fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Contact

Laser cosmetics salon Wrocław

Salon Laser DeLux we Wrocławiu jest położony przy ulicy Hugona Kołłątaja 8, przy skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki, pomiędzy Dworcem Głównym a Galerią Dominikańską. Najbliższe przystanki tramwajowe to Wzgórze Partyzantów oraz Dworzec Główny. Dzięki położeniu salonu w samym centrum Wrocławia i bliskości Dworca Głównego.
Dogodny dojazd mają do nas klienci ze wszystkich dzielnic i okolic miasta, jak również z Oleśnicy, Kłodzka, Obornik Śląskich, Trzebnicy, Świdnicy, Oławy, Dzierżoniowa, Środy Śląskiej i innych regionów całego Dolnego Śląska.
Posiadamy bardzo dobry dojazd dla naszego salonu z każdej części Wrocławia: Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Partynice, Jagodno  Wysoka, Biskupin, Zalesie, Zacisze.
Address: Wrocław, ul. Kołłątaja 8
Phone: +48 537 007 089
Opening hours: Monday – Friday: from 8:00 a.m. to 10:00 p.m. Saturday: from 8:00 a.m. to 5:00 p.m.
E-mail:
Location

Our team

Alicja Pawlak
Cosmetologist
Natalia Dubas
Beautician
Aleksandra Wolańska
Beautician

Technologies

company history

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w mieście Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich!

Swoje działania zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.