(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Peeling kawitacyjny - zdrowa cera na długie lata - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 40-60 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6
Cel: Oczyszczenie skóry, usunięcie zaskórników

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Łódź, Warszawa, Widok, Warszawa, Hanki Czaki, Warszawa, Egejska, Wrocław, Toruń, Szczecin, Poznań, Opole, Lublin, Kraków, Kielce, Katowice, Gdynia, Kalisz, Gdańsk, Częstochowa, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Peeling kawitacyjny - co to?

Peeling kawitacyjny, to jeden z tych zabiegów kosmetycznych, który cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Regularne wykonywanie peelingu kawitacyjnego pozwala uzyskać efekt promiennej, zdrowej cery na długie lata. Pewnie się zgodzisz, że większość z nas korzysta z tradycyjnych peelingów domowych ale niestety to zdecydowanie za mało dla Twojej skóry! Decydując się na ten zabieg kosmetyczny w salonie Laser Delux, możesz uzyskać znaczne korzyści.

Przede wszystkim:

 • możesz liczyć na głębokie oczyszczenie skóry
 • wyraźne jej odświeżenie
 • przywrócenie naturalnego kolorytu
 • wygładzenie
 • cudowną miękkość i aksamitność skóry w dotyku.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje ultradźwięki do głębokiego oczyszczania skóry. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości powyżej 20 kHz, które nie są słyszalne dla ludzkiego ucha. Peeling kawitacyjny wykorzystuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości od 25 do 40 kHz, które są skierowane na wilgotną skórę za pomocą specjalnej szpatułki. Fale ultradźwiękowe wywołują efekt kawitacji, która jest podstawą zabiegu w przypadku peelingu kawitacyjnego.

Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny i relaksujący. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne podrażnienie skóry, które zazwyczaj ustępuje jeszcze tego samego dnia. Po zabiegu skóra jest dodatkowo nawilżana i odżywiana serum dobranym do indywidualnych potrzeb pacjenta. Peeling kawitacyjny przynosi skuteczne efekty w postaci czystej, świeżej i promiennej cery.

Na czym polega peeling kawitacyjny?

N czym polega kawitacja twarzy? Kawitacja to proces, w którym ciecz (w tym przypadku woda na skórze) przechodzi z fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Powstają wtedy małe pęcherzyki gazu, które pod wpływem kolejnych fal gwałtownie pękają, wywołując mikroeksplozje.

To właśnie te mikroeksplozje są istotną peelingu kawitacyjnego, gdyż mają silne działanie mechaniczne, które pozwala usunąć martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i bakterie z powierzchni skóry i z porów. Jednocześnie ultradźwięki stymulują mikrokrążenie, produkcję kolagenu i elastyny, a także ułatwiają wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

Peeling kawitacyjny jest delikatniejszy od manualnego oczyszczania twarzy i innych metod mechanicznego złuszczania martwych komórek skóry. Nie wpływa to na efektywność zabiegu, gdyż peeling kawitacyjny jest skuteczny i bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry twarzy.

Jak działa peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje specjalne urządzenie do kawitacji. Podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego, szpatułka emitująca ultradźwięki jest skierowana na wilgotną skórę, co powoduje, że martwe komórki naskórka gwałtownie pękają. To prowadzi do odsłonięcia młodszej warstwy skóry, odświeżenia skóry i odnowy naskórka. Zabieg, jakim jest peeling kawitacyjny – efekty są widoczne natychmiast po zakończonym oczyszczaniu, a skóra staje się gładsza i bardziej promienna.

Efekty peelingu kawitacyjnego

Efekty peelingu kawitacyjnego to nie tylko oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń i usunięcie martwego naskórka, ale także poprawa gospodarki wodnej skóry. Peeling kawitacyjny wykonany regularnie przynosi efekty, takie jak:

 1. zmniejszenie porów,
 2. redukcja zaczerwienienia i przebarwień,
 3. dogłębne oczyszczenie skóry z sebum, zaskórników i zanieczyszczeń,
 4. wsparcie walki z trądzikiem pospolitym,
 5. wygładzenie drobnych zmarszczek i niedoskonałości.

Peeling kawitacyjny to zabieg, który jest delikatniejszy niż peeling mechaniczny i może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Peeling kawitacyjny ułatwia też wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, co zwiększa skuteczność kosmetyków. Peeling kawitacyjny przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, takich jak mezoterapia, mikrodermabrazja czy sonoforeza.

Peeling kawitacyjny w domu czy w salonie kosmetycznym?

Gdzie robić peeling kawitacyjny - w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym czy samodzielnie w domu? Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry. Na tej podstawie dobiera odpowiednią częstotliwość i moc fal ultradźwiękowych, czas i intensywność zabiegu, a także preparaty i kosmetyki do stosowania przed i po zakończonym zabiegu. Dzięki temu zabieg jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, co zwiększa jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Peeling kawitacyjny wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia, które nie jest dostępne do pielęgnacji skóry w domowym zaciszu. Urządzenia do kawitacji, które można kupić w sklepie internetowym czy drogerii nie są tak skuteczne i bezpieczne niż profesjonalny sprzęt używany w gabinecie kosmetycznym.przeciwwskazania - peeling kawitacyjny

Jakie są przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego?

 • okres ciąży i karmienia piersią
 • laktacja
 • osteoporoza
 • niewydolność krążenia
 • rozrusznik serca
 • zapalenie żył
 • metalowe implanty
 • nowotwór


urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Nasze urządzenie do kawitacji to najlepszy wybór dla osób, które chcą wykonać peeling kawitacyjny w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg ten jest wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry, a także dobiera odpowiednie parametry i preparaty do zabiegu. Peeling kawitacyjny wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologii, co przekłada się na skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta.Przed zabiegiem
 1. Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do tego zabiegu.
 2. Zabieg zostanie omówiony na bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem
Czytaj więcej
W trakcie
 1. Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę i odpowiednio ją nawilża
 2. Następnie rozpoczyna masowanie skóry przy pomocy “szpatułki”, która połączona jest z urządzeniem generującym ultradźwięki
Czytaj więcej
Po zabiegu
 1. Nie korzystaj z sauny, basenu oraz siłowni przez kilka dni po zabiegu
 2. Stosuj delikatne kosmetyki, które nie będą podrażniać Twojej skóry
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny - co to?

Peeling kawitacyjny, to jeden z tych zabiegów kosmetycznych, który cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Regularne wykonywanie peelingu kawitacyjnego pozwala uzyskać efekt promiennej, zdrowej cery na długie lata. Pewnie się zgodzisz, że większość z nas korzysta z tradycyjnych peelingów domowych ale niestety to zdecydowanie za mało dla Twojej skóry! Decydując się na ten zabieg kosmetyczny w salonie Laser Delux, możesz uzyskać znaczne korzyści.

Przede wszystkim:

 • możesz liczyć na głębokie oczyszczenie skóry
 • wyraźne jej odświeżenie
 • przywrócenie naturalnego kolorytu
 • wygładzenie
 • cudowną miękkość i aksamitność skóry w dotyku.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje ultradźwięki do głębokiego oczyszczania skóry. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości powyżej 20 kHz, które nie są słyszalne dla ludzkiego ucha. Peeling kawitacyjny wykorzystuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości od 25 do 40 kHz, które są skierowane na wilgotną skórę za pomocą specjalnej szpatułki. Fale ultradźwiękowe wywołują efekt kawitacji, która jest podstawą zabiegu w przypadku peelingu kawitacyjnego.

Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny i relaksujący. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne podrażnienie skóry, które zazwyczaj ustępuje jeszcze tego samego dnia. Po zabiegu skóra jest dodatkowo nawilżana i odżywiana serum dobranym do indywidualnych potrzeb pacjenta. Peeling kawitacyjny przynosi skuteczne efekty w postaci czystej, świeżej i promiennej cery.

Na czym polega peeling kawitacyjny?

N czym polega kawitacja twarzy? Kawitacja to proces, w którym ciecz (w tym przypadku woda na skórze) przechodzi z fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Powstają wtedy małe pęcherzyki gazu, które pod wpływem kolejnych fal gwałtownie pękają, wywołując mikroeksplozje.

To właśnie te mikroeksplozje są istotną peelingu kawitacyjnego, gdyż mają silne działanie mechaniczne, które pozwala usunąć martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i bakterie z powierzchni skóry i z porów. Jednocześnie ultradźwięki stymulują mikrokrążenie, produkcję kolagenu i elastyny, a także ułatwiają wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

Peeling kawitacyjny jest delikatniejszy od manualnego oczyszczania twarzy i innych metod mechanicznego złuszczania martwych komórek skóry. Nie wpływa to na efektywność zabiegu, gdyż peeling kawitacyjny jest skuteczny i bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry twarzy.

Jak działa peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje specjalne urządzenie do kawitacji. Podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego, szpatułka emitująca ultradźwięki jest skierowana na wilgotną skórę, co powoduje, że martwe komórki naskórka gwałtownie pękają. To prowadzi do odsłonięcia młodszej warstwy skóry, odświeżenia skóry i odnowy naskórka. Zabieg, jakim jest peeling kawitacyjny – efekty są widoczne natychmiast po zakończonym oczyszczaniu, a skóra staje się gładsza i bardziej promienna.

Efekty peelingu kawitacyjnego

Efekty peelingu kawitacyjnego to nie tylko oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń i usunięcie martwego naskórka, ale także poprawa gospodarki wodnej skóry. Peeling kawitacyjny wykonany regularnie przynosi efekty, takie jak:

 1. zmniejszenie porów,
 2. redukcja zaczerwienienia i przebarwień,
 3. dogłębne oczyszczenie skóry z sebum, zaskórników i zanieczyszczeń,
 4. wsparcie walki z trądzikiem pospolitym,
 5. wygładzenie drobnych zmarszczek i niedoskonałości.

Peeling kawitacyjny to zabieg, który jest delikatniejszy niż peeling mechaniczny i może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Peeling kawitacyjny ułatwia też wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, co zwiększa skuteczność kosmetyków. Peeling kawitacyjny przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, takich jak mezoterapia, mikrodermabrazja czy sonoforeza.

Peeling kawitacyjny w domu czy w salonie kosmetycznym?

Gdzie robić peeling kawitacyjny - w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym czy samodzielnie w domu? Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry. Na tej podstawie dobiera odpowiednią częstotliwość i moc fal ultradźwiękowych, czas i intensywność zabiegu, a także preparaty i kosmetyki do stosowania przed i po zakończonym zabiegu. Dzięki temu zabieg jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, co zwiększa jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Peeling kawitacyjny wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia, które nie jest dostępne do pielęgnacji skóry w domowym zaciszu. Urządzenia do kawitacji, które można kupić w sklepie internetowym czy drogerii nie są tak skuteczne i bezpieczne niż profesjonalny sprzęt używany w gabinecie kosmetycznym.

przeciwwskazania - peeling kawitacyjny

Jakie są przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego?

 • okres ciąży i karmienia piersią
 • laktacja
 • osteoporoza
 • niewydolność krążenia
 • rozrusznik serca
 • zapalenie żył
 • metalowe implanty
 • nowotwór

urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Nasze urządzenie do kawitacji to najlepszy wybór dla osób, które chcą wykonać peeling kawitacyjny w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg ten jest wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry, a także dobiera odpowiednie parametry i preparaty do zabiegu. Peeling kawitacyjny wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologii, co przekłada się na skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 40-60 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6
Cel: Oczyszczenie skóry, usunięcie zaskórników

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Łódź, Warszawa, Widok, Warszawa, Hanki Czaki, Warszawa, Egejska, Wrocław, Toruń, Szczecin, Poznań, Opole, Lublin, Kraków, Kielce, Katowice, Gdynia, Kalisz, Gdańsk, Częstochowa, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

kawitacyjny peeling - jak wygląda?

Przed zabiegiem

 1. Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do tego zabiegu.
 2. Zabieg zostanie omówiony na bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem
Czytaj więcej

W trakcie

 1. Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę i odpowiednio ją nawilża
 2. Następnie rozpoczyna masowanie skóry przy pomocy “szpatułki”, która połączona jest z urządzeniem generującym ultradźwięki
Czytaj więcej

Po zabiegu

 1. Nie korzystaj z sauny, basenu oraz siłowni przez kilka dni po zabiegu
 2. Stosuj delikatne kosmetyki, które nie będą podrażniać Twojej skóry
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

Delikatny zabieg oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dotlenia skórę

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday