(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Najmodniejsze fryzury na sylwestra 2019/2020 - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Najmodniejsze fryzury na sylwestra 2019/2020

Najmodniejsze fryzury na sylwestra 2019/2020

Każda z nas odlicza już na pewno godziny do sylwestrowej nocy. Nic dziwnego, to jeden z tych wieczorów, gdzie możemy poszaleć ze swoją stylizacją! Specjalnie dla Ciebie stworzyłyśmy porady na temat makijażu sylwestrowego, a teraz przyszedł czas na fryzury. Jakie trendy upięć włosów panują w tym roku? Jak ułożyć włosy, żeby zwrócić na siebie uwagę? Jaka jest najmodniejsza fryzura na sylwestra 2019? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule. Poznaj modne fryzury na tegorocznego sylwestra już dziś!

spis treści

Fryzury na sylwestra 2019 - prosto z Instagrama! Sprawdź najlepsze trendy

W tym roku Instagram narzucił nam 3 podstawowe trendy w doborze fryzury na sylwestra i nie tylko! Gładkość, spinki i...neony! Jak to wygląda w praktyce?

  1. Idealna gładkość włosów - pamiętasz, jak kilka lat temu zachwycałyśmy się surferskimi falami albo choatycznymi lokami utrwalonymi na piankę? No to najwyższa pora o nich zapomnieć! W tym roku nawet kręcone włosy muszą być gładkie i aksamitne. Warto zainwestować w olejek nabłyszczający włosy, który podkreśli naturalną fakturę i gładkość włosa. Niezmiennie modną i elegancką fryzurą są idealnie wyprostowane włosy z przedziałkiem na środek. Mistrzyniami tego stylu są Julia Wieniawa i Anna Lewandowska - dodaj do tego dodatki w postaci spinki bądź opaski i voilla!
  2. Spinki dobrane do fryzury- niespodziewany trend, który zaskoczył nas na wiosnę i został z nami do teraz. Najpopularniejsze są perłowe spinki, które odbijają się od włosów. Musisz przyznać, że wyglądają nieziemsko! Jeśli jeszcze nie posiadasz ich w swojej szkatułce, to koniecznie wybierz się na zakupy. Uroczo i subtelnie wyglądają także cieniutkie spinki w kolorze różowego złota. Pamiętaj jednak, że jest to tylko dodatek, a jej styl powinien być uzależniony od rodzaju fryzury na sylwestra, którą wybierzesz
  3. Neonowe fryzury sylwestrowe - długie, dopinane, neonowe warkocze to najpopularniejszy festiwalowy trend tego roku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby go delikatnie zmodyfikować i wykorzystać na sylwestrową noc. Jak? zamiast kolorowych doczepów wykorzystaj takie w kolorze złota i srebra

Fryzury sylwestrowe - włosy półdługie

Ciężko określić jednoznacznie, jakie to są włosy półdługie. Ogólnie przyjęła się zasada, że kończą się one w okolicach ramion. Kobietom, które mają taką właśnie długość włosów wyjątkowo pasują opaski. W tej kwestii panuje pełna dowolność!

Możesz zakręcić włosy, dodać cieniutką, metalową opaskę i stworzyć image rodem z lat 60. Drugą opcją dla Ciebie będzie wyprostowanie włosów, założenie grubej materiałowej opaski, w charakterystycznym intensywnym kolorze. Może czerwień albo granat? Z pewnością będziesz wyglądać stylowo a jednocześnie elegancko.

Chcesz wyglądać jak diva? Dzień przed sylwestrem odwiedź fryzjera i poproś go, aby wyrównał Twoje końcówki maszynką. Tak perfekcyjny look zachwyci każdego!

Fryzura sylwestrowa dla długich włosów

W ostatnim czasie przyjęła się zasada, że zadbane długie włosy same w sobie są fryzurą. Na co dzień oczywiście tak jest, ale na wielkie wyjście warto się trochę pobawić. Długie włosy są bardzo pracochłonne, ale obiecujemy Ci, że efekt końcowy jest tego wart!

Jaka jest najpiękniejsza i najbardziej efektowna fryzura? Niezmiennie od lat są to hollywoodzkie fale. Ich fenomen wynika z trudności wykonania, ponieważ stworzenie gładkich, równych i delikatnych fal wymaga dużo precyzji oraz odpowiedniego sprzętu.

strzyżenie włosów

Kolejnym problemem jest fakt, że hollywood waves niestety powinny mieć jak najmniej utrwalacza, ponieważ niszczy to ich naturalny blask oraz gładką konstrukcję. Jak więc je wykonać, aby połączyć spektakularny efekt oraz długotrwałe utrwalenie? Warto zacząć od podstaw. Wszelkie dostępne utrwalacze nałóż na swoje włosy przed aplikacją wałków bądź lokówki. Postaw na bardzo mocne środki, które wytrzymają jak najdłużej. Kiedy Twoje włosy będą już zakręcone, złap za szczotkę i bez żalu w sercu rozczesz je. Spowoduje to, że pojedyncze pasma połączą się i stworzą jedną, wielką falę.

Ostatnią częścią jest aplikacja lakieru do włosów - tak jak jednak wspomnieliśmy do hollywoodzkich fal nie powinno się bezpośrednio używać utrwalacza. Rozpyl więc produkt przed sobą a kiedy stworzy się mgiełka po prostu w nią wejdź. Pojedyncze drobinki produktu osiądą na Twoich włosach utrwalając fryzurę, którą będziesz mogła cieszyć się przez całą noc!

Przeczytaj więcej o włosach i skórze głowy w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi:

0 0 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday