window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: 10 zabiegów
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa sposobem na łysienie
Kracja polega na wprowadzeniu pod skórę głowy odpowiednich substancji odżywczych takich jak aminokwasy, minerały, mikro i makroelementy oraz witaminy z grupy B. Pomagają one stymulować wzrost włosa, poprawiają jego strukturę, wzmacniają włókna kapilarne, odżywiają i nawilżają skórę głowy, redukują poziom wydzielanego sebum i ostatecznie spowalniają proces wypadania włosów i zapobiegają jego nawrotom. Podczas mezoterapii wstrzykiwane są małe dawki substancji leczniczych na skórę głowy oraz inne części ciała wymagające interwencji. Zabieg przywraca skórze zdrowy wygląd i pobudza ją do odbudowy. Jest całkowicie bezpieczny. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Wskazania do zabiegu:

 • łysienie androgenowe,
 • łysienie plackowate,
 • włosy słabe (wymagające silnego odżywienia i wzmocnienia),
 • utrata włosów na skutek ubogiej diety,
 • włosy często farbowane.

Najlepsze efekty możemy uzyskać stosująć terapie łączone poprzez zastosowanie naprzemiennie karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta.

Stymulatory tkankowe stosowane w mezoterapii

W mezoterapii igłowej stosujemy także specjalistyczne preparaty określane, jako stymulatory tkankowe. Różnica pomiędzy klasyczną mezoterapią a stymulatorem tkankowym jest taka, że preparat podajemy znacznie rzadziej, jest to kilka punktów na twarzy lub ciele, oczekiwane  efekty są szybciej i w serii potrzeba mniej zabiegów. W preparatach możemy znaleźć : aminokwasy, hydroksyapatyt wapnia, kolagen czy kwas L- polimlekowy.

Stosowane podczas zabiegu stymulatory tkankowe możemy podzielić na:
- rodzaj
- skład
- techniki podania
- długości utrzymywania się.
Stymulatory tkankowe służą przede wszystkim do: 
 • odbudowy utraconej jędrności skóry
 • regeneracji
 • poprawy owali twarzy
 • redukcji blizn i rozstępów
 • silnej stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
 • regeneracji macierzy pozakomórkowej
Rodzaj preparatu, częstotliwość ustalana jest w trakcie wstępnej konsultacji i rozmowy z kosmetologiem.


Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej dla mężczyzn

Większość kosmetyków, które używamy na co dzień, jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są w stanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie działamy tylko na zewnętrzną warstwę skóry, a rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą do drogich kremów z zakresu dermatologii jest mezoterapia igłowa, która dostarcza cenne substancje wprost do głębokich warstw skóry.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w skórę twarzy, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda lub inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane są koktajlami firmy FUSION MESOTHERAPY®. Substancje lecznicze dostarczane są specjalnym pistoletem do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Zabieg mezoterapii igłowej jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii igłowej. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

W naszej ofercie znajduje się również mezoterapia mikroigłowa, a także wiele innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Umów się na bezpłatne konsultacje, a doradzimy Ci w doborze najlepszego rozwiązania!Urządzenie do mezoterapii igłowej dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa to zabieg, jak sama nazwa wskazuje, igłowy. Wykorzystujemy do tego specjalną strzykawkę i cieniutką igiełkę, którą wprowadzamy pod skórę odżywcze koktajle witaminowe.

Za pomocą mikroiniekcji pod cienką warstwę skóry (1-2 mm) wstrzykujemy indywidualnie dobrane koktajle odżywcze. Tylko wtedy ich składniki aktywne mają możliwość działania, ponieważ docierają bezpośrednio do komórek.

Mezoterapię igłową wykonujemy na całą twarz, skórę głowy, szyję, dekolt, ręce, uda oraz na inne części ciała, które potrzebują skutecznej regeneracji. Korzystamy z certyfikowanych preparatów od sprawdzonych producentów profesjonalnych kosmetyków gabinetowych.

W naszych gabinetach stosujemy preparaty firmy FUSION MESOTHERAPY®. , CytoCare 532 czy terapię peptydową do włosów dr Cyja.

Bardzo dużą popularnością cieszą się u nas stymulatory tkankowe, czyli specjalistyczne preparaty podawane przy pomocy iniekcji. 

Profhilo - Jest to nowoczesny preparat do przywracania naturalnych rysów naszej twarzy. Składa się z 64 mg kwasu hialuronowego Dużej i małej cząsteczki. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy widoczny efekt odmłodzenia, poprawy napięcia, wypełnienia.

Jak działa ?
Molekuła młodości czyli Profhilo po podaniu uwalnia miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.
Stabilizowane kompleksy hybrydowe opracowane są przez zespół farmaceutyczny IBSA, które odmładzając uruchamiają syntezę kolagenu i elastyny.
Wskazania:
 • napina skórę
 • gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie
 • nadaje sprężystość
 • wysmukla rysy twarzy
 • neutralizuje chomiczki
 • przywraca utracony kontur
 • neutralizuje zwiotczenie skóry
 • wygładza zmarszczki
 • nadaje biorewolumetrię
 • przywraca utracony profil
Dlaczego Profhilo jest tak skuteczne i bezpieczne ?
Jest to pierwszy preparat na rynku, który nie zawiera w składzie nic innego jak kwas hialuronowy. Dlatego jest bezpieczny nawet dla alergików. Wystarczają dwa zabiegi w odstępie miesiąca. W bardzo skrajnych przypadkach wykonujemy trzy zabiegi.

Sunekos 200 i 1200 to preparaty przeznaczone do biorewitalizacji skóry twarzy jak i ciała. W swoim składzie zawierają kwas hialuronowy oraz aminokwasy, które sprzyjają syntezie kolagenu i elastyny.

Regeneracja macierzy pozakomórkowej jest niezwykle ważna w przeciwdziałaniu fotostarzeniu.
Sunekos 200 i 1200 zawiera w składzie różne wielkości cząsteczki.
Sunekos 200 przeznaczony jest dla osób młodszych, z początkiem fotostarzenia oraz ze skórą przesuszoną.
Sunekos 1200 daje lepszy efekt wolumetryczny i jest przeznaczony dla osób z widocznym brakiem sprężystości i napięcia skóry.
Seria zabiegów obejmuje ok 3-4 zabiegi w odstępach 7-10 dni.

Nucleofil - nasza skóra od 25 roku życia zaczyna tracić jędrność, zaczynają pojawiać się zapadnięcia oraz zmarszczki. Dzięki Nucleofil jesteśmy w stanie zniwelować wszystkie te defekty skóry.

Ten innowacyjny produkt działa w trzech różnych kierunkach :
- lifting
- antyoksydacyja
- nawilżenie
Preparat składa się z polinukleotydów czyli fragmentów DNA i RNA, które działają na aktywność naszych fibroblastów czyli komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu i elastyny. Cząsteczki te świetnie radzą sobie z neutralizacją wolnych rodników, czyli tzw."robaczków" które powodują starzenie się skóry. Polinukleotydy mają świetną zdolność do łączenia się z wodą, co daje efekt nawilżonej skóry.
Do wyboru mamy dwa preparaty o różnej zawartości substancji aktywnej.
Zabieg przeznaczony jest dla skór:
- odwodnionych i niedotlenionych
- wiotkich
- narażonej na stres antyoksydacyjny
- z widocznym procesem starzenia się skóry
NEAUVIA® HYDRO DELUXE - produkt mezoterapeutyczny oparty na kwasie hialuronowym z dodatkiem aminokwasów oraz hydroksyapatytu wapnia o silnym działaniu nawilżającym oraz wspomagającym odbudowę kolagenu i elastyny. Do zalet preparatu należy również wyrównanie kolorytu, przywrócenie witalności oraz korekcja powierzchownych zmarszczek.
 • ELECTRI, szwajcarskiej firmy Institute Hyalual, technologia podwójnej synergii, czyli połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego wraz z kwasem bursztynowym. Pobudza mikrokrążenie w skórze, rozjaśnia, nadaje blask oraz jest doskonałą metodą redermalizacji w walce ze starzeniem się skóry, ma za zadanie przywrócić skórze elastyczność, sprężystość oraz utracony poziom nawilżenia. Produkt bezpieczny, hipoalergiczny oraz biokompatybilny. Skóra po zabiegu estetycznym nie wymaga rekonwalescencji.

 

 • XELA REDERM - odmładzanie bez skalpela -  zawiera bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy w stężeniach 1,1%, 1,8% lub 2,2%. Dzięki synergii związków w preparacie następuje regulacja metabolicznych i fizjologicznych procesów w skórze: pobudzenie syntezy kolagenu, elastyny i aminokwasów, wzrost mikrokrążenia żylnego oraz limfatycznego, ochrona antyoksydacyjna, normalizacja balansu nawodnienia skóry. Zastosowanie: profilaktyka oraz korekcja zmian związanych ze starzeniem endo- i egzogennym, skóra odwodniona, zmęczona, narażona na czynniki zewnętrzne(m.in. promieniowanie UV), cienie pod oczami, obrzęki, hiperpigmentacje, blizny, spożywanie w nadmiarze używek.

 

 • PRINCESS® RICH  - preparat przeznaczony do intensywnego nawilżenia oraz odżywienia głębokich warstw skóry za pomocą zabiegów mezoterapii igłowej. Skład: nieusieciowany kwas hialuronowy oraz glicerol, a dzięki dużemu stężeniu glicerolu preparat zapewnia skórze głębokie nawilżenie, odżywienie oraz regeneracje. Preparat działa na zasadzie delikatnego wypełniacza w miejscach narażonych na zmarszczki statyczne, hamuje powstawanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Wskazania:  twarz - zmarszczki na czole, kurze łapki, okolica ust: zmarszczki śmiechu, zmarszczki palacza, cienie pod oczami, linia i kontur brody, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, uda, pośladki.

 

 • PROSTROLANE INNER- B- W składzie produktu znajdziemy nieusieciowany kwas hialuronowy o stężeniu 0,7% oraz kompleks 4 peptydów. Preparat ten przeznaczony jest do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Mechanizm działania opiera się na pobudzenie procesu naturalnej lipolizy poprzez redukcję ilości lipidów w adipocytach, dzięki czemu adipocyty ulegają obkurczeniu. To wszystko za sprawą zawartych w produkcie peptydów pobudzających naturalną lipolizę oraz wydatnie opóźniających lipogenezę. W odróżnieniu od wszystkich preparatów dotychczas stosowanych w leczeniu miejscowych otłuszczeń Prostrolane Inner-B nie uszkadza komórek tłuszczowych, w związku z tym nie wywołuje stanu zapalnego jako efektu ubocznego zabiegu.  Produkt ten działa także detoksykująco, wygładzająco, napina skórę,oraz  wzmacnia jej kondycję i elastyczność.

 

 • PROSTROLANE BLANC -B jest produktem stosowanym w terapii depigmentacyjnej- redukuje przebarwienia i rozjaśnia skórę. Redukuje on także drobne zmarszczki, zachowując przy tym naturalny wygląd twarzy. Prostrolane Blanc-B jest produktem bezpiecznym, a zarazem o wysokiej skuteczności. W składzie znajdziemy kompleks 4 peptydów, które penetrują w głąb skóry i uwalniają się jeszcze 2 tygodnie po wykonanym zabiegów. W skład wchodzi także 0,7% nieusieciowany kwas hialuronowy, który powoduje dogłębne nawilżenie skóry.

DIVES EYE - linia produktów mezoterapeutycznych przeznaczonych do okolicy oka. Skład produktów przede wszystkim opiera się na odpowiednio dobranym kompleksie peptydów, nieusieciowanym kwasie hialuronowych. W zależności od problemu wyróżniamy takie preparaty jak:

 • DIVES EYEBAG - stosowany w celu niwelowania opuchlizny oraz złogów tłuszczowych w okolicy oka. W składzie znajdziemy dodatkowo wyciąg z karczocha, rozmarynu i kofeiny, który aktywnie pobudza mikrokrążenie przez co pozytywnie wpływa na retencję wody zapobiegając obrzękom, gromadzeniu się toksyn i zastojom limfatycznym

 

 • DIVES EYELINESS - działający pojędrniająco i restrukturyzująco preparat do okolicy oka dedykowany dla osób z licznymi zmarszczkami i wiotkością skóry powiek. Wysoka zawartość nieusieciowanego Kwasu hialuronowego działa silnie wygładzająco, a peptydy biomimetyczne powodują intensywne wzmocnienie tkanki łącznej oraz stymulację włókien kolagenowo-elastynowych.

 

 • DIVES BRIGHT EYES - sprawdzi się idealnie w przypadku okolicy oka, która wymaga rewitalizacji, rozjaśnienia. Świetnie radzi sobie z oznakami zmęczenia widocznymi w tej okolicy.  Dodatkowo obecność rutyny, kofeiny i hesperydyny pobudza mikrokrążenie i na długi czas zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes wpływa korzystnie na elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki.

NEOFOUND- innowacyjny preparat, który jest bardzo silnym biostymulatorem tkankowym. Świetnie radzi sobie z różnego typu oznakami starzenia, takimi jak: utrata objętości, elastyczności skóry, zmarszczki, czy przebarwienia. Skład opiera się na połączeniu kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Dodatkowo, znajdziemy tu także takie składniki jak: acetylocysteina, niacyna, resweratol, aminokwasy, acetyloheksapeptyd. Bezpieczeństwo stosowania tego włoskiego wyrobu medycznego potwierdzone jest certyfikatem CE.

Dr Cyj  Hair Filler - technologia opierająca się na 7 opatentowanych peptydach połączonych z nieusieciowanym kwasem HA. Zastosowanie znajduje w zabiegach terapeutycznych wypadania włosów, pielęgnacji włosów cienkich oraz osłabionych.  Preparat stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe. Dodatkowo przywraca utracony kolor włosom odrastającym.Przed zabiegiem
 • Zapraszamy Cię do salonu na dermokonsultację, żeby dokładnie obejrzeć Twoją skórę i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
 • Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi.
 • Możesz zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog znieczula skórę specjalną maścią, a następnie po ok. 40 minutach rozpoczyna iniekcję podskórną.
 • Miejsce przy miejscu nakłuwa skórę cienką igłą i wtłacza w nią specjalny koktajl witaminowy.
 • Na koniec kosmetolog nakłada na twarz specjalny żel łagodzący skórę.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta; objawy te ustępują w ciągu kilku dni.
 • Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Warto stosować krem z wysokim filtrem SPF 50.
 • Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa sposobem na łysienie
Kracja polega na wprowadzeniu pod skórę głowy odpowiednich substancji odżywczych takich jak aminokwasy, minerały, mikro i makroelementy oraz witaminy z grupy B. Pomagają one stymulować wzrost włosa, poprawiają jego strukturę, wzmacniają włókna kapilarne, odżywiają i nawilżają skórę głowy, redukują poziom wydzielanego sebum i ostatecznie spowalniają proces wypadania włosów i zapobiegają jego nawrotom. Podczas mezoterapii wstrzykiwane są małe dawki substancji leczniczych na skórę głowy oraz inne części ciała wymagające interwencji. Zabieg przywraca skórze zdrowy wygląd i pobudza ją do odbudowy. Jest całkowicie bezpieczny. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Wskazania do zabiegu:

 • łysienie androgenowe,
 • łysienie plackowate,
 • włosy słabe (wymagające silnego odżywienia i wzmocnienia),
 • utrata włosów na skutek ubogiej diety,
 • włosy często farbowane.

Najlepsze efekty możemy uzyskać stosująć terapie łączone poprzez zastosowanie naprzemiennie karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę. W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta.

Stymulatory tkankowe stosowane w mezoterapii

W mezoterapii igłowej stosujemy także specjalistyczne preparaty określane, jako stymulatory tkankowe. Różnica pomiędzy klasyczną mezoterapią a stymulatorem tkankowym jest taka, że preparat podajemy znacznie rzadziej, jest to kilka punktów na twarzy lub ciele, oczekiwane  efekty są szybciej i w serii potrzeba mniej zabiegów. W preparatach możemy znaleźć : aminokwasy, hydroksyapatyt wapnia, kolagen czy kwas L- polimlekowy.

Stosowane podczas zabiegu stymulatory tkankowe możemy podzielić na:
- rodzaj
- skład
- techniki podania
- długości utrzymywania się.
Stymulatory tkankowe służą przede wszystkim do: 
 • odbudowy utraconej jędrności skóry
 • regeneracji
 • poprawy owali twarzy
 • redukcji blizn i rozstępów
 • silnej stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
 • regeneracji macierzy pozakomórkowej
Rodzaj preparatu, częstotliwość ustalana jest w trakcie wstępnej konsultacji i rozmowy z kosmetologiem.

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej dla mężczyzn

Większość kosmetyków, które używamy na co dzień, jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są w stanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie działamy tylko na zewnętrzną warstwę skóry, a rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą do drogich kremów z zakresu dermatologii jest mezoterapia igłowa, która dostarcza cenne substancje wprost do głębokich warstw skóry.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w skórę twarzy, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda lub inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane są koktajlami firmy FUSION MESOTHERAPY®. Substancje lecznicze dostarczane są specjalnym pistoletem do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Zabieg mezoterapii igłowej jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii igłowej. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

W naszej ofercie znajduje się również mezoterapia mikroigłowa, a także wiele innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Umów się na bezpłatne konsultacje, a doradzimy Ci w doborze najlepszego rozwiązania!

Urządzenie do mezoterapii igłowej dla mężczyzn w Opolu

Mezoterapia igłowa to zabieg, jak sama nazwa wskazuje, igłowy. Wykorzystujemy do tego specjalną strzykawkę i cieniutką igiełkę, którą wprowadzamy pod skórę odżywcze koktajle witaminowe.

Za pomocą mikroiniekcji pod cienką warstwę skóry (1-2 mm) wstrzykujemy indywidualnie dobrane koktajle odżywcze. Tylko wtedy ich składniki aktywne mają możliwość działania, ponieważ docierają bezpośrednio do komórek.

Mezoterapię igłową wykonujemy na całą twarz, skórę głowy, szyję, dekolt, ręce, uda oraz na inne części ciała, które potrzebują skutecznej regeneracji. Korzystamy z certyfikowanych preparatów od sprawdzonych producentów profesjonalnych kosmetyków gabinetowych.

W naszych gabinetach stosujemy preparaty firmy FUSION MESOTHERAPY®. , CytoCare 532 czy terapię peptydową do włosów dr Cyja.

Bardzo dużą popularnością cieszą się u nas stymulatory tkankowe, czyli specjalistyczne preparaty podawane przy pomocy iniekcji. 

Profhilo - Jest to nowoczesny preparat do przywracania naturalnych rysów naszej twarzy. Składa się z 64 mg kwasu hialuronowego Dużej i małej cząsteczki. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy widoczny efekt odmłodzenia, poprawy napięcia, wypełnienia.

Jak działa ?
Molekuła młodości czyli Profhilo po podaniu uwalnia miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.
Stabilizowane kompleksy hybrydowe opracowane są przez zespół farmaceutyczny IBSA, które odmładzając uruchamiają syntezę kolagenu i elastyny.
Wskazania:
 • napina skórę
 • gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie
 • nadaje sprężystość
 • wysmukla rysy twarzy
 • neutralizuje chomiczki
 • przywraca utracony kontur
 • neutralizuje zwiotczenie skóry
 • wygładza zmarszczki
 • nadaje biorewolumetrię
 • przywraca utracony profil
Dlaczego Profhilo jest tak skuteczne i bezpieczne ?
Jest to pierwszy preparat na rynku, który nie zawiera w składzie nic innego jak kwas hialuronowy. Dlatego jest bezpieczny nawet dla alergików. Wystarczają dwa zabiegi w odstępie miesiąca. W bardzo skrajnych przypadkach wykonujemy trzy zabiegi.

Sunekos 200 i 1200 to preparaty przeznaczone do biorewitalizacji skóry twarzy jak i ciała. W swoim składzie zawierają kwas hialuronowy oraz aminokwasy, które sprzyjają syntezie kolagenu i elastyny.

Regeneracja macierzy pozakomórkowej jest niezwykle ważna w przeciwdziałaniu fotostarzeniu.
Sunekos 200 i 1200 zawiera w składzie różne wielkości cząsteczki.
Sunekos 200 przeznaczony jest dla osób młodszych, z początkiem fotostarzenia oraz ze skórą przesuszoną.
Sunekos 1200 daje lepszy efekt wolumetryczny i jest przeznaczony dla osób z widocznym brakiem sprężystości i napięcia skóry.
Seria zabiegów obejmuje ok 3-4 zabiegi w odstępach 7-10 dni.

Nucleofil - nasza skóra od 25 roku życia zaczyna tracić jędrność, zaczynają pojawiać się zapadnięcia oraz zmarszczki. Dzięki Nucleofil jesteśmy w stanie zniwelować wszystkie te defekty skóry.

Ten innowacyjny produkt działa w trzech różnych kierunkach :
- lifting
- antyoksydacyja
- nawilżenie
Preparat składa się z polinukleotydów czyli fragmentów DNA i RNA, które działają na aktywność naszych fibroblastów czyli komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu i elastyny. Cząsteczki te świetnie radzą sobie z neutralizacją wolnych rodników, czyli tzw."robaczków" które powodują starzenie się skóry. Polinukleotydy mają świetną zdolność do łączenia się z wodą, co daje efekt nawilżonej skóry.
Do wyboru mamy dwa preparaty o różnej zawartości substancji aktywnej.
Zabieg przeznaczony jest dla skór:
- odwodnionych i niedotlenionych
- wiotkich
- narażonej na stres antyoksydacyjny
- z widocznym procesem starzenia się skóry
NEAUVIA® HYDRO DELUXE - produkt mezoterapeutyczny oparty na kwasie hialuronowym z dodatkiem aminokwasów oraz hydroksyapatytu wapnia o silnym działaniu nawilżającym oraz wspomagającym odbudowę kolagenu i elastyny. Do zalet preparatu należy również wyrównanie kolorytu, przywrócenie witalności oraz korekcja powierzchownych zmarszczek.
 • ELECTRI, szwajcarskiej firmy Institute Hyalual, technologia podwójnej synergii, czyli połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego wraz z kwasem bursztynowym. Pobudza mikrokrążenie w skórze, rozjaśnia, nadaje blask oraz jest doskonałą metodą redermalizacji w walce ze starzeniem się skóry, ma za zadanie przywrócić skórze elastyczność, sprężystość oraz utracony poziom nawilżenia. Produkt bezpieczny, hipoalergiczny oraz biokompatybilny. Skóra po zabiegu estetycznym nie wymaga rekonwalescencji.

 

 • XELA REDERM - odmładzanie bez skalpela -  zawiera bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy w stężeniach 1,1%, 1,8% lub 2,2%. Dzięki synergii związków w preparacie następuje regulacja metabolicznych i fizjologicznych procesów w skórze: pobudzenie syntezy kolagenu, elastyny i aminokwasów, wzrost mikrokrążenia żylnego oraz limfatycznego, ochrona antyoksydacyjna, normalizacja balansu nawodnienia skóry. Zastosowanie: profilaktyka oraz korekcja zmian związanych ze starzeniem endo- i egzogennym, skóra odwodniona, zmęczona, narażona na czynniki zewnętrzne(m.in. promieniowanie UV), cienie pod oczami, obrzęki, hiperpigmentacje, blizny, spożywanie w nadmiarze używek.

 

 • PRINCESS® RICH  - preparat przeznaczony do intensywnego nawilżenia oraz odżywienia głębokich warstw skóry za pomocą zabiegów mezoterapii igłowej. Skład: nieusieciowany kwas hialuronowy oraz glicerol, a dzięki dużemu stężeniu glicerolu preparat zapewnia skórze głębokie nawilżenie, odżywienie oraz regeneracje. Preparat działa na zasadzie delikatnego wypełniacza w miejscach narażonych na zmarszczki statyczne, hamuje powstawanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Wskazania:  twarz - zmarszczki na czole, kurze łapki, okolica ust: zmarszczki śmiechu, zmarszczki palacza, cienie pod oczami, linia i kontur brody, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, uda, pośladki.

 

 • PROSTROLANE INNER- B- W składzie produktu znajdziemy nieusieciowany kwas hialuronowy o stężeniu 0,7% oraz kompleks 4 peptydów. Preparat ten przeznaczony jest do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Mechanizm działania opiera się na pobudzenie procesu naturalnej lipolizy poprzez redukcję ilości lipidów w adipocytach, dzięki czemu adipocyty ulegają obkurczeniu. To wszystko za sprawą zawartych w produkcie peptydów pobudzających naturalną lipolizę oraz wydatnie opóźniających lipogenezę. W odróżnieniu od wszystkich preparatów dotychczas stosowanych w leczeniu miejscowych otłuszczeń Prostrolane Inner-B nie uszkadza komórek tłuszczowych, w związku z tym nie wywołuje stanu zapalnego jako efektu ubocznego zabiegu.  Produkt ten działa także detoksykująco, wygładzająco, napina skórę,oraz  wzmacnia jej kondycję i elastyczność.

 

 • PROSTROLANE BLANC -B jest produktem stosowanym w terapii depigmentacyjnej- redukuje przebarwienia i rozjaśnia skórę. Redukuje on także drobne zmarszczki, zachowując przy tym naturalny wygląd twarzy. Prostrolane Blanc-B jest produktem bezpiecznym, a zarazem o wysokiej skuteczności. W składzie znajdziemy kompleks 4 peptydów, które penetrują w głąb skóry i uwalniają się jeszcze 2 tygodnie po wykonanym zabiegów. W skład wchodzi także 0,7% nieusieciowany kwas hialuronowy, który powoduje dogłębne nawilżenie skóry.

DIVES EYE - linia produktów mezoterapeutycznych przeznaczonych do okolicy oka. Skład produktów przede wszystkim opiera się na odpowiednio dobranym kompleksie peptydów, nieusieciowanym kwasie hialuronowych. W zależności od problemu wyróżniamy takie preparaty jak:

 • DIVES EYEBAG - stosowany w celu niwelowania opuchlizny oraz złogów tłuszczowych w okolicy oka. W składzie znajdziemy dodatkowo wyciąg z karczocha, rozmarynu i kofeiny, który aktywnie pobudza mikrokrążenie przez co pozytywnie wpływa na retencję wody zapobiegając obrzękom, gromadzeniu się toksyn i zastojom limfatycznym

 

 • DIVES EYELINESS - działający pojędrniająco i restrukturyzująco preparat do okolicy oka dedykowany dla osób z licznymi zmarszczkami i wiotkością skóry powiek. Wysoka zawartość nieusieciowanego Kwasu hialuronowego działa silnie wygładzająco, a peptydy biomimetyczne powodują intensywne wzmocnienie tkanki łącznej oraz stymulację włókien kolagenowo-elastynowych.

 

 • DIVES BRIGHT EYES - sprawdzi się idealnie w przypadku okolicy oka, która wymaga rewitalizacji, rozjaśnienia. Świetnie radzi sobie z oznakami zmęczenia widocznymi w tej okolicy.  Dodatkowo obecność rutyny, kofeiny i hesperydyny pobudza mikrokrążenie i na długi czas zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes wpływa korzystnie na elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki.

NEOFOUND- innowacyjny preparat, który jest bardzo silnym biostymulatorem tkankowym. Świetnie radzi sobie z różnego typu oznakami starzenia, takimi jak: utrata objętości, elastyczności skóry, zmarszczki, czy przebarwienia. Skład opiera się na połączeniu kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Dodatkowo, znajdziemy tu także takie składniki jak: acetylocysteina, niacyna, resweratol, aminokwasy, acetyloheksapeptyd. Bezpieczeństwo stosowania tego włoskiego wyrobu medycznego potwierdzone jest certyfikatem CE.

Dr Cyj  Hair Filler - technologia opierająca się na 7 opatentowanych peptydach połączonych z nieusieciowanym kwasem HA. Zastosowanie znajduje w zabiegach terapeutycznych wypadania włosów, pielęgnacji włosów cienkich oraz osłabionych.  Preparat stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe. Dodatkowo przywraca utracony kolor włosom odrastającym.

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: 10 zabiegów
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Urządzenie do mezoterapii igłowej dla mężczyzn

Przed zabiegiem

 • Zapraszamy Cię do salonu na dermokonsultację, żeby dokładnie obejrzeć Twoją skórę i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
 • Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi.
 • Możesz zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog znieczula skórę specjalną maścią, a następnie po ok. 40 minutach rozpoczyna iniekcję podskórną.
 • Miejsce przy miejscu nakłuwa skórę cienką igłą i wtłacza w nią specjalny koktajl witaminowy.
 • Na koniec kosmetolog nakłada na twarz specjalny żel łagodzący skórę.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta; objawy te ustępują w ciągu kilku dni.
 • Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Warto stosować krem z wysokim filtrem SPF 50.
 • Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

Skuteczna metoda w walce z łysieniem i szybki sposób na rewitalizację skóry

dowiedz się więcej
Body wrapping, czyli owijanie ciała za pomocą folii lub bandaży to znana metoda na zgubienie zbędnych kilogramów. Czy to faktycznie działa? O czym musisz pamiętać?
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday