window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Warszawa, Egejska Kontakt en - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Contact

Laser cosmetics salon Warszawa, Egejska

Salon Laser Delux Egejska znajduje się ok 800 m od centrum handlowego Sadyba Best mall. Obok salonu znajduje się przystanek św.Bonifacego oraz TRUSKAWIECKA W pobliżu salonu znajduje się dużo bezpłatnych miejsc postojowych. W pobliżu salonu znajduje się dużo bezpłatnych miejsc postojowych
Ze względu na lokalizację salonu łatwo i szybko można dojechać do nas z Wilanowa, Mokotowa, Ursynowa, Wawra, Gocławia, Rembertowa.
Address:Warszawa, Egejska, ul. Egejska 17, unit 5
Phone: +48 728 943 444
Opening hours: Monday – Friday: from 9:00 a.m. to 10:00 p.m. Saturday: from 9:00 a.m. to 5:00 p.m.
E-mail:
Location

Our team

Julia Pryimak
Cosmetologist

Ukończyła wyższe studia kosmetologiczne w Lublinie w 2017 roku i od tego czasu pracuje w zawodzie z pasją. Kocha swoją pracę, najlepszą nagrodą jest dla niej uśmiech i błysk w oczach zadowolonych klientów. Ciągle pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Julia stawia na dobór odpowiednich terapii dobranych do potrzeb skóry. Jest bardzo dokładna i zawsze dba o komfort klienta. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, igłowych i pielęgnacyjnych.

Klaudia Michalska
Cosmetologist

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie rozpoczęła się jej przygoda z branżą beauty. Uwielbia wykonywać zabiegi igłowe na twarz, szyję i dekolt, co daje jej dużą satysfakcję z pracy. Za priorytet stawia sobie zadowolenie klienta, które motywuje do dalszego rozwijania się, w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Każdy zabieg stara się wykonywać z zaangażowaniem oraz pasją, a nagrodą jest zadowolony z efektów naszej pracy klient.

Angelika Sobczyk
Cosmetologist

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jej pasją są zabiegi igłowe, a największa satysfakcję dają jej osiągane dzięki nim efekty u klientów. W swojej pracy stawia na odpowiednio dobraną pielęgnacje i indywidualnie dopasowane do potrzeb skory zabiegi. Nieustannie się rozwija i pogłębia swoją wiedzę oraz doświadczenie. Każdego przyjmuje z pełnym  uśmiechem i empatią.

Natalia Muszyńska
Cosmetologist

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Białymstoku. Specjalizuje się w opracowywaniu indywidualnych programów terapeutycznych z wykorzystaniem technologii laserowych, zabiegów pielęgnacyjnych oraz iniekcyjnych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach . Natalia uwielbia wyzwania zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym (niedawno zdobyła najwyższy szczyt w Polsce). Z największa starannością dba o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Julia Rochna
Cosmetologist

Jestem absolwentka Wyższej Szkoły inżynierii i zdrowia w Warszawie. Z branżą beauty jestem związana od paru lat. Uważam ze człowiek uczy się przez całe życie, dlatego wciąż się rozwijam i zdobywam większe kwalifikacje. Uwielbiam wykonywać zabiegi na twarz i ciało, są bardzo inspirujące, szczególnie kiedy pojawiają się pierwsze efekty. Moim hobby są podróże, książki i muzyka.

Natalia Niedźwiecka
Cosmetologist

Absolwentka studiów kosmetologicznych na Uniwersytecie
Humanistyczno-Przyrodniczym w Częstochowie. Pasjonuje się kosmetologią i stale poszerza swoją wiedzę w tym temacie. Specjalizuje się w depilacji laserowej a także w zabiegach pielęgnacyjnych, igłowych, modelujących a także z użyciem kwasów. Poza zabiegami dostępnymi w ofercie salonu
pasjonuje się wizażem. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, zawsze uśmiechniętą, cierpliwą i spokojną. Zawsze chętnie doradzi i indywidualnie dobierze zabiegi tak aby zniwelować dany problem skóry.

Technologies

company history

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w mieście Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich!

Swoje działania zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało. Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 20 salonów w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi, Termolifting Zaffiro, Endermologię Alliance, oczyszczanie wodorowe i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.