window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Mikrodermabrazja w Krakowie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Mikrodermabrazja w Krakowie

Mikrodermabrazja w Krakowie

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6
Cel: usunięcie zanieczyszczeń, złuszczenie naskórka

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mikrodermabrazja w Krakowie

Mikrodermabrazja diamentowa Kraków  to nowoczesny i skuteczny zabieg estetyczny, który zyskał uznanie dzięki swojej zdolności do głębokiego odnowienia skóry. W salonie Laser DeLux w Krakowie, mikrodermabrazja jest wykonywana z użyciem zaawansowanych urządzeń wyposażonych w specjalne głowice pokryte kryształkami naturalnego diamentu.

Blizny potrądzikowe, zaskórniki, rozszerzone pory, łojotok, przesuszona skóra, szorstki, nierówny, zrogowaciały naskórek, przebarwienia i plamy starcze, posłoneczne uszkodzenia skóry, rozstępy i drobne zmarszczki - z tymi wszystkimi problemami poradzi sobie mikrodermabrazja diamentowa w Krakowie w salonie Laser DeLux!

Efekty mikrodermabrazji diamentowej w Krakowie

Zabieg mikrodermabrazji w Krakowie niesie ze sobą szereg korzyści:

 • spłycenie i wygładzenie blizn
 • poprawę struktury skóry
 • ujędrnienie skóry
 • poprawę owalu twarzy
 • zwężenie porów, redukcję zaskórników
 • spłycenie powierzchownych zmarszczek
 • rozjaśnienie przebarwień
 • redukcję plam starczych
 • zmniejszenie łojotoku

Zabieg mikrodermabrazji w Krakowie polega na mechanicznym i bezinwazyjnym złuszczaniu i usunięciu martwego naskórka za pomocą specjalnych głowic pokrytych kryształkami diamentu. Proces ten jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu na rekonwalescencję, co oznacza, że klienci mogą wrócić do swoich normalnych aktywności bezpośrednio po zabiegu.

Wskazania do mikrodermabrazji w Krakowie

Mikrodermabrazja w Krakowie jest polecana osobom, które chcą poprawić wygląd skóry i pozbyć się jej defektów. Na zabieg mikrodermabrazji w Krakowie szczególnie zapraszamy pacjentów, będących posiadaczami skóry:

 1. z oznakami starzenia, takimi jak zmarszczki czy linie mimiczne.
 2. z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi lub innymi niedoskonałościami.
 3. tłustej, z rozszerzonymi porami, skłonnej do wyprysków i trądziku.
 4. matowej, pozbawionej blasku, która potrzebuje odświeżenia i regeneracji.

Mikrodermabrazja w Krakowie przeprowadzana w salonie Laser DeLux to doskonały sposób na przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu, poprawienie jej tekstury oraz zwiększenie absorpcji substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Zabieg ten jest również idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla peelingów chemicznych czy innych metod peelingu mechanicznego, które mogą prowadzić do zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania.

Bezpieczeństwo zabiegu mikrodermabrazja Kraków

Dbając Twój komfort i bezpieczeństwo, intensywność zabiegu mikrodermabrazji w Krakowie jest dostosowywana indywidualnie do stanu skóry klienta, Złuszczanie następuje w sposób delikatny i w pełni kontrolowany poprzez polerowanie skóry głowicą pokrytą naturalnym diamentem lub warstwą korundową. Mikrodermabrazja diamentowa w Krakowie  to nie tylko oczyszczający i wygładzający skórę zabieg, ale również procedura, która pobudza skórę do tworzenia pełnowartościowych komórek, stymulując produkcję elastyny i kolagenu.

Efekty mikrodermabrazji diamentowej w Krakowie są widoczne są już po pierwszej wizycie, a regularne sesje mogą znacząco poprawić stan skóry. Zabieg ten jest idealny dla osób, którym zależy na spektakularnych efektach bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.Jakie są przeciwwskazania do mikrodermabrazji?

Zanim zdecydujesz się na mikrodermabrazję w Krakowie, ważne jest, abyś zapoznał się z informacjami dotyczącymi przeciwwskazań.

Do najważniejszych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu mikrodermabrazji diamentowej w Krakowie należą:

 • opryszczka, trądzik ropowiczy czy zakażenia bakteryjne.
 • zabiegi chirurgiczne przeprowadzone w obrębie twarzy w ostatnim czasie, które mogą wpływać na integralność skóry.
 • skłonność do powstania blizn, zwłaszcza bliznowców
 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne oraz terapia sterydowa
 • świeże opalenizna lub ekspozycja na słońce

Przed przystąpieniem do mikrodermabrazji w Krakowie, konieczna jest konsultacja ze specjalistą w salonie Laser DeLux, który oceni stan skóry i pomoże ustalić, czy zabieg jest dla Ciebie odpowiedni.Czym wykonuje się mikrodermabrazję?

Oferowana przez nas mikrodermabrazja w Krakowie to popularna technika mechanicznego złuszczania naskórka. Rezultaty są widoczne natychmiast po zabiegu! Zjawisko złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka uzyskuje się dzięki ścierającym głowicom pokrytym warstwą diamentu, które wraz z pompą, zasysają zrogowaciały naskórek.

Te zaawansowane technologicznie głowice są pokryte kryształkami naturalnego diamentu, które są niezwykle skuteczne w delikatnym, a zarazem intensywnym złuszczaniu naskórka warstwa po warstwie. Dzięki temu, zabieg jest nie tylko wyjątkowo precyzyjny, ale również bezpieczny dla skóry.

Kosmetolog kontroluje stopień mechanicznego ścierania martwego naskórka, dzięki czemu mikrodermabrazja diamentowa w Krakowie pozwala uzyskać idealny efekt oczyszczenia, dostosowany do potrzeb skóry. Dodatkowo, poprzez usunięcie powierzchniowych warstw skóry, pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny. Skóra staje się promienna, gładka, świeża i elastyczna! Regularne zabiegi mikrodermabrazji Kraków mogą znacząco poprawić jędrność skóry, zmniejszyć widoczność drobnych linii oraz blizn, a także przyczynić się do zredukowania przebarwień.

Umów się na zabieg mikrodermabrazji w Krakowie!

Głęboka mikrodermabrazja w Krakowie spłyca liczne blizny i rozstępy, redukuje, a często całkowicie eliminuje drobne zmarszczki i zmniejsza pory. Bardzo dobrze sprawdza się również przy rozjaśnianiu przebarwień. Dzieje się tak, gdyż złuszczanie stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy oraz przyspiesza usuwanie toksyn. Zabieg mikrodermabrazji  w Krakowie nie powoduje dyskomfortu, a po jego wykonaniu można wrócić do codziennych zajęć.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów mikrodermabrazji diamentowej Kraków w salonie Laser DeLux! Na stronie internetowej sprawdzisz aktualne ceny mikrodermabrazji Kraków i zarezerwujesz wizytę online!Przed zabiegiem
 • Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.
 • Kilka dni przed zabiegiem odradzamy stosowania domowych peelingów, żeby skóra w dniu zabiegu nie była podrażniona.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetrolog przy pomocy specjalnego urządzenia wyposażonego w diamentową głowicę ściera miejsce przy miejscu wierzchnią warstwę naskórka.
 • Na koniec świetnie sprawdzi się maska łagodząca z ampułką.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Zalecamy, aby po zabiegu unikać opalania, stosować kremy z filtrem SPF 50.
 • Przestrzegamy również, by nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Mikrodermabrazja w Krakowie

Mikrodermabrazja w Krakowie

Mikrodermabrazja w Krakowie

Mikrodermabrazja diamentowa Kraków  to nowoczesny i skuteczny zabieg estetyczny, który zyskał uznanie dzięki swojej zdolności do głębokiego odnowienia skóry. W salonie Laser DeLux w Krakowie, mikrodermabrazja jest wykonywana z użyciem zaawansowanych urządzeń wyposażonych w specjalne głowice pokryte kryształkami naturalnego diamentu.

Blizny potrądzikowe, zaskórniki, rozszerzone pory, łojotok, przesuszona skóra, szorstki, nierówny, zrogowaciały naskórek, przebarwienia i plamy starcze, posłoneczne uszkodzenia skóry, rozstępy i drobne zmarszczki - z tymi wszystkimi problemami poradzi sobie mikrodermabrazja diamentowa w Krakowie w salonie Laser DeLux!

Efekty mikrodermabrazji diamentowej w Krakowie

Zabieg mikrodermabrazji w Krakowie niesie ze sobą szereg korzyści:

 • spłycenie i wygładzenie blizn
 • poprawę struktury skóry
 • ujędrnienie skóry
 • poprawę owalu twarzy
 • zwężenie porów, redukcję zaskórników
 • spłycenie powierzchownych zmarszczek
 • rozjaśnienie przebarwień
 • redukcję plam starczych
 • zmniejszenie łojotoku

Zabieg mikrodermabrazji w Krakowie polega na mechanicznym i bezinwazyjnym złuszczaniu i usunięciu martwego naskórka za pomocą specjalnych głowic pokrytych kryształkami diamentu. Proces ten jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu na rekonwalescencję, co oznacza, że klienci mogą wrócić do swoich normalnych aktywności bezpośrednio po zabiegu.

Wskazania do mikrodermabrazji w Krakowie

Mikrodermabrazja w Krakowie jest polecana osobom, które chcą poprawić wygląd skóry i pozbyć się jej defektów. Na zabieg mikrodermabrazji w Krakowie szczególnie zapraszamy pacjentów, będących posiadaczami skóry:

 1. z oznakami starzenia, takimi jak zmarszczki czy linie mimiczne.
 2. z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi lub innymi niedoskonałościami.
 3. tłustej, z rozszerzonymi porami, skłonnej do wyprysków i trądziku.
 4. matowej, pozbawionej blasku, która potrzebuje odświeżenia i regeneracji.

Mikrodermabrazja w Krakowie przeprowadzana w salonie Laser DeLux to doskonały sposób na przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu, poprawienie jej tekstury oraz zwiększenie absorpcji substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Zabieg ten jest również idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla peelingów chemicznych czy innych metod peelingu mechanicznego, które mogą prowadzić do zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania.

Bezpieczeństwo zabiegu mikrodermabrazja Kraków

Dbając Twój komfort i bezpieczeństwo, intensywność zabiegu mikrodermabrazji w Krakowie jest dostosowywana indywidualnie do stanu skóry klienta, Złuszczanie następuje w sposób delikatny i w pełni kontrolowany poprzez polerowanie skóry głowicą pokrytą naturalnym diamentem lub warstwą korundową. Mikrodermabrazja diamentowa w Krakowie  to nie tylko oczyszczający i wygładzający skórę zabieg, ale również procedura, która pobudza skórę do tworzenia pełnowartościowych komórek, stymulując produkcję elastyny i kolagenu.

Efekty mikrodermabrazji diamentowej w Krakowie są widoczne są już po pierwszej wizycie, a regularne sesje mogą znacząco poprawić stan skóry. Zabieg ten jest idealny dla osób, którym zależy na spektakularnych efektach bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Jakie są przeciwwskazania do mikrodermabrazji?

Zanim zdecydujesz się na mikrodermabrazję w Krakowie, ważne jest, abyś zapoznał się z informacjami dotyczącymi przeciwwskazań.

Do najważniejszych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu mikrodermabrazji diamentowej w Krakowie należą:

 • opryszczka, trądzik ropowiczy czy zakażenia bakteryjne.
 • zabiegi chirurgiczne przeprowadzone w obrębie twarzy w ostatnim czasie, które mogą wpływać na integralność skóry.
 • skłonność do powstania blizn, zwłaszcza bliznowców
 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne oraz terapia sterydowa
 • świeże opalenizna lub ekspozycja na słońce

Przed przystąpieniem do mikrodermabrazji w Krakowie, konieczna jest konsultacja ze specjalistą w salonie Laser DeLux, który oceni stan skóry i pomoże ustalić, czy zabieg jest dla Ciebie odpowiedni.

Czym wykonuje się mikrodermabrazję?

Oferowana przez nas mikrodermabrazja w Krakowie to popularna technika mechanicznego złuszczania naskórka. Rezultaty są widoczne natychmiast po zabiegu! Zjawisko złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka uzyskuje się dzięki ścierającym głowicom pokrytym warstwą diamentu, które wraz z pompą, zasysają zrogowaciały naskórek.

Te zaawansowane technologicznie głowice są pokryte kryształkami naturalnego diamentu, które są niezwykle skuteczne w delikatnym, a zarazem intensywnym złuszczaniu naskórka warstwa po warstwie. Dzięki temu, zabieg jest nie tylko wyjątkowo precyzyjny, ale również bezpieczny dla skóry.

Kosmetolog kontroluje stopień mechanicznego ścierania martwego naskórka, dzięki czemu mikrodermabrazja diamentowa w Krakowie pozwala uzyskać idealny efekt oczyszczenia, dostosowany do potrzeb skóry. Dodatkowo, poprzez usunięcie powierzchniowych warstw skóry, pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny. Skóra staje się promienna, gładka, świeża i elastyczna! Regularne zabiegi mikrodermabrazji Kraków mogą znacząco poprawić jędrność skóry, zmniejszyć widoczność drobnych linii oraz blizn, a także przyczynić się do zredukowania przebarwień.

Umów się na zabieg mikrodermabrazji w Krakowie!

Głęboka mikrodermabrazja w Krakowie spłyca liczne blizny i rozstępy, redukuje, a często całkowicie eliminuje drobne zmarszczki i zmniejsza pory. Bardzo dobrze sprawdza się również przy rozjaśnianiu przebarwień. Dzieje się tak, gdyż złuszczanie stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy oraz przyspiesza usuwanie toksyn. Zabieg mikrodermabrazji  w Krakowie nie powoduje dyskomfortu, a po jego wykonaniu można wrócić do codziennych zajęć.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów mikrodermabrazji diamentowej Kraków w salonie Laser DeLux! Na stronie internetowej sprawdzisz aktualne ceny mikrodermabrazji Kraków i zarezerwujesz wizytę online!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6
Cel: usunięcie zanieczyszczeń, złuszczenie naskórka

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda mikrodermabrazja?

Przed zabiegiem

 • Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.
 • Kilka dni przed zabiegiem odradzamy stosowania domowych peelingów, żeby skóra w dniu zabiegu nie była podrażniona.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetrolog przy pomocy specjalnego urządzenia wyposażonego w diamentową głowicę ściera miejsce przy miejscu wierzchnią warstwę naskórka.
 • Na koniec świetnie sprawdzi się maska łagodząca z ampułką.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Zalecamy, aby po zabiegu unikać opalania, stosować kremy z filtrem SPF 50.
 • Przestrzegamy również, by nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

Postaw na odżywienie i regenerację skóry w prosty i bezinwazyjny sposób

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday