(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Laserowa depilacja twarzy jak wygląda zabieg i ile kosztuje? - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Laserowa depilacja twarzy

Laserowa depilacja twarzy

Czy kiedykolwiek miałaś problem z nadmiernym owłosieniem nad górną wargą, na policzkach lub brodzie? Czy zdarzało Ci się, że czułaś skrępowanie i zawstydzenie patrząc w lustro? Spokojnie, nie jesteś jedyna. Bardzo duża ilość kobiet szczególnie tych cierpiących na Hirsutyzm (występowanie mocnych, ciemnych włosków w miejscach, gdzie zwykle mają je mężczyźni), boryka się z tym problemem.Hirsutyzm jest związany z nieprawidłowym wydzielaniem androgenów.

spis treści

Powodem nadmiernej ilości włosów może być także:  zespół policystycznych jajników, przyjmowanie niektórych leków, a nawet czynniki genetyczne. Jeżeli nadmierne owłosienie mocno Cię niepokoi powinnaś w takim przypadku umówić się na wizytę do lekarza i stosować się do jego zaleceń. Powodem występowania włosów na twarzy mogą być też  inne zaburzenia hormonalne.

Depilacja laserowa twarzy to skuteczna i bezpieczna metoda usuwania owłosienia z twarzy, która pozwala na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia. Jest to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd i zrezygnować z maszynki do golenia. W tym artykule dowiesz się, na czym polega depilacja twarzy laserem, jakie są jej zalety i ile kosztuje zabieg depilacji laserowej twarzy!

Depilacja laserowa twarzy, jedna z najlepszych metod usuwania owłosienia

Depilacja laserowa twarzy nie powinna być wstydliwym tematem, a raczej zachęcać do tego, żeby pomóc sobie nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Przy pomocy lasera można usunąć włosy szybko i na stałe. Zabiegi są przeprowadzane przy pomocy precyzyjnego i przede wszystkim sprawdzonego lasera - Light Sheer Duet.

Wystarczy wykonać ok. 6 zabiegów w odstępach, co 8 - 12 tygodni. Na efekty depilacji nie będziesz musiała długo czekać. Już po pierwszym zabiegu zauważysz ok. 20% mniej włosków na swojej twarzy. Z każdym kolejnym zabiegiem będzie tylko lepiej, aż do całkowitego pozbycia się niechcianego owłosienia.

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia z twarzy?

Depilacja laserowa twarzy to zabieg, który polega na niszczeniu cebulki włosa za pomocą wiązki światła o określonej długości fali. Światło lasera przenika przez skórę i jest absorbowane przez barwnik włosa, czyli melaninę. W ten sposób dochodzi do podgrzania i zniszczenia mieszka włosowego, co uniemożliwia wzrost włosów. Zabieg jest skuteczny tylko na włosy znajdujące się w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie serii od 4 do 6 zabiegów, aby usunąć wszystkie włosy z wybranej partii twarzy.

Depilacja Laserowa

Sprawdź

Zabieg depilacji twarzy - cena

Decydując się depilację laserem warto poznać ceny za zabiegi. W przypadku bardzo skutecznej depilacji laserem Light Sheer Duet, za zabiegi trzeba zapłacić:

 • wąsik 1 zabieg - 99 zł
 • broda 1 zabieg - 299 zł
 • baki 1 zabieg - 299 zł

Oczywiście znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalnych pakietów depilacji, dzięki którym, możesz usunąć owłosienie także z innych części ciała.

Kiedy najlepiej zacząć depilację laserową skóry twarzy?

Zabiegi laserowe odkrytych partii ciała, takich jak twarz zalecamy wykonywać od jesieni do wiosny, wtedy kiedy twarz nie jest wystawiona na działanie promieni słonecznych. To bardzo ważne ponieważ opalona skóra jest absolutnym przeciwwskazaniem do rozpoczęcia zabiegów laserowych. Jeżeli zaczniesz depilację laserową twarzy we wrześniu, to jesteś w stanie skończyć całą serię do kolejnego lata i przez całe wakacje cieszyć się gładką skórą, bez podrażnień.

Przed decyzją o wykonaniu u siebie zabiegów depilacji twarzy, ważne żebyś poznała pewne przeciwwskazania, które mogą Cię z niej wykluczyć. Do najczęstszych należą:

 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • przyjmowanie światłoczułych leków i ziół
 • choroby zapalne skóry
 • świeża opalenizna
 • stany zapalne skóry
 • choroby autoimmunologiczne
 • nowotwory

Jakie są zalecenia po depilacji laserowej twarzy?

Jeżeli nie masz żadnych przeciwwskazań i jesteś już po swoim pierwszym zabiegu depilacji twarzy, to koniecznie musisz się zastosować do zaleceń kosmetologa. Przede wszystkim pamiętaj, że bezpośrednio po zabiegu depilacji skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Nie martw się! Jest to zupełnie naturalna reakcja Twojej skóry na działanie lasera.

Depilacja laserowa - co po zabiegu?

 • należy wyjątkowo delikatnie traktować twarz i myć ją tylko naturalnymi kosmetykami,
 • nie wolno opalać twarzy przynajmniej miesiąc po depilacji twarzy,
 • przez pierwsze dni po zabiegu zrezygnuj z saun i gorących kąpieli,
 • bezpośrednio po zabiegu, możesz posmarować skórę żelem lub kremem łagodzącycm np. Alantanem.

Dlaczego warto skorzystać z serii zabiegów depilacji laserowej twarzy?

Depilacja laserowa twarzy ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to zabieg polecany przez specjalistów i zadowolonych klientów. Osoby, które decydują się na depilację laserową oczekują, że rozwiąże to problem z uciążliwym zarostem i ograniczy czas potrzebny na codzienne golenie zwykłą maszynką. Już kilka zabiegów wystarczy, aby skutecznie usunąć nadmierne owłosienie na twarzy, ale to nie jedyne zalety zabiegu. Depilacja laserowa twarzy polecana jest również ze względu na:

 1. Trwałość - laserowe usuwanie włosów z twarzy pozwala na trwałe usunięcie owłosienia z danej partii. Po zakończeniu kilku sesji zabiegów depilacji laserowej włosy nie odrastają lub są znacznie słabsze i jaśniejsze. Dzięki temu można zapomnieć o codziennym goleniu lub innych metodach usuwania owłosienia twarzy, które są czasochłonne, bolesne i mogą powodować podrażnienia skóry.
 2. Bezpieczeństwo - depilacja laserowa twarzy jest zabiegiem bezpiecznym, jeśli jest wykonywany przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Przed zabiegiem należy wykonać próbę laserową, aby sprawdzić reakcję skóry na laser diodowy i dobrać odpowiednią ilość zabiegów. Po laserowym usuwaniu owłosienia na twarzy należy stosować się do zaleceń dotyczących pielęgnacji twarzy, takich jak unikanie słońca, stosowanie kremów z filtrem i nawilżających. Możliwe skutki uboczne, takie jak zaczerwienienie, obrzęk czy pieczenie, są zwykle łagodne i ustępują po kilku dniach.
 3. Estetyka - epilacja laserowa twarzy poprawia wygląd i samopoczucie. Pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej skóry, bez śladów po włosach, zaskórnikach czy wrastających włoskach. Zabieg może być wykonywany na dowolnej partii twarzy, takiej jak broda, boki, policzki, czoło, nos, uszy, brwi czy górna warga. Depilacja laserowa twarzy może być również pomocna w leczeniu niektórych problemów skórnych, takich jak trądzik, przebarwienia czy blizny.
 4. Komfort - depilacja laserowa twarzy jest zabiegiem komfortowym i szybkim. Zabieg na całym obszarze twarzy trwa zwykle około 15-20 minut, a na poszczególnych partiach nawet kilka minut. Depilacja twarzy jest mało bolesna, a ewentualny dyskomfort można złagodzić za pomocą chłodzenia skóry lub znieczulenia miejscowego. Po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności, unikając jedynie nadmiernej ekspozycji na słońce i wysoką temperaturę.

Depilacja laserowa twarzy opinie

Wiele kobiet boryka się z problemem ciemniejszych i grubszych włosów na twarzy, które często są źródłem kompleksów. Do ich usunięcia zazwyczaj używają wosku, który może uszkadzać naskórek i prowadzić do podrażnień. Dotyczy to również intensywnego zarostu twarzy u mężczyzn, który może być spowodowany nadmierną produkcją androgenów lub ciemną karnacją. Temat depilacji laserowej twarzy w salonach kosmetycznych przestał już być uważany za coś wstydliwego i zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie korzystają z tego zabiegu. Laserowa depilacja twarzy zajmuje kilka minut i zapewnia widoczne efekty nawet po wielu tygodniach po zabiegu. Popularność i pozytywne opinie świadczą o tym, że usuwanie owłosienia głowicą lasera to inwestycja, która się opłaca.

Efekty laserowego usuwania włosów na twarzy

Jeżeli wykonasz całą serię zalecanych zabiegów depilacji twarzy. Jesteś w stanie cieszyć sie idealnie gładką skórą przez długi czas. Mniej więcej po 2 latach od zakończonej serii, warto skorzystać z tak zwanego zabiegu przypominającego. W przypadku depilacji laserowej, zabieg można wykonać także w innych delikatnych obszarach, takich jak miejsca intymne czy pachy.

Przeczytaj więcej o depilacji w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi: 

5 1 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday