Czas trwania zabiegu: | 40-60 minut |
Rekomendowana ilość zabiegów: | 6 |
Cel: | Oczyszczenie skóry, usunięcie zaskórników |
Peeling kawitacyjny - co to?
Peeling kawitacyjny, to metoda bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Regularne wykonywanie peelingu kawitacyjnego pozwala uzyskać efekt promiennej, zdrowej cery na długie lata. Pewnie się zgodzisz, że większość z nas korzysta z tradycyjnych peelingów domowych ale niestety to zdecydowanie za mało dla Twojej skóry! Peeling kawitacyjny to bezinwazyjny zabieg oczyszczający, który wykorzystuje ultradźwięki do usuwania martwego naskórka, nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Działa na zasadzie zjawiska kawitacji – pod wpływem fal ultradźwiękowych i kontaktu z wodą, na skórze tworzą się mikropęcherzyki, które pękając, delikatnie złuszczają naskórek. Zabieg jest bezbolesny, łagodny i nie powoduje podrażnień, dlatego nadaje się nawet dla osób z cerą wrażliwą. Peeling kawitacyjny poprawia krążenie, dotlenia komórki, redukuje zaskórniki i rozjaśnia cerę. Skóra po zabiegu jest odświeżona, gładka i lepiej wchłania składniki aktywne z kosmetyków. To doskonały sposób na oczyszczenie skóry bez użycia chemii czy mechanicznego ścierania.
Przede wszystkim:
- możesz liczyć na głębokie oczyszczenie skóry
- wyraźne jej odświeżenie
- przywrócenie naturalnego kolorytu
- wygładzenie
- cudowną miękkość i aksamitność skóry w dotyku.
Czym jest peeling kawitacyjny?
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje ultradźwięki do głębokiego oczyszczania skóry. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości powyżej 20 kHz, które nie są słyszalne dla ludzkiego ucha. Peeling kawitacyjny wykorzystuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości od 25 do 40 kHz, które są skierowane na wilgotną skórę za pomocą specjalnej szpatułki. Fale ultradźwiękowe wywołują efekt kawitacji, która jest podstawą zabiegu w przypadku peelingu kawitacyjnego.
Jakie są wskazania do wykonania peelingu kawitacyjnego?
Zabieg jest polecany osobom z:
- Zanieczyszczoną, tłustą lub mieszaną cerą
- Rozszerzonymi porami
- Drobnymi zmarszczkami
- Nierównym kolorytem skóry
- Zaskórnikami i rozszerzonymi porami
- Przebarwieniami
- Bliznami potrądzikowymi
- Potrzebą ogólnej poprawy kondycji skóry
Jak wygląda skóra po peelingu kawitacyjnym?
Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny i relaksujący. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne podrażnienie skóry, które zazwyczaj ustępuje jeszcze tego samego dnia. Po zabiegu skóra jest dodatkowo nawilżana i odżywiana serum dobranym do indywidualnych potrzeb pacjenta. Peeling kawitacyjny przynosi skuteczne efekty w postaci czystej, świeżej i promiennej cery.
Na czym polega peeling kawitacyjny?
N czym polega kawitacja twarzy? Kawitacja to proces, w którym ciecz (w tym przypadku woda na skórze) przechodzi z fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Powstają wtedy małe pęcherzyki gazu, które pod wpływem kolejnych fal gwałtownie pękają, wywołując mikroeksplozje.
To właśnie te mikroeksplozje są istotną peelingu kawitacyjnego, gdyż mają silne działanie mechaniczne, które pozwala usunąć martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i bakterie z powierzchni skóry i z porów. Jednocześnie ultradźwięki stymulują mikrokrążenie, produkcję kolagenu i elastyny, a także ułatwiają wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Czy peeling kawitacyjny można wykonać przy wrażliwej skórze?
Peeling kawitacyjny jest delikatniejszy od manualnego oczyszczania twarzy i innych metod mechanicznego złuszczania martwych komórek skóry. Nie wpływa to na efektywność zabiegu, gdyż peeling kawitacyjny jest skuteczny i bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry twarzy.
Jak działa peeling kawitacyjny?
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje specjalne urządzenie do kawitacji. Podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego, szpatułka emitująca ultradźwięki jest skierowana na wilgotną skórę, co powoduje, że martwe komórki naskórka gwałtownie pękają. To prowadzi do odsłonięcia młodszej warstwy skóry pozbawionej zanieczyszczeń, odświeżenia skóry i odnowy naskórka. Zabieg, jakim jest peeling kawitacyjny – efekty są widoczne natychmiast po zakończonym oczyszczaniu, a skóra staje się gładsza i bardziej promienna.
Jakie są efekty peelingu kawitacyjnego
Efekty peelingu kawitacyjnego to nie tylko oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń i usunięcie martwego naskórka, ale także poprawa gospodarki wodnej skóry. Peeling kawitacyjny wykonany regularnie przynosi efekty, takie jak:
- zmniejszenie porów,
- redukcja zaczerwienienia i przebarwień,
- dogłębne oczyszczenie skóry z sebum, zaskórników i zanieczyszczeń,
- wsparcie walki z trądzikiem pospolitym,
- wygładzenie drobnych zmarszczek i niedoskonałości,
- przygotowanie skóry do dalszych zabiegów,
- lepsze przyswajanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach do pielęgnacji,
- przywrócenie jędrności,
- usunięcie nadmiaru sebum i zrogowaciały naskórek.
Peeling ultradźwiękowy kawitacyjny to zabieg, który jest delikatniejszy niż peeling mechaniczny i może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Peeling kawitacyjny ułatwia też wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, co zwiększa skuteczność kosmetyków. Peeling kawitacyjny przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, takich jak mezoterapia, mikrodermabrazja czy sonoforeza.
Czy lepiej wykonać peeling kawitacyjny w domu czy w salonie kosmetycznym?
Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry. Na tej podstawie dobiera odpowiednią częstotliwość i moc fal ultradźwiękowych, czas i intensywność zabiegu, a także preparaty i kosmetyki do stosowania przed i po zakończonym zabiegu. Dzięki temu zabieg jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, co zwiększa jego skuteczność i bezpieczeństwo.
W profesjonalnych gabinetach peeling kawitacyjny wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia, które nie jest dostępne do pielęgnacji skóry w domowym zaciszu. Urządzenia do kawitacji za pomocą ultradźwięków, które można kupić w sklepie internetowym czy drogerii do wykonania peelingu kawitacyjnego samodzielnie w domu nie są tak skuteczne i bezpieczne niż profesjonalny sprzęt używany w gabinecie kosmetycznym.
W jakim wieku można wykonać peeling ultradźwiękowy kawitacyjny?
Zabieg jest odpowiedni dla osób w różnym wieku, zwykle od 18 lat wzwyż. Jest szczególnie polecany dla osób z cerą problematyczną, wymagającą oczyszczenia i odświeżenia. Doskonale sprawdza się zarówno u młodych osób borykających się z trądzikiem, jak i u dojrzałych, chcących poprawić kondycję swojej skóry.
Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry i stosowaniu się do zaleceń kosmetologa. Po zabiegu należy chronić skórę wysokim SPF 50, aby uniknąć przebarwień.
Przeciwwskazania - peeling kawitacyjny
Jakie są przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego?
- okres ciąży i karmienia piersią
- laktacja
- osteoporoza
- niewydolność krążenia
- rozrusznik serca
- zapalenie żył
- metalowe implanty
- nowotwór
Peelingu kawitacyjnego nie powinno się wykonywać w przypadku aktywnych stanów zapalnych skóry, takich jak ropne wypryski, trądzik w fazie zaostrzenia czy opryszczka. Zabieg jest przeciwwskazany również u osób z chorobami nowotworowymi, zaburzeniami krzepnięcia krwi, a także u kobiet w ciąży. Nie zaleca się go przy świeżych bliznach, otwartych ranach, podrażnieniach skóry oraz po intensywnym opalaniu. Przeciwwskazaniem są także metalowe implanty w okolicy zabiegowej, rozrusznik serca oraz epilepsja, ponieważ ultradźwięki mogą zakłócać ich pracę. Osoby z bardzo wrażliwą skórą lub chorobami dermatologicznymi powinny skonsultować się z kosmetologiem przed zabiegiem, by uniknąć ryzyka pogorszenia stanu cery lub reakcji niepożądanych.
Peeling kawitacyjny przeciwwskazania
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego
Zabieg zwany peelingiem kawitacyjnym wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego urządzenia wyposażonego w głowicę ultradźwiękową. Urządzenie to generuje fale ultradźwiękowe o odpowiedniej częstotliwości, które są bezpieczne dla skóry, a jednocześnie skutecznie usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Czy peeling kawitacyjny warto wykonać w salonie kosmetycznym?
Nasze urządzenie do kawitacji to najlepszy wybór dla osób, które chcą wykonać peeling kawitacyjny w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg ten jest wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry, a także dobiera odpowiednie parametry i preparaty do zabiegu. Peeling kawitacyjny wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologii, co przekłada się na skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta.
- Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do tego zabiegu.
- Zabieg zostanie omówiony na bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem
- Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę i odpowiednio ją nawilża
- Następnie rozpoczyna masowanie skóry przy pomocy “szpatułki”, która połączona jest z urządzeniem generującym ultradźwięki
- Nie korzystaj z sauny, basenu oraz siłowni przez kilka dni po zabiegu
- Stosuj delikatne kosmetyki, które nie będą podrażniać Twojej skóry
Najczęściej zadawane pytania
Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków. Zabieg wykorzystuje fale dźwiękowe do usuwania martwego naskórka, nadmiaru sebum i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, bez podrażnień i bólu. Działa delikatnie, a jednocześnie skutecznie, poprawiając mikrokrążenie i przygotowując skórę na lepsze wchłanianie składników aktywnych. Idealny dla osób z cerą wrażliwą, tłustą lub trądzikową. Skóra po zabiegu jest odświeżona, wygładzona i promienna.
Peeling kawitacyjny można wykonywać średnio co 1–2 tygodnie, w zależności od typu skóry i jej potrzeb. Przy cerze tłustej lub trądzikowej zaleca się częstsze zabiegi, natomiast skóra sucha i wrażliwa może wymagać dłuższych przerw. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się serię 4–6 zabiegów, a następnie pielęgnację podtrzymującą raz w miesiącu. Regularność pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, wygładza ją i poprawia jej koloryt, bez ryzyka podrażnień.
Peeling kawitacyjny pomaga w dokładnym oczyszczaniu skóry z martwego naskórka, sebum i zanieczyszczeń, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej promienna. Redukuje zaskórniki, zwęża pory, wspomaga leczenie trądziku oraz poprawia mikrokrążenie, co sprzyja regeneracji komórek. Dodatkowo ułatwia wchłanianie składników aktywnych z kosmetyków, co zwiększa skuteczność dalszej pielęgnacji. Zabieg łagodzi stany zapalne i wyrównuje koloryt cery, przez co jest polecany zarówno dla skóry problematycznej, jak i wrażliwej.
Po peelingu kawitacyjnym należy unikać opalania, korzystania z solarium oraz sauny przez co najmniej 48 godzin, ponieważ skóra jest wtedy wrażliwsza na działanie promieni UV i wysoką temperaturę. Nie wolno także stosować silnych kosmetyków z alkoholem, kwasami czy retinolem, które mogą podrażnić skórę. Warto zrezygnować z makijażu przez kilka godzin po zabiegu, aby dać cerze czas na regenerację. Należy również unikać dotykania twarzy brudnymi rękami oraz zadbać o odpowiednie nawilżenie i ochronę skóry kremem z filtrem UV, by wspomóc jej odbudowę i utrzymać efekty zabiegu.
Efekty peelingu kawitacyjnego są widoczne już po pierwszym zabiegu – skóra staje się wyraźnie gładsza, jaśniejsza i odświeżona. Pory są mniej widoczne, a cera zyskuje zdrowy blask. Pełniejsze rezultaty, takie jak poprawa struktury skóry, redukcja zaskórników czy wyrównanie kolorytu, pojawiają się po kilku regularnych sesjach. To zabieg o działaniu natychmiastowym, ale jego długofalowe korzyści wzmacniają się z każdą kolejną wizytą. Regularność to klucz do utrzymania trwałych i widocznych efektów.
Peeling kawitacyjny - co to?
Peeling kawitacyjny, to metoda bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Regularne wykonywanie peelingu kawitacyjnego pozwala uzyskać efekt promiennej, zdrowej cery na długie lata. Pewnie się zgodzisz, że większość z nas korzysta z tradycyjnych peelingów domowych ale niestety to zdecydowanie za mało dla Twojej skóry! Peeling kawitacyjny to bezinwazyjny zabieg oczyszczający, który wykorzystuje ultradźwięki do usuwania martwego naskórka, nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Działa na zasadzie zjawiska kawitacji – pod wpływem fal ultradźwiękowych i kontaktu z wodą, na skórze tworzą się mikropęcherzyki, które pękając, delikatnie złuszczają naskórek. Zabieg jest bezbolesny, łagodny i nie powoduje podrażnień, dlatego nadaje się nawet dla osób z cerą wrażliwą. Peeling kawitacyjny poprawia krążenie, dotlenia komórki, redukuje zaskórniki i rozjaśnia cerę. Skóra po zabiegu jest odświeżona, gładka i lepiej wchłania składniki aktywne z kosmetyków. To doskonały sposób na oczyszczenie skóry bez użycia chemii czy mechanicznego ścierania.
Przede wszystkim:
- możesz liczyć na głębokie oczyszczenie skóry
- wyraźne jej odświeżenie
- przywrócenie naturalnego kolorytu
- wygładzenie
- cudowną miękkość i aksamitność skóry w dotyku.
Czym jest peeling kawitacyjny?
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje ultradźwięki do głębokiego oczyszczania skóry. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości powyżej 20 kHz, które nie są słyszalne dla ludzkiego ucha. Peeling kawitacyjny wykorzystuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości od 25 do 40 kHz, które są skierowane na wilgotną skórę za pomocą specjalnej szpatułki. Fale ultradźwiękowe wywołują efekt kawitacji, która jest podstawą zabiegu w przypadku peelingu kawitacyjnego.
Jakie są wskazania do wykonania peelingu kawitacyjnego?
Zabieg jest polecany osobom z:
- Zanieczyszczoną, tłustą lub mieszaną cerą
- Rozszerzonymi porami
- Drobnymi zmarszczkami
- Nierównym kolorytem skóry
- Zaskórnikami i rozszerzonymi porami
- Przebarwieniami
- Bliznami potrądzikowymi
- Potrzebą ogólnej poprawy kondycji skóry
Jak wygląda skóra po peelingu kawitacyjnym?
Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny i relaksujący. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne podrażnienie skóry, które zazwyczaj ustępuje jeszcze tego samego dnia. Po zabiegu skóra jest dodatkowo nawilżana i odżywiana serum dobranym do indywidualnych potrzeb pacjenta. Peeling kawitacyjny przynosi skuteczne efekty w postaci czystej, świeżej i promiennej cery.
Na czym polega peeling kawitacyjny?
N czym polega kawitacja twarzy? Kawitacja to proces, w którym ciecz (w tym przypadku woda na skórze) przechodzi z fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Powstają wtedy małe pęcherzyki gazu, które pod wpływem kolejnych fal gwałtownie pękają, wywołując mikroeksplozje.
To właśnie te mikroeksplozje są istotną peelingu kawitacyjnego, gdyż mają silne działanie mechaniczne, które pozwala usunąć martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i bakterie z powierzchni skóry i z porów. Jednocześnie ultradźwięki stymulują mikrokrążenie, produkcję kolagenu i elastyny, a także ułatwiają wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Czy peeling kawitacyjny można wykonać przy wrażliwej skórze?
Peeling kawitacyjny jest delikatniejszy od manualnego oczyszczania twarzy i innych metod mechanicznego złuszczania martwych komórek skóry. Nie wpływa to na efektywność zabiegu, gdyż peeling kawitacyjny jest skuteczny i bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry twarzy.
Jak działa peeling kawitacyjny?
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje specjalne urządzenie do kawitacji. Podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego, szpatułka emitująca ultradźwięki jest skierowana na wilgotną skórę, co powoduje, że martwe komórki naskórka gwałtownie pękają. To prowadzi do odsłonięcia młodszej warstwy skóry pozbawionej zanieczyszczeń, odświeżenia skóry i odnowy naskórka. Zabieg, jakim jest peeling kawitacyjny – efekty są widoczne natychmiast po zakończonym oczyszczaniu, a skóra staje się gładsza i bardziej promienna.
Jakie są efekty peelingu kawitacyjnego
Efekty peelingu kawitacyjnego to nie tylko oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń i usunięcie martwego naskórka, ale także poprawa gospodarki wodnej skóry. Peeling kawitacyjny wykonany regularnie przynosi efekty, takie jak:
- zmniejszenie porów,
- redukcja zaczerwienienia i przebarwień,
- dogłębne oczyszczenie skóry z sebum, zaskórników i zanieczyszczeń,
- wsparcie walki z trądzikiem pospolitym,
- wygładzenie drobnych zmarszczek i niedoskonałości,
- przygotowanie skóry do dalszych zabiegów,
- lepsze przyswajanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach do pielęgnacji,
- przywrócenie jędrności,
- usunięcie nadmiaru sebum i zrogowaciały naskórek.
Peeling ultradźwiękowy kawitacyjny to zabieg, który jest delikatniejszy niż peeling mechaniczny i może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Peeling kawitacyjny ułatwia też wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, co zwiększa skuteczność kosmetyków. Peeling kawitacyjny przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, takich jak mezoterapia, mikrodermabrazja czy sonoforeza.
Czy lepiej wykonać peeling kawitacyjny w domu czy w salonie kosmetycznym?
Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry. Na tej podstawie dobiera odpowiednią częstotliwość i moc fal ultradźwiękowych, czas i intensywność zabiegu, a także preparaty i kosmetyki do stosowania przed i po zakończonym zabiegu. Dzięki temu zabieg jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, co zwiększa jego skuteczność i bezpieczeństwo.
W profesjonalnych gabinetach peeling kawitacyjny wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia, które nie jest dostępne do pielęgnacji skóry w domowym zaciszu. Urządzenia do kawitacji za pomocą ultradźwięków, które można kupić w sklepie internetowym czy drogerii do wykonania peelingu kawitacyjnego samodzielnie w domu nie są tak skuteczne i bezpieczne niż profesjonalny sprzęt używany w gabinecie kosmetycznym.
W jakim wieku można wykonać peeling ultradźwiękowy kawitacyjny?
Zabieg jest odpowiedni dla osób w różnym wieku, zwykle od 18 lat wzwyż. Jest szczególnie polecany dla osób z cerą problematyczną, wymagającą oczyszczenia i odświeżenia. Doskonale sprawdza się zarówno u młodych osób borykających się z trądzikiem, jak i u dojrzałych, chcących poprawić kondycję swojej skóry.
Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry i stosowaniu się do zaleceń kosmetologa. Po zabiegu należy chronić skórę wysokim SPF 50, aby uniknąć przebarwień.
Przeciwwskazania - peeling kawitacyjny
Jakie są przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego?
- okres ciąży i karmienia piersią
- laktacja
- osteoporoza
- niewydolność krążenia
- rozrusznik serca
- zapalenie żył
- metalowe implanty
- nowotwór
Peelingu kawitacyjnego nie powinno się wykonywać w przypadku aktywnych stanów zapalnych skóry, takich jak ropne wypryski, trądzik w fazie zaostrzenia czy opryszczka. Zabieg jest przeciwwskazany również u osób z chorobami nowotworowymi, zaburzeniami krzepnięcia krwi, a także u kobiet w ciąży. Nie zaleca się go przy świeżych bliznach, otwartych ranach, podrażnieniach skóry oraz po intensywnym opalaniu. Przeciwwskazaniem są także metalowe implanty w okolicy zabiegowej, rozrusznik serca oraz epilepsja, ponieważ ultradźwięki mogą zakłócać ich pracę. Osoby z bardzo wrażliwą skórą lub chorobami dermatologicznymi powinny skonsultować się z kosmetologiem przed zabiegiem, by uniknąć ryzyka pogorszenia stanu cery lub reakcji niepożądanych.
Peeling kawitacyjny przeciwwskazania
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego
Zabieg zwany peelingiem kawitacyjnym wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego urządzenia wyposażonego w głowicę ultradźwiękową. Urządzenie to generuje fale ultradźwiękowe o odpowiedniej częstotliwości, które są bezpieczne dla skóry, a jednocześnie skutecznie usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Czy peeling kawitacyjny warto wykonać w salonie kosmetycznym?
Nasze urządzenie do kawitacji to najlepszy wybór dla osób, które chcą wykonać peeling kawitacyjny w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg ten jest wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa, który dokonuje indywidualnej oceny stanu i potrzeb skóry, a także dobiera odpowiednie parametry i preparaty do zabiegu. Peeling kawitacyjny wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologii, co przekłada się na skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta.
Czas trwania zabiegu: | 40-60 minut |
Rekomendowana ilość zabiegów: | 6 |
Cel: | Oczyszczenie skóry, usunięcie zaskórników |
Kawitacyjny peeling - jak wygląda?
Przed zabiegiem
- Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do tego zabiegu.
- Zabieg zostanie omówiony na bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem
W trakcie
- Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę i odpowiednio ją nawilża
- Następnie rozpoczyna masowanie skóry przy pomocy “szpatułki”, która połączona jest z urządzeniem generującym ultradźwięki
Po zabiegu
- Nie korzystaj z sauny, basenu oraz siłowni przez kilka dni po zabiegu
- Stosuj delikatne kosmetyki, które nie będą podrażniać Twojej skóry
Najczęściej zadawane pytania
Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków. Zabieg wykorzystuje fale dźwiękowe do usuwania martwego naskórka, nadmiaru sebum i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, bez podrażnień i bólu. Działa delikatnie, a jednocześnie skutecznie, poprawiając mikrokrążenie i przygotowując skórę na lepsze wchłanianie składników aktywnych. Idealny dla osób z cerą wrażliwą, tłustą lub trądzikową. Skóra po zabiegu jest odświeżona, wygładzona i promienna.