od dawna wstydziłam się rozstępów, jakie miałam na plecach. Kilka zabiegów w Laser DeLux w uwolniło mnie od problemu! Bardzo nowoczesna aparatura, wspaniała obsługa, genialne efekty!! Polecam każdemu!"
- Helena

Jakie są przeciwwskazania do usuwania rozstępów?

Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania rozstępów. Przed planowanym zabiegiem usuwania rozstępów sprawdź, czy nie występują i Ciebie przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • kilku - kilkunastodniowa, świeża opalenizna słoneczna i po solarium,
 • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
 • niektóre alergie,
 • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • zioła i leki fotouczulające, np. dziurawiec czy nagietek,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Po usuwaniu rozstępów w Poznaniu należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry po zabiegu. Kosmetolog poinformuje Cię o zaleceniach pozabiegowych i poinstruuje, jak dbać o skórę, żeby uniknąć powikłań po laserowym usuwaniu rozstępów w Poznaniu.

Urządzenie do usuwania rozstępów w Poznaniu

LASER ALMA Harmony XL Pro

Do usuwania rozstępów w Poznaniu używamy lasera ALMA Harmony XL Pro. To frakcyjny, nieablacyjny laser do resurfacingu skóry ALMA, który minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów. Zabieg laserowy usuwania rozstępów Poznań ALMA poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, oferując gładszą, lepiej wyglądającą skórę.

Podczas zabiegu usuwania rozstępów w Poznaniu, specjalistyczny laser emituje krótkie impulsy światła, które precyzyjnie działają naskórek i skórę właściwą,. Zabiegi na rozstępy w Poznaniu w naszej klinice są bezbolesne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, co pozwala pacjentom szybko wrócić do codziennych aktywności.

Po pierwszym zabiegu usuwania rozstępów Poznań, pacjenci mogą zauważyć, że rozstępy stają się mniej widoczne. Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się serię zabiegów, które będą wspomagać syntezy kolagenu i elastyny oraz regenerację głębszych warstw skóry.

Umów się na usuwanie rozstępów w Poznaniu i sprawdź pełną ofertę zabiegów w zakresu medycyny estetycznej w Laser DeLux!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-10
Cel: Redukcja rozstępów

Ilość rozstępów

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 rozstęp

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda usuwanie rozstępów?

Przed zabiegiem

 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem poza tym, że skóra nie może być opalona.
 • Na konsultacji z kosmetologiem przed rozpoczęciem zabiegów omawiany jest schemat terapii oraz wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Przed planowanym zabiegiem kosmetolog zakłada na twarz Tobie oraz sobie specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Musisz pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu.
 • Nie używaj mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu.
 • Nie możesz wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem.
 • Unikaj podrażniania skóry w okolicy zabiegu przez kilka tygodni, aż skóra całkowicie się wygoi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday