window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie rozstępów w Opolu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie rozstępów w Opolu

Usuwanie rozstępów w Opolu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-10
Cel: Redukcja rozstępów

Ilość rozstępów

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 rozstęp

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie rozstępów w Opolu

Rozstępy po ciąży czy okresie dojrzewania? Nie martw się, nie muszą towarzyszyć Ci do końca życia. W salonach Laser DeLux skutecznie zwalczamy rozstępy poprzez zabiegi laserowe. Badania pokazują, że niemal 90% kobiet boryka się z problemem rozstępów, co wzmaga ich kompleksy. Problem ten pojawia się w wyniku zmian hormonalnych, dojrzewania, przebytej ciąży lub przyrostu wagi. Większość kobiet z chęcią pozbyłaby się rozstępów raz na zawsze.

Najprostszą drogą ku temu jest udanie się na zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu przywrócisz elastyczność skóry. Zobacz, na czym polega usuwanie rozstępów w Opolu, gdzie znajduje się nasz salon!

Laserowe leczenie rozstępów w Opolu

Usuwanie rozstępów w Opolu to innowacyjna procedura estetyczna o wysokiej skuteczności i minimalnej inwazyjności. Usuwanie rozstępów Opole polega na zastosowaniu specjalistycznego lasera Fotona, który emituje światło o określonej długości fali, przenikając głęboko w strukturę skóry. Dzięki temu, usuwanie rozstępów w Opolu jest nie tylko efektywne, ale również bezpieczne dla pacjentów.

Wskazania do laserowego usuwania rozstępów Opole

Usuwanie rozstępów Opole metodą laserową jest szczególnie polecane osobom, które chcą pozbyć się rozstępów powstałych w wyniku ciąży, gwałtownych zmian wagi czy też zmian hormonalnych.

Zabieg usuwania rozstępów w Opolu redukuje:

 1. rozstępy na udach
 2. rozstępy na piersiach
 3. rozstępy na pośladkach
 4. rozstępy na brzuchu
 5. rozstępy na plecach
 6. rozstępy na ramionach
 7. blizny

Już po pierwszym zabiegu usuwania rozstępów w Opolu zauważysz różnicę w postaci wygładzonej skóry. W przypadku głębokich i starych rozstępów, zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie większej liczby sesji.

usuwanie rozstępów

Bezbolesne usuwanie rozstępów w Opolu

Zabieg laserowego usuwania rozstępów w Opolu wykonujemy bez stosowania znieczulenia miejscowego, aby mieć pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie rozstępów, efekty są widoczne po kilku seriach.

Aby osiągać najlepsze rezultaty i znaczną redukcję defektów, które przypominają blizny należy wykonać od 5 do 10, co ustalamy na wstępnej i bezpłatnej dermokonsultacji.

Ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów w Opolu?

Jeśli chodzi o usuwanie rozstępów Opole cena zależy od liczby serii i wybranego pakietu, a także od aktualnie obowiązujących promocji. Koszt pojedynczego zabiegu usuwania rozstępów w Opolu mieści się w granicach 199 zł, a decydując się na zakup pakietu 10 sesji możesz zaoszczędzić 15% od ceny regularnej!

Sprawdź cennik laserowego usuwania rozstępów w Opolu i umów wizytę online w Laser DeLuX!

Gdzie wykonać zabieg laserowego usuwania rozstępów w Opolu?

Jeśli zastanawiałaś się kiedyś, czy jest szansa, na trwałe pozbycie się rozstępów na udach, brzuchu czy pośladkach, to dobrze trafiłaś. Nasza oferta obejmuje m.in. zabiegi na rozstępy w Opolu, depilację laserową, a także inne usługi z zakresu kosmetologii przy użyciu innowacyjnych metod.

Zapraszamy na usuwanie rozstępów w Opolu i zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu!

Laserowe usuwanie rozstępów Opole opinie klientów Laser DeLux

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się do Laser DeLux zachęcona ich stroną internetową. W salonie spotkałam się z prawdziwie profesjonalną obsługą. Zabieg usuwania rozstępów, na którym byłam był przeprowadzony bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę."
- Mirella

- "Muszę powiedzieć, że efekty po zabiegach usuwania rozstępów są wręcz niesamowite!! Nie spodziewałam się aż takiej zmiany na lepsze. Po rozstępach nie ma ani śladu!! Polecam wszystkim kobietom salon Laser DeLux !"
- Wiktoria

"Od dawna wstydziłam się rozstępów, jakie miałam na plecach. Kilka zabiegów w Laser DeLux w uwolniło mnie od problemu! Bardzo nowoczesna aparatura, wspaniała obsługa, genialne efekty!! Polecam każdemu!"
- HelenaJakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania rozstępów?

Przed planowanym zabiegiem usuwania rozstępów w Opolu, sprawdź, czy nie występują u Ciebie przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • kilku - kilkunastodniowa, świeża opalenizna słoneczna i po solarium,
 • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
 • niektóre alergie,
 • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • zioła i leki fotouczulające, np. dziurawiec czy nagietek,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Na pierwszej wizycie wstępnej kosmetolog sprawdzi, czy nie istnieją przeciwwskazania do wykonywania zabiegów laserowego usuwania rozstępów w Opolu i poinformuje Cię o zaleceniach. W przypadku, gdy Twój stan zdrowia wyklucza możliwość skorzystania z usuwania rozstępów laserem w Opolu, specjalista zaproponuje równie skuteczną alternatywę dostosowaną do potrzeb Twojej skóry.Czym wykonuje się laserowe usuwanie rozstępów?

LASER FOTONA DO USUWANIA ROZSTĘPÓW W OPOLU

Usuwanie rozstępów w Opolu wykonujemy metodą laserową, używając lasera FOTONA®, który poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów. W efekcie skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta - a to wszystko dlatego, że działając laserem pobudzamy skórę do produkcji nowego kolagenu. Usuwając rozstępy w Opolu laserem FOTONA skupiamy się na wybranym fragmencie skóry i kierujemy światło lasera tylko w te miejsca, które tego wymagają. Właśnie dlatego wykonywane w naszym salonie w Opolu laserowe usunięcie rozstępów jest bardzo skuteczne, a zaawansowana technologia poprawi ogólny wygląd naszej skóry.Przed zabiegiem
 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem poza tym, że skóra nie może być opalona.
 • Na konsultacji z kosmetologiem przed rozpoczęciem zabiegów omawiany jest schemat terapii oraz wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Przed planowanym zabiegiem kosmetolog zakłada na twarz Tobie oraz sobie specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Musisz pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu.
 • Nie używaj mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu.
 • Nie możesz wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem.
 • Unikaj podrażniania skóry w okolicy zabiegu przez kilka tygodni, aż skóra całkowicie się wygoi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie rozstępów w Opolu

Usuwanie rozstępów w Opolu

Usuwanie rozstępów w Opolu

Rozstępy po ciąży czy okresie dojrzewania? Nie martw się, nie muszą towarzyszyć Ci do końca życia. W salonach Laser DeLux skutecznie zwalczamy rozstępy poprzez zabiegi laserowe. Badania pokazują, że niemal 90% kobiet boryka się z problemem rozstępów, co wzmaga ich kompleksy. Problem ten pojawia się w wyniku zmian hormonalnych, dojrzewania, przebytej ciąży lub przyrostu wagi. Większość kobiet z chęcią pozbyłaby się rozstępów raz na zawsze.

Najprostszą drogą ku temu jest udanie się na zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu przywrócisz elastyczność skóry. Zobacz, na czym polega usuwanie rozstępów w Opolu, gdzie znajduje się nasz salon!

Laserowe leczenie rozstępów w Opolu

Usuwanie rozstępów w Opolu to innowacyjna procedura estetyczna o wysokiej skuteczności i minimalnej inwazyjności. Usuwanie rozstępów Opole polega na zastosowaniu specjalistycznego lasera Fotona, który emituje światło o określonej długości fali, przenikając głęboko w strukturę skóry. Dzięki temu, usuwanie rozstępów w Opolu jest nie tylko efektywne, ale również bezpieczne dla pacjentów.

Wskazania do laserowego usuwania rozstępów Opole

Usuwanie rozstępów Opole metodą laserową jest szczególnie polecane osobom, które chcą pozbyć się rozstępów powstałych w wyniku ciąży, gwałtownych zmian wagi czy też zmian hormonalnych.

Zabieg usuwania rozstępów w Opolu redukuje:

 1. rozstępy na udach
 2. rozstępy na piersiach
 3. rozstępy na pośladkach
 4. rozstępy na brzuchu
 5. rozstępy na plecach
 6. rozstępy na ramionach
 7. blizny

Już po pierwszym zabiegu usuwania rozstępów w Opolu zauważysz różnicę w postaci wygładzonej skóry. W przypadku głębokich i starych rozstępów, zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie większej liczby sesji.

usuwanie rozstępów

Bezbolesne usuwanie rozstępów w Opolu

Zabieg laserowego usuwania rozstępów w Opolu wykonujemy bez stosowania znieczulenia miejscowego, aby mieć pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie rozstępów, efekty są widoczne po kilku seriach.

Aby osiągać najlepsze rezultaty i znaczną redukcję defektów, które przypominają blizny należy wykonać od 5 do 10, co ustalamy na wstępnej i bezpłatnej dermokonsultacji.

Ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów w Opolu?

Jeśli chodzi o usuwanie rozstępów Opole cena zależy od liczby serii i wybranego pakietu, a także od aktualnie obowiązujących promocji. Koszt pojedynczego zabiegu usuwania rozstępów w Opolu mieści się w granicach 199 zł, a decydując się na zakup pakietu 10 sesji możesz zaoszczędzić 15% od ceny regularnej!

Sprawdź cennik laserowego usuwania rozstępów w Opolu i umów wizytę online w Laser DeLuX!

Gdzie wykonać zabieg laserowego usuwania rozstępów w Opolu?

Jeśli zastanawiałaś się kiedyś, czy jest szansa, na trwałe pozbycie się rozstępów na udach, brzuchu czy pośladkach, to dobrze trafiłaś. Nasza oferta obejmuje m.in. zabiegi na rozstępy w Opolu, depilację laserową, a także inne usługi z zakresu kosmetologii przy użyciu innowacyjnych metod.

Zapraszamy na usuwanie rozstępów w Opolu i zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu!

Laserowe usuwanie rozstępów Opole opinie klientów Laser DeLux

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się do Laser DeLux zachęcona ich stroną internetową. W salonie spotkałam się z prawdziwie profesjonalną obsługą. Zabieg usuwania rozstępów, na którym byłam był przeprowadzony bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę."
- Mirella

- "Muszę powiedzieć, że efekty po zabiegach usuwania rozstępów są wręcz niesamowite!! Nie spodziewałam się aż takiej zmiany na lepsze. Po rozstępach nie ma ani śladu!! Polecam wszystkim kobietom salon Laser DeLux !"
- Wiktoria

"Od dawna wstydziłam się rozstępów, jakie miałam na plecach. Kilka zabiegów w Laser DeLux w uwolniło mnie od problemu! Bardzo nowoczesna aparatura, wspaniała obsługa, genialne efekty!! Polecam każdemu!"
- Helena

Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania rozstępów?

Przed planowanym zabiegiem usuwania rozstępów w Opolu, sprawdź, czy nie występują u Ciebie przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • kilku - kilkunastodniowa, świeża opalenizna słoneczna i po solarium,
 • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
 • niektóre alergie,
 • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • zioła i leki fotouczulające, np. dziurawiec czy nagietek,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Na pierwszej wizycie wstępnej kosmetolog sprawdzi, czy nie istnieją przeciwwskazania do wykonywania zabiegów laserowego usuwania rozstępów w Opolu i poinformuje Cię o zaleceniach. W przypadku, gdy Twój stan zdrowia wyklucza możliwość skorzystania z usuwania rozstępów laserem w Opolu, specjalista zaproponuje równie skuteczną alternatywę dostosowaną do potrzeb Twojej skóry.

Czym wykonuje się laserowe usuwanie rozstępów?

LASER FOTONA DO USUWANIA ROZSTĘPÓW W OPOLU

Usuwanie rozstępów w Opolu wykonujemy metodą laserową, używając lasera FOTONA®, który poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów. W efekcie skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta - a to wszystko dlatego, że działając laserem pobudzamy skórę do produkcji nowego kolagenu. Usuwając rozstępy w Opolu laserem FOTONA skupiamy się na wybranym fragmencie skóry i kierujemy światło lasera tylko w te miejsca, które tego wymagają. Właśnie dlatego wykonywane w naszym salonie w Opolu laserowe usunięcie rozstępów jest bardzo skuteczne, a zaawansowana technologia poprawi ogólny wygląd naszej skóry.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-10
Cel: Redukcja rozstępów

Ilość rozstępów

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 rozstęp

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda laserowe usuwanie rozstępów?

Przed zabiegiem

 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem poza tym, że skóra nie może być opalona.
 • Na konsultacji z kosmetologiem przed rozpoczęciem zabiegów omawiany jest schemat terapii oraz wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Przed planowanym zabiegiem kosmetolog zakłada na twarz Tobie oraz sobie specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Musisz pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu.
 • Nie używaj mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu.
 • Nie możesz wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem.
 • Unikaj podrażniania skóry w okolicy zabiegu przez kilka tygodni, aż skóra całkowicie się wygoi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

dowiedz się więcej
Body wrapping, czyli owijanie ciała za pomocą folii lub bandaży to znana metoda na zgubienie zbędnych kilogramów. Czy to faktycznie działa? O czym musisz pamiętać?
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday