window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Fotoodmładzanie w Poznaniu - Najlepsze efekty - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Fotoodmładzanie w Poznaniu

Fotoodmładzanie w Poznaniu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: ilość i częstotliwość dobierana indywidualnie
Cel: silne odmłodzenie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Fotoodmładzanie w Poznaniu

Gładka, nieskazitelna skóra to marzenie każdego, kto zobaczy w lustrze pierwsze niedoskonałości. Doskonała cera to jeden z kluczy do pięknego wyglądu. Kiedy jednak na drodze do piękna stają pierwsze oznaki starzenia, przebarwienia na twarzy czy blizny potrądzikowe, pora zastanowić się nad rozwiązaniem problemu. Obecnie jest wiele sposobów na poprawę swojego wyglądu - dlaczego z nich nie skorzystać? Piękna, młoda cera może sprawić, że staniemy się bardziej pewni siebie, będziemy czuć się atrakcyjnie, a w przypadku kobiet - makijaż będzie korzystniej się prezentował.

Zabiegi wykonywanie z użyciem lasera bezpieczna i skuteczna metoda na likwidowanie oznak starzenia skóry przy użyciu silnych impulsów światła. Fotoodmładzanie w Poznaniu jest metodą, dzięki której przywrócisz cerze młodzieńczy blask, jędrność i gładkość. Młody wygląd twarzy to jednak nie wszystko! Ręce są naszą wizytówką, dlatego warto zadbać również o starzenie skóry dłoni przy użyciu silnych impulsów technologii E-Light. Wykonywany w naszym salonie w Poznaniu zabieg fotoodmładzania polega na redukcji widocznych zmarszczek, przebarwień i innych defektów na dowolnej partii ciała!

Jak działa zabieg fotoodmładzania w Poznaniu?

Fotoodmładzanie Poznań to nowoczesna metoda walki ze zmarszczkami i oznakami starzenia się skóry, która zyskuje na popularności wśród mieszkańców Poznania. Zabieg ten wykorzystuje technologię IPL (Intense Pulsed Light), aby rozszerzyć możliwości regeneracyjne skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

Na czym polega fotoodmładzanie Poznń? Podczas zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu, kosmetolog wykonuje serię impulsów światła, które penetrują skórę i są absorbowane przez naczynka, piegi oraz rozszerzone pory. Absorpcja ta zostaje przemieniona w energię cieplną, która powoduje to stymulację fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny.

zabieg fotoodmładzania skóry

Jak wykonujemy zabieg fotoodmładzania w Poznaniu?

Jak się przygotować do zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu? Co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem należy unikać opalania i stosowania niektórych kosmetyków. Należy również odstawić leki światłouczulające i poinformować o tym kosmetologa.

Jak przebiega proces fotoodmładzania w Poznaniu? Zabieg fotoodmładzania IPL Poznań rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia i przygotować skórę do przyjęcia światła. Następnie kosmetolog wykonuje serię impulsów światła, które przenikają do wewnętrznych obszarach skóry. Światło to jest absorbowane przez pigmenty odpowiedzialne za przebarwienia oraz przez naczynka, co prowadzi do ich redukcji.

Energia cieplna już w wewnętrznych warstwach skóry stymuluje naturalne procesy regeneracyjne, w tym produkcję kolagenu i elastyny. To sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki i drobne linie są wygładzone. Fotoodmładzanie światłem E-Light w Poznaniu jest szczególnie efektywne w redukcji widocznych objawów naturalnego procesu starzenia skóry dłoni lub innych partii ciała.

Komu proponujemy zabieg fotoodmładzania w Poznaniu?

Przed przystąpieniem do zabiegu, każdy klient przechodzi bezpłatną konsultację z kosmetologiem, aby upewnić się, że fotoodmładzanie w Poznaniu jest odpowiednie dla jego typu skóry i potrzeb. Dla kogo jest przeznaczony zabieg fotoodmładzania IPL w Poznaniu?

Wskazania do zabiegu fotoodmładzania Poznań to m.in.:

 1. utrata jędrności skóry,
 2. zmarszczki mimiczne,
 3. przebarwienia;
 4. worki pod oczami, chomiki i zwiotczenie cery,
 5. oznaki starzenia skóry dłoni, twarzy, dekoltu.

Fotoodmładzanie w Poznaniu jest idealne dla osób, które chcą poprawić koloryt skóry, zlikwidować drobne zmarszczki lub przebarwienia spowodowane starzeniem skóry.

Jakie efekty są po zabiegu fotoodmładzania Poznań?

Efektem zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu jest gładsza, jędrniejsza skóra oraz zredukowane objawy starzenia się skóry. Dzięki stymulacji istniejących włókien kolagenowych, skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i elastyczność.

Regularne zabiegi fotoodmładzania w Poznaniu mogą znacząco poprawić wygląd skóry, redukując drobne zmarszczki, przebarwienia i inne objawy starzenia. Zaleca się serię 5 zabiegów w odstępach 4 tygodnie, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Gdzie na zabieg fotoodmładzania Poznań?

W naszym salonie kosmetologii i medycyny estetycznej Laser Delux® stawiamy na innowacyjne metody walki z procesem starzenia skóry przy użyciu najnowszych technologii. Fotoodmładzanie to zabieg, który dzięki użyciu silnych impulsów światła pozwala na osiągnięcie efektów porównywalnych z zabiegami chirurgicznymi, bez konieczności ingerencji w strukturę skóry.

Zarejestruj wizytę online i sprawdź ceny zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu!Jakie są przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania?

Fotoodmładzanie to skuteczna metoda, aby pobudzić komórki skóry do regeneracji i osiągnąć spektakularne efekty w postaci odmłodzonego wyglądu. Zabieg jest bezpieczny, ale istnieją pewne przeciwwskazania do fotoodmładzania, które należy uwzględnić przed podjęciem decyzji o poddaniu naświetlaniu skóry laserem.

W jakich sytuacjach odradza się zabieg fotoodmładzania? Przeciwwskazania do zabiegu do m.in.:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • wrażliwość skóry na światło;
 • obniżenie odporności organizmu;


Czym wykonuje się zabieg fotoodmładzania?

Alma Xl®Pro

Laser Alma Harmony XL Pro to multiaplikacyjna platforma najnowszej generacji, wykorzystywana do zabiegów fotoodmładzania w Poznaniu. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony XL oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

To wszechstronne narzędzie do fotoodmładzania w Poznaniu, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Posiada różne typy głowic, a w naszej ofercie znajduje się głowice I-Pixel, Dye VL oraz Q-Switch.

Do zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu stosujemy głowicę Dye - VL

Fotoodmładzanie światłem E-Light to połączenie technologii IPL z radiofrekwencją, co sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny. Energia cieplna już w wewnętrznych obszarach skóry pobudza produkcję kolagenu, co przekłada się na widoczne wygładzenie skóry i redukcję zmarszczek.Przed zabiegiem
 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.
 • Musisz zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.
 • Nie możesz się też opalać w miejscu wykonywania zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu. Zakrywaj części ciała poddawane zabiegowi ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Fotoodmładzanie w Poznaniu

Fotoodmładzanie w Poznaniu

Fotoodmładzanie w Poznaniu

Gładka, nieskazitelna skóra to marzenie każdego, kto zobaczy w lustrze pierwsze niedoskonałości. Doskonała cera to jeden z kluczy do pięknego wyglądu. Kiedy jednak na drodze do piękna stają pierwsze oznaki starzenia, przebarwienia na twarzy czy blizny potrądzikowe, pora zastanowić się nad rozwiązaniem problemu. Obecnie jest wiele sposobów na poprawę swojego wyglądu - dlaczego z nich nie skorzystać? Piękna, młoda cera może sprawić, że staniemy się bardziej pewni siebie, będziemy czuć się atrakcyjnie, a w przypadku kobiet - makijaż będzie korzystniej się prezentował.

Zabiegi wykonywanie z użyciem lasera bezpieczna i skuteczna metoda na likwidowanie oznak starzenia skóry przy użyciu silnych impulsów światła. Fotoodmładzanie w Poznaniu jest metodą, dzięki której przywrócisz cerze młodzieńczy blask, jędrność i gładkość. Młody wygląd twarzy to jednak nie wszystko! Ręce są naszą wizytówką, dlatego warto zadbać również o starzenie skóry dłoni przy użyciu silnych impulsów technologii E-Light. Wykonywany w naszym salonie w Poznaniu zabieg fotoodmładzania polega na redukcji widocznych zmarszczek, przebarwień i innych defektów na dowolnej partii ciała!

Jak działa zabieg fotoodmładzania w Poznaniu?

Fotoodmładzanie Poznań to nowoczesna metoda walki ze zmarszczkami i oznakami starzenia się skóry, która zyskuje na popularności wśród mieszkańców Poznania. Zabieg ten wykorzystuje technologię IPL (Intense Pulsed Light), aby rozszerzyć możliwości regeneracyjne skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

Na czym polega fotoodmładzanie Poznń? Podczas zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu, kosmetolog wykonuje serię impulsów światła, które penetrują skórę i są absorbowane przez naczynka, piegi oraz rozszerzone pory. Absorpcja ta zostaje przemieniona w energię cieplną, która powoduje to stymulację fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny.

zabieg fotoodmładzania skóry

Jak wykonujemy zabieg fotoodmładzania w Poznaniu?

Jak się przygotować do zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu? Co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem należy unikać opalania i stosowania niektórych kosmetyków. Należy również odstawić leki światłouczulające i poinformować o tym kosmetologa.

Jak przebiega proces fotoodmładzania w Poznaniu? Zabieg fotoodmładzania IPL Poznań rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia i przygotować skórę do przyjęcia światła. Następnie kosmetolog wykonuje serię impulsów światła, które przenikają do wewnętrznych obszarach skóry. Światło to jest absorbowane przez pigmenty odpowiedzialne za przebarwienia oraz przez naczynka, co prowadzi do ich redukcji.

Energia cieplna już w wewnętrznych warstwach skóry stymuluje naturalne procesy regeneracyjne, w tym produkcję kolagenu i elastyny. To sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki i drobne linie są wygładzone. Fotoodmładzanie światłem E-Light w Poznaniu jest szczególnie efektywne w redukcji widocznych objawów naturalnego procesu starzenia skóry dłoni lub innych partii ciała.

Komu proponujemy zabieg fotoodmładzania w Poznaniu?

Przed przystąpieniem do zabiegu, każdy klient przechodzi bezpłatną konsultację z kosmetologiem, aby upewnić się, że fotoodmładzanie w Poznaniu jest odpowiednie dla jego typu skóry i potrzeb. Dla kogo jest przeznaczony zabieg fotoodmładzania IPL w Poznaniu?

Wskazania do zabiegu fotoodmładzania Poznań to m.in.:

 1. utrata jędrności skóry,
 2. zmarszczki mimiczne,
 3. przebarwienia;
 4. worki pod oczami, chomiki i zwiotczenie cery,
 5. oznaki starzenia skóry dłoni, twarzy, dekoltu.

Fotoodmładzanie w Poznaniu jest idealne dla osób, które chcą poprawić koloryt skóry, zlikwidować drobne zmarszczki lub przebarwienia spowodowane starzeniem skóry.

Jakie efekty są po zabiegu fotoodmładzania Poznań?

Efektem zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu jest gładsza, jędrniejsza skóra oraz zredukowane objawy starzenia się skóry. Dzięki stymulacji istniejących włókien kolagenowych, skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i elastyczność.

Regularne zabiegi fotoodmładzania w Poznaniu mogą znacząco poprawić wygląd skóry, redukując drobne zmarszczki, przebarwienia i inne objawy starzenia. Zaleca się serię 5 zabiegów w odstępach 4 tygodnie, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Gdzie na zabieg fotoodmładzania Poznań?

W naszym salonie kosmetologii i medycyny estetycznej Laser Delux® stawiamy na innowacyjne metody walki z procesem starzenia skóry przy użyciu najnowszych technologii. Fotoodmładzanie to zabieg, który dzięki użyciu silnych impulsów światła pozwala na osiągnięcie efektów porównywalnych z zabiegami chirurgicznymi, bez konieczności ingerencji w strukturę skóry.

Zarejestruj wizytę online i sprawdź ceny zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu!

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania?

Fotoodmładzanie to skuteczna metoda, aby pobudzić komórki skóry do regeneracji i osiągnąć spektakularne efekty w postaci odmłodzonego wyglądu. Zabieg jest bezpieczny, ale istnieją pewne przeciwwskazania do fotoodmładzania, które należy uwzględnić przed podjęciem decyzji o poddaniu naświetlaniu skóry laserem.

W jakich sytuacjach odradza się zabieg fotoodmładzania? Przeciwwskazania do zabiegu do m.in.:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • wrażliwość skóry na światło;
 • obniżenie odporności organizmu;

Czym wykonuje się zabieg fotoodmładzania?

Alma Xl®Pro

Laser Alma Harmony XL Pro to multiaplikacyjna platforma najnowszej generacji, wykorzystywana do zabiegów fotoodmładzania w Poznaniu. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony XL oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

To wszechstronne narzędzie do fotoodmładzania w Poznaniu, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Posiada różne typy głowic, a w naszej ofercie znajduje się głowice I-Pixel, Dye VL oraz Q-Switch.

Do zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu stosujemy głowicę Dye - VL

Fotoodmładzanie światłem E-Light to połączenie technologii IPL z radiofrekwencją, co sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny. Energia cieplna już w wewnętrznych obszarach skóry pobudza produkcję kolagenu, co przekłada się na widoczne wygładzenie skóry i redukcję zmarszczek.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: ilość i częstotliwość dobierana indywidualnie
Cel: silne odmłodzenie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda zabieg fotoodmładzania?

Przed zabiegiem

 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.
 • Musisz zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.
 • Nie możesz się też opalać w miejscu wykonywania zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • W trakcie zabiegu kosmetolog chłodzi skórę, aby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu. Zakrywaj części ciała poddawane zabiegowi ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć skórze dawny blask dzięki zabiegowi fotoodmładzania

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday