(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Na jakie zabiegi warto zdecydować się przed ślubem? - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Na jakie zabiegi warto zdecydować się przed ślubem?

Na jakie zabiegi warto zdecydować się przed ślubem?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej młodej pary. W tym dniu oczy wszystkich gości zwrócone są na przyszłych małżonków, a zdjęcia z tego wydarzenia będą pamiątką na całe życie, dlatego ważne jest aby czuć się komfortowo w swojej skórze i nie martwić się wyglądem. 

Zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej należy planować z wyprzedzeniem w zależności od problemu, z jakim zmaga się klient. Czas gra tu kluczową rolę. Terapie potrafią przynieść zadowalające efekty jednak należy pamiętać, że aby zabiegi były skuteczne potrzebujemy pełnej serii zabiegów. To, kiedy zacząć zależy od rodzaju skóry, wieku, problemu estetycznego oraz możliwości czasowych i finansowych dlatego konsultację należy zaplanować nierzadko pół roku przed ślubem, a czasami nawet rok wcześniej. 

spis treści

Zabiegi wysmuklające ciało - kiedy zacząć?

O wysmukleniu i ujędrnieniu ciała warto pomyśleć przynajmniej rok przed planowanym ślubem. Klient przede wszystkim powinien zostać poinformowany o tym, iż niezbędny jest nakład jego własnej pracy do uzyskania zadowalającego dla niego efektu. Zabiegi kosmetyczne mają na celu wyłącznie wspomaganie procesu poprawiania sylwetki, a nie stanowią remedium same w sobie. Odpowiednio rozplanowana dieta i plan treningowy to 80% sukcesu.

  1. Kriolipoliza to innowacyjna metoda wspomagająca zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej. Poprzez przyłożenie głowicy do miejsca zabiegowego, skóra zostaje zassana, a niska temperatura doprowadza do wyniszczenia komórek tłuszczowych bez uszkodzenia tkanek otaczających. Zabieg wykonuje się co około 5-6 tygodni, a liczba zabiegów zależy od stanu zdrowia klienta oraz od osiąganych w tym czasie przez niego rezultatów. 
  2. Zabiegi Endermologie® LPG Alliance. Seria przynajmniej 10 zabiegów w początkowej fazie dwa razy w tygodniu pozwala uzyskać: ujędrnienie skóry, zmniejszenie widoczności cellulitu, redukcję obrzęków, przyspieszenie metabolizmu i usuwanie toksyn z organizmu oraz wymodelowanie sylwetki.
  3. Myśląc o kształtowaniu sylwetki nie należy zapominać o mięśniach. Zastosowanie fali elektromagnetycznej pozwala uzyskać wzmocnienie włókien mięśniowych co szczególnie jest zalecane osobom decydującym się na wdrożenie treningów do swojego stylu życia. Dzięki autorskim protokołom zabiegowym Magneffio, fala elektromagnetyczna doprowadza do powstania około tysiąca skurczy mięśni na minutę co zapewnia ich rozbudowanie, dotlenienie, a w dalszej kolejności poprawia wygląd skóry.

małżeństwo

Niwelowanie nierówności skóry twarzy i ciała - jakie zabiegi wybrać?

Na nierówności skóry takie jak blizny, rozstępy czy bardzo głębokie zmarszczki dobiera się plan zabiegowy indywidualnie dostosowany do rodzaju skóry. Skojarzenie kilku metod terapeutycznych daje najbardziej zadowalające efekty dlatego warto taką terapię rozpocząć już 6-10 miesięcy wcześniej. Głównym celem takiej kuracji jest intensywne pobudzenie skóry do regeneracji i przebudowy. 

  1. Mezoterapia igłowa jest to zabieg polegający na transdermalnym wprowadzeniu substancji odżywczych za pomocą wstrzyknięć. Kurację stosuje się w celu niwelowania objawów fotostarzenia oraz zrewitalizowania skóry. Efektem mezoterapii jest kliniczna poprawa stanu skóry: nawilżenie naskórka, wygładzenie struktury i poprawa jędrności skóry. Zaletą mezoterapii igłowej jest fakt, że nawilżenie zauważalne jest już po pierwszym zabiegu, a po wykonaniu pełnej serii efekty są długofalowe. Zwykle zaleca się wykonanie 5 zabiegów  w odstępach 7-30 dni  w celu szybkiej poprawy kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. W przypadku niwelowania blizn mezoterapię kojarzy się z innymi zabiegami stymulującymi skórę. Mezoterapia mikroigłowa to stosunkowo nowa metoda terapeutyczna. Wykonanie serii zabiegów z wykorzystaniem medycznego sprzętu np. DERMAPEN™ 4.0 skutkuje poprawą funkcjonalności i struktury skóry. Kartridże wyposażone w 16 molibdenowych igieł  wykonują ponad milion nakłuć w 10 minut czego konsekwencją jest dalsza kaskada reakcji gojenia się skóry - przebudowa kolagenu, angiogeneza i odżywienie. Proces przebudowy i regeneracji skóry trwa do kilku tygodni po zabiegu, natomiast napięcie i nawilżenie skóry jest zauważalne niemal od razu. W celu kompleksowej odbudowy skóry sugeruje się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-6 tygodni.
  2. Laser frakcyjny nieablacyjny wykorzystuje się w celu silnej stymulacji skóry do odnowy. Cząsteczki wody zawarte w skórze pochłaniają falę promieniowania laserowego w skutek czego w tkance powstają mikrouszkodzenia oddzielone fragmentami nieuszkodzonej skóry. Fotodermoliza frakcyjna polega na wywołaniu procesu zabliźniania się ran. Efekty terapii widoczne są w dwóch etapach: bezpośrednio po zabiegu –  po ok. 7 dniach następuje wygojenie, wygładzenie i napięcie skóry, natomiast w drugim etapie – po upływie ok. 3-6 miesięcy, następuje poprawa jej jakości i gęstości. Większe blizny, głębokie zmarszczki czy rozstępy mogą wymagać wykonania serii 4-6 zabiegów.
  3. Poleca się włączenie do planu terapii także zabiegów z wykorzystaniem karboksyterapii, która polega na zastosowaniu przezskórnych wlewów medycznego dwutlenku węgla. Głównymi wskazaniami do jego stosowania są: rozstępy, cellulit oraz wiotka skóra, a efekty zabiegu to: poprawa krążenia, rozszerzenie naczyń, dotlenienie skóry, nasilenie produkcji kolagenu, poprawa elastyczności skóry.

Usuwanie przebarwień i naczynek

O ile jesteśmy w stanie pozbyć się pojedynczych naczynek już przy pierwszym zabiegu, w przypadku usuwania przebarwień należy pamiętać, że jeden zabieg może nie wystarczyć. Wykorzystanie nowoczesnych metod usuwania hiperpigmentacji za pomocą peelingów chemicznych i światła pulsacyjnego IPL pozwala na uzyskanie jednolitego koloru skóry wyłącznie przy serii zabiegów, dlatego warto zdecydować się na kurację przynajmniej 6 miesięcy przed planowanym ślubem.

Zabiegi bankietowe 

Nierzadko zdarza się, że para młoda decyduje się na zabiegi upiększające niedługo przed planowanym wielkim dniem. Zabiegi bankietowe przynoszą natychmiastowy efekt bez konieczności przechodzenia przez długi proces gojenia się skóry. 

Zabieg bankietowy odmładzający

Sprawdź

W takich sytuacjach proponuje się wykonanie oczyszczania wodorowego. Za pomocą wody wodorowej neutralizuje się wolne rodniki, a w dalszym procesie oczyszczania usuwa się martwy naskórek i przeprowadza infucję tlenową, aby ułatwić wchłanianie substancji aktywnych zastosowanych w następnych etapach zabiegu. W następnej kolejności rozprowadzane jest serum ze specjalnie dobranymi składnikami aktywnymi, które wprowadzane jest w przestrzenie międzykomórkowe za pomocą ultradźwięków.  W efekcie skóra po zabiegu jest oczyszczona, odżywiona i napięta, a mięśnie twarzy są rozluźnione. 

Skutecznym rozwiązaniem jest również wykorzystanie peelingów chemicznych. W zależności od potrzeb specjalista dobiera specjalne preparaty kwasowe, dzięki którym można osiągnąć działanie oczyszczające, normalizujące, ściągające, regenerujące, rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe. Sam zabieg polega na usunięciu najbardziej zewnętrznych warstw naskórka, dzięki czemu dochodzi do usunięcia powierzchniowych defektów estetycznych i pobudzenia procesu regeneracji skóry. Zaleca się wykonanie serii 5 zabiegów w odstępach 7-14 dni, jednakże w przypadku braku takiej ilości czasu zabiegowiec może dobrać produkty przynoszące efekt natychmiastowy. 

Aby podnieść owal twarzy, złagodzić rysy twarzy, zniwelować obrzęki i delikatnie wygładzić drobne zmarszczki poleca się zastosowanie zabiegów na twarz Endermologie® LPG Alliance.

Endermologia

Sprawdź

O czym należy pamiętać przed każdą terapią dla skóry? 

Skóra to największy ludzki organ. Występujące na nim zmiany często świadczą o ogólnym stanie zdrowia dlatego decydując się na zabiegi estetyczne warto działać kompleksowo. Korzystanie z porad wielu specjalistów tj. dietetyka, dermatologa itp. jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze efekty zarówno wizualne jak i zdrowotne.

Przy wyborze odpowiednich zabiegów kosmetolog bierze pod uwagę wszystkie istotne aspekty: wskazania, przeciwwskazania do wykonania zabiegu, czas jakim dysponuje klient oraz jego fundusze.

Wybierając miejsce, do którego chcemy udać się przed ślubem warto wyszukać specjalisty kierując się pozytywnymi opiniami oraz poleceniami. Pomocne w wizualizacji efektów zabiegowych mogą być zdjęcia “przed i po”, którymi powinien dysponować salon. 

Przeczytaj więcej o zabiegach na ciało i twarz w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday