window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laser frakcyjny: Laserowe odmładzanie skóry w Poznaniu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny w Poznaniu

Laser frakcyjny w Poznaniu

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: min. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Laser frakcyjny w Poznaniu

Wraz z upływem lat skóra traci swoją gęstość, sprężystość i następują zmiany w jej strukturze. Na szczęście medycyna estetyczna proponuje wiele zabiegów odmładzających, a jednym z nich jest rewolucyjny zabieg laserem frakcyjnym w Poznaniu.

W salonie Laser DeLux wykonujemy resurfacing laserem frakcyjnym Poznań przy użyciu nowoczesnego urządzenia, które nie tylko spowalnia proces starzenia się skóry, ale i skutecznie z oznakami upływającego czasu.

Laser frakcyjny Poznań zabiegi

Zabieg odmładzający laserem frakcyjnym Poznań to nowoczesna technologia wykorzystująca wiązkę światła laserowego o określonej długości fali. Dzięki działaniu frakcyjnemu, czyli nierównomiernemu skupieniu energii na skórze, dochodzi do precyzyjnego uszkodzenia tylko wybranych jej obszarów. Pozostała nienaruszona część skóry zapewnia szybki proces gojenia.

Taki mechanizm działania przekłada się na wysoką skuteczność, minimalną inwazyjność oraz krótki okres rekonwalescencji po laserze frakcyjnym w Poznaniu w salonie Laser DeLux.

Na czym polega i jak działa zabieg laserem frakcyjnym Poznań

Podczas zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu wiązka laserowa przenika w głąb skóry, powodując mikrouszkodzenia na poziomie naskórka i skóry właściwej. Organizm interpretuje te mikrourazy jako drobne oparzenia i uruchamia naturalny proces gojenia poprzez produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu po zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu następuje odmłodzenie i zagęszczenie struktury skóry od wewnątrz.

Dla kogo jest zabieg laserem frakcyjnym Poznań?

Zabieg laserem frakcyjnym Poznań rekomendujemy osobom zmagającym się z:

 • przebarwieniami
 • zmarszczkami
 • rozstępami
 • bliznami potrądzikowymi
 • utratą jędrności i sprężystości skóry

Zabiegi laserem frakcyjnym w Poznaniu mogą być wykonywane już po 20 roku życia, aby opóźnić oznaki starzenia i dogłębnie zrewitalizować skórę.

Efekty lasera frakcyjnego Poznań

Efekty po jednym zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu są widoczne już po kilku dniach od przeprowadzenia laseroterapii. Jednak aby uzyskać pełne i długotrwałe rezultaty, konieczne jest wykonanie pełnego cyklu zabiegowego.

Jakie są efekty po serii zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu w salonie Laser DeLux?.

 1. wygładzenie zmarszczek
 2. rozjaśnienie przebarwień
 3. zredukowanie blizn i rozstępów
 4. zwiększenie gęstości skóry
 5. poprawa owalu twarzy

Dla osiągnięcia trwałego efektu liftingu po laserze frakcyjnym Poznań, zaleca się przeprowadzenie od 3 do 5 zabiegów w odstępach około 4-6 tygodni. Częstotliwość i liczba sesji zależy jednak od problemów skórnych, kondycji cery oraz oczekiwanych rezultatów.

Jak długo utrzymują się efekty po laserze frakcyjnym? Skuteczność zabiegów laserem frakcyjnym Poznań

Po zakończeniu serii zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu skóra pozostaje wyraźnie odmłodzona, jędrna, rozjaśniona i wygładzona. Efekty te utrzymują się przez długi czas, czyli od roku do nawet 2 lat, w zależności od indywidualnych czynników, takich jak wiek, styl życia i sposób pielęgnacji.

Aby przedłużyć trwałość rezultatów po zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu, zaleca się regularne powtarzanie zabiegów tzw. przypominających co 12-18 miesięcy. Pozwala to na podtrzymanie procesów odnowy w skórze i utrwalenie osiągniętych efektów po laserze frakcyjnym Poznań.

Laser frakcyjny na twarz Poznań

Zabieg laserem frakcyjnym w Poznaniu wykonujemy na różne, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. W naszym salonie resurfacing całej twarzy laserem frakcyjnym w Poznaniu obejmuje:

 1. czoło - wygładzenie zmarszczek, zwiększenie gęstości skóry,
 2. okolice oczu - spłycenie kurzych łapek, zmniejszenie obwisłości powiek,
 3. policzki - poprawa napięcia, rozjaśnienie przebarwień,
 4. okolice ust - wygładzenie zmarszczek pionowych i poziomych, wyraźniejszy kontur,
 5. owal twarzy - ujędrnienie skóry na żuchwie i szyi, modelowanie owalu.

Dzięki możliwości dopasowania parametrów zabiegu do konkretnych obszarów, laser frakcyjny Poznań pozwala na kompleksowe i bardzo precyzyjne odmłodzenie całej twarzy.

Laser frakcyjny Poznań opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Od jakiegoś czasu chciałam pozbyć się drobnych zmarszczek z twarzy i pierwszych oznak starzenia ze skóry dłoni. Zapisałam się na zabiegi do Laser DeLux w Poznaniu i jestem usatysfakcjonowana z efektów. W krótkim czasie większość zmian całkiem zniknęła, inne mocno się zmniejszyły. Polecam."
- Nina

"Zgadzam się w pełni z pozytywnymi opiniami, które można przeczytać na temat usług Laser DeLux. Skorzystałam z zabiegów laserowego odmładzania skóry w Poznaniu i muszę przyznać, że efekty są fantastyczne. Nie udało mi się osiągnąć podobnych efektów żadnym innym zabiegiem."
- Dominika

laserowe odmładzanie skóry

Laser frakcyjny Poznań cena

To, ile kosztuje zabieg laserem frakcyjnym w Poznaniu, zależy od obszaru zabiegowego. W salonie Laser DeLux oferujemy kompleksowy resurfacing na całą twarzy z szyją i dekoltem lub tylko na wybrane partie, takie jak usta, policzki czy dłonie. Klienci, którzy chcą zrealizować pełen cykl zabiegowy, mogą skorzystać ze specjalnych pakietów zniżkowych na serię zabiegów laserem frakcyjnym Poznań. Promocje, które regularnie organizujemy, pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszt laseroterapii frakcyjnej.

Zachęcamy do sprawdzenia cennika zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu i umówienia się na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem!Jakie są przeciwwskazania do lasera frakcyjnego?

Zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu nie wykonujemy w przypadku:

 • aktywnych stanów zapalnych skóry
 • rozszerzonych naczyń krwionośnych
 • skłonności do bliznowców
 • Ciąży i karmienia piersią
 • świeżej opalenizny
 • przyjmowaniu leków fotouczulających
 • nowotworów
 • epilepsji i niektórych chorób psychicznych

Nie wszystkie przeciwwskazania trwale wykluczają Cię z możliwości skorzystania z zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu. W niektórych sytuacjach okolicznością są tylko przejściowe, a po ich ustaniu można poddać się laseroterapii.Urządzenie do lasera frakcyjnego w Poznaniu

LASER ALMA

W Laser DeLux korzystamy z certyfikowanych urządzeń o potwierdzonej skuteczności i wysokim profilu bezpieczeństwa. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń do zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu jest Alma Harmony XL PRO. Wykorzystuje ono technologię frakcyjnego lasera CO2, który precyzyjnie penetruje głębsze warstwy skóry, skutecznie je odmładzając. Dzięki zróżnicowanej mocy i ustawieniom można dostosować zabieg laserem frakcyjnym Poznań do indywidualnych potrzeb pacjenta, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i efektywność procedury.

Bezbolesne zabiegi laserem frakcyjnym Poznań

W naszym salonie zabiegi laserem frakcyjnym w Poznaniu wykonujemy po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, dzięki czemu cała procedura jest bezbolesna i przebiega w komfortowych warunkach.Przed zabiegiem
 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje blizny, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Laser frakcyjny w Poznaniu

Laser frakcyjny w Poznaniu

Laser frakcyjny w Poznaniu

Wraz z upływem lat skóra traci swoją gęstość, sprężystość i następują zmiany w jej strukturze. Na szczęście medycyna estetyczna proponuje wiele zabiegów odmładzających, a jednym z nich jest rewolucyjny zabieg laserem frakcyjnym w Poznaniu.

W salonie Laser DeLux wykonujemy resurfacing laserem frakcyjnym Poznań przy użyciu nowoczesnego urządzenia, które nie tylko spowalnia proces starzenia się skóry, ale i skutecznie z oznakami upływającego czasu.

Laser frakcyjny Poznań zabiegi

Zabieg odmładzający laserem frakcyjnym Poznań to nowoczesna technologia wykorzystująca wiązkę światła laserowego o określonej długości fali. Dzięki działaniu frakcyjnemu, czyli nierównomiernemu skupieniu energii na skórze, dochodzi do precyzyjnego uszkodzenia tylko wybranych jej obszarów. Pozostała nienaruszona część skóry zapewnia szybki proces gojenia.

Taki mechanizm działania przekłada się na wysoką skuteczność, minimalną inwazyjność oraz krótki okres rekonwalescencji po laserze frakcyjnym w Poznaniu w salonie Laser DeLux.

Na czym polega i jak działa zabieg laserem frakcyjnym Poznań

Podczas zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu wiązka laserowa przenika w głąb skóry, powodując mikrouszkodzenia na poziomie naskórka i skóry właściwej. Organizm interpretuje te mikrourazy jako drobne oparzenia i uruchamia naturalny proces gojenia poprzez produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu po zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu następuje odmłodzenie i zagęszczenie struktury skóry od wewnątrz.

Dla kogo jest zabieg laserem frakcyjnym Poznań?

Zabieg laserem frakcyjnym Poznań rekomendujemy osobom zmagającym się z:

 • przebarwieniami
 • zmarszczkami
 • rozstępami
 • bliznami potrądzikowymi
 • utratą jędrności i sprężystości skóry

Zabiegi laserem frakcyjnym w Poznaniu mogą być wykonywane już po 20 roku życia, aby opóźnić oznaki starzenia i dogłębnie zrewitalizować skórę.

Efekty lasera frakcyjnego Poznań

Efekty po jednym zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu są widoczne już po kilku dniach od przeprowadzenia laseroterapii. Jednak aby uzyskać pełne i długotrwałe rezultaty, konieczne jest wykonanie pełnego cyklu zabiegowego.

Jakie są efekty po serii zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu w salonie Laser DeLux?.

 1. wygładzenie zmarszczek
 2. rozjaśnienie przebarwień
 3. zredukowanie blizn i rozstępów
 4. zwiększenie gęstości skóry
 5. poprawa owalu twarzy

Dla osiągnięcia trwałego efektu liftingu po laserze frakcyjnym Poznań, zaleca się przeprowadzenie od 3 do 5 zabiegów w odstępach około 4-6 tygodni. Częstotliwość i liczba sesji zależy jednak od problemów skórnych, kondycji cery oraz oczekiwanych rezultatów.

Jak długo utrzymują się efekty po laserze frakcyjnym? Skuteczność zabiegów laserem frakcyjnym Poznań

Po zakończeniu serii zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu skóra pozostaje wyraźnie odmłodzona, jędrna, rozjaśniona i wygładzona. Efekty te utrzymują się przez długi czas, czyli od roku do nawet 2 lat, w zależności od indywidualnych czynników, takich jak wiek, styl życia i sposób pielęgnacji.

Aby przedłużyć trwałość rezultatów po zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu, zaleca się regularne powtarzanie zabiegów tzw. przypominających co 12-18 miesięcy. Pozwala to na podtrzymanie procesów odnowy w skórze i utrwalenie osiągniętych efektów po laserze frakcyjnym Poznań.

Laser frakcyjny na twarz Poznań

Zabieg laserem frakcyjnym w Poznaniu wykonujemy na różne, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. W naszym salonie resurfacing całej twarzy laserem frakcyjnym w Poznaniu obejmuje:

 1. czoło - wygładzenie zmarszczek, zwiększenie gęstości skóry,
 2. okolice oczu - spłycenie kurzych łapek, zmniejszenie obwisłości powiek,
 3. policzki - poprawa napięcia, rozjaśnienie przebarwień,
 4. okolice ust - wygładzenie zmarszczek pionowych i poziomych, wyraźniejszy kontur,
 5. owal twarzy - ujędrnienie skóry na żuchwie i szyi, modelowanie owalu.

Dzięki możliwości dopasowania parametrów zabiegu do konkretnych obszarów, laser frakcyjny Poznań pozwala na kompleksowe i bardzo precyzyjne odmłodzenie całej twarzy.

Laser frakcyjny Poznań opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Od jakiegoś czasu chciałam pozbyć się drobnych zmarszczek z twarzy i pierwszych oznak starzenia ze skóry dłoni. Zapisałam się na zabiegi do Laser DeLux w Poznaniu i jestem usatysfakcjonowana z efektów. W krótkim czasie większość zmian całkiem zniknęła, inne mocno się zmniejszyły. Polecam."
- Nina

"Zgadzam się w pełni z pozytywnymi opiniami, które można przeczytać na temat usług Laser DeLux. Skorzystałam z zabiegów laserowego odmładzania skóry w Poznaniu i muszę przyznać, że efekty są fantastyczne. Nie udało mi się osiągnąć podobnych efektów żadnym innym zabiegiem."
- Dominika

laserowe odmładzanie skóry

Laser frakcyjny Poznań cena

To, ile kosztuje zabieg laserem frakcyjnym w Poznaniu, zależy od obszaru zabiegowego. W salonie Laser DeLux oferujemy kompleksowy resurfacing na całą twarzy z szyją i dekoltem lub tylko na wybrane partie, takie jak usta, policzki czy dłonie. Klienci, którzy chcą zrealizować pełen cykl zabiegowy, mogą skorzystać ze specjalnych pakietów zniżkowych na serię zabiegów laserem frakcyjnym Poznań. Promocje, które regularnie organizujemy, pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszt laseroterapii frakcyjnej.

Zachęcamy do sprawdzenia cennika zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu i umówienia się na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem!

Jakie są przeciwwskazania do lasera frakcyjnego?

Zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu nie wykonujemy w przypadku:

 • aktywnych stanów zapalnych skóry
 • rozszerzonych naczyń krwionośnych
 • skłonności do bliznowców
 • Ciąży i karmienia piersią
 • świeżej opalenizny
 • przyjmowaniu leków fotouczulających
 • nowotworów
 • epilepsji i niektórych chorób psychicznych

Nie wszystkie przeciwwskazania trwale wykluczają Cię z możliwości skorzystania z zabiegu laserem frakcyjnym w Poznaniu. W niektórych sytuacjach okolicznością są tylko przejściowe, a po ich ustaniu można poddać się laseroterapii.

Urządzenie do lasera frakcyjnego w Poznaniu

LASER ALMA

W Laser DeLux korzystamy z certyfikowanych urządzeń o potwierdzonej skuteczności i wysokim profilu bezpieczeństwa. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń do zabiegów laserem frakcyjnym w Poznaniu jest Alma Harmony XL PRO. Wykorzystuje ono technologię frakcyjnego lasera CO2, który precyzyjnie penetruje głębsze warstwy skóry, skutecznie je odmładzając. Dzięki zróżnicowanej mocy i ustawieniom można dostosować zabieg laserem frakcyjnym Poznań do indywidualnych potrzeb pacjenta, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i efektywność procedury.

Bezbolesne zabiegi laserem frakcyjnym Poznań

W naszym salonie zabiegi laserem frakcyjnym w Poznaniu wykonujemy po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, dzięki czemu cała procedura jest bezbolesna i przebiega w komfortowych warunkach.

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: min. 3 zabiegi
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg lasera frakcyjnego

Przed zabiegiem

 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz omawia cały schemat terapii.
 • Musisz pamiętać o tym, żeby zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.Jeżeli istnieje taka konieczność skonsultuj się z lekarzem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu oraz pozostałych zanieczyszczeń.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje blizny, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem, który niweluje delikatne pieczenie skóry.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
 • Zakrywaj poddane zabiegowi części ciała ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie korzystaj z sauny i uważaj na to, żeby niepotrzebnie nie podrażniać swojej skóry.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

Usuń niechciane niedoskonałości w szybki i efektywny sposób i ciesz się gładką skórą

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday