window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie przebarwień - Gdynia | Laser frakcyjny - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Gdyni

Usuwanie przebarwień w Gdyni

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3564 zł

699 zł

policzki

3054 zł

599 zł

nos

1524 zł

299 zł

szyja

3054 zł

599 zł

dekolt

3564 zł

699 zł

twarz + szyja

4584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6114 zł

1199 zł

pojedyncze przebarwienie

----

299 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie przebarwień w Gdyni

Brązowe plamy wyróżniające się na tle naszego normalnego kolorytu skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że wpędzają nas w kompleksy. Przebarwienia to popularny problem, z którym boryka się blisko połowa kobiet! Istnieją jednak skuteczne metody usuwania przebarwień w Gdyni, dzięki którym pozbędziesz się plam na skórze i zwalczysz pierwsze oznaki starzenia!

usuwanie przebarwień

Skąd biorą się zmiany skórne - Jak usunąć przebarwienia w Gdyni?

Usuwanie przebarwień w Gdyni to metoda, która jest w stanie skutecznie rozprawić się z uciążliwym problemem. Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie są przyczyny jego powstawania? Najczęściej brązowe plamy pojawiają się u osób, które poddają się nadmiernej ekspozycji na promieniowanie, często się opalają i nie chronią skóry przed słońcem. Warto pamiętać, że ilość energii słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat, a oparzenie słoneczne w dzieciństwie wpływa na wygląd skóry w wieku dojrzałym. Innym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno te fizjologiczne (ciąża), jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Mogą one powodować dodatkowe objawy, takie jak:

 1. problemy z wagą
 2. nadmierne wypadanie włosów
 3. ciągłe uczucie senności
 4. rozszerzone naczynka krwionośne
 5. plamy na skórze w postaci ciemnych zmian o nieregularnym kształcie

Przebarwienia pod oczami i nad górną wargą mogą być związane z chorobami nadnerczy. Jeśli na Twojej skórze pojawiają się plamy, zanim umówisz się na usuwanie przebarwień w Gdyni, przejrzyj swoje kosmetyki. Niektóre z nich mogą zawierać olej bergamotowy, środki konserwujące lub zapachowe, powodujące powstawanie ciemniejszych śladów. Wyeliminuj je z codziennej pielęgnacji i sprawdź, czy zmieniła się kondycja Twojej skóry. Jeśli pomimo to problem nie zniknął, warto skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej o poddać się zabiegowi usuwania przebarwień skóry Gdynia.

Przebarwienia na skórze to problem, który dotyka wiele osób, niezależnie od wieku, płci czy rodzaju cery. Kolor przebarwień zależy od ilości wytwarzanej melaniny, której jest więcej w przypadku osób z ciemniejszym kolorem skóry.  Na usuwanie przebarwień w Gdyni umawiają się pacjenci, u których problem może mieć różne przyczyny, takie jak nadmierna ekspozycja na słońce, zmiany hormonalne, procesy zapalne, starzenie się skóry czy predyspozycje genetyczne. W zależności od rodzaju przebarwienia, można zastosować różne metody ich leczenia i redukcji. Jedną z nich jest zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdyni, który pozwala uzyskać trwałe efekty.

Metody usuwania przebarwień w Gdyni

Laser frakcyjny to nowoczesna technologia, która wykorzystuje wiązkę lasera podzieloną na setki mikroskopijnych punktów. Te punkty docierają do głąb skóry i tworzą mikrouszkodzenia, które stymulują procesy regeneracyjne i odnowy komórek. W ten sposób laser frakcyjny usuwa martwe komórki naskórka, zmniejsza widoczność zmian pigmentacyjnych, rozjaśnia przebarwienia, poprawia stan skóry, wygładza zmarszczki i blizny, a także przywraca ciągłość skóry.

Dla kogo jest przeznaczone jest leczenie przebarwień Gdynia z wykorzystaniem lasera frakcyjnego jest dedykowane osobom, które chcą pozbyć się różnego rodzaju przebarwień:

 1. przebarwienia posłoneczne,
 2. plamy starcze,
 3. przebarwienia pod oczami,
 4. przebarwienia pozapalne,
 5. melasma (ostuda);
 6. przebarwienia o podłożu hormonalnym
 7. blizny potrądzikowe.

Zabieg redukcji przebarwień w Gdyni jest bezpieczny i skuteczny dla każdego typu skóry, jednak należy pamiętać, że nie jest on zalecany dla kobiet w ciąży, osób z chorobami autoimmunologicznymi, skłonnością do bliznowców, aktywnymi infekcjami skórnymi lub uczuleniem na światło. W naszej klinice możesz liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego doradzimy, jaka metoda usuwania plam będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, żeby skutecznie usuwać przebarwienia w Gdyni.

Jak wygląda zabieg usuwania przebarwień w Gdyni i jak się do niego przygotować?

Zabieg laserowym usuwania przebarwień w Gdyni trwa około 30-60 minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów do leczenia. Przed zabiegiem skóra jest oczyszczana i znieczulana kremem. Podczas zabiegu z zastosowaniem lasera skóra jest naświetlana wiązką lasera, która przenika przez powierzchnię skóry i dociera do warstwy skóry właściwej. W trakcie zabiegu skóra może odczuwać lekkie pieczenie, szczypanie lub ciepło, ale nie jest to bolesne. Usuwanie przebarwień w Gdyni poprawia ogólny wygląd i dodaje więcej pewności siebie. Oprócz rozjaśnienia plam sprzyja bowiem redukcji blizn, zmarszczek i innych defektów, zapewniając efekty również zadowalające w kontekście odmładzającym. Usuwanie przebarwień w Gdyni nie jest obarczone poważnymi skutkami ubocznymi, gdyż jest to zabieg wykonywany przed wykwalifikowanego kosmetologa i z użyciem certyfikowanych urządzeń.

Czego unikać po laserowym usuwaniu przebarwień w Gdyni?

Po zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Gdyni skóra jest zaczerwieniona, obrzęknięta i pokryta drobnymi strupkami, które odpadają po kilku dniach. Po usuwaniu przebarwień w Gdańsku należy unikać wszelkiego rodzaju podrażnień, takich jak:

 1. ekspozycji na słońcepromieniowanie UV;
 2. gorąca woda,
 3. peelingi,
 4. kosmetyki na bazie alkoholu
 5. depilacja.

W tym czasie używaj mydła o neutralnym pH i nawilżaj skórę kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Pełne efekty usuwania przebarwień w Gdyni są widoczne po około 3-4 tygodniach, kiedy skóra jest już całkowicie zregenerowana. W zależności od stopnia i rodzaju przebarwienia, może być konieczne wykonanie kilku sesji usuwania przebarwień w Gdyni, co minimum 4 tygodnie.

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

- "Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79Przeciwwskazania do usuwania przebarwień w Gdyni

Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień w Gdyni?

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • obniżenie odporności organizmu;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Osoby, które planują depilację laserową i zamierzają skorzystać z usuwania przebarwień w Gdyni, powinny inny rodzaj depilacji wybrać. Wykonanie dwóch zabiegów laserowych w krótkim odstępie czasu na tej samej partii ciała może doprowadzić do powikłań.Urządzenie do usuwania przebarwień

LASER ALMA

Laser ALMA® pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie, znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych.

Na Twoje twarzy pojawiły się przebarwienia powstałe w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce? A może masz obok siebie bliskie osoby, które zmagają się z tym problemem? Spraw im radość i wykup zabieg usuwania przebarwień w Gdyni w Laser Delux!Przed zabiegiem
 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Gdyni

Usuwanie przebarwień w Gdyni

Usuwanie przebarwień w Gdyni

Brązowe plamy wyróżniające się na tle naszego normalnego kolorytu skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że wpędzają nas w kompleksy. Przebarwienia to popularny problem, z którym boryka się blisko połowa kobiet! Istnieją jednak skuteczne metody usuwania przebarwień w Gdyni, dzięki którym pozbędziesz się plam na skórze i zwalczysz pierwsze oznaki starzenia!

usuwanie przebarwień

Skąd biorą się zmiany skórne - Jak usunąć przebarwienia w Gdyni?

Usuwanie przebarwień w Gdyni to metoda, która jest w stanie skutecznie rozprawić się z uciążliwym problemem. Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie są przyczyny jego powstawania? Najczęściej brązowe plamy pojawiają się u osób, które poddają się nadmiernej ekspozycji na promieniowanie, często się opalają i nie chronią skóry przed słońcem. Warto pamiętać, że ilość energii słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat, a oparzenie słoneczne w dzieciństwie wpływa na wygląd skóry w wieku dojrzałym. Innym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno te fizjologiczne (ciąża), jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Mogą one powodować dodatkowe objawy, takie jak:

 1. problemy z wagą
 2. nadmierne wypadanie włosów
 3. ciągłe uczucie senności
 4. rozszerzone naczynka krwionośne
 5. plamy na skórze w postaci ciemnych zmian o nieregularnym kształcie

Przebarwienia pod oczami i nad górną wargą mogą być związane z chorobami nadnerczy. Jeśli na Twojej skórze pojawiają się plamy, zanim umówisz się na usuwanie przebarwień w Gdyni, przejrzyj swoje kosmetyki. Niektóre z nich mogą zawierać olej bergamotowy, środki konserwujące lub zapachowe, powodujące powstawanie ciemniejszych śladów. Wyeliminuj je z codziennej pielęgnacji i sprawdź, czy zmieniła się kondycja Twojej skóry. Jeśli pomimo to problem nie zniknął, warto skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej o poddać się zabiegowi usuwania przebarwień skóry Gdynia.

Przebarwienia na skórze to problem, który dotyka wiele osób, niezależnie od wieku, płci czy rodzaju cery. Kolor przebarwień zależy od ilości wytwarzanej melaniny, której jest więcej w przypadku osób z ciemniejszym kolorem skóry.  Na usuwanie przebarwień w Gdyni umawiają się pacjenci, u których problem może mieć różne przyczyny, takie jak nadmierna ekspozycja na słońce, zmiany hormonalne, procesy zapalne, starzenie się skóry czy predyspozycje genetyczne. W zależności od rodzaju przebarwienia, można zastosować różne metody ich leczenia i redukcji. Jedną z nich jest zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdyni, który pozwala uzyskać trwałe efekty.

Metody usuwania przebarwień w Gdyni

Laser frakcyjny to nowoczesna technologia, która wykorzystuje wiązkę lasera podzieloną na setki mikroskopijnych punktów. Te punkty docierają do głąb skóry i tworzą mikrouszkodzenia, które stymulują procesy regeneracyjne i odnowy komórek. W ten sposób laser frakcyjny usuwa martwe komórki naskórka, zmniejsza widoczność zmian pigmentacyjnych, rozjaśnia przebarwienia, poprawia stan skóry, wygładza zmarszczki i blizny, a także przywraca ciągłość skóry.

Dla kogo jest przeznaczone jest leczenie przebarwień Gdynia z wykorzystaniem lasera frakcyjnego jest dedykowane osobom, które chcą pozbyć się różnego rodzaju przebarwień:

 1. przebarwienia posłoneczne,
 2. plamy starcze,
 3. przebarwienia pod oczami,
 4. przebarwienia pozapalne,
 5. melasma (ostuda);
 6. przebarwienia o podłożu hormonalnym
 7. blizny potrądzikowe.

Zabieg redukcji przebarwień w Gdyni jest bezpieczny i skuteczny dla każdego typu skóry, jednak należy pamiętać, że nie jest on zalecany dla kobiet w ciąży, osób z chorobami autoimmunologicznymi, skłonnością do bliznowców, aktywnymi infekcjami skórnymi lub uczuleniem na światło. W naszej klinice możesz liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego doradzimy, jaka metoda usuwania plam będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, żeby skutecznie usuwać przebarwienia w Gdyni.

Jak wygląda zabieg usuwania przebarwień w Gdyni i jak się do niego przygotować?

Zabieg laserowym usuwania przebarwień w Gdyni trwa około 30-60 minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów do leczenia. Przed zabiegiem skóra jest oczyszczana i znieczulana kremem. Podczas zabiegu z zastosowaniem lasera skóra jest naświetlana wiązką lasera, która przenika przez powierzchnię skóry i dociera do warstwy skóry właściwej. W trakcie zabiegu skóra może odczuwać lekkie pieczenie, szczypanie lub ciepło, ale nie jest to bolesne. Usuwanie przebarwień w Gdyni poprawia ogólny wygląd i dodaje więcej pewności siebie. Oprócz rozjaśnienia plam sprzyja bowiem redukcji blizn, zmarszczek i innych defektów, zapewniając efekty również zadowalające w kontekście odmładzającym. Usuwanie przebarwień w Gdyni nie jest obarczone poważnymi skutkami ubocznymi, gdyż jest to zabieg wykonywany przed wykwalifikowanego kosmetologa i z użyciem certyfikowanych urządzeń.

Czego unikać po laserowym usuwaniu przebarwień w Gdyni?

Po zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Gdyni skóra jest zaczerwieniona, obrzęknięta i pokryta drobnymi strupkami, które odpadają po kilku dniach. Po usuwaniu przebarwień w Gdańsku należy unikać wszelkiego rodzaju podrażnień, takich jak:

 1. ekspozycji na słońcepromieniowanie UV;
 2. gorąca woda,
 3. peelingi,
 4. kosmetyki na bazie alkoholu
 5. depilacja.

W tym czasie używaj mydła o neutralnym pH i nawilżaj skórę kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Pełne efekty usuwania przebarwień w Gdyni są widoczne po około 3-4 tygodniach, kiedy skóra jest już całkowicie zregenerowana. W zależności od stopnia i rodzaju przebarwienia, może być konieczne wykonanie kilku sesji usuwania przebarwień w Gdyni, co minimum 4 tygodnie.

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

- "Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Przeciwwskazania do usuwania przebarwień w Gdyni

Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień w Gdyni?

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • obniżenie odporności organizmu;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Osoby, które planują depilację laserową i zamierzają skorzystać z usuwania przebarwień w Gdyni, powinny inny rodzaj depilacji wybrać. Wykonanie dwóch zabiegów laserowych w krótkim odstępie czasu na tej samej partii ciała może doprowadzić do powikłań.

Urządzenie do usuwania przebarwień

LASER ALMA

Laser ALMA® pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie, znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych.

Na Twoje twarzy pojawiły się przebarwienia powstałe w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce? A może masz obok siebie bliskie osoby, które zmagają się z tym problemem? Spraw im radość i wykup zabieg usuwania przebarwień w Gdyni w Laser Delux!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

CENA 1 ZABIEGU

cała twarz

3564 zł

699 zł

policzki

3054 zł

599 zł

nos

1524 zł

299 zł

szyja

3054 zł

599 zł

dekolt

3564 zł

699 zł

twarz + szyja

4584 zł

899 zł

twarz + szyja + dekolt

6114 zł

1199 zł

pojedyncze przebarwienie

----

299 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu usuwania przebarwień w Gdyni

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday