fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Kontakt

Salon kosmetyki laserowej Płock

Salon Laser DeLux w Płocku znajduje się tuż obok Urzędu Skarbowego w Płocku oraz w pobliżu ulicy Tumskiej która jest głównym \"deptakiem\" dla mieszkańców Płocka. Obok salonu Laser DeLux mieści się także potocznie zwana \"Jagielonka\" czyli Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku.
 
Zapraszamy do nas także klientów z miejscowości: Kutno, Gostynin, Łąck, Sierpc, Biała, Maszewo, Słupno, Bielsk, Drobin, Płońsk, Ciechanów.
Adres:Płock, ul. 1 Maja 6
Telefon: +48 737 836 092
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00 Sobota: od 9:00 do 14:00
E-mail:
Lokalizacja

Nasz zespół

Ewelina Majchrzak
Manager
W 2016 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologii estetycznej. W Laser DeLux Płock jestem od początku managerem salonu i jednocześnie kosmetologiem. Moją pasują są zabiegi przeciwstarzeniowe i modelujące sylwetkę. Uwielbiam wykonywać zabiegi iniekcyjne i aparaturowe. Mimo ukończenia studiów cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat zdrowia , kosmetologii i dietetyki. Po za pracą w gabinecie jestem również szkoleniowcem w dziedzinie kosmetologii. Prywatnie jestem mamą cudownej córki Julii . Razem z mężem Krzysztofem kierujemy oddziałem w Płocku. Po za pracą uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu z Julia i mężem : park, rower czy jezioro. Do zobaczenia na zabiegach!
Iga Mieczkowska
Kosmetolog

Cześć, jestem Iga! W tym roku skończyłam naukę na studiach II stopnia w WSIiZ w Warszawie. Moja praca nie jest tylko wykonywanym zawodem ale jest również moją pasją. Uwielbiam zabiegi mezoterapeutyczne oraz zabiegi epilacji laserowej, szczególnie ze względu na bardzo dobre i szybkie efekty pozabiegowe. Ważne jest dla mnie również zadowolenia i satysfakcja klienta. Oprócz w/w zabiegów hobbystycznie wykonuję makijaże okazjonalne i zatajam się w odrębny dział kosmetologii - podologię.

Dominika Pilewska
Kosmetolog

Ukończyłam kosmetologię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia to dla mnie nie tylko praca, ale także ogromna pasja. Uwielbiam pracę z klientem a największą satysfakcję sprawiają mi widoczne efekty wykonywanych przeze mnie zabiegów. Zadowolenie, dobre samopoczucie oraz zwiększanie pewności siebie klienta są dla mnie priorytetem. By zawsze być na bieżąco, swoja wiedzę poszerzam uczestnicząc w różnego typu szkoleniach. Wolny czas najbardziej lubię przeznaczać na podróże i dobrą książkę

Technologie

historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich, które sprawi, że pokochają siebie na nowo!

Swoje działania z zakresu kosmetyki zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi: usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe, DermaPEN,  i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.