(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja pleców u mężczyzny - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Depilacja pleców u mężczyzny

Depilacja pleców u mężczyzny

Mówi się, że prawdziwy mężczyzna to owłosiony mężczyzna. Seksowna broda, włosy na klatce piersiowej czy rękach mogą dodawać męskości i być wabikiem na kobiety. Ale czy tak samo jest w przypadku włosów na plecach?

spis treści

Włosy na plecach u mężczyzny mogą przeszkadzać - zwłaszcza na basenie, siłowni lub na plaży. Zbyt bujne owłosienie na plecach jest wstydliwe, a w dobie aktualnego kanonu piękna dla niektórych Panów jest to wręcz spory problem natury estetycznej. Jak sobie z tym poradzić i nie wpaść w kompleksy? Głowa do góry - współczesna kosmetologia ma teraz dużo możliwości! Najskuteczniejszym i najpopularniejszym sposobem na usunięcie włosów na plecach jest depilacja laserowa. Brzmi tajemniczo? Nie ma czego się bać, bo z laserowych metod usuwania owłosienia korzysta coraz więcej mężczyzn.

Depilacja laserowa pleców a golenie maszynką

Najprostszym i najtańszym sposobem na usunięcie włosów z pleców wśród mężczyzn jest golenie maszynką. Jest to metoda, którą można wykonać w domu, ale zazwyczaj wymaga konieczności pomocy kogoś. Plecy są trudno dostępnym miejscem i trzeba się sporo nagimnastykować, żeby dotrzeć do wszystkich zakamarków. Wadą jest to, że włosy odrastają bardzo szybko, dlatego co kilka dni trzeba zabieg powtórzyć. W przeciwieństwie do depilacji laserowej pleców, golenie nie hamuje wzrostu włosów, gdyż nie powoduje uszkodzenia ich cebulek. Maszynka jest też uważana za mało higieniczne rozwiązanie, dlatego po kilku dniach od pierwszego zabiegu, na skórze mogą się pojawiać nieestetyczne wypryski i stany zapalne. Jeśli więc chcesz się cieszyć gładką skórą bez podrażnień, zrezygnuj z golenia na rzecz depilacji laserowej pleców.

Depilacja laserowa pleców czy depilacja woskiem?

Inną popularną metodą depilacji pleców u mężczyzny jest woskowanie lub używanie pasty cukrowej. Jest to metoda, która polega na nakładaniu na skórę ciepłego wosku lub pasty, a następnie zrywaniu go wraz z włosami za pomocą paska papieru. Depilacja pleców woskiem jest skuteczna, gdyż usuwa włosy wraz z cebulkami, co opóźnia ich wzrost. Niestety, metoda depilacji woskiem pleców jest bardzo bolesna, czasochłonna i wymaga skorzystania z pomocy drugiej osoby. Samodzielne wykonanie zabiegów jest niemożliwe, szczególnie w górnej części pleców, gdzie trudno dostać rękami.

Woskowanie jest często uważane za domową alternatywę dla profesjonalnej depilacji laserowej pleców, gdyż również powoduje usunięcie cebulki włosa. W rzeczywistości obie metody mają ze sobą niewiele wspólnego, bo przy depilacji laserem wiązka światła dociera w głąb skóry i uszkadza cebulki włosków. W efekcie odrastające włosy są słabsze, a po kilku sesjach mogą zostać całkowicie wyeliminowane. Z tego powodu laser to trwała depilacja, dzięki której możesz się na długo cieszyć gładką skórą bez podrażnień i wrastających włosów. 

Laserowe usuwanie włosów na plecach - nowoczesne i bezbolesne

Najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodą jest depilacja laserowa pleców.  Jest to metoda, która polega na emitowaniu wiązki światła, która niszczy cebulki włosów, wnikając głęboko w skórę. Depilacja laserowa pleców jest praktycznie bezbolesna, nie powoduje podrażnień ani innych nieprzyjemnych dolegliwości. Może być stosowania nie tylko do usuwania owłosienia z pleców, ale i innych partii ciała. Z tego powodu cieszy się popularnością zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którym zależy na skutecznej metodzie depilacji bikini, pach czy nóg.

Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Warszawie

Sprawdź

Depilacja laserowa pleców - na czym polega?

Depilacja laserowa pleców pozwala na trwałe zniszczenie cebulek włosów. Odbywa się to za pomocą światła lasera, który dociera do melaniny (barwinka) zawartego w cebulkach włosków. Mieszek włosowy jest podgrzewany, a następnie usuwany. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i metodom chłodzenia zabieg epilacji jest praktycznie bezbolesny. Na rynku jest wiele laserów do depilacji owłosienia, jednak ważne jest, aby wybrać laser diodowy LightSheer - to on cieszy się największą skutecznością.

Lata praktyki dowiodły, że tylko depilacja laserowa pleców laserem diodowym daje pewność, że włosy nie odrosną.

Cena depilacji laserowej pleców

Jeden zabieg depilacji laserowej pleców kosztuje już 299 zł. Nie jest to ogromny wydatek, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że zabiegi należy powtarzać co ok. 2 miesiące i robić w serii. Aby trwale pozbyć się włosów na plecach trzeba wykonać ok. 8-10 zabiegów w przypadku mężczyzn. Efekt, co zależy od takich czynników jak: kolor włosów (najlepiej gdy są ciemne) i karnacji (najlepiej gdy jest jasna), czy problemów o podłożu hormonalnym, np. zbyt wysoki poziom testosteronu.

Depilacja laserowa pleców - kiedy zobaczę efekty?

Dlaczego jeden zabieg nie wystarczy, by na zawsze usunąć owłosienie? Otóż wszystko zaczyna się w fazie cyklu włosa. Podczas depilacji laserowej pleców usuwamy włosy będące w fazie wzrostu, czyli tuż po goleniu skóry, na przykład jednorazową maszynką. Szkopuł tkwi w tym, że nasze włosy nie rosną równomiernie i w momencie depilacji laserowej pleców, każdy z nich jest w innej fazie. I dlatego musimy powtarzać zabieg co 8-12 tygodni, aby “wstrzelić się” wiązką światła lasera w fazę wzrostu wszystkich włosów.

Depilowanie owłosienia na plecach

Golenie włosów na plecach tradycyjnymi metodami, np. maszynką, golarką jest rzeczą bardzo trudną i wymaga od nas sporej gimnastyki. Często musimy poprosić  o pomoc partnerkę. Nie mówiąc już o tym, że po takiej depilacji włosy szybko odrosną i niebawem czynność wypadałoby powtórzyć. Jeśli nadmierne owłosienie pleców stanowi dla nas problem i jest powodem do kompleksów to warto udać się na laserową depilację pleców do zaufanego salonu kosmetycznego, który spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.. Dla specjalistów depilacja laserowa pleców męskich nie stanowi temat tabu, więc nie ma się czego wstydzić. Już po roku regularnych wizyt problem nadmiernego owłosienia zniknie z Twoich pleców.

Sprawdź naszą ofertę i umów się na zabieg depilacji laserowej pleców, jeśli masz dość nieskutecznych metod samodzielnej depilacji w domu! 

Przeczytaj więcej o depilacji laserowej dla mężczyzn w naszych poradnikach:

Proponowane zabiegi:

4.2 10 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday