window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie Blizn w Łodzi - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie Blizn w Łodzi

Usuwanie Blizn w Łodzi

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: redukcja blizn.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Opis zabiegu

Blizny to niepożądane pozostałości po urazach lub zabiegach chirurgicznych, które mogą powodować dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Usuwanie blizn w Łodzi przy pomocy lasera to nowoczesna metoda, która umożliwia skuteczne i bezpieczne pozbycie się tych niedoskonałości skóry. Zabieg usuwania blizn Łódź polega na precyzyjnym oddziaływaniu wiązki światła lasera na tkankę bliznowatą, co powoduje jej stopniowe rozluźnienie i rozjaśnienie.

Laserowe usuwanie blizn Łódź

Laserowe usuwanie blizn w Łodzi to zabieg wykorzystujący zaawansowaną technologię światła lasera, który jest skoncentrowany na określonym obszarze skóry. Wiązka lasera do usuwania blizn Łódź penetruje głębsze warstwy skóry, powodując kontrolowane uszkodzenie tkanki bliznowatej. W efekcie, po zabiegu usuwania blizn w Łodzi dochodzi do naturalnej przebudowy kolagenu i stopniowego rozpuszczania się niepożądanych blizn

Skuteczne usuwanie blizn Łódź

Skuteczność laserowego usuwania blizn w Łodzi została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg usuwania blizn Łódź jest szczególnie polecany w przypadku:

 1. blizn przerostowych
 2. rozstępów
 3. blizn potrądzikowych
 4. blizn pourazowych
 5. blizn pooparzeniowych
 6. blizn po zabiegach chirurgicznych

Dzięki precyzyjnemu działaniu lasera do usuwania blizn w Łodzi możemy osiągnąć znaczącą poprawę wyglądu skóry, a także zredukować potencjalne dolegliwości związane z obecnością blizn.

Bezbolesne usuwanie blizn Łódź

Jedną z największych zalet laserowego usuwania blizn w Łodzi jest brak bólu podczas zabiegu. Nowoczesne urządzenia laserowe do usuwania blizn w Łodzi są wyposażone w chłodzące głowice, które minimalizują dyskomfort związany z oddziaływaniem lasera na skórę. Ponadto, przed samym zabiegiem usuwania blizn w Łodzi, na skórę pacjenta nakładamy specjalny preparat znieczulający, który dodatkowo zwiększa komfort procedury.

Usuwanie blizn potrądzikowych Łódź

Blizny potrądzikowe powstają one w wyniku głębokich stanów zapalnych skóry, które pozostawiają po sobie widoczne, niekiedy wklęsłe ślady. Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych w Łodzi jest skuteczną metodą pozwalającą na znaczącą poprawę wyglądu skóry. Podczas zabiegu usuwania blizn w Łodzi wiązka lasera stymuluje produkcję nowego kolagenu, co prowadzi do wypełnienia i wygładzenia blizn. Ponadto, laser do usuwania blizn Łódź pomaga w rozjaśnieniu przebarwień i zlikwidowaniu nierówności skóry.

Usuwanie blizn po oparzeniu Łódź

Laserowe usuwanie blizn po oparzeniach w Łodzi umożliwia efektywne zmniejszenie ich widoczności, a także poprawę elastyczności i tekstury skóry. Wiązka lasera oddziałuje na nieprawidłowo zorganizowane włókna kolagenowe, powodując ich przemodelowanie i przywrócenie prawidłowej struktury skóry. Laser do usuwania blizn w Łodzi stymuluje też procesy naprawcze, co przyspiesza proces gojenia się blizn i minimalizuje ryzyko powstawania blizn przerostowych.

Usuwanie blizn Łódź cena

Koszt laserowego usunięcia blizn w Łodzi w Laser DeLux zaczyna się od 299 zł za niewielką zmianę. Ostateczna cena laseroterapii Łódź jest ustalana indywidualnie, gdyż zależy od rodzaju, wielkości i wieku blizny, a także jej umiejscowienia.

Cennik zabiegów usuwania blizn w Łodzi znajdziesz na stronie Laser DeLux.

usuwanie blizn

Gdzie usunąć blizny w Łodzi?

Zabiegi usuwania blizn w Łodzi wymagają szczególnej ostrożności i doświadczenia ze względu na delikatną strukturę tkanki bliznowatej. Odpowiedni dobór parametrów lasera do usuwania blizn Łódź oraz właściwa technika zabiegowa zapewniają uzyskanie pożądanych efektów bez narażania pacjenta na ryzyko powikłań.

Wszystko to zapewniamy w naszym salonie Laser DeLux Łódź, ul. Piotrkowska 224/226. Umów wizytę i skorzystać z bezpłatnych konsultacji przed pierwszym zabiegiem laserowego usuwania blizn w Łodzi!Przeciwskazania

Warunkiem przystąpienia do laseroterapii blizn jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Jeśli u pacjenta występuje którekolwiek z nich, konieczne jest bezwzględne poinformowanie kosmetologa podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje, np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Pierwszy zabieg usuwania blizn w Łodzi jest poprzedzony wywiadem medycznym. Nasz kosmetolog po krótkiej rozmowie z Tobą oceni bezpieczeństwo procedury i określi potencjalne ryzyka. Jeśli nie masz żadnych z tych przeciwwskazań, to zapraszamy do naszej kliniki, gdzie oferujemy laserowe usuwanie blizn w atrakcyjnej cenie i z gwarancją satysfakcjonujących efektów. Zabieg usuwania blizn jest bezpieczny, skuteczny i komfortowy, a pozwala na znaczną poprawę wyglądu i samopoczucia. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się gładką i piękną skórą!Technologia

LASER FOTONA DO USUWANIA BLIZN W ŁODZI

Laser FOTONA®™ to zaawansowane urządzenie oparte na rewolucyjnej technologii lasera frakcyjnego, które zostało specjalnie zaprojektowane do usuwania blizn i niedoskonałości skóry. Jego unikatowa konstrukcja łączy dwie najskuteczniejsze długości fal światła laserowego: Er:YAG i Nd:YAG, co zapewnia niezwykle efektywne i bezpieczne działanie.

Nowoczesna metoda laserowego usuwania blizn Łódź

Impulsy laserowe wytwarzane przez urządzenie FOTONA®™ do usuwania blizn w Łodzi precyzyjnie oddziałują na tkankę bliznowatą, powodując jej kontrolowaną koagulację i rozpad. Ten proces inicjuje naturalną przebudowę kolagenu w skórze, co prowadzi do stopniowego zmniejszania widoczności blizn oraz poprawy tekstury i elastyczności skóry.

Rekonwalescencja po zabiegu usuwania blizn Łódź

Po zabiegu usuwania blizn w Łodzi wykonanym laserem FOTONA®™ okres gojenia się skóry jest stosunkowo krótki. Przez kilka dni pacjenci mogą doświadczać lekkich zaczerwienień lub obrzęków w miejscach poddanych zabiegowi usuwania blizn w Łodzi, co jest naturalną reakcją organizmu na wprowadzone mikro-uszkodzenia skóry.Przed zabiegiem
 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, poza tym, że nie możesz się opalać minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Twoja skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 • Zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę.
 • Zakłada sobie i Tobie na oczy specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był naj najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona a następnie zacznie się powoli złuszczać.
 • Musisz stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Jeżeli zabieg był wykonywany na okolice twarzy, to możesz się malować, omijając miejsce zabiegowe.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikro-frakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie Blizn w Łodzi

Usuwanie Blizn w Łodzi

Opis zabiegu

Blizny to niepożądane pozostałości po urazach lub zabiegach chirurgicznych, które mogą powodować dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Usuwanie blizn w Łodzi przy pomocy lasera to nowoczesna metoda, która umożliwia skuteczne i bezpieczne pozbycie się tych niedoskonałości skóry. Zabieg usuwania blizn Łódź polega na precyzyjnym oddziaływaniu wiązki światła lasera na tkankę bliznowatą, co powoduje jej stopniowe rozluźnienie i rozjaśnienie.

Laserowe usuwanie blizn Łódź

Laserowe usuwanie blizn w Łodzi to zabieg wykorzystujący zaawansowaną technologię światła lasera, który jest skoncentrowany na określonym obszarze skóry. Wiązka lasera do usuwania blizn Łódź penetruje głębsze warstwy skóry, powodując kontrolowane uszkodzenie tkanki bliznowatej. W efekcie, po zabiegu usuwania blizn w Łodzi dochodzi do naturalnej przebudowy kolagenu i stopniowego rozpuszczania się niepożądanych blizn

Skuteczne usuwanie blizn Łódź

Skuteczność laserowego usuwania blizn w Łodzi została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg usuwania blizn Łódź jest szczególnie polecany w przypadku:

 1. blizn przerostowych
 2. rozstępów
 3. blizn potrądzikowych
 4. blizn pourazowych
 5. blizn pooparzeniowych
 6. blizn po zabiegach chirurgicznych

Dzięki precyzyjnemu działaniu lasera do usuwania blizn w Łodzi możemy osiągnąć znaczącą poprawę wyglądu skóry, a także zredukować potencjalne dolegliwości związane z obecnością blizn.

Bezbolesne usuwanie blizn Łódź

Jedną z największych zalet laserowego usuwania blizn w Łodzi jest brak bólu podczas zabiegu. Nowoczesne urządzenia laserowe do usuwania blizn w Łodzi są wyposażone w chłodzące głowice, które minimalizują dyskomfort związany z oddziaływaniem lasera na skórę. Ponadto, przed samym zabiegiem usuwania blizn w Łodzi, na skórę pacjenta nakładamy specjalny preparat znieczulający, który dodatkowo zwiększa komfort procedury.

Usuwanie blizn potrądzikowych Łódź

Blizny potrądzikowe powstają one w wyniku głębokich stanów zapalnych skóry, które pozostawiają po sobie widoczne, niekiedy wklęsłe ślady. Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych w Łodzi jest skuteczną metodą pozwalającą na znaczącą poprawę wyglądu skóry. Podczas zabiegu usuwania blizn w Łodzi wiązka lasera stymuluje produkcję nowego kolagenu, co prowadzi do wypełnienia i wygładzenia blizn. Ponadto, laser do usuwania blizn Łódź pomaga w rozjaśnieniu przebarwień i zlikwidowaniu nierówności skóry.

Usuwanie blizn po oparzeniu Łódź

Laserowe usuwanie blizn po oparzeniach w Łodzi umożliwia efektywne zmniejszenie ich widoczności, a także poprawę elastyczności i tekstury skóry. Wiązka lasera oddziałuje na nieprawidłowo zorganizowane włókna kolagenowe, powodując ich przemodelowanie i przywrócenie prawidłowej struktury skóry. Laser do usuwania blizn w Łodzi stymuluje też procesy naprawcze, co przyspiesza proces gojenia się blizn i minimalizuje ryzyko powstawania blizn przerostowych.

Usuwanie blizn Łódź cena

Koszt laserowego usunięcia blizn w Łodzi w Laser DeLux zaczyna się od 299 zł za niewielką zmianę. Ostateczna cena laseroterapii Łódź jest ustalana indywidualnie, gdyż zależy od rodzaju, wielkości i wieku blizny, a także jej umiejscowienia.

Cennik zabiegów usuwania blizn w Łodzi znajdziesz na stronie Laser DeLux.

usuwanie blizn

Gdzie usunąć blizny w Łodzi?

Zabiegi usuwania blizn w Łodzi wymagają szczególnej ostrożności i doświadczenia ze względu na delikatną strukturę tkanki bliznowatej. Odpowiedni dobór parametrów lasera do usuwania blizn Łódź oraz właściwa technika zabiegowa zapewniają uzyskanie pożądanych efektów bez narażania pacjenta na ryzyko powikłań.

Wszystko to zapewniamy w naszym salonie Laser DeLux Łódź, ul. Piotrkowska 224/226. Umów wizytę i skorzystać z bezpłatnych konsultacji przed pierwszym zabiegiem laserowego usuwania blizn w Łodzi!

Przeciwskazania

Warunkiem przystąpienia do laseroterapii blizn jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Jeśli u pacjenta występuje którekolwiek z nich, konieczne jest bezwzględne poinformowanie kosmetologa podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje, np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Pierwszy zabieg usuwania blizn w Łodzi jest poprzedzony wywiadem medycznym. Nasz kosmetolog po krótkiej rozmowie z Tobą oceni bezpieczeństwo procedury i określi potencjalne ryzyka. Jeśli nie masz żadnych z tych przeciwwskazań, to zapraszamy do naszej kliniki, gdzie oferujemy laserowe usuwanie blizn w atrakcyjnej cenie i z gwarancją satysfakcjonujących efektów. Zabieg usuwania blizn jest bezpieczny, skuteczny i komfortowy, a pozwala na znaczną poprawę wyglądu i samopoczucia. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się gładką i piękną skórą!

Technologia

LASER FOTONA DO USUWANIA BLIZN W ŁODZI

Laser FOTONA®™ to zaawansowane urządzenie oparte na rewolucyjnej technologii lasera frakcyjnego, które zostało specjalnie zaprojektowane do usuwania blizn i niedoskonałości skóry. Jego unikatowa konstrukcja łączy dwie najskuteczniejsze długości fal światła laserowego: Er:YAG i Nd:YAG, co zapewnia niezwykle efektywne i bezpieczne działanie.

Nowoczesna metoda laserowego usuwania blizn Łódź

Impulsy laserowe wytwarzane przez urządzenie FOTONA®™ do usuwania blizn w Łodzi precyzyjnie oddziałują na tkankę bliznowatą, powodując jej kontrolowaną koagulację i rozpad. Ten proces inicjuje naturalną przebudowę kolagenu w skórze, co prowadzi do stopniowego zmniejszania widoczności blizn oraz poprawy tekstury i elastyczności skóry.

Rekonwalescencja po zabiegu usuwania blizn Łódź

Po zabiegu usuwania blizn w Łodzi wykonanym laserem FOTONA®™ okres gojenia się skóry jest stosunkowo krótki. Przez kilka dni pacjenci mogą doświadczać lekkich zaczerwienień lub obrzęków w miejscach poddanych zabiegowi usuwania blizn w Łodzi, co jest naturalną reakcją organizmu na wprowadzone mikro-uszkodzenia skóry.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: redukcja blizn.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Schemat terapii

Przed zabiegiem

 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, poza tym, że nie możesz się opalać minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Twoja skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych.
 • Zabiegi poprzedzone są konsultacją z kosmetologiem.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę.
 • Zakłada sobie i Tobie na oczy specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był naj najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona a następnie zacznie się powoli złuszczać.
 • Musisz stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Jeżeli zabieg był wykonywany na okolice twarzy, to możesz się malować, omijając miejsce zabiegowe.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikro-frakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

Zapomnij o niechcianych bliznach i pozbądź się ich za pomocą bezpiecznego lasera frakcyjnego

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday