window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Zamykanie naczynek w Kaliszu - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');

-20% od 2000 zł | -30% od 3000 zł | *nie łączy się z pakietami i innymi promocjami 00:00:00:00

Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Zamykanie naczynek w Kaliszu

Zamykanie naczynek w Kaliszu

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 15- 90 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: zamknięcie rozszerzonych naczyń

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zamykanie naczynek w Kaliszu

Tak zwane pajączki - popękane naczynka pojawiają się zazwyczaj na twarzy. Są one najczęściej wynikiem uwarunkowań genetycznych, nadciśnienia tętniczego, nadmiernej wrażliwości skóry na działanie czynników zewnętrznych, zaburzeń hormonalnych czy krążeniowych. Za pomocą nowoczesnej medycyny estetycznej pęknięte naczynka nie muszą być już powodem problemów czy kompleksów.

Zabieg usuwania naczynek w Kaliszu jest szybki i bezbolesny, w przypadku małych pajączków wystarczy jeden zabieg, natomiast przy większych potrzeba kilka wizyt, aby pozbyć się problemu na stałe. Profesjonalnie wykonany zabieg zamykania naczynek w Kaliszu jest bardzo skuteczny i daje trwałe efekty. Po zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu można się cieszyć zdrowo wyglądającą skórą bez najmniejszego śladu pajączków.

Skuteczna i bezpieczna terapia zamykania naczynek w Kaliszu

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak pozbyć się problemu naczyniowego? W naszym salonie kosmetycznym oferujemy zamykanie naczynek krwionośnych – skuteczną i bezpieczną terapię dla Twojej skóry. Zabieg ten polega na wykorzystaniu zaawansowanej technologii laserowej, która pozwala na precyzyjne i celowane działanie na poszerzone naczynka krwionośne, powodując ich koagulację i zamykanie.

Zabieg zamykanie naczynek w Kaliszu wykorzystuje specjalistyczny laser emitujący światło o określonej długości fali. Światło to jest selektywnie absorbowane przez hemoglobinę w krwi, co prowadzi do podgrzania i koagulacji naczyń. W rezultacie, naczynia krwionośne ulegają zamknięciu i zanikają, co przyczynia się do redukcji widoczności pajączków naczyniowych na skórze.

zamykanie naczynek

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek w Kaliszu?

Zabieg zamykanie naczynek w Kaliszu rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, podczas której nasz doświadczony kosmetolog oceni stan Twojej skóry oraz jej predyspozycje do zabiegu. Jest to ważny etap, który pozwala dostosować procedurę do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podczas konsultacji do zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu, zostaną omówione Twoje oczekiwania oraz możliwe efekty zabiegu. Kosmetolog sprawdzi również, czy nie występują przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii zamykania naczynek w Kaliszu laserem. Warto wiedzieć, że niektóre stany zdrowia lub przyjmowane leki mogą wpływać na proces koagulacji naczyń.

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek w Kaliszu? W miejscu pękniętych naczyń krwionośnych przykładany jest laser, który dociera w głębsze warstwy skóry. W wyniku działania impulsu lasera o określonej długości fali w nm, naczynia ulegają koagulacji. Kilka dni po zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu skóra może być miejscowo podrażniona. Wymaga wtedy specjalnej pielęgnacji i stosowania wysokiej ochrony UV.

Efekty laserowego zamykania naczynek Kalisz

Zabieg zamykania naczynek w Kaliszu jest wykonywany nowoczesnym urządzeniem, które pozwala na precyzyjny dobór parametrów lasera do stanu skóry każdego pacjenta. Istotą zabiegu jest absorpcja impulsów lasera przez skórę, bez uszkadzania powierzchni naskórka. Laserowe zamykanie naczynek w Kaliszu jest więc bezbolesne, nie wymaga naruszania powłok skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo i niskie ryzyko wystąpienia powikłań.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg laserowego zamykania naczynek w Kaliszu i jakie efekty można uzyskać po jednej sesji zabiegowej?

 1. Skutecznie zmniejszenie widoczności naczyń krwionośnych i nieestetycznych pajączków;
 2. Minimalna inwazyjność i krótki czas rekonwalescencji;
 3. Możliwość dostosowania parametrów do partii ciała, która ma zostać poddana zabiegowi
 4. Długotrwałe efekty
 5. Redukcja przebarwień, rumienia, naczyniaka i innych defektów skórnych.

Laserowe zamykanie naczynek w Kaliszu to zabieg, który można przeprowadzić zarówno na twarzy, jak i nogach czy dekolcie. Korzyści zamykania naczynek w Kaliszu są wielorakie i obejmują zarówno aspekty estetyczne, jak i praktyczne. Zabieg ten jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, a jednocześnie cenią sobie szybkość i minimalną inwazyjność terapii.

Opinie o laserowym zamykaniu naczynek w Kaliszu

Przykładowe opinie klientów Laser DeLux dotyczące zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu:

- "Pękające naczynka na twarzy to moja zmora. Od jakiegoś czasu regularnie chodzę na zabiegi zamykania naczynek do Laser DeLux i mój problem znacząco się zmniejszył. Pajączki prawie mi już nie doskwierają. Polecam ten salon!"
- Ewelina

- "Mam cerę naczynkową. Pajączki pojawiają się na mojej twarzy ciągle i część z nich pozostaje. Postanowiłam spróbować się ich pozbyć. Skorzystałam z zabiegu usuwania naczynek w Laser DeLux i jestem bardzo zadowolona. Pajączki niemal całkowicie zniknęły z mojej twarzy, a przede mną jeszcze dwa zabiegi. Polecam."
- Milena93

"Bardzo serdecznie polecam zabiegi w salonie Laser DeLux. Skorzystałam z kilku zabiegów estetycznych, w tym z usuwania naczynek na twarzy. Efekty są wspaniałe i co ważniejsze, nie trzeba na nie nigdy długo czekać! Myślę, że jest to również kwestia doskonałej aparatury. Polecam raz jeszcze!"
- Julianna

Dlaczego warto umówić wizytę w Laser DeLux® na zamykanie naczynek w Kaliszu?

Nie wiesz, gdzie wykonać zabieg laserowego usuwania naczynek w Kaliszu? W salonie Laser DeLux Kalisz specjalizujemy się w zabiegach z użyciem zaawansowanej technologii laserowej. Oferujemy m.in. depilację laserową, terapie walki z nadmiernym wypadaniem włosów oraz zabiegi redukujące oznaki starzenia się skóry. Decydując się na zamykanie naczynek w Kaliszu, zyskujesz pewność, że trafisz w dobre ręce, a cała procedura zostanie przeprowadzone z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Oferujemy również konkurencyjne ceny laserowego zamykania naczynek Kalisz - wykupując pakiet zabiegów otrzymasz atrakcyjny rabat, a dzięki specjalnym promocjom jeszcze bardziej obniżysz koszt zabiegu laserowego zamykania naczynek w Kaliszu w Laser DeLux!

Zamykanie naczynek w Kaliszu to procedura, która może sprawić, że Twoja skóra odzyska jednolity wygląd i doda jej młodzieńczego blasku. Nie borykaj się z problemem naczyniowym – umów wizytę online i odkryj zalety tej metody.

 

Opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Pękające naczynka na twarzy to moja zmora. Od jakiegoś czasu regularnie chodzę na zabiegi zamykania naczynek do Laser DeLux i mój problem znacząco się zmniejszył. Pajączki prawie mi już nie doskwierają. Polecam ten salon!"
- Ewelina

- "Mam cerę naczynkową. Pajączki pojawiają się na mojej twarzy ciągle i część z nich pozostaje. Postanowiłam spróbować się ich pozbyć. Skorzystałam z zabiegu usuwania naczynek w Laser DeLux i jestem bardzo zadowolona. Pajączki niemal całkowicie zniknęły z mojej twarzy, a przede mną jeszcze dwa zabiegi. Polecam."
- Milena93

- "Bardzo serdecznie polecam zabiegi w salonie Laser DeLux. Skorzystałam z kilku zabiegów estetycznych, w tym z usuwania naczynek na twarzy. Efekty są wspaniałe i co ważniejsze, nie trzeba na nie nigdy długo czekać! Myślę, że jest to również kwestia doskonałej aparatury. Polecam raz jeszcze!"
- JuliannaJakie są przeciwwskazania do zamykania naczynek?

Poznaj przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu laserowego zamykania naczynek:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie),
 • spożywanie ziół światłouczulających, takich jak dziurawiec, nagietek, czy skrzyp polny itp.
 • zażywanie leków światłouczulających (antybiotyki, sterydy),
 • nowotwory skóry,
 • fotodermatozy,
 • stany zapalne skóry,
 • naturalna opalenizna,
 • stosowanie samoopalaczy i/lub kremów samoopalających, kremów z drobinkami rozświetlającymi
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy,
 • ciąża,
 • obniżona odporność organizmyu.


Czym wykonuje się zamykanie naczynek w Kaliszu?

LASER ALMA
Zamykanie naczynek w Kaliszu wykonujemy nowoczesnym urządzeniem ALMA. Laser Alma Harmony XL to multiplikacyjna platforma najnowszej generacji. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony XL oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. Posiada różne typy głowic, a w naszej ofercie znajduje się głowice I-Pixel, Dye VL oraz Q-Switch. Do zamykania naczyń w Kaliszu używamy głowicy Dye - VL. Zabiegi laserem Alma XL świetnie działają na rozszerzone naczynia, rumień, naczyniaki płaskie oraz przebarwienia.Przed zabiegiem
 • Nie musisz się przygotowywać do laserowego zamykania naczynek.
 • Wszystkie wątpliwości oraz wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu zostaną omówione podczas bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej poprzedzającej zabieg.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog zakłada specjalne okulary ochronne Tobie oraz sobie.
 • Kosmetolog rozpoczyna terapię od ustawienia odpowiednich parametrów lasera oraz mapuje miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi.
 • Zamykanie naczynek jest szybkie i bezbolesne, dlatego nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości związanych z zabiegiem.
 • Po zamknięciu naczynek na skórę nakładany jest chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przestrzegamy, aby po zabiegu zamykania naczynek nie eksponować skóry na słońcu (ani na solarium) - min. przez jeden miesiąc po zabiegu.
 • Zalecamy, aby zabezpieczać skórę wysokimi filtrami, ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie powinno się stosować na skórę żadnych środków drażniących i wysuszających.
 • Zalecamy także, aby używać kremu przyspieszającego gojenie.
 • Po zabiegu ważne jest, żeby unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych), a także sytuacji, w których skóra może być narażona na urazy.
 • Musisz codziennie odpowiednio pielęgnować skórę naczynkową. Stosuj odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne.
 • Uzupełnij też niedobory witaminowe - głównie wit. B2, PP i C.
 • Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed zimnem i wilgocią poprzez stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Zamykanie naczynek w Kaliszu

Zamykanie naczynek w Kaliszu

Zamykanie naczynek w Kaliszu

Tak zwane pajączki - popękane naczynka pojawiają się zazwyczaj na twarzy. Są one najczęściej wynikiem uwarunkowań genetycznych, nadciśnienia tętniczego, nadmiernej wrażliwości skóry na działanie czynników zewnętrznych, zaburzeń hormonalnych czy krążeniowych. Za pomocą nowoczesnej medycyny estetycznej pęknięte naczynka nie muszą być już powodem problemów czy kompleksów.

Zabieg usuwania naczynek w Kaliszu jest szybki i bezbolesny, w przypadku małych pajączków wystarczy jeden zabieg, natomiast przy większych potrzeba kilka wizyt, aby pozbyć się problemu na stałe. Profesjonalnie wykonany zabieg zamykania naczynek w Kaliszu jest bardzo skuteczny i daje trwałe efekty. Po zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu można się cieszyć zdrowo wyglądającą skórą bez najmniejszego śladu pajączków.

Skuteczna i bezpieczna terapia zamykania naczynek w Kaliszu

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak pozbyć się problemu naczyniowego? W naszym salonie kosmetycznym oferujemy zamykanie naczynek krwionośnych – skuteczną i bezpieczną terapię dla Twojej skóry. Zabieg ten polega na wykorzystaniu zaawansowanej technologii laserowej, która pozwala na precyzyjne i celowane działanie na poszerzone naczynka krwionośne, powodując ich koagulację i zamykanie.

Zabieg zamykanie naczynek w Kaliszu wykorzystuje specjalistyczny laser emitujący światło o określonej długości fali. Światło to jest selektywnie absorbowane przez hemoglobinę w krwi, co prowadzi do podgrzania i koagulacji naczyń. W rezultacie, naczynia krwionośne ulegają zamknięciu i zanikają, co przyczynia się do redukcji widoczności pajączków naczyniowych na skórze.

zamykanie naczynek

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek w Kaliszu?

Zabieg zamykanie naczynek w Kaliszu rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, podczas której nasz doświadczony kosmetolog oceni stan Twojej skóry oraz jej predyspozycje do zabiegu. Jest to ważny etap, który pozwala dostosować procedurę do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podczas konsultacji do zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu, zostaną omówione Twoje oczekiwania oraz możliwe efekty zabiegu. Kosmetolog sprawdzi również, czy nie występują przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii zamykania naczynek w Kaliszu laserem. Warto wiedzieć, że niektóre stany zdrowia lub przyjmowane leki mogą wpływać na proces koagulacji naczyń.

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek w Kaliszu? W miejscu pękniętych naczyń krwionośnych przykładany jest laser, który dociera w głębsze warstwy skóry. W wyniku działania impulsu lasera o określonej długości fali w nm, naczynia ulegają koagulacji. Kilka dni po zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu skóra może być miejscowo podrażniona. Wymaga wtedy specjalnej pielęgnacji i stosowania wysokiej ochrony UV.

Efekty laserowego zamykania naczynek Kalisz

Zabieg zamykania naczynek w Kaliszu jest wykonywany nowoczesnym urządzeniem, które pozwala na precyzyjny dobór parametrów lasera do stanu skóry każdego pacjenta. Istotą zabiegu jest absorpcja impulsów lasera przez skórę, bez uszkadzania powierzchni naskórka. Laserowe zamykanie naczynek w Kaliszu jest więc bezbolesne, nie wymaga naruszania powłok skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo i niskie ryzyko wystąpienia powikłań.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg laserowego zamykania naczynek w Kaliszu i jakie efekty można uzyskać po jednej sesji zabiegowej?

 1. Skutecznie zmniejszenie widoczności naczyń krwionośnych i nieestetycznych pajączków;
 2. Minimalna inwazyjność i krótki czas rekonwalescencji;
 3. Możliwość dostosowania parametrów do partii ciała, która ma zostać poddana zabiegowi
 4. Długotrwałe efekty
 5. Redukcja przebarwień, rumienia, naczyniaka i innych defektów skórnych.

Laserowe zamykanie naczynek w Kaliszu to zabieg, który można przeprowadzić zarówno na twarzy, jak i nogach czy dekolcie. Korzyści zamykania naczynek w Kaliszu są wielorakie i obejmują zarówno aspekty estetyczne, jak i praktyczne. Zabieg ten jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, a jednocześnie cenią sobie szybkość i minimalną inwazyjność terapii.

Opinie o laserowym zamykaniu naczynek w Kaliszu

Przykładowe opinie klientów Laser DeLux dotyczące zabiegu zamykania naczynek w Kaliszu:

- "Pękające naczynka na twarzy to moja zmora. Od jakiegoś czasu regularnie chodzę na zabiegi zamykania naczynek do Laser DeLux i mój problem znacząco się zmniejszył. Pajączki prawie mi już nie doskwierają. Polecam ten salon!"
- Ewelina

- "Mam cerę naczynkową. Pajączki pojawiają się na mojej twarzy ciągle i część z nich pozostaje. Postanowiłam spróbować się ich pozbyć. Skorzystałam z zabiegu usuwania naczynek w Laser DeLux i jestem bardzo zadowolona. Pajączki niemal całkowicie zniknęły z mojej twarzy, a przede mną jeszcze dwa zabiegi. Polecam."
- Milena93

"Bardzo serdecznie polecam zabiegi w salonie Laser DeLux. Skorzystałam z kilku zabiegów estetycznych, w tym z usuwania naczynek na twarzy. Efekty są wspaniałe i co ważniejsze, nie trzeba na nie nigdy długo czekać! Myślę, że jest to również kwestia doskonałej aparatury. Polecam raz jeszcze!"
- Julianna

Dlaczego warto umówić wizytę w Laser DeLux® na zamykanie naczynek w Kaliszu?

Nie wiesz, gdzie wykonać zabieg laserowego usuwania naczynek w Kaliszu? W salonie Laser DeLux Kalisz specjalizujemy się w zabiegach z użyciem zaawansowanej technologii laserowej. Oferujemy m.in. depilację laserową, terapie walki z nadmiernym wypadaniem włosów oraz zabiegi redukujące oznaki starzenia się skóry. Decydując się na zamykanie naczynek w Kaliszu, zyskujesz pewność, że trafisz w dobre ręce, a cała procedura zostanie przeprowadzone z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Oferujemy również konkurencyjne ceny laserowego zamykania naczynek Kalisz - wykupując pakiet zabiegów otrzymasz atrakcyjny rabat, a dzięki specjalnym promocjom jeszcze bardziej obniżysz koszt zabiegu laserowego zamykania naczynek w Kaliszu w Laser DeLux!

Zamykanie naczynek w Kaliszu to procedura, która może sprawić, że Twoja skóra odzyska jednolity wygląd i doda jej młodzieńczego blasku. Nie borykaj się z problemem naczyniowym – umów wizytę online i odkryj zalety tej metody.

 

Opinie

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Pękające naczynka na twarzy to moja zmora. Od jakiegoś czasu regularnie chodzę na zabiegi zamykania naczynek do Laser DeLux i mój problem znacząco się zmniejszył. Pajączki prawie mi już nie doskwierają. Polecam ten salon!"
- Ewelina

- "Mam cerę naczynkową. Pajączki pojawiają się na mojej twarzy ciągle i część z nich pozostaje. Postanowiłam spróbować się ich pozbyć. Skorzystałam z zabiegu usuwania naczynek w Laser DeLux i jestem bardzo zadowolona. Pajączki niemal całkowicie zniknęły z mojej twarzy, a przede mną jeszcze dwa zabiegi. Polecam."
- Milena93

- "Bardzo serdecznie polecam zabiegi w salonie Laser DeLux. Skorzystałam z kilku zabiegów estetycznych, w tym z usuwania naczynek na twarzy. Efekty są wspaniałe i co ważniejsze, nie trzeba na nie nigdy długo czekać! Myślę, że jest to również kwestia doskonałej aparatury. Polecam raz jeszcze!"
- Julianna

Jakie są przeciwwskazania do zamykania naczynek?

Poznaj przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu laserowego zamykania naczynek:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie),
 • spożywanie ziół światłouczulających, takich jak dziurawiec, nagietek, czy skrzyp polny itp.
 • zażywanie leków światłouczulających (antybiotyki, sterydy),
 • nowotwory skóry,
 • fotodermatozy,
 • stany zapalne skóry,
 • naturalna opalenizna,
 • stosowanie samoopalaczy i/lub kremów samoopalających, kremów z drobinkami rozświetlającymi
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy,
 • ciąża,
 • obniżona odporność organizmyu.

Czym wykonuje się zamykanie naczynek w Kaliszu?

LASER ALMA
Zamykanie naczynek w Kaliszu wykonujemy nowoczesnym urządzeniem ALMA. Laser Alma Harmony XL to multiplikacyjna platforma najnowszej generacji. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony XL oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. Posiada różne typy głowic, a w naszej ofercie znajduje się głowice I-Pixel, Dye VL oraz Q-Switch. Do zamykania naczyń w Kaliszu używamy głowicy Dye - VL. Zabiegi laserem Alma XL świetnie działają na rozszerzone naczynia, rumień, naczyniaki płaskie oraz przebarwienia.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 15- 90 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: od 6 zabiegów
Cel: zamknięcie rozszerzonych naczyń

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega laserowe zamykanie naczynek?

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się przygotowywać do laserowego zamykania naczynek.
 • Wszystkie wątpliwości oraz wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu zostaną omówione podczas bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej poprzedzającej zabieg.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog zakłada specjalne okulary ochronne Tobie oraz sobie.
 • Kosmetolog rozpoczyna terapię od ustawienia odpowiednich parametrów lasera oraz mapuje miejsca, które mają zostać poddane zabiegowi.
 • Zamykanie naczynek jest szybkie i bezbolesne, dlatego nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości związanych z zabiegiem.
 • Po zamknięciu naczynek na skórę nakładany jest chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przestrzegamy, aby po zabiegu zamykania naczynek nie eksponować skóry na słońcu (ani na solarium) - min. przez jeden miesiąc po zabiegu.
 • Zalecamy, aby zabezpieczać skórę wysokimi filtrami, ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia.
 • Przez kilka dni po zabiegu nie powinno się stosować na skórę żadnych środków drażniących i wysuszających.
 • Zalecamy także, aby używać kremu przyspieszającego gojenie.
 • Po zabiegu ważne jest, żeby unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych), a także sytuacji, w których skóra może być narażona na urazy.
 • Musisz codziennie odpowiednio pielęgnować skórę naczynkową. Stosuj odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne.
 • Uzupełnij też niedobory witaminowe - głównie wit. B2, PP i C.
 • Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed zimnem i wilgocią poprzez stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

Popękane naczynka to problem, który dotyka wielu z nas. Pozbądź się ich w bezpieczny sposób

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday