window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa w Kielcach | Atrakcyjne pakiety depilacji - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Kielcach
Depilacja Laserowa w Kielcach
Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia
Depilacja laserowa w Kielcach

Depilacja laserowa w Kielcach pozwala na pozbycie się niechcianych włosów z dowolnej partii ciała. W naszej klinice Laser DeLux oferujemy depilację laserową w Kielcach przy użyciu nowoczesnego urządzenia Light Sheer Desire. Jest on bezpieczny, skuteczny i komfortowy dla każdego rodzaju skóry i włosów. Depilacja laserowa w Kielcach polega na niszczeniu włosów za pomocą światła laserowegoŚwiatło lasera działa powierzchniowo, przenikając przez skórę i docierając do cebulek włosów. Tam zamienia się w ciepło, które niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosów. Depilacja laserowa w Kielcach jest skuteczna tylko na włosach będących w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie serii zabiegów depilacji laserowej Kielce. Zazwyczaj potrzeba 4-6 zabiegów, aby uzyskać trwały efekt. Po wykonaniu serii zabiegów możemy usunąć nawet 90% włosów z danej okolicy.

Depilacja laserowa w Kielcach to gwarancja bezpieczeństwa. Przed pierwszym zabiegiem zawsze przeprowadzamy bezpłatną konsultację wraz z próbą laserową. Dzięki temu mamy pewność, że Twoja skóra zareaguje prawidłowo. Z nami jesteś w dobrych rękach ponieważ specjalizujemy się w trwałym usuwaniu owłosienia ponad 10 lat! Każdego dnia w naszym salonie przyjmujemy kilkanaście osób i spełniamy ich marzenia o pięknej i gładkiej skórze!

Zabiegi depilacji laserowej w Kielcach wykonywane są w serii w odstępach 6 -12 tygodni. Już po pierwszym zauważysz, że włosy przerzedziły się i stały się słabsze. Po skończonej serii znikną w 90%! Nie musisz się absolutnie martwić o to, czy depilacja laserowa boli. Dbamy o jak największy komfort naszych klientów, szczególnie tych z wrażliwą skórą. Stosujemy specjalne kompresy chłodzące, które są w stanie ukoić Twoją skórę i sprawić, że zabiegi nie będzie dla Ciebie w żaden sposób odczuwalny!

Jak się przygotować do depilacji laserowej w Kielcach?

 1. Nie stosować żadnych innych metod depilacji niż golenie maszynką przez co najmniej 4 tygodnie przed depilacją laserową w Kielcach;
 2. Ogolić włosy na dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu;
 3. Unikać opalania się przez co najmniej 4 tygodnie przed depilacją laserową w Kielcach i przez co najmniej 4 tygodnie po zabiegu. Opalona skóra ma więcej melaniny, która może być pochłaniana przez laser i powodować poparzenia lub przebarwienia.
 4. Unikać stosowania kosmetyków i leków złuszczających lub leków uczulających na słońce przez co najmniej 2 tygodnie przed depilacją laserową w Kielcach.

Bezpośrednio po zabiegu laserowej depilacji w Kielcach może wystąpić zaczerwienienie depilowanego obszaru. Jest to naturalnym objawem po zabiegu, który nie wpływa na efekty i skuteczność epilacji laserowej w Kielcach.

Kolejny zabieg depilacji laserowej w Kielcach należy wykonać, gdy włosy zaczną odrastać. Zazwyczaj jest to po 4-6 tygodniach od poprzedniego zabiegu, ale czas ten może się różnić w zależności od indywidualnego cyklu wzrostu włosów. Należy obserwować włosy i zgłosić się na zabieg, gdy będą miały około 1-2 mm długości. Nie powinno się odkładać zabiegu na później, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność depilacji laserowej w Kielcach. Pamiętaj też o właściwej pielęgnacji w okresie międzyzabieegowym, aby uniknąć zbyt suchej skóry i podrażnień.

Jakie części ciała można depilować laserem w Laser DeLux Kielce?

W Laser Delux® zabiegi depilacji laserowej wykonywane są na wszystkich partiach ciała, z których chcesz się pozbyć zbędnego owłosienia. Bezbolesna depilacja laserowa w Kielcach obejmuje:

 1. Depilacja laserowa pach Kielce- zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer.
 2. Depilacja laserowa okolic bikini Kielce- wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!
 3. Depilacja laserowa nóg Kielce- dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej w Kielcach pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!
 4. Depilacja laserowa rąk Kielce - mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy!
 5. Depilacja laserowa twarzy Kielce - wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach na policzkach, brodzie, nad górną wargą oraz na szyi.
  Depilacja laserowa sutków Kielce - jest to krótki zabieg depilacji, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo!
 6. Depilacja laserowa brzucha - ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki laserowi Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

W naszym centrum medycyny i estetyki w Kielcach wykorzystujemy zaawansowanej technologii, dzięki której możemy precyzyjnie wykonać zabieg nawet w trudno dostępnych obszarach. Laser posiada dwie głowice, aby usuwać niechciane owłosienie miejsce przy miejscu i sprawić, że po zabiegu będzie gładka.

Czy depilacja laserowa boli? Zdecydowanie nie! Decydując się na zabiegi depilacji laserowej w Kielcach w naszych salonach Laser Delux masz pewność, że będzie ona przeprowadzona bezboleśnie. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą na ból, to również nie musisz się martwić. Poza doskonałym sprzętem, jakiego używamy do usuwania owłosienia, stosujemy specjalne kompresy z lodem, które dają ogromne poczucie komfortu podczas zabiegu. Po zabiegu skóra może być delikatnie zarumieniona, ale to normalna reakcja, która szybko mija.

FAZY WZROSTU WŁOSA
Dlaczego jeden zabieg depilacji laserowej w Kielcach nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego?

Anagen
Jest to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
Katagen
Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
Telogen
To faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Kielcach jest przeznaczona dla osób, które chcą pozbyć się niechcianych włosów z dowolnej części ciała. Nie ma ograniczeń co do wieku, płci czy koloru skóry. Jednak nie wszyscy kwalifikują się do zabiegów depilacji laserowej w Kielcach. Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej Kielce jest niestety niemożliwe.

Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane

Oczywiście depilacja laserowa w Kielcach to zabieg całkowicie bezpieczny, jeśli nie występują żadne przeciwwskazania. Naświetlania nie mają jakiegokolwiek wpływu na żadną z funkcji organizmu, ale w przypadku wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, warto przed zabiegiem skonsultować się z lekarzem. Przed depilacją laserową w Kielcach w naszej klinice również przejdziesz krótkie konsultacje, podczas których poinformuje Cię o istotnych kwestiach dotyczących przebiegu zabiegu.Urządzenie do laserowej depilacji

W Laser DeLux zabiegi depilacji laserowej w Kielcach wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Laser do depilacji LightSheer działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg depilacji laserowej w Kielcach jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej w Kielcach możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego LightSheer Duet jest tak skuteczny? Depilacja laserowa w Kielcach odbywa się przy użyciu urządzenia z wymiennymi głowicami, które trafiają wprost do cebulek włosa:

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach. Laser działa skutecznie również w delikatnych miejscach, nie powodując podrażnień.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu laserowej depilacji w Kielcach na większych częściach ciała.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej w Kielcach niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów depilacji laserowej w Kielcach.Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Kielcach

Depilacja Laserowa w Kielcach

Depilacja laserowa w Kielcach

Depilacja laserowa w Kielcach pozwala na pozbycie się niechcianych włosów z dowolnej partii ciała. W naszej klinice Laser DeLux oferujemy depilację laserową w Kielcach przy użyciu nowoczesnego urządzenia Light Sheer Desire. Jest on bezpieczny, skuteczny i komfortowy dla każdego rodzaju skóry i włosów. Depilacja laserowa w Kielcach polega na niszczeniu włosów za pomocą światła laserowegoŚwiatło lasera działa powierzchniowo, przenikając przez skórę i docierając do cebulek włosów. Tam zamienia się w ciepło, które niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosów. Depilacja laserowa w Kielcach jest skuteczna tylko na włosach będących w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie serii zabiegów depilacji laserowej Kielce. Zazwyczaj potrzeba 4-6 zabiegów, aby uzyskać trwały efekt. Po wykonaniu serii zabiegów możemy usunąć nawet 90% włosów z danej okolicy.

Depilacja laserowa w Kielcach to gwarancja bezpieczeństwa. Przed pierwszym zabiegiem zawsze przeprowadzamy bezpłatną konsultację wraz z próbą laserową. Dzięki temu mamy pewność, że Twoja skóra zareaguje prawidłowo. Z nami jesteś w dobrych rękach ponieważ specjalizujemy się w trwałym usuwaniu owłosienia ponad 10 lat! Każdego dnia w naszym salonie przyjmujemy kilkanaście osób i spełniamy ich marzenia o pięknej i gładkiej skórze!

Zabiegi depilacji laserowej w Kielcach wykonywane są w serii w odstępach 6 -12 tygodni. Już po pierwszym zauważysz, że włosy przerzedziły się i stały się słabsze. Po skończonej serii znikną w 90%! Nie musisz się absolutnie martwić o to, czy depilacja laserowa boli. Dbamy o jak największy komfort naszych klientów, szczególnie tych z wrażliwą skórą. Stosujemy specjalne kompresy chłodzące, które są w stanie ukoić Twoją skórę i sprawić, że zabiegi nie będzie dla Ciebie w żaden sposób odczuwalny!

Jak się przygotować do depilacji laserowej w Kielcach?

 1. Nie stosować żadnych innych metod depilacji niż golenie maszynką przez co najmniej 4 tygodnie przed depilacją laserową w Kielcach;
 2. Ogolić włosy na dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu;
 3. Unikać opalania się przez co najmniej 4 tygodnie przed depilacją laserową w Kielcach i przez co najmniej 4 tygodnie po zabiegu. Opalona skóra ma więcej melaniny, która może być pochłaniana przez laser i powodować poparzenia lub przebarwienia.
 4. Unikać stosowania kosmetyków i leków złuszczających lub leków uczulających na słońce przez co najmniej 2 tygodnie przed depilacją laserową w Kielcach.

Bezpośrednio po zabiegu laserowej depilacji w Kielcach może wystąpić zaczerwienienie depilowanego obszaru. Jest to naturalnym objawem po zabiegu, który nie wpływa na efekty i skuteczność epilacji laserowej w Kielcach.

Kolejny zabieg depilacji laserowej w Kielcach należy wykonać, gdy włosy zaczną odrastać. Zazwyczaj jest to po 4-6 tygodniach od poprzedniego zabiegu, ale czas ten może się różnić w zależności od indywidualnego cyklu wzrostu włosów. Należy obserwować włosy i zgłosić się na zabieg, gdy będą miały około 1-2 mm długości. Nie powinno się odkładać zabiegu na później, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność depilacji laserowej w Kielcach. Pamiętaj też o właściwej pielęgnacji w okresie międzyzabieegowym, aby uniknąć zbyt suchej skóry i podrażnień.

Jakie części ciała można depilować laserem w Laser DeLux Kielce?

W Laser Delux® zabiegi depilacji laserowej wykonywane są na wszystkich partiach ciała, z których chcesz się pozbyć zbędnego owłosienia. Bezbolesna depilacja laserowa w Kielcach obejmuje:

 1. Depilacja laserowa pach Kielce- zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer.
 2. Depilacja laserowa okolic bikini Kielce- wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!
 3. Depilacja laserowa nóg Kielce- dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej w Kielcach pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!
 4. Depilacja laserowa rąk Kielce - mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy!
 5. Depilacja laserowa twarzy Kielce - wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach na policzkach, brodzie, nad górną wargą oraz na szyi.
  Depilacja laserowa sutków Kielce - jest to krótki zabieg depilacji, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo!
 6. Depilacja laserowa brzucha - ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki laserowi Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

W naszym centrum medycyny i estetyki w Kielcach wykorzystujemy zaawansowanej technologii, dzięki której możemy precyzyjnie wykonać zabieg nawet w trudno dostępnych obszarach. Laser posiada dwie głowice, aby usuwać niechciane owłosienie miejsce przy miejscu i sprawić, że po zabiegu będzie gładka.

Czy depilacja laserowa boli? Zdecydowanie nie! Decydując się na zabiegi depilacji laserowej w Kielcach w naszych salonach Laser Delux masz pewność, że będzie ona przeprowadzona bezboleśnie. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą na ból, to również nie musisz się martwić. Poza doskonałym sprzętem, jakiego używamy do usuwania owłosienia, stosujemy specjalne kompresy z lodem, które dają ogromne poczucie komfortu podczas zabiegu. Po zabiegu skóra może być delikatnie zarumieniona, ale to normalna reakcja, która szybko mija.

FAZY WZROSTU WŁOSA
Dlaczego jeden zabieg depilacji laserowej w Kielcach nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego?

Anagen
Jest to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
Katagen
Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
Telogen
To faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Kielcach jest przeznaczona dla osób, które chcą pozbyć się niechcianych włosów z dowolnej części ciała. Nie ma ograniczeń co do wieku, płci czy koloru skóry. Jednak nie wszyscy kwalifikują się do zabiegów depilacji laserowej w Kielcach. Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej Kielce jest niestety niemożliwe.

Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • stwardnienie rozsiane

Oczywiście depilacja laserowa w Kielcach to zabieg całkowicie bezpieczny, jeśli nie występują żadne przeciwwskazania. Naświetlania nie mają jakiegokolwiek wpływu na żadną z funkcji organizmu, ale w przypadku wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, warto przed zabiegiem skonsultować się z lekarzem. Przed depilacją laserową w Kielcach w naszej klinice również przejdziesz krótkie konsultacje, podczas których poinformuje Cię o istotnych kwestiach dotyczących przebiegu zabiegu.

Urządzenie do laserowej depilacji

W Laser DeLux zabiegi depilacji laserowej w Kielcach wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Laser do depilacji LightSheer działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg depilacji laserowej w Kielcach jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej w Kielcach możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego LightSheer Duet jest tak skuteczny? Depilacja laserowa w Kielcach odbywa się przy użyciu urządzenia z wymiennymi głowicami, które trafiają wprost do cebulek włosa:

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach. Laser działa skutecznie również w delikatnych miejscach, nie powodując podrażnień.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu laserowej depilacji w Kielcach na większych częściach ciała.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej w Kielcach niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów depilacji laserowej w Kielcach.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Czym wykonuje się depilację laserową?

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday