fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Listopad miesiącem urodzinowym w Laser Delux!

Listopad miesiącem urodzinowym w Laser Delux!

Urodziny zawsze kojarzą się z prezentami dlatego i my przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego ;) Zdradzimy Ci też w tajemnicy, że świętować będziemy od 12 do 21 listopada! Nie możemy uwierzyć, że to już 12 lat! Początki Laser DeLux wcale nie były proste, ale nasza motywacja stale rosła, a zaangażowanie nie mijało nawet w momencie pojawiających się trudności! Pewnie się zgodzisz, że bardzo dużo osób myśli o własnej firmie i pragnie realizować pomysły o własnym biznesie, przekazywać wartości, które płyną prosto z serca. Ważne jest to, żeby sprecyzować swoją drogę i iść we właściwym kierunku. My głęboko wierzymy, że cel który założyliśmy sobie w 2008 roku został osiągnięty. Nie chcemy jednak spoczywać na laurach. Nasza firma cały czas się rozwija i robimy wszystko, żeby klienci z każdym kolejnym rokiem mogli poznawać nas z jak najlepszej strony! Oferta zabiegów sieci Laser Delux cały czas się poszerza, a my śledząc najnowsze trendy w kosmetyce, chcemy dać Wam zabiegi przeprowadzane na światowej technologii kosmetologicznej.

Promocja urodzinowa w Laser Delux! 

Cieszymy się, że jesteś z nami! Chcemy Ci za to podziękować i wspólnie z Tobą świętować nasze 12 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję, która będzie obowiązywała w naszych salonach przez okres 12-21 listopadaJak możesz z niej skorzystać? 

Naszą promocję podzieliliśmy na 3 kategorie, aby ułatwić Ci wybór: 

  1. Możesz wykupić dla siebie 3 zabiegi za min. 199 zł każdy, aby otrzymać od nas zniżkę 15% na całą wydaną kwotę. 
  2. Możesz kupić dla siebie 4 zabiegi za min. 199 zł każdy i otrzymać od nas aż 20 % zniżki na zabiegi! 
  3. A jeżeli chcesz otrzymać aż 30% zniżki na zakupy w Laser Delux, to kup minimum 6 zabiegów po 199 zł każdy i przyprowadź do naszych salonów nową osobę! Warunkiem skorzystania z promocji jest podział zakupionych zabiegów na dwie osoby w dowolnej konfiguracji. Możesz wykupić dla siebie 4 zabiegi, a przyjaciel/przyjaciółka 2 zabiegi. Wszystko zależy od Ciebie!

Przykład: Możesz wykupić razem z koleżanką 6 zabiegów depilacji bikini.

Ty wykorzystasz 4 zabiegi a koleżanka 2. Na całość kwoty otrzymacie łączną zniżkę 30% !

Liczymy na to, że uda Ci się skorzystać z naszej urodzinowej promocji i będziesz mogła wybrać ulubione zabiegi z naszej szerokiej oferty. Jeżeli masz do nas jakieś dodatkowe pytania lub chcesz z nami porozmawiać o warunkach promocji to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu, mailowego, telefonicznego lub poprzez nasze kanały Social Media!

urodziny

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments