window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Krakowie sprawi, że pozbędziesz się włosów z klatki piersiowej, pleców, karku, a nawet twarzy. Dołącz do grona mężczyzn, którzy już nigdy nie będą musieli się golić! 

W Laser DeLux w Krakowie wiemy, jak wiele zależy od profesjonalnego, sprawdzonego i medycznego sprzętu do zabiegów. Dlatego pracujemy na najnowocześniejszym laserze diodowym LightSheer Duet™. Tylko on trwale usuwa włosy przez całkowitą redukcję ich cebulek.

Dlaczego depilacja laserowa dla mężczyzn w Krakowie?

Depilacja laserowa mężczyzn w Krakowie to nie tylko trend, ale przede wszystkim wygoda i komfort. Wiele tradycyjnych metod, takich jak wyrywanie włosów czy użycie maszynki, może prowadzić do podrażnień, zaczerwienień czy wrastających włosów. Depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków to rozwiązanie, które pozwala uniknąć tych problemów.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków w naszym salonie?

Zabieg wykorzystuje technologię Light Sheer Duet, która jest jedną z najbardziej zaawansowanych na rynku. Dzięki niej depilacja męska Kraków staje się nie tylko efektywna, ale i komfortowa. Light Sheer Duet to laser diodowy, który emituje światło w sposób selektywny, docierając bezpośrednio do melaniny w włosowym ciele. To pozwala na precyzyjne usunięcie nawet najgrubszych i najciemniejszych włosów bez uszkadzania otaczającej skóry.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej w Krakowie

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, pod warunkiem, że odpowiednio się do niego przygotujesz. Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem męskiej depilacji laserowej należy unikać opalania oraz zrezygnować z innych metod usuwania włosów z cebulkami. Bezpośrednio przed zabiegiem depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie ogol włoski maszynką i zrezygnuj z peelingów i innych zabiegów złuszczających. Bezpośrednio po zabiegu depilacji dla mężczyzn laserem w Krakowie możesz odczuwać delikatne pieczenie, co jest naturalnym objawem po zabiegu.

Jakie obszary ciała można poddać depilacji laserowej dla mężczyzn?

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Krakowie to nie tylko usługa, to przede wszystkim komfort i pewność siebie. W naszym salonie Laser De Lux skupiamy się na tym, aby każdy mężczyzna mógł cieszyć się gładką skórą bez względu na obszar ciała.

Na jakich partiach wykonujemy męską depilację laserową dla mężczyzn w Krakowie w salonie Laser DeLux?

 1. Depilacja laserowa rąk dla mężczyzn Kraków to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy na co dzień chcą prezentować się estetycznie i profesjonalnie. Dłonie są naszą wizytówką, dlatego warto zadbać o ich gładki wygląd.
 2. Depilacja laserowa nóg dla mężczyzn Kraków to z kolei propozycja dla panów ceniących sobie komfort podczas uprawiania sportów, czy to w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy pływania. Usunięcie włosów z nóg może również przyczynić się do lepszego samopoczucia i higieny.
 3. Laserowa depilacja pach dla mężczyzn Kraków to zabieg, który zyskuje na popularności nie tylko ze względów estetycznych, ale również higienicznych. Mniejsza ilość włosów w tej okolicy może pomóc w redukcji potu i zapewnieniu świeżości na dłużej.
 4. Depilacja laserowa bikini męskiego w Krakowie to rozwiązanie dla panów, którzy pragną maksymalnej higieny i komfortu, a także dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoją partnerkę gładką skórą w każdym miejscu.

Warto wspomnieć, że depilacja laserowa męska w Krakowie to nie tylko kwestia estetyki. To także wybór zdrowotny, gdyż pozwala uniknąć podrażnień i zaczerwienień spowodowanych regularnym goleniem maszynką.

Czy można depilować jądra laserem? Depilacja intymna męska Kraków

Laserowe usuwanie owłosienia z miejsc intymnych u mężczyzn wymaga doświadczenia i dostępu do zaawansowanych technologii. W Laser DeLux dysponujemy laserem diodowym z małą głowicą wyposażoną w nakładkę chłodzącą. Umożliwia ona bezbolesną i bezpieczną depilację intymną męską w Krakowie i precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Depilacja dla mężczyzn Kraków obejmuje całą partię wraz z depilacją pośladków, szpary pośladkowej i laserowym usunięciem owłosienia z jąder.

Trwała depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków

Laserowa męska depilacja w Krakowie to metoda, która pozwala na długotrwałe usunięcie włosów, co jest szczególnie ważne w przypadku panów z bujnym owłosieniem, którzy chcą raz na zawsze rozwiązać problem włosowego zarostu. Po serii zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków pożegnasz się z problemem wrastających włosów i podrażnieniami.

Jak często wykonywać zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie?

Aby męska depilacja laserowa Kraków była skuteczna, musi być przeprowadzona w odpowiedniej fazie wzrostu włosa, kiedy to cebulki włosa są najbardziej wrażliwe na światło lasera. Niestety, nie wszystkie włosy znajdują się w tej fazie jednocześnie. Dlatego też, aby laserowe usuwanie włosów u mężczyzn i kobiet w Krakowie było efektywne, konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów.

Ile zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków?

Zazwyczaj, dla uzyskania trwałego efektu, potrzebna jest seria zabiegów depilacji dla mężczyzn Kraków w odstępach 4-8 tygodni. Liczba zabiegów może się różnić w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów każdego klienta, ale zwykle jest to od 4 do 8 sesji. Po zakończeniu całej serii depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków, włosy stają się słabsze, jaśniejsze i ostatecznie przestają odrastać.

Męska depilacja laserowa gdzie najlepiej?

Zastanawiasz się, gdzie wykonać męską depilację laserową w Krakowie? W salonie Laser DeLux Kraków przygotowaliśmy specjalną ofertę dla panów, którzy mają dość podrażnień po maszynce do golenia i chcą trwale usunąć włosy w miejscu, gdzie są one najbardziej uciążliwe.

IIe kosztuje depilacja laserowa u mężczyzn?

Cennik depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków obejmuje pojedyncze zabiegi lub pakiety na wybrane partie ciała. Oferujemy również atrakcyjne promocje i zniżki na męską depilację laserową Kraków i regularnie organizujemy oferty specjalne na nasze zabiegi,

Zapraszamy wszystkich panów na bezpłatne konsultacje przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie oraz zapoznania z pozostałą ofertą naszego salonu!Jakie są przeciwwskazania do laserowej depilacji dla mężczyzn?

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie jest niestety niemożliwe. Lista przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie obejmuje m.in.:

 • Świeża opalenizna po solarium lub samoopalaczu
 • Choroby skóry
 • Choroby nowotworowe
 • Przyjmowanie niektórych leków i antybiotyków
 • Stosowanie ziół i preparatów fotouczulających
 • Niedawna depilacja woskiem
 • stosowanie kremów lub maści ze składnikami światłouczulającymi
 • Epilepsja
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Świeże blizny i rany
 • Zaburzenia pigmentacji

Przed każdym zabiegiem depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie przeprowadzamy bezpłatną konsultację z kosmetologiem, na której wykonujemy próbę laserową na małym fragmencie skóry oraz wykluczamy wszelkie przeciwwskazania.

To wstępne spotkanie pozwala nam zakwalifikować włoski do zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków i oszacować ilość potrzebnych spotkań do całkowitego usunięcia owłosienia.Czym wykonuje się laserową depilację dla mężczyzn w Krakowie?

LIGHTSheer® DUET™ Lumenis - szybka depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków

Zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków w salonach Laser DeLux® wykonywany jest za pomocą urządzeń firmy LUMENIS®® - laserów LIGHTSHEER®®DUET™™. Delikatne i rozległe ruchy głowicy lasera stopniowo nagrzewają obszary docelowe pod skórą. Cała procedura trwałego usuwania włosów podczas zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna. LIGHTSHEER®®DUET™™ - złoty standard w depilacji laserowej od ponad 15 lat.

Najnowszy depilacyjny laser na świecie - urządzenie do depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków

Tylko dzięki niemu trwała depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków odbywa się w 3x krótszym czasie i z jeszcze lepszą jakością.

Nasz nowy laser diodowy do depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków jest jedynym, posiadającym 2 głowice: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm służącą do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm, używaną w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha.

Druga Głowica - jeszcze lepsze efekty depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków

Właśnie dzięki dodaniu drugiej większej głowicy i połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia, umożliwia głębszą penetrację oraz absorbcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a co za tym idzie lepsze efekty depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków!

 

Bezbolesna depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków

Light Sheer Duet do depilacji laserowej mężczyzn w Krakowie posiada unikalny system chłodzenia, który minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie. Dzięki temu laserowe usuwanie owłosienia u mężczyzn w Krakowie przebiega w sposób praktycznie bezbolesny. To idealne rozwiązanie dla panów, którzy cenią sobie męski wygląd bez zbędnego bólu.

 Przed zabiegiem

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa. 
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. 
 3. Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu. 
 4. Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.

Czytaj więcej
W trakcie

 1. Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50. 
 2. Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni. 
 3. Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 4. Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 5. Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji. 
 6. Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
  1. Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
  2. Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
  3. Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
  4. Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.

Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej
Po zabiegu

 1. Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 2. Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera. 
 3. Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne. 
 4. Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.  
 5. Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.  
 6. Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.  
 7. Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.

Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Krakowie

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Krakowie sprawi, że pozbędziesz się włosów z klatki piersiowej, pleców, karku, a nawet twarzy. Dołącz do grona mężczyzn, którzy już nigdy nie będą musieli się golić! 

W Laser DeLux w Krakowie wiemy, jak wiele zależy od profesjonalnego, sprawdzonego i medycznego sprzętu do zabiegów. Dlatego pracujemy na najnowocześniejszym laserze diodowym LightSheer Duet™. Tylko on trwale usuwa włosy przez całkowitą redukcję ich cebulek.

Dlaczego depilacja laserowa dla mężczyzn w Krakowie?

Depilacja laserowa mężczyzn w Krakowie to nie tylko trend, ale przede wszystkim wygoda i komfort. Wiele tradycyjnych metod, takich jak wyrywanie włosów czy użycie maszynki, może prowadzić do podrażnień, zaczerwienień czy wrastających włosów. Depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków to rozwiązanie, które pozwala uniknąć tych problemów.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków w naszym salonie?

Zabieg wykorzystuje technologię Light Sheer Duet, która jest jedną z najbardziej zaawansowanych na rynku. Dzięki niej depilacja męska Kraków staje się nie tylko efektywna, ale i komfortowa. Light Sheer Duet to laser diodowy, który emituje światło w sposób selektywny, docierając bezpośrednio do melaniny w włosowym ciele. To pozwala na precyzyjne usunięcie nawet najgrubszych i najciemniejszych włosów bez uszkadzania otaczającej skóry.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej w Krakowie

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, pod warunkiem, że odpowiednio się do niego przygotujesz. Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem męskiej depilacji laserowej należy unikać opalania oraz zrezygnować z innych metod usuwania włosów z cebulkami. Bezpośrednio przed zabiegiem depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie ogol włoski maszynką i zrezygnuj z peelingów i innych zabiegów złuszczających. Bezpośrednio po zabiegu depilacji dla mężczyzn laserem w Krakowie możesz odczuwać delikatne pieczenie, co jest naturalnym objawem po zabiegu.

Jakie obszary ciała można poddać depilacji laserowej dla mężczyzn?

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Krakowie to nie tylko usługa, to przede wszystkim komfort i pewność siebie. W naszym salonie Laser De Lux skupiamy się na tym, aby każdy mężczyzna mógł cieszyć się gładką skórą bez względu na obszar ciała.

Na jakich partiach wykonujemy męską depilację laserową dla mężczyzn w Krakowie w salonie Laser DeLux?

 1. Depilacja laserowa rąk dla mężczyzn Kraków to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy na co dzień chcą prezentować się estetycznie i profesjonalnie. Dłonie są naszą wizytówką, dlatego warto zadbać o ich gładki wygląd.
 2. Depilacja laserowa nóg dla mężczyzn Kraków to z kolei propozycja dla panów ceniących sobie komfort podczas uprawiania sportów, czy to w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy pływania. Usunięcie włosów z nóg może również przyczynić się do lepszego samopoczucia i higieny.
 3. Laserowa depilacja pach dla mężczyzn Kraków to zabieg, który zyskuje na popularności nie tylko ze względów estetycznych, ale również higienicznych. Mniejsza ilość włosów w tej okolicy może pomóc w redukcji potu i zapewnieniu świeżości na dłużej.
 4. Depilacja laserowa bikini męskiego w Krakowie to rozwiązanie dla panów, którzy pragną maksymalnej higieny i komfortu, a także dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoją partnerkę gładką skórą w każdym miejscu.

Warto wspomnieć, że depilacja laserowa męska w Krakowie to nie tylko kwestia estetyki. To także wybór zdrowotny, gdyż pozwala uniknąć podrażnień i zaczerwienień spowodowanych regularnym goleniem maszynką.

Czy można depilować jądra laserem? Depilacja intymna męska Kraków

Laserowe usuwanie owłosienia z miejsc intymnych u mężczyzn wymaga doświadczenia i dostępu do zaawansowanych technologii. W Laser DeLux dysponujemy laserem diodowym z małą głowicą wyposażoną w nakładkę chłodzącą. Umożliwia ona bezbolesną i bezpieczną depilację intymną męską w Krakowie i precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Depilacja dla mężczyzn Kraków obejmuje całą partię wraz z depilacją pośladków, szpary pośladkowej i laserowym usunięciem owłosienia z jąder.

Trwała depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków

Laserowa męska depilacja w Krakowie to metoda, która pozwala na długotrwałe usunięcie włosów, co jest szczególnie ważne w przypadku panów z bujnym owłosieniem, którzy chcą raz na zawsze rozwiązać problem włosowego zarostu. Po serii zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków pożegnasz się z problemem wrastających włosów i podrażnieniami.

Jak często wykonywać zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie?

Aby męska depilacja laserowa Kraków była skuteczna, musi być przeprowadzona w odpowiedniej fazie wzrostu włosa, kiedy to cebulki włosa są najbardziej wrażliwe na światło lasera. Niestety, nie wszystkie włosy znajdują się w tej fazie jednocześnie. Dlatego też, aby laserowe usuwanie włosów u mężczyzn i kobiet w Krakowie było efektywne, konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów.

Ile zabiegów depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków?

Zazwyczaj, dla uzyskania trwałego efektu, potrzebna jest seria zabiegów depilacji dla mężczyzn Kraków w odstępach 4-8 tygodni. Liczba zabiegów może się różnić w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów każdego klienta, ale zwykle jest to od 4 do 8 sesji. Po zakończeniu całej serii depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków, włosy stają się słabsze, jaśniejsze i ostatecznie przestają odrastać.

Męska depilacja laserowa gdzie najlepiej?

Zastanawiasz się, gdzie wykonać męską depilację laserową w Krakowie? W salonie Laser DeLux Kraków przygotowaliśmy specjalną ofertę dla panów, którzy mają dość podrażnień po maszynce do golenia i chcą trwale usunąć włosy w miejscu, gdzie są one najbardziej uciążliwe.

IIe kosztuje depilacja laserowa u mężczyzn?

Cennik depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków obejmuje pojedyncze zabiegi lub pakiety na wybrane partie ciała. Oferujemy również atrakcyjne promocje i zniżki na męską depilację laserową Kraków i regularnie organizujemy oferty specjalne na nasze zabiegi,

Zapraszamy wszystkich panów na bezpłatne konsultacje przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie oraz zapoznania z pozostałą ofertą naszego salonu!

Jakie są przeciwwskazania do laserowej depilacji dla mężczyzn?

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie jest niestety niemożliwe. Lista przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie obejmuje m.in.:

 • Świeża opalenizna po solarium lub samoopalaczu
 • Choroby skóry
 • Choroby nowotworowe
 • Przyjmowanie niektórych leków i antybiotyków
 • Stosowanie ziół i preparatów fotouczulających
 • Niedawna depilacja woskiem
 • stosowanie kremów lub maści ze składnikami światłouczulającymi
 • Epilepsja
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Świeże blizny i rany
 • Zaburzenia pigmentacji

Przed każdym zabiegiem depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie przeprowadzamy bezpłatną konsultację z kosmetologiem, na której wykonujemy próbę laserową na małym fragmencie skóry oraz wykluczamy wszelkie przeciwwskazania.

To wstępne spotkanie pozwala nam zakwalifikować włoski do zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków i oszacować ilość potrzebnych spotkań do całkowitego usunięcia owłosienia.

Czym wykonuje się laserową depilację dla mężczyzn w Krakowie?

LIGHTSheer® DUET™ Lumenis - szybka depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków

Zabieg depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków w salonach Laser DeLux® wykonywany jest za pomocą urządzeń firmy LUMENIS®® - laserów LIGHTSHEER®®DUET™™. Delikatne i rozległe ruchy głowicy lasera stopniowo nagrzewają obszary docelowe pod skórą. Cała procedura trwałego usuwania włosów podczas zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna. LIGHTSHEER®®DUET™™ - złoty standard w depilacji laserowej od ponad 15 lat.

Najnowszy depilacyjny laser na świecie - urządzenie do depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków

Tylko dzięki niemu trwała depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków odbywa się w 3x krótszym czasie i z jeszcze lepszą jakością.

Nasz nowy laser diodowy do depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków jest jedynym, posiadającym 2 głowice: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm służącą do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm, używaną w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha.

Druga Głowica - jeszcze lepsze efekty depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków

Właśnie dzięki dodaniu drugiej większej głowicy i połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia, umożliwia głębszą penetrację oraz absorbcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a co za tym idzie lepsze efekty depilacji laserowej dla mężczyzn Kraków!

 

Bezbolesna depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków

Light Sheer Duet do depilacji laserowej mężczyzn w Krakowie posiada unikalny system chłodzenia, który minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn w Krakowie. Dzięki temu laserowe usuwanie owłosienia u mężczyzn w Krakowie przebiega w sposób praktycznie bezbolesny. To idealne rozwiązanie dla panów, którzy cenią sobie męski wygląd bez zbędnego bólu.

 

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Jak przebiega laserowa depilacja dla mężczyzn?

Przed zabiegiem

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa. 
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. 
 3. Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu. 
 4. Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.

Czytaj więcej

W trakcie

 1. Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50. 
 2. Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni. 
 3. Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 4. Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 5. Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji. 
 6. Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
  1. Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
  2. Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
  3. Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
  4. Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.

Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej

Po zabiegu

 1. Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 2. Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera. 
 3. Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne. 
 4. Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.  
 5. Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.  
 6. Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.  
 7. Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.

Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

Skutecznie usuń uciążliwe owłosienie i ciesz się gładką skórą każdego dnia!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday