(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Lifting skóry SMOOTH - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Lifting skóry SMOOTH

Lifting skóry SMOOTH

Podstawowe informacje
Czas zabiegu od 20 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3
Cel lifting skóry

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Wrocław, Warszawa, Widok, Warszawa, Egejska, Poznań, Opole, Kraków, Kalisz, Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Lifting skóry Smooth - co to?

Marzysz o gładkiej, jędrnej i młodzieńczej skórze twarzy, ale boisz się skalpela, nici i innych inwazyjnych metod odmładzania? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie – laserowy lifting skóry Smooth. Lifting skóry Smooth  nowoczesny i bezpieczny zabieg, który pozwala na efektywne i trwałe odmłodzenie skóry bez konieczności ingerencji chirurgicznej.

Lifting Skóry Smooth, to nowatorski zabiegi, który wykonywany jest przy użyciu lasera Fotona. Na czym dokładnie polega? Frakcjonowanie z efektem ablacji Smooth to delikatne, ale dogłębne wygładzenie skóry. Zabieg liftingu skóry Smooth wywołuje kontrolowany stan zapalny skóry a tym samym zmusza ją to przebudowy i uruchomienia procesów regeneracyjnych.

Czym jest lifting skóry Smooth?

Lifting skóry smooth to zabieg, który polega na stymulowaniu skóry do regeneracji kolagenu i elastyny oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Lifting skóry w trybie Smooth wykorzystuje technologię lasera Er:Yag Fotona Spectro SP systemu Fotona, który działa na skórę w trybie pulsacyjnym i nieablacyjnym, czyli bez odparowania naskórka. Dzięki temu lifting skóry Smooth jest delikatny i nie wymaga procesu gojenia się skóry, a jednocześnie skuteczny i dający widoczne rezultaty.

Lifting skóry smooth to zabieg dedykowany jest osobom, które chcą poprawić wygląd i kondycję skóry twarzy lub ciała, zmniejszyć oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, utrata jędrności, zwiotczenie czy przebarwienia, a także podnieść i ujędrnić owal twarzy, powieki górne i dolne, szyję czy dekolt. Laserowy lifting skóry Smooth jest bezbolesny i komfortowy, a po jego wykonaniu skóra jest gładka, napięta i promienna.

Jak wygląda zabieg liftingu skóry Smooth?

Zabieg liftingu skóry smooth jest prosty i szybki. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczona i osuszona. Następnie na skórę nakłada się żel przewodzący i okulary ochronne. Kosmetolog wykonuje zabieg za pomocą specjalnej głowicy urządzenia laserowego Fotona, która emituje impulsy światła na skórę. Zabieg trwa od 15 do 60 minut, w zależności od obszaru leczonego. Lifting skóry Smooth działa w głębszych warstwach pobudzając sytnezę białek odpowiedzialnych za zagęszczenie komórek. Pod wpływem kolagenu skóra staje się jędrna, napięta i odmłodzona. Laserowy zabieg Smooth może być także wykorzystany jako lifting powieki górnej oraz dolnej, bo jego efektem jest poprawa owalu i konturu całej twarzy.

Jak działa lifting skóry Smooth?

Lifting skóry smooth polega na naświetlaniu skóry światłem lasera Er:Yag Fotona Spectro SP, które przenika do głębokich warstw skóry właściwej i pobudza ją do regeneracji. Podczas liftingu twarzy Smooth, Laser działa na skórę na wszystkich jej poziomach, od naskórka po tkankę podskórną, stymulując syntezę kolagenu i elastyny oraz wytwarzanie nowych włókien. Dzięki temu po nieablacyjnym liftingu skóry Smooth cera staje się bardziej jędrna, elastyczna i gładka, a zmarszczki i zwiotczenia zostają zredukowane.

Lifting skóry smooth jest zabiegiem delikatnym i nieablacyjnym, co oznacza, że nie dochodzi do uszkodzenia lub odparowania naskórka. Laser działa na skórę w sposób kontrolowany i precyzyjny, nie powodując podrażnień, blizn czy przebarwień. Laserowy lifting Smooth nie wymaga znieczulenia, a jedynie chłodzenia skóry przed i po naświetlaniu. Po liftingu skóry Smoioth skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, ale te objawy ustępują po kilku godzinach. Skóra na obszarze zabiegu poddanego liftingowi skóry Smooth może mieć również czerwono-brązowy odcień skóry, który znika po kilku dniach. Normalnym zjawiskiem po laseroterapii Smooth są też podrażnienia skóry, które w ciągu kilku dni po zabiegu wrócą do normy.

Jakie są efekty liftingu Skóry smooth?

Efekty laserowego liftingu skóry smooth są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale dla osiągnięcia pełnego efektu zabiegowego potrzebna jest seria od 3 do 6 zabiegów laserowych, wykonywana co 4 tygodnie. Efekty liftingu laserowego Smooth utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych cech skóry i trybu życia. Po serii zabiegów w trybie Smooth skóra jest wyraźnie odmłodzona, ujędrniona i napięta, a zmarszczki i zwiotczenia są znacznie zmniejszone. Skóra ma również lepszy koloryt, jest bardziej promienna i gładka.

Lifting Smooth wykonywany w salonach Laser Delux przywraca skórze jędrność i elastyczność przy niewielkim naruszeniu warstwy naskórka. Duża zaletą tego rodzaju liftingu jest:

 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • usunięcie przebarwień
 • zwężenie porów
 • efekt wygładzenia zmarszczek
 • poprawa jędrności skóry
 • efekt odmładzania skóry
 • poprawa napięcia skóry
 • obkurczenie oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych

Jeżeli chcesz uzyskać najlepsze efekty liftingu skóry Smooth, to koniecznie musisz go wykonać w serii. Nasi kosmetolodzy zazwyczaj zalecają od 3 do 6 zabiegów, które wykonują raz w miesiącu. Zobacz, że ten zabieg całkowicie odmieni Twój wygląd i sprawi, że będziesz wyglądać kilka lat młodziej!
Zabieg liftingu skóry metodą SMOOTH należy do najmniej inwazyjnych metod laserowego złuszczania skóry. Lifting SMOOTH mogą wykonywać osoby, którym zależy na szybkim powrocie do codziennej aktywności. Zabieg nie wymaga procesu gojenia i długiego czasu rekonwalescencji tak, jak w przypadku inwazyjnych procedur chirurgicznych.

Jak przygotować się do zabiegu  laserowego liftingu skóry Smooth w Laser DeLux?

Przygotowanie do zabiegu liftingu skóry smooth jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych działań. Jednak należy pamiętać o kilku zasadach, które zapewnią bezpieczeństwo i lepsze efekty zabiegu laserowego liftingu skóry Smooth.  Jakich zaleceń przestrzegać, zanim wykonasz zabieg liftingu w technologii Smooth?

 • 4 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania kremów z retinolem, kwasami owocowymi, witaminą C i innymi substancjami złuszczającymi lub drażniącymi skórę.
 • 2 tygodnie przed zabiegiem liftingu Smooth należy unikać opalania się na słońcu, w solarium lub samoopalania się, aby nie dopuścić do przebarwień skóry.
 • Tydzień przed zabiegiem laserowego liftingu skóry Smooth należy zaprzestać przyjmowania leków i ziół światłouczulających, takich jak antybiotyki, środki antykoncepcyjne, dziurawiec, nagietek czy rumianek, aby nie wywołać reakcji alergicznej na skórze.
 • Dzień przed zabiegiem liftingu skóry Smooth należy dokładnie oczyścić skórę z makijażu, kremów i innych kosmetyków, aby nie utrudniać przenikania światła lasera.
 • W dniu zabiegu liftingu laserem Smooth należy przyjść na czczo lub z lekkim posiłkiem, aby uniknąć nudności lub zawrotów głowy podczas zabiegu.

Przed kolejnym zabiegiem liftingu skóry Smooth należy odczekać 4 tygodniu, gdyż w tym czasie skóra się regeneruje i zawiązywane są włókna nowego kolagenu. Plan i liczba zabiegów liftingu skóry Smooth jest indywidualnie ustalana z każdym pacjentem w zależności od stanu struktury skóry i zamierzonego efektu.Przeciwwskazania do liftingu skóry Smooth

Jakie są przeciwwskazania do liftingu skóry Smooth? Oto one:

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).


Czym wykonywany jest lifting skóry smooth?

Do zabiegu liftingu skóry Smooth wykorzystywany jest laser Fotona, który swoim działaniem przynosi spektakularne efekty. Posiada on głowicę laserową o dużej mocy, której działanie ukierunkowane jest na: redukcję zmarszczek, przebudowę skóry i regenerację kolagenu. Skuteczność tej metody wynika z wyjątkowej głębokości wnikania wiązki światła lasera - 3 mm.Przed zabiegiem
 1. Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem oraz wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.
 2. Zrezygnuj z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.
 3. Nie możesz się też opalać w miejscu wykonywania zabiegu
Czytaj więcej
W trakcie
 1. Kosmetolog stosując specjalistyczny laser doprowadza do wniknięcia wiązki światła w skórę, dzięki czemu doprowadza do jej intensywnej przebudowy. Efektem jest ujędrnienie i wygładzenie zmarszczek.
 2. Po zabiegu na skórę nakładany jest specjalny żel łagodzący
Czytaj więcej
Po zabiegu
 1. Po zabiegu liftingu bez skalpela 4D musisz stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry
 2. Używaj kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym SPF 50 i kosmetyków działających fotoprotekcyjnie
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Lifting skóry SMOOTH

Lifting skóry SMOOTH

Lifting skóry Smooth - co to?

Marzysz o gładkiej, jędrnej i młodzieńczej skórze twarzy, ale boisz się skalpela, nici i innych inwazyjnych metod odmładzania? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie – laserowy lifting skóry Smooth. Lifting skóry Smooth  nowoczesny i bezpieczny zabieg, który pozwala na efektywne i trwałe odmłodzenie skóry bez konieczności ingerencji chirurgicznej.

Lifting Skóry Smooth, to nowatorski zabiegi, który wykonywany jest przy użyciu lasera Fotona. Na czym dokładnie polega? Frakcjonowanie z efektem ablacji Smooth to delikatne, ale dogłębne wygładzenie skóry. Zabieg liftingu skóry Smooth wywołuje kontrolowany stan zapalny skóry a tym samym zmusza ją to przebudowy i uruchomienia procesów regeneracyjnych.

Czym jest lifting skóry Smooth?

Lifting skóry smooth to zabieg, który polega na stymulowaniu skóry do regeneracji kolagenu i elastyny oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Lifting skóry w trybie Smooth wykorzystuje technologię lasera Er:Yag Fotona Spectro SP systemu Fotona, który działa na skórę w trybie pulsacyjnym i nieablacyjnym, czyli bez odparowania naskórka. Dzięki temu lifting skóry Smooth jest delikatny i nie wymaga procesu gojenia się skóry, a jednocześnie skuteczny i dający widoczne rezultaty.

Lifting skóry smooth to zabieg dedykowany jest osobom, które chcą poprawić wygląd i kondycję skóry twarzy lub ciała, zmniejszyć oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, utrata jędrności, zwiotczenie czy przebarwienia, a także podnieść i ujędrnić owal twarzy, powieki górne i dolne, szyję czy dekolt. Laserowy lifting skóry Smooth jest bezbolesny i komfortowy, a po jego wykonaniu skóra jest gładka, napięta i promienna.

Jak wygląda zabieg liftingu skóry Smooth?

Zabieg liftingu skóry smooth jest prosty i szybki. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczona i osuszona. Następnie na skórę nakłada się żel przewodzący i okulary ochronne. Kosmetolog wykonuje zabieg za pomocą specjalnej głowicy urządzenia laserowego Fotona, która emituje impulsy światła na skórę. Zabieg trwa od 15 do 60 minut, w zależności od obszaru leczonego. Lifting skóry Smooth działa w głębszych warstwach pobudzając sytnezę białek odpowiedzialnych za zagęszczenie komórek. Pod wpływem kolagenu skóra staje się jędrna, napięta i odmłodzona. Laserowy zabieg Smooth może być także wykorzystany jako lifting powieki górnej oraz dolnej, bo jego efektem jest poprawa owalu i konturu całej twarzy.

Jak działa lifting skóry Smooth?

Lifting skóry smooth polega na naświetlaniu skóry światłem lasera Er:Yag Fotona Spectro SP, które przenika do głębokich warstw skóry właściwej i pobudza ją do regeneracji. Podczas liftingu twarzy Smooth, Laser działa na skórę na wszystkich jej poziomach, od naskórka po tkankę podskórną, stymulując syntezę kolagenu i elastyny oraz wytwarzanie nowych włókien. Dzięki temu po nieablacyjnym liftingu skóry Smooth cera staje się bardziej jędrna, elastyczna i gładka, a zmarszczki i zwiotczenia zostają zredukowane.

Lifting skóry smooth jest zabiegiem delikatnym i nieablacyjnym, co oznacza, że nie dochodzi do uszkodzenia lub odparowania naskórka. Laser działa na skórę w sposób kontrolowany i precyzyjny, nie powodując podrażnień, blizn czy przebarwień. Laserowy lifting Smooth nie wymaga znieczulenia, a jedynie chłodzenia skóry przed i po naświetlaniu. Po liftingu skóry Smoioth skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, ale te objawy ustępują po kilku godzinach. Skóra na obszarze zabiegu poddanego liftingowi skóry Smooth może mieć również czerwono-brązowy odcień skóry, który znika po kilku dniach. Normalnym zjawiskiem po laseroterapii Smooth są też podrażnienia skóry, które w ciągu kilku dni po zabiegu wrócą do normy.

Jakie są efekty liftingu Skóry smooth?

Efekty laserowego liftingu skóry smooth są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale dla osiągnięcia pełnego efektu zabiegowego potrzebna jest seria od 3 do 6 zabiegów laserowych, wykonywana co 4 tygodnie. Efekty liftingu laserowego Smooth utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych cech skóry i trybu życia. Po serii zabiegów w trybie Smooth skóra jest wyraźnie odmłodzona, ujędrniona i napięta, a zmarszczki i zwiotczenia są znacznie zmniejszone. Skóra ma również lepszy koloryt, jest bardziej promienna i gładka.

Lifting Smooth wykonywany w salonach Laser Delux przywraca skórze jędrność i elastyczność przy niewielkim naruszeniu warstwy naskórka. Duża zaletą tego rodzaju liftingu jest:

 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • usunięcie przebarwień
 • zwężenie porów
 • efekt wygładzenia zmarszczek
 • poprawa jędrności skóry
 • efekt odmładzania skóry
 • poprawa napięcia skóry
 • obkurczenie oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych

Jeżeli chcesz uzyskać najlepsze efekty liftingu skóry Smooth, to koniecznie musisz go wykonać w serii. Nasi kosmetolodzy zazwyczaj zalecają od 3 do 6 zabiegów, które wykonują raz w miesiącu. Zobacz, że ten zabieg całkowicie odmieni Twój wygląd i sprawi, że będziesz wyglądać kilka lat młodziej!
Zabieg liftingu skóry metodą SMOOTH należy do najmniej inwazyjnych metod laserowego złuszczania skóry. Lifting SMOOTH mogą wykonywać osoby, którym zależy na szybkim powrocie do codziennej aktywności. Zabieg nie wymaga procesu gojenia i długiego czasu rekonwalescencji tak, jak w przypadku inwazyjnych procedur chirurgicznych.

Jak przygotować się do zabiegu  laserowego liftingu skóry Smooth w Laser DeLux?

Przygotowanie do zabiegu liftingu skóry smooth jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych działań. Jednak należy pamiętać o kilku zasadach, które zapewnią bezpieczeństwo i lepsze efekty zabiegu laserowego liftingu skóry Smooth.  Jakich zaleceń przestrzegać, zanim wykonasz zabieg liftingu w technologii Smooth?

 • 4 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania kremów z retinolem, kwasami owocowymi, witaminą C i innymi substancjami złuszczającymi lub drażniącymi skórę.
 • 2 tygodnie przed zabiegiem liftingu Smooth należy unikać opalania się na słońcu, w solarium lub samoopalania się, aby nie dopuścić do przebarwień skóry.
 • Tydzień przed zabiegiem laserowego liftingu skóry Smooth należy zaprzestać przyjmowania leków i ziół światłouczulających, takich jak antybiotyki, środki antykoncepcyjne, dziurawiec, nagietek czy rumianek, aby nie wywołać reakcji alergicznej na skórze.
 • Dzień przed zabiegiem liftingu skóry Smooth należy dokładnie oczyścić skórę z makijażu, kremów i innych kosmetyków, aby nie utrudniać przenikania światła lasera.
 • W dniu zabiegu liftingu laserem Smooth należy przyjść na czczo lub z lekkim posiłkiem, aby uniknąć nudności lub zawrotów głowy podczas zabiegu.

Przed kolejnym zabiegiem liftingu skóry Smooth należy odczekać 4 tygodniu, gdyż w tym czasie skóra się regeneruje i zawiązywane są włókna nowego kolagenu. Plan i liczba zabiegów liftingu skóry Smooth jest indywidualnie ustalana z każdym pacjentem w zależności od stanu struktury skóry i zamierzonego efektu.

Przeciwwskazania do liftingu skóry Smooth

Jakie są przeciwwskazania do liftingu skóry Smooth? Oto one:

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Czym wykonywany jest lifting skóry smooth?

Do zabiegu liftingu skóry Smooth wykorzystywany jest laser Fotona, który swoim działaniem przynosi spektakularne efekty. Posiada on głowicę laserową o dużej mocy, której działanie ukierunkowane jest na: redukcję zmarszczek, przebudowę skóry i regenerację kolagenu. Skuteczność tej metody wynika z wyjątkowej głębokości wnikania wiązki światła lasera - 3 mm.

Podstawowe informacje
Czas zabiegu od 20 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: od 3
Cel lifting skóry

Wybierz salon,  aby poznać cenę zabiegu. Zabieg dostępny w salonach: Wrocław, Warszawa, Widok, Warszawa, Egejska, Poznań, Opole, Kraków, Kalisz, Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak wygląda lifting skóry smooth?

Przed zabiegiem

 1. Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem oraz wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.
 2. Zrezygnuj z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.
 3. Nie możesz się też opalać w miejscu wykonywania zabiegu
Czytaj więcej

W trakcie

 1. Kosmetolog stosując specjalistyczny laser doprowadza do wniknięcia wiązki światła w skórę, dzięki czemu doprowadza do jej intensywnej przebudowy. Efektem jest ujędrnienie i wygładzenie zmarszczek.
 2. Po zabiegu na skórę nakładany jest specjalny żel łagodzący
Czytaj więcej

Po zabiegu

 1. Po zabiegu liftingu bez skalpela 4D musisz stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry
 2. Używaj kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym SPF 50 i kosmetyków działających fotoprotekcyjnie
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

Najmniej inwazyjna metoda złuszczania skóry, dzięki której zyskasz promienną i świetlistą cerę

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday