window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: ilość i częstotliwość dobierana indywidualnie
Cel: silne odmłodzenie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie

Każdego dnia nasza skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki czy przebarwienia, z pomocą przychodzi zabieg fotoodmładzania skóry. To metoda regenerowania skóry za pomocą światła lasera.

Jest uniwersalnym zabiegiem - za jednym razem znikają drobne zmarszczki, przebarwienia spowodowane słońcem, piegi, pęknięte naczynka i rumień na twarzy, rozszerzone pory. Laser "ściera" wierzchnią warstwę naskórka i pobudza wzrost nowej, zregenerowanej tkanki - tylko już bez zmarszczek! 

Fotoodmładzanie laserowe dla mężczyzn w Krakowie

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to nowoczesna metoda walki ze starzeniem się skóry, która zyskuje na popularności również wśród panów. Fotoodmładzanie dla mężczyzn Kraków to nie tylko trend, ale przede wszystkim efektywna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry. Wykorzystując laser IPL, specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej mogą skutecznie redukować pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki czy trądzik różowaty. Fotoodmładzanie IPL to technologia, która za pomocą pulsującego światła stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przekłada się na napięcie skóry i jej młodszy wygląd.

Jak działa fotoodmładzanie dla mężczyzn Kraków?

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to innowacyjna metoda, która wykorzystuje zaawansowane technologie światła do poprawy kondycji skóry. Zabieg fotoodmładzania dla mężczyzn Kraków polega na naświetlaniu skóry specjalnymi falami świetlnymi, które przenikają do jej głębszych warstw, stymulując naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki temu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, staje się bardziej napięta i elastyczna. Zabieg jest bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszych sesjach. Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom chirurgicznym.

Korzyści z laserowego fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie. Leczenie trądziku i redukcja zmarszczek

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to nie tylko leczenie trądziku i usuwanie zmarszczek, ale również kompleksowa regeneracja skóry twarzy. Odmłodzenie za pomocą laserowego leczenia to perfekcyjne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą zachować młody wygląd skóry.

Jakie zauważysz efekty po zabiegu laserowego fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie?

 1. Redukcja zmarszczek
 2. Usunięcie przebarwień
 3. Jędrna cera
 4. Odmłodzony wygląd
 5. Napięta skóra bez oznak starzenia

Fotoodmładzanie laserowe dla mężczyzn w Krakowie polega na naświetlaniu skóry źródłem światła, które przenika przez warstwy skóry, stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra zostaje wygładzona, a rozszerzone naczynia i zaczerwienienie skóry są redukowane.

Gdzie umówić się na zabieg laserowego fotoodmładzania dla mężczyzn Kraków? Profesjonalne zabiegi laserem IPL w Laser DeLux!

Laser DeLux to renomowany salon specjalizujący się w laserowym fotoodmładzaniu dla mężczyzn w Krakowie. Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości usług, które przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry i eliminacji pierwszych oznak starzenia się skóry. Dzięki zaawansowanym technologiom takim jak laser IPL i fotoodmładzanie IPL dla mężczyzn w Krakowie nasi klienci mogą cieszyć się skutecznym leczeniem trądziku, usuwanie zmarszczek, a także regeneracją włókien kolagenowych. Laser DeLux to miejsce, gdzie profesjonalny zespół ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej stosuje indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając perfekcyjne efekty zabiegów.Przeciwwskazania do fotoodmładzania dla mężczyzn

Fotoodmładzanie to skuteczna metoda, aby pobudzić komórki skóry do regeneracji i osiągnąć spektakularne efekty w postaci odmłodzonego wyglądu. Zabieg jest bezpieczny, ale istnieją pewne przeciwwskazania do fotoodmładzania, które należy uwzględnić przed podjęciem decyzji o poddaniu naświetlaniu skóry laserem.

W jakich sytuacjach odradza się zabieg fotoodmładzania? Przeciwwskazania do zabiegu do m.in.:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • wrażliwość skóry na światło;
 • obniżenie odporności organizmu;


Urządzenie do fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie

Urządzenie do fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie to Lumenis M22®. Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie skóry polega na oddziaływaniu na nią wiązką światła. Urządzenie IPL, które występuje w Laserze Lumenis M22 emituje w tym samym momencie różnej długości fale. Dzięki temu likwiduje jednocześnie wiele efektów starzenia.

Pozwala to na uzyskanie rewelacyjnych efektów estetycznych zabiegu minimalizując przy tym ryzyko powikłań. Wyjątkowość działania fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie wiązką światła IPL wiąże się nie tylko z samą redukcją zmarszczek, ale jednocześnie uzyskujemy poprawę kolorytu, uniesienie owalu twarzy oraz ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Unikalny system chłodzenia i znieczulenie minimalizuje dyskomfort zabiegu.

W klinice Laser DeLux stawiamy na kompleksową obsługę i profesjonalizm. Wykonanie zabiegu fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie odbywa się w komfortowych warunkach, z użyciem najnowocześniejszego sprzętu do fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie i z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Po zabiegu fotoodmładzania dla mężczyzn Kraków skóra staje się napięta, wygładzona i odmłodzona. Zabiegi w odstępach są planowane tak, aby zapewnić długotrwałe i zadowalające efekty.

Sprawdź cennik fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie i zarezerwuj wizytę online w Laser DeLux!Przed zabiegiem
 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.
 • Musisz zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.
 • Nie możesz się też opalać w miejscu wykonywania zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu. Zakrywaj części ciała poddawane zabiegowi ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie

Każdego dnia nasza skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki czy przebarwienia, z pomocą przychodzi zabieg fotoodmładzania skóry. To metoda regenerowania skóry za pomocą światła lasera.

Jest uniwersalnym zabiegiem - za jednym razem znikają drobne zmarszczki, przebarwienia spowodowane słońcem, piegi, pęknięte naczynka i rumień na twarzy, rozszerzone pory. Laser "ściera" wierzchnią warstwę naskórka i pobudza wzrost nowej, zregenerowanej tkanki - tylko już bez zmarszczek! 

Fotoodmładzanie laserowe dla mężczyzn w Krakowie

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to nowoczesna metoda walki ze starzeniem się skóry, która zyskuje na popularności również wśród panów. Fotoodmładzanie dla mężczyzn Kraków to nie tylko trend, ale przede wszystkim efektywna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry. Wykorzystując laser IPL, specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej mogą skutecznie redukować pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki czy trądzik różowaty. Fotoodmładzanie IPL to technologia, która za pomocą pulsującego światła stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przekłada się na napięcie skóry i jej młodszy wygląd.

Jak działa fotoodmładzanie dla mężczyzn Kraków?

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to innowacyjna metoda, która wykorzystuje zaawansowane technologie światła do poprawy kondycji skóry. Zabieg fotoodmładzania dla mężczyzn Kraków polega na naświetlaniu skóry specjalnymi falami świetlnymi, które przenikają do jej głębszych warstw, stymulując naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki temu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, staje się bardziej napięta i elastyczna. Zabieg jest bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszych sesjach. Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom chirurgicznym.

Korzyści z laserowego fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie. Leczenie trądziku i redukcja zmarszczek

Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie to nie tylko leczenie trądziku i usuwanie zmarszczek, ale również kompleksowa regeneracja skóry twarzy. Odmłodzenie za pomocą laserowego leczenia to perfekcyjne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą zachować młody wygląd skóry.

Jakie zauważysz efekty po zabiegu laserowego fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie?

 1. Redukcja zmarszczek
 2. Usunięcie przebarwień
 3. Jędrna cera
 4. Odmłodzony wygląd
 5. Napięta skóra bez oznak starzenia

Fotoodmładzanie laserowe dla mężczyzn w Krakowie polega na naświetlaniu skóry źródłem światła, które przenika przez warstwy skóry, stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra zostaje wygładzona, a rozszerzone naczynia i zaczerwienienie skóry są redukowane.

Gdzie umówić się na zabieg laserowego fotoodmładzania dla mężczyzn Kraków? Profesjonalne zabiegi laserem IPL w Laser DeLux!

Laser DeLux to renomowany salon specjalizujący się w laserowym fotoodmładzaniu dla mężczyzn w Krakowie. Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości usług, które przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry i eliminacji pierwszych oznak starzenia się skóry. Dzięki zaawansowanym technologiom takim jak laser IPL i fotoodmładzanie IPL dla mężczyzn w Krakowie nasi klienci mogą cieszyć się skutecznym leczeniem trądziku, usuwanie zmarszczek, a także regeneracją włókien kolagenowych. Laser DeLux to miejsce, gdzie profesjonalny zespół ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej stosuje indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając perfekcyjne efekty zabiegów.

Przeciwwskazania do fotoodmładzania dla mężczyzn

Fotoodmładzanie to skuteczna metoda, aby pobudzić komórki skóry do regeneracji i osiągnąć spektakularne efekty w postaci odmłodzonego wyglądu. Zabieg jest bezpieczny, ale istnieją pewne przeciwwskazania do fotoodmładzania, które należy uwzględnić przed podjęciem decyzji o poddaniu naświetlaniu skóry laserem.

W jakich sytuacjach odradza się zabieg fotoodmładzania? Przeciwwskazania do zabiegu do m.in.:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • wrażliwość skóry na światło;
 • obniżenie odporności organizmu;

Urządzenie do fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie

Urządzenie do fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie to Lumenis M22®. Fotoodmładzanie dla mężczyzn w Krakowie skóry polega na oddziaływaniu na nią wiązką światła. Urządzenie IPL, które występuje w Laserze Lumenis M22 emituje w tym samym momencie różnej długości fale. Dzięki temu likwiduje jednocześnie wiele efektów starzenia.

Pozwala to na uzyskanie rewelacyjnych efektów estetycznych zabiegu minimalizując przy tym ryzyko powikłań. Wyjątkowość działania fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie wiązką światła IPL wiąże się nie tylko z samą redukcją zmarszczek, ale jednocześnie uzyskujemy poprawę kolorytu, uniesienie owalu twarzy oraz ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Unikalny system chłodzenia i znieczulenie minimalizuje dyskomfort zabiegu.

W klinice Laser DeLux stawiamy na kompleksową obsługę i profesjonalizm. Wykonanie zabiegu fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie odbywa się w komfortowych warunkach, z użyciem najnowocześniejszego sprzętu do fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie i z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Po zabiegu fotoodmładzania dla mężczyzn Kraków skóra staje się napięta, wygładzona i odmłodzona. Zabiegi w odstępach są planowane tak, aby zapewnić długotrwałe i zadowalające efekty.

Sprawdź cennik fotoodmładzania dla mężczyzn w Krakowie i zarezerwuj wizytę online w Laser DeLux!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 min
Rekomendowana ilość zabiegów: ilość i częstotliwość dobierana indywidualnie
Cel: silne odmłodzenie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg fotoodmładzania dla mężczyzn

Przed zabiegiem

 • Przychodzisz na dermokonsultację z naszym kosmetologiem, który wykonuje dla Ciebie próbę laserem, wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.
 • Musisz zrezygnować z ziół, leków, kosmetyków światłouczulających na miesiąc przed zabiegiem.
 • Nie możesz się też opalać w miejscu wykonywania zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu.
 • Zakłada Tobie oraz sobie okulary ochronne.
 • Następnie kosmetolog wykonuje aplikację serii świetlnych strzałów o różnej długości, z których pierwsza likwiduje rozszerzone naczynia, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
 • Na koniec nakłada łagodzący krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Po zabiegu możesz spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.
 • Musisz chronić skórę przed słońcem, stosując krem z filtrem +50 SPF przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu. Zakrywaj części ciała poddawane zabiegowi ubraniami lub parasolem.
 • Unikaj solarium, nie stosuj samoopalaczy w miejscu wykonania zabiegu.
 • Stosuj delikatne kosmetyki w miejscu poddanym zabiegowi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

Metoda regenerowania skóry, dzięki której przywrócisz jej jędrność oraz pozbędziesz się zmarszczek

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday