(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja pleców u mężczyzny - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');

*Wszystkie przekreślone kwoty na stronie to najniższe ceny z 30 dni przed obniżką

Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Depilacja pleców u mężczyzny

Depilacja pleców u mężczyzny

Mówi się, że prawdziwy mężczyzna to owłosiony mężczyzna. Seksowna broda, włosy na klatce piersiowej czy rękach mogą dodawać męskości i być wabikiem na kobiety. Ale czy tak samo jest w przypadku włosów na plecach?

spis treści

  Włosy na plecach u mężczyzny mogą przeszkadzać - zwłaszcza na basenie, siłowni lub na plaży. Zbyt bujne owłosienie na plecach jest wstydliwe, a w dobie aktualnego kanonu piękna dla niektórych Panów jest to wręcz spory problem natury estetycznej. Jak sobie z tym poradzić i nie wpaść w kompleksy? Głowa do góry - współczesna kosmetologia ma teraz dużo możliwości! Najskuteczniejszym i najpopularniejszym sposobem na usunięcie włosów na plecach jest depilacja laserowa. Brzmi tajemniczo? Nie ma czego się bać, bo z laserowych metod usuwania owłosienia korzysta coraz więcej mężczyzn.

  Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Warszawie

  Sprawdź

  Depilacja laserowa pleców - na czym polega?

  Depilacja laserowa pozwala na trwałe zniszczenie cebulek włosów. Odbywa się to za pomocą światła lasera, który dociera do melaniny (barwinka) zawartego w cebulkach włosków. Mieszek włosowy jest podgrzewany, a następnie usuwany. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i metodom chłodzenia zabieg jest praktycznie bezbolesny. Na rynku jest wiele laserów do depilacji owłosienia, jednak ważne jest, aby wybrać laser diodowy LightSheer - to on cieszy się największą skutecznością.

  Lata praktyki dowiodły, że tylko depilacja laserowa laserem diodowym daje pewność, że włosy nie odrosną.

  Cena depilacji laserowej pleców

  Jeden zabieg depilacji laserowej pleców kosztuje już 299 zł. Nie jest to ogromny wydatek, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że zabiegi należy powtarzać co ok. 2 miesiące i robić w serii. Aby trwale pozbyć się włosów na plecach trzeba wykonać ok. 8-10 zabiegów w przypadku mężczyzn. Efekt, co zależy od takich czynników jak: kolor włosów (najlepiej gdy są ciemne) i karnacji (najlepiej gdy jest jasna), czy problemów o podłożu hormonalnym, np. zbyt wysoki poziom testosteronu.

  Depilacja laserowa pleców - kiedy zobaczę efekty?

  Dlaczego jeden zabieg nie wystarczy, by na zawsze usunąć owłosienie? Otóż wszystko zaczyna się w fazie cyklu włosa. Podczas depilacji laserowej usuwamy włosy będące w fazie wzrostu, czyli tuż po goleniu skóry, na przykład jednorazową maszynką. Szkopuł tkwi w tym, że nasze włosy nie rosną równomiernie i w momencie depilacji, każdy z nich jest w innej fazie. I dlatego musimy powtarzać zabieg co 8-12 tygodni, aby “wstrzelić się” wiązką światła lasera w fazę wzrostu wszystkich włosów.

  Depilowanie owłosienia na plecach

  Golenie włosów na plecach tradycyjnymi metodami, np. maszynką, golarką jest rzeczą bardzo trudną i wymaga od nas sporej gimnastyki. Często musimy poprosić  o pomoc partnerkę. Nie mówiąc już o tym, że po takiej depilacji włosy szybko odrosną i niebawem czynność wypadałoby powtórzyć. Jeśli nadmierne owłosienie pleców stanowi dla nas problem i jest powodem do kompleksów to warto udać się na laserową depilację do zaufanego salonu kosmetycznego, w którym pracują specjaliści. Dla nich depilacja męskich pleców nie stanowi temat tabu, więc nie ma się czego wstydzić. Już po roku regularnych wizyt problem nadmiernego owłosienia zniknie z Twoich pleców.

  Przeczytaj więcej o depilacji laserowej dla mężczyzn w naszych poradnikach:

  Proponowane zabiegi:

  4.2 10 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments