window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Usuwanie przebarwień w Gdańsku - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Gdańsku

Usuwanie przebarwień w Gdańsku

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

699 zł

3564 zł

policzki

599 zł

3054 zł

nos

299 zł

1524 zł

szyja

599 zł

3054 zł

dekolt

699 zł

3564 zł

dłonie

599 zł

3054 zł

twarz + szyja

899 zł

4584 zł

twarz + szyja + dekolt

1199 zł

6114 zł

pojedyncze przebarwienie

299 zł

----

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Usuwanie przebarwień w Gdańsku

Przebarwienia to zmiany w kolorycie skóry, będące wynikiem nadmiernej produkcji melaniny - naturalnego pigmentu nadającego skórze kolor. Zmiany pigmentacyjne mogą przybierać formę niewielkich, ciemniejszych punktów lub większych plam o nieregularnych kształtach. Często są bardziej widoczne w miejscach najbardziej narażonych na działanie słońca, takich twarz, dłonie, dekolt czy ramiona. Przebarwienia mogą być również wynikiem zmian hormonalnych, niektórych leków i kosmetyków oraz schorzeń skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień Gdańsk

Brązowe plamy na ciele mogą być przyczyną kompleksów, dlatego wiele osób szuka skutecznej metody, aby pozbyć się niechcianych piegów i zmian pigmentacyjnych. W Laser DeLux mamy na to sposób - zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku. To idealne rozwiązania dla tych, którzy chcą pozbyć się nieestetycznych defektów, spowodowanych przez hormony, niewłaściwą pielęgnację skóry, nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV lub naturalne procesy starzenia się skóry.

W naszej klinice medycyny estetycznej Laser DeLux w Gdańsku usuwanie przebarwień wykonujemy przy użyciu innowacyjnego urządzenia ALMA® , które dzięki zastosowaniu technologii laserowej o odpowiedniej długości fali, precyzyjnie trafia w melanocyt - komórkę odpowiedzialną za produkcję melaniny w skórze.

Dla kogo zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku

Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku to nowoczesna i skuteczna metoda redukcji ciemnych plam na twarzy i ciele.

Wskazania do usuwania przebarwień laserem w Gdańsku obejmują:

 1. Plamy posłoneczne
 2. Melasma
 3. Ostuda
 4. Przebarwienia pozapalne i potrądzikowe
 5. Przebarwienia barwnikowe
 6. Plamy starcze i przebarwienia związane z wiekiem
 7. Piegi

Usuwanie przebarwień na twarzy w Gdańsku jest szczególnie polecane osobom, które pragną przywrócić swojej skórze jednolity koloryt i rozjaśnić ciemniejsze obszary.

usuwanie przebarwień

Rekomendowana liczba zabiegów usuwania przebarwień w Gdańsku

Aby osiągnąć najlepsze efekty usuwanie przebarwień w Gdańsku, zalecamy przeprowadzenie serii zabiegów. Nasz doświadczenie pokazuje, że optymalna liczba sesji to zazwyczaj od 3 do 5 zabiegów rozłożonych w czasie z przerwami od 4 do 6 tygodni pomiędzy sesjami, aby umożliwić skórze regenerację i ocenę uzyskanych efektów. Każdy przypadek jest jednak inny, dlatego dokładny plan usuwania przebarwień w Gdańsku ustalamy indywidualnie podczas bezpłatnych konsultacji z pacjentem.

Jakie są efekty laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku?

 1. Wyrównany koloryt
 2. Redukcja przebarwień
 3. Regeneracja skóry
 4. Wygładzenie drobnych linii i zmarszczek
 5. Rozjaśnienie przebarwień skóry

Usuwanie przebarwień Gdańsk opinie

Oferowane w salonie Laser DeLux laserowe usuwanie przebarwień w Gdańsku to jednak z najpopularniejszych metod walki z plamami na skórze. O skuteczności terapii świadczą opinie naszych zadowolonych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

"Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Laserowe usuwanie przebarwień Gdańsk cena

Ile kosztuje zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku? Zarówno liczba sesji, jak i koszt terapii jest ustalany indywidualnie na podstawie rodzaju, głębokości i wielkości zmian pigmentacyjnych. Ceny laserowego usuwania przebarwień IPL Gdańsk zaczynają się już od 299 zł, a decydując się na wykupienie pakietu zabiegów na wybraną okolicę, otrzymasz atrakcyjną zniżkę.

Umów wizytę online na usuwanie przebarwień w Gdańsku i sprawdź ceny zabiegów medycyny estetycznej w Laser DeLux!Przeciwwskazania do usuwania przebarwień

Jeśli chcesz pozbyć się przebarwień laserowo w Gdańsku w naszym salonie, musisz zapoznać się z listą przeciwwskazań do zabiegu.

Skorzystanie z usługi laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku nie będzie możliwe w przypadku okoliczności, takich jak:

 • terapie retinoidami
 • stosowanie leków lub ziół światłouczulających
 • nowotwory skóry i leczenie onkologiczne;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne i infekcje skóry w obszarze zabiegowym;
 • opalenizna, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi i zabiegi złuszczające;
 • cukrzyca;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • obniżenie odporności organizmu;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku można wykonać dopiero po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosowania samoopalaczy. Zaleca się również, aby przed zabiegiem nie stosować kosmetyków zawierających retinol czy kwasy owocowe, które mogą sensybilizować skórę. Wykonanie zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku pomimo przeciwwskazań może zwiększyć ryzyko powikłań, obniżyć skuteczność terapii, a nawet doprowadzić do powstawania przebarwień.

Ważne jest również, aby bezpośrednio po zabiegu usuwania przebarwień twarzy Gdańsk stosować się do zaleceń kosmetologa. Zalecenie przez i pozabiegowe, przeciwwskazania oraz dokładny przebieg zabiegu zostaną omówione podczas konsultacji z naszym specjalistą z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.Urządzenie do zabiegu usuwania przebarwień

LASER ALMA

Laser na przebarwienia ALMA® pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie, znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych.

Laser Alma to urządzenie o najwyższej precyzji, które pozwala na bezbolesny i skuteczny zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku. Dzięki technologii IPL o odpowiedniej długości fali, laser skupia się bezpośrednio na zmianach melaninowych skóry, defragmentując mikrostrukturę melaniny i inicjując procesy naprawcze. Pierwsze efekty usuwania przebarwień za pomocą lasera ALMA są widoczne już po 7-10 dniach po terapii, a po zabiegu skóra stopniowo odzyskuje swój naturalny blask.

Dzięki laserowemu usuwaniu przebarwień w Gdańsku, możliwe jest skoncentrowanie wiązki światła bezpośrednio na zmianach barwnikowych, co prowadzi do ich rozproszenia i stopniowego zanikania. Proces ten jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Nasz kosmetolog, po dokładnym sprawdzeniu stanu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań, przeprowadzi zabieg, który nie tylko pomoże pozbyć się zmian na skórze spowodowanych nadmiarem pigmentu, ale również przyczyni się do regeneracji oraz odbudowy naturalnego blasku skóry.Przed zabiegiem
 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Przebarwienia robią się 2-3 tony ciemniejsze ale po kilku dniach zaczynają się dość intensywnie zluszczać
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Usuwanie przebarwień w Gdańsku

Usuwanie przebarwień w Gdańsku

Usuwanie przebarwień w Gdańsku

Przebarwienia to zmiany w kolorycie skóry, będące wynikiem nadmiernej produkcji melaniny - naturalnego pigmentu nadającego skórze kolor. Zmiany pigmentacyjne mogą przybierać formę niewielkich, ciemniejszych punktów lub większych plam o nieregularnych kształtach. Często są bardziej widoczne w miejscach najbardziej narażonych na działanie słońca, takich twarz, dłonie, dekolt czy ramiona. Przebarwienia mogą być również wynikiem zmian hormonalnych, niektórych leków i kosmetyków oraz schorzeń skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień Gdańsk

Brązowe plamy na ciele mogą być przyczyną kompleksów, dlatego wiele osób szuka skutecznej metody, aby pozbyć się niechcianych piegów i zmian pigmentacyjnych. W Laser DeLux mamy na to sposób - zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku. To idealne rozwiązania dla tych, którzy chcą pozbyć się nieestetycznych defektów, spowodowanych przez hormony, niewłaściwą pielęgnację skóry, nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV lub naturalne procesy starzenia się skóry.

W naszej klinice medycyny estetycznej Laser DeLux w Gdańsku usuwanie przebarwień wykonujemy przy użyciu innowacyjnego urządzenia ALMA® , które dzięki zastosowaniu technologii laserowej o odpowiedniej długości fali, precyzyjnie trafia w melanocyt - komórkę odpowiedzialną za produkcję melaniny w skórze.

Dla kogo zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku

Zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku to nowoczesna i skuteczna metoda redukcji ciemnych plam na twarzy i ciele.

Wskazania do usuwania przebarwień laserem w Gdańsku obejmują:

 1. Plamy posłoneczne
 2. Melasma
 3. Ostuda
 4. Przebarwienia pozapalne i potrądzikowe
 5. Przebarwienia barwnikowe
 6. Plamy starcze i przebarwienia związane z wiekiem
 7. Piegi

Usuwanie przebarwień na twarzy w Gdańsku jest szczególnie polecane osobom, które pragną przywrócić swojej skórze jednolity koloryt i rozjaśnić ciemniejsze obszary.

usuwanie przebarwień

Rekomendowana liczba zabiegów usuwania przebarwień w Gdańsku

Aby osiągnąć najlepsze efekty usuwanie przebarwień w Gdańsku, zalecamy przeprowadzenie serii zabiegów. Nasz doświadczenie pokazuje, że optymalna liczba sesji to zazwyczaj od 3 do 5 zabiegów rozłożonych w czasie z przerwami od 4 do 6 tygodni pomiędzy sesjami, aby umożliwić skórze regenerację i ocenę uzyskanych efektów. Każdy przypadek jest jednak inny, dlatego dokładny plan usuwania przebarwień w Gdańsku ustalamy indywidualnie podczas bezpłatnych konsultacji z pacjentem.

Jakie są efekty laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku?

 1. Wyrównany koloryt
 2. Redukcja przebarwień
 3. Regeneracja skóry
 4. Wygładzenie drobnych linii i zmarszczek
 5. Rozjaśnienie przebarwień skóry

Usuwanie przebarwień Gdańsk opinie

Oferowane w salonie Laser DeLux laserowe usuwanie przebarwień w Gdańsku to jednak z najpopularniejszych metod walki z plamami na skórze. O skuteczności terapii świadczą opinie naszych zadowolonych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."
- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."
- Kinga

"Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"
- Wioletta79

Laserowe usuwanie przebarwień Gdańsk cena

Ile kosztuje zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku? Zarówno liczba sesji, jak i koszt terapii jest ustalany indywidualnie na podstawie rodzaju, głębokości i wielkości zmian pigmentacyjnych. Ceny laserowego usuwania przebarwień IPL Gdańsk zaczynają się już od 299 zł, a decydując się na wykupienie pakietu zabiegów na wybraną okolicę, otrzymasz atrakcyjną zniżkę.

Umów wizytę online na usuwanie przebarwień w Gdańsku i sprawdź ceny zabiegów medycyny estetycznej w Laser DeLux!

Przeciwwskazania do usuwania przebarwień

Jeśli chcesz pozbyć się przebarwień laserowo w Gdańsku w naszym salonie, musisz zapoznać się z listą przeciwwskazań do zabiegu.

Skorzystanie z usługi laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku nie będzie możliwe w przypadku okoliczności, takich jak:

 • terapie retinoidami
 • stosowanie leków lub ziół światłouczulających
 • nowotwory skóry i leczenie onkologiczne;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne i infekcje skóry w obszarze zabiegowym;
 • opalenizna, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi i zabiegi złuszczające;
 • cukrzyca;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • obniżenie odporności organizmu;
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku można wykonać dopiero po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosowania samoopalaczy. Zaleca się również, aby przed zabiegiem nie stosować kosmetyków zawierających retinol czy kwasy owocowe, które mogą sensybilizować skórę. Wykonanie zabiegu laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku pomimo przeciwwskazań może zwiększyć ryzyko powikłań, obniżyć skuteczność terapii, a nawet doprowadzić do powstawania przebarwień.

Ważne jest również, aby bezpośrednio po zabiegu usuwania przebarwień twarzy Gdańsk stosować się do zaleceń kosmetologa. Zalecenie przez i pozabiegowe, przeciwwskazania oraz dokładny przebieg zabiegu zostaną omówione podczas konsultacji z naszym specjalistą z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Urządzenie do zabiegu usuwania przebarwień

LASER ALMA

Laser na przebarwienia ALMA® pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie, znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych.

Laser Alma to urządzenie o najwyższej precyzji, które pozwala na bezbolesny i skuteczny zabieg laserowego usuwania przebarwień w Gdańsku. Dzięki technologii IPL o odpowiedniej długości fali, laser skupia się bezpośrednio na zmianach melaninowych skóry, defragmentując mikrostrukturę melaniny i inicjując procesy naprawcze. Pierwsze efekty usuwania przebarwień za pomocą lasera ALMA są widoczne już po 7-10 dniach po terapii, a po zabiegu skóra stopniowo odzyskuje swój naturalny blask.

Dzięki laserowemu usuwaniu przebarwień w Gdańsku, możliwe jest skoncentrowanie wiązki światła bezpośrednio na zmianach barwnikowych, co prowadzi do ich rozproszenia i stopniowego zanikania. Proces ten jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Nasz kosmetolog, po dokładnym sprawdzeniu stanu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań, przeprowadzi zabieg, który nie tylko pomoże pozbyć się zmian na skórze spowodowanych nadmiarem pigmentu, ale również przyczyni się do regeneracji oraz odbudowy naturalnego blasku skóry.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20 - 90 minut
Ilość zabiegów: Indywidualnie
Cel: Usunięcie przebarwień

Twarz

CENA 1 ZABIEGU

PAKIET 6 ZABIEGÓW ZE ZNIŻKĄ 15%

cała twarz

699 zł

3564 zł

policzki

599 zł

3054 zł

nos

299 zł

1524 zł

szyja

599 zł

3054 zł

dekolt

699 zł

3564 zł

dłonie

599 zł

3054 zł

twarz + szyja

899 zł

4584 zł

twarz + szyja + dekolt

1199 zł

6114 zł

pojedyncze przebarwienie

299 zł

----

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu usuwania przebarwień

Przed zabiegiem

 • Nie musisz się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Ważne jest to, żeby na Twojej skórze nie było żadnych patologicznych wykwitów i nie możesz opalać się minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
 • Zabieg jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog rozpoczynając zabieg zakłada Tobie i sobie specjalistyczne okulary ochronne.
 • Kosmetolog rozpoczyna zabieg od schłodzenia miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi a następnie przy pomocy lasera aplikuje na skórę strzały różnej długości. W trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona, co zapewnia duże uczucie komfortu.
 • Na koniec na miejsca poddawane zabiegowi zostaje nałożony specjalny chłodzący żel.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno zaczerwieniona, jednak po kilku dniach zaczyna się dosyć intensywnie łuszczyć.
 • Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi.
 • Zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu.
 • Przebarwienia robią się 2-3 tony ciemniejsze ale po kilku dniach zaczynają się dość intensywnie zluszczać
 • Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

Zlikwiduj swoje niedoskonałości i ciesz się gładką skórą o idealnym kolorycie

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday