window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie rozstępów w Gdańsku - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie rozstępów w Gdańsku

Usuwanie rozstępów w Gdańsku

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-10
Cel: Redukcja rozstępów

Ilość rozstępów

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 rozstęp

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie rozstępów w Gdańsku

Blisko 90% kobiet zmaga się ze szpetnymi rozstępami. Pojawiają się one na ciele w wyniku zmian hormonalnych, dojrzewania, zaburzeń produkcji kolagenu i elastyny, przebytej ciąży lub przybrania na wadze. Większość kobiet wstydzi się nieestetycznych śladów na powierzchni skóry, które sprawiają, że ich ciało nie wygląda już tak jak dawniej. Rozstępy nie muszą towarzyszyć nam jednak do końca życia. Postęp technologiczny pozwala pozbyć się ich za pomocą zabiegów laserowych, które oferujemy w salonach Laser DeLux na terenie całego kraju. Jeśli chodzi o usuwanie rozstępów, Gdańsk jest jedną z wielu lokalizacji, gdzie możesz się umówić na konsultacje i skorzystać z bogatej oferty nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie rozstępów w Gdańsku jest jedną z najskuteczniejszych metod niwelowania blizn w obrębie skóry. Zabieg na rozstępy polega na naświetlaniu skóry za pomocą lasera frakcyjnego, który emituje impulsy świetlne o określonej długości fali. Laser działa na głębszych warstwach skóry, powodując mikrouszkodzenia w tkance. To z kolei stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych - białek odpowiedzialnych za elastyczność,  jędrność i dobrą kondycję skóry. W naszej klinice, zabieg usuwania rozstępów w Gdańsku może obejmować różne partie skóry, takie jak pośladki czy uda.  Po zabiegu skóra staje się gładka, napięta i odmłodzona. Stymulacja laserem nie tylko powoduje redukcję rozstępów, ale także poprawia koloryt skóry i usuwa przebarwienia.

usuwanie rozstępów

Zastanawiasz się, gdzie wykonać usuwanie rozstępów w Gdańsku? Nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych klinik w Trójmieście, który oferuje również mezoterapię i inne zabiegi medycyny estetycznej. Aby sprawdzić ceny, wystarczy kliknąć na cennik, gdzie zapoznasz się także z pełną ofertą. Jeśli chcesz pozbyć się nieestetycznych blizn i zapobiec powstawaniu kolejnych defektów, umów się na laserowe usuwanie rozstępów w Gdańsku w Laser DeLux!

 

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się do Laser DeLux zachęcona ich stroną internetową. W salonie spotkałam się z prawdziwie profesjonalną obsługą. Zabieg usuwania rozstępów, na którym byłam był przeprowadzony bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę."
- Mirella

- "Muszę powiedzieć, że efekty po zabiegach usuwania rozstępów są wręcz niesamowite!! Nie spodziewałam się aż takiej zmiany na lepsze. Po rozstępach nie ma ani śladu!! Polecam wszystkim kobietom salon Laser DeLux !"
- Wiktoria

- "Od dawna wstydziłam się rozstępów, jakie miałam na plecach. Kilka zabiegów w Laser DeLux w uwolniło mnie od problemu! Bardzo nowoczesna aparatura, wspaniała obsługa, genialne efekty!! Polecam każdemu!"
- HelenaPrzeciwwskazania do usuwania rozstępów

Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania rozstępów. Przed planowanym zabiegiem usuwania rozstępów sprawdź, czy nie występują i Ciebie przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • kilku - kilkunastodniowa, świeża opalenizna słoneczna i po solarium,
 • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
 • niektóre alergie,
 • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • zioła i leki fotouczulające, np. dziurawiec czy nagietek,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).


Urządzenie do usuwania rozstępów

LASER ALMA

Usuwanie rozstępów w Gdańsku wykonywane jest przy pomocy lasera ALMA. To frakcyjny, ablacyjny laser CO2 do resurfacingu skóry ALMA, który minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów. Zabieg laserowy ALMA poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, oferując gładszą, lepiej wyglądającą skórę.

Laserowe usuwanie rozstępów w Gdańsku to zabieg, który trwa 30-60 minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów ciała poddawanych zabiegowi. Odczucia w trakcie zabiegu można porównać do delikatnego pieczenia, które u niektórych może wywoływać złe samopoczucie i dyskomfort. W celu złagodzenia dolegliwości bólowych zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, za pomocą kremu lub żelu znieczulającego.  Po zabiegu laserowego usuwania rozstępów w Gdańsku skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta i podrażniona, dlatego należy stosować odpowiednie kosmetyki łagodzące i nawilżające. Pełne efekty najczęściej pojawiają się po kilku tygodniach, kiedy skóra właściwa się zregeneruje, pobudzi syntezę nowych włókien, co poprawi funkcjonowanie tkanki łącznej.  Zazwyczaj potrzeba kilku sesji zabiegowych w określonych odstępach czasu, gdyż skóra nie jest w stanie natychmiast się zregenerować i być gotowa do przyjęcia kolejnych sesji metodą laserową.Przed zabiegiem
 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem poza tym, że skóra nie może być opalona.
 • Na konsultacji z kosmetologiem przed rozpoczęciem zabiegów omawiany jest schemat terapii oraz wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Przed planowanym zabiegiem kosmetolog zakłada na twarz Tobie oraz sobie specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Musisz pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu.
 • Nie używaj mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu.
 • Nie możesz wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem.
 • Unikaj podrażniania skóry w okolicy zabiegu przez kilka tygodni, aż skóra całkowicie się wygoi.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie rozstępów w Gdańsku

Usuwanie rozstępów w Gdańsku

Usuwanie rozstępów w Gdańsku

Blisko 90% kobiet zmaga się ze szpetnymi rozstępami. Pojawiają się one na ciele w wyniku zmian hormonalnych, dojrzewania, zaburzeń produkcji kolagenu i elastyny, przebytej ciąży lub przybrania na wadze. Większość kobiet wstydzi się nieestetycznych śladów na powierzchni skóry, które sprawiają, że ich ciało nie wygląda już tak jak dawniej. Rozstępy nie muszą towarzyszyć nam jednak do końca życia. Postęp technologiczny pozwala pozbyć się ich za pomocą zabiegów laserowych, które oferujemy w salonach Laser DeLux na terenie całego kraju. Jeśli chodzi o usuwanie rozstępów, Gdańsk jest jedną z wielu lokalizacji, gdzie możesz się umówić na konsultacje i skorzystać z bogatej oferty nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie rozstępów w Gdańsku jest jedną z najskuteczniejszych metod niwelowania blizn w obrębie skóry. Zabieg na rozstępy polega na naświetlaniu skóry za pomocą lasera frakcyjnego, który emituje impulsy świetlne o określonej długości fali. Laser działa na głębszych warstwach skóry, powodując mikrouszkodzenia w tkance. To z kolei stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych - białek odpowiedzialnych za elastyczność,  jędrność i dobrą kondycję skóry. W naszej klinice, zabieg usuwania rozstępów w Gdańsku może obejmować różne partie skóry, takie jak pośladki czy uda.  Po zabiegu skóra staje się gładka, napięta i odmłodzona. Stymulacja laserem nie tylko powoduje redukcję rozstępów, ale także poprawia koloryt skóry i usuwa przebarwienia.

usuwanie rozstępów

Zastanawiasz się, gdzie wykonać usuwanie rozstępów w Gdańsku? Nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych klinik w Trójmieście, który oferuje również mezoterapię i inne zabiegi medycyny estetycznej. Aby sprawdzić ceny, wystarczy kliknąć na cennik, gdzie zapoznasz się także z pełną ofertą. Jeśli chcesz pozbyć się nieestetycznych blizn i zapobiec powstawaniu kolejnych defektów, umów się na laserowe usuwanie rozstępów w Gdańsku w Laser DeLux!

 

Opinie
Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się do Laser DeLux zachęcona ich stroną internetową. W salonie spotkałam się z prawdziwie profesjonalną obsługą. Zabieg usuwania rozstępów, na którym byłam był przeprowadzony bardzo sprawnie. Na pewno tam wrócę."
- Mirella

- "Muszę powiedzieć, że efekty po zabiegach usuwania rozstępów są wręcz niesamowite!! Nie spodziewałam się aż takiej zmiany na lepsze. Po rozstępach nie ma ani śladu!! Polecam wszystkim kobietom salon Laser DeLux !"
- Wiktoria

- "Od dawna wstydziłam się rozstępów, jakie miałam na plecach. Kilka zabiegów w Laser DeLux w uwolniło mnie od problemu! Bardzo nowoczesna aparatura, wspaniała obsługa, genialne efekty!! Polecam każdemu!"
- Helena

Przeciwwskazania do usuwania rozstępów

Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania rozstępów. Przed planowanym zabiegiem usuwania rozstępów sprawdź, czy nie występują i Ciebie przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • kilku - kilkunastodniowa, świeża opalenizna słoneczna i po solarium,
 • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
 • niektóre alergie,
 • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia;
 • zioła i leki fotouczulające, np. dziurawiec czy nagietek,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Urządzenie do usuwania rozstępów

LASER ALMA

Usuwanie rozstępów w Gdańsku wykonywane jest przy pomocy lasera ALMA. To frakcyjny, ablacyjny laser CO2 do resurfacingu skóry ALMA, który minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów. Zabieg laserowy ALMA poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, oferując gładszą, lepiej wyglądającą skórę.

Laserowe usuwanie rozstępów w Gdańsku to zabieg, który trwa 30-60 minut, w zależności od wielkości i liczby obszarów ciała poddawanych zabiegowi. Odczucia w trakcie zabiegu można porównać do delikatnego pieczenia, które u niektórych może wywoływać złe samopoczucie i dyskomfort. W celu złagodzenia dolegliwości bólowych zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, za pomocą kremu lub żelu znieczulającego.  Po zabiegu laserowego usuwania rozstępów w Gdańsku skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta i podrażniona, dlatego należy stosować odpowiednie kosmetyki łagodzące i nawilżające. Pełne efekty najczęściej pojawiają się po kilku tygodniach, kiedy skóra właściwa się zregeneruje, pobudzi syntezę nowych włókien, co poprawi funkcjonowanie tkanki łącznej.  Zazwyczaj potrzeba kilku sesji zabiegowych w określonych odstępach czasu, gdyż skóra nie jest w stanie natychmiast się zregenerować i być gotowa do przyjęcia kolejnych sesji metodą laserową.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: od 30 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-10
Cel: Redukcja rozstępów

Ilość rozstępów

PAKIET 10 ZABIEGÓW! CENA Z 20% ZNIŻKĄ

CENA 1 ZABIEGU

1 rozstęp

od 1990 zł od 1590 zł

od 199 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jak przebiega usuwanie rozstępów?

Przed zabiegiem

 • Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem poza tym, że skóra nie może być opalona.
 • Na konsultacji z kosmetologiem przed rozpoczęciem zabiegów omawiany jest schemat terapii oraz wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Przed planowanym zabiegiem kosmetolog zakłada na twarz Tobie oraz sobie specjalne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. Trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, żeby komfort zabiegu był najlepszy.
 • Na koniec na Twoją skórę zostaje nałożony specjalny żel łagodzący.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Musisz pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu.
 • Nie używaj mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu.
 • Nie możesz wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem.
 • Unikaj podrażniania skóry w okolicy zabiegu przez kilka tygodni, aż skóra całkowicie się wygoi.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

Rozpocznij terapię w naszym salonie i zlikwiduj nieestetyczne rozstępy. Ciesz się życiem bez kompleksów!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday