window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa - Warszawa Mokotów | ul. Egejska - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa Warszawa Mokotów

Depilacja Laserowa Warszawa Mokotów

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja laserowa w Warszawie

Dzięki depilacji laserowej w salonie Laser Delux w Warszawie na Mokotowie raz na zawsze pożegnasz się z włoskami na ciele! Poznaj naszą najskuteczniejszą broń w walce z niechcianym owłosieniem! Jest to laser diodowy LightSheer, który jest liderem wśród urządzeń do trwałej depilacji laserowej.

Bezbolesna depilacja laserowa na Mokotowie w Warszawie

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów to innowacyjna technologia, która wykorzystuje skoncentrowane światło laserowe do celowania w melaninę, czyli pigment w włosach. Kiedy laser trafia w melaninę, energia świetlna przekształca się w ciepło, które niszczy cebulki włosowe, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. W salonie Laser DeLux na Mokotowie stosujemy zaawansowane lasery diodowe, które są efektywne i bezpieczne dla różnych typów skóry i kolorów włosów.

Nasza metoda depilacji laserowej w Warszawie Mokotów jest nie tylko bezbolesna, ale także szybka i efektywna. Każdy zabieg jest przeprowadzany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Depilacja laserem diodowym Warszawa Mokotów jest szczególnie polecana dla osób, które chcą trwale usunąć owłosienie z takich obszarów jak bikini brazylijskie, okolice bikini, miejsc intymnych, a także z większych partii ciała jak nogi, plecy czy pachy.

Bezpieczna metoda trwałego usuwania owłosienia laserem Warszawa Mokotów

Dlaczego warto zdecydować się na przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej w Warszawie na Mokotowie? W naszym salonie wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię certyfikowanych laserów, które zapewniają wysoką skuteczność zabiegów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki precyzyjnej regulacji parametrów lasera, depilacja laserowa na Mokotowie jest dostosowana do indywidualnej tolerancji bólu, struktury i koloru włosów, co przekłada się na komfort i satysfakcję naszych klientów.

Zabieg depilacji laserowej Mokotów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i chcą cieszyć się gładką skórą bez konieczności częstego stosowania tradycyjnych metod depilacji. To również doskonała alternatywa dla osób, które doświadczały podrażnień lub alergii po użyciu wosku czy maszynek do golenia. Depilacja laserowa w Warszawie Mokotów zapewnia długotrwałe rezultaty i pozwala pozbyć się niechcianych włosków, zachowując bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów - dlaczego warto?

Zabiegi depilacji laserowej Warszawa Mokotów oferują wiele korzyści, które przekładają się na komfort i samopoczucie. Oto najważniejsze z nich:

 1. Wygoda - dzięki depilacji laserowej Mokotów Warszawa, możesz zapomnieć o codziennym goleniu czy bolesnych zabiegach woskowania. Gładka skóra bez niechcianego owłosienia to nie tylko kwestia estetyki, ale także wygoda w codziennym życiu.
 2. Oszczędność pieniędzy - chociaż początkowy koszt depilacji laserowej w Warszawie Mokotów może wydawać się wyższy, to w dłuższej perspektywie jest to inwestycja, która pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze wydawane na inne metody depilacji.
 3. Brak skutków ubocznych - depilacja laserowa Warszawa Mokotów jest delikatna dla skóry, co oznacza mniejsze ryzyko podrażnień, czerwonych kropek czy wrastających włosów, które są częstym problemem po tradycyjnych metodach depilacji.
 4. Długotrwałe i widoczne efekty - po serii zabiegów depilacji laserowej Warszawa Mokotów, efekty są długotrwałe. Włosy stają się cieńsze, jaśniejsze i mniej widoczne, a w wielu przypadkach przestają odrastać całkowicie.
 5. Komfort - niechciane owłosienie w miejscach intymnych czy na partiach ciała, które są trudne do samodzielnej depilacji, może być źródłem dyskomfortu. Depilacja laserowa w Warszawie Mokotów pozwala pozbyć się tego problemu, co przekłada się na lepsze samopoczucie i komfort psychiczny.

Osoby, które coraz częściej decydują się na depilację laserową Warszawa Mokotów, często podkreślają, jak ważny jest dla nich estetyczny wygląd i wygoda. Bezbolesna depilacja laserem w Warszawie na Mokotowie eliminuje konieczność regularnego golenia czy używania innych metod depilacji, które mogą być czasochłonne i mniej trwałe.

Depilacja laserowa Mokotów Warszawa pozwala na uzyskanie gładkiej skóry bez podrażnień i wrastających włosów, co jest szczególnie cenione przez osoby aktywne zawodowo i społecznie, dla których czas i wygląd są kluczowe.

Ile kosztuje 1 zabieg depilacji laserowej w Warszawie Mokotów?

Cena depilacji laserowej w Warszawie Mokotów jest zależna od wielkości i umiejscowienia obszaru zabiegowego. Koszt epilacji laserowej małej partii, np. wąsik, sutki czy linia brzucha wynosi 99 zł. W przypadku pozostałych obszarów ciała, takich jak pachy, bikini lub łydki, cena za 1 zabieg depilacji laserowej w Warszawie Mokotów to tylko 299 zł.

Ile kosztuje seria zabiegów depilacji laserowej w Warszawie Mokotów?

Ze względu na to, że dla efektywnej depilacji potrzebne jest wykonanie 6-8 sesji naświetlania, przygotowaliśmy promocyjne pakiety zabiegowe. Zastanawiasz się, jaki jest koszt serii zabiegów depilacji laserowej Warszawa Mokotów? Wszystko zależy od wybranej partii ciała i jej wielkości. W Laser DeLux oferujemy specjalne pakiety na zabiegi depilacji laserowej w Warszawie na Mokotowie, dostępne w niższych cenach.

Sprawdź pełną ofertę salonu i umów się na zabieg laserowej depilacji w Warszawie na Mokotowie!

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów - jakie partie ciała można depilować laserowo?

W salonie Laser DeLux® Egejska Warszawa korzystamy z innowacyjnych technologii laserowego usuwania włosów. Pozwala to na bezpieczne wykonywanie zabiegów na delikatnej skórze. W salonie depilacji laserowej Warszawa Mokotów możesz skorzystać szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych:

Depilacja laserowa pach Warszawa Mokotów

Zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer.

Depilacja laserowa bikini Warszawa Mokotów

Wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!

Depilacja laserowa nóg Warszawa Mokotów

Dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!

Depilacja laserowa rąk Warszawa Mokotów

Mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy!

Depilacja laserowa twarzy Warszawa Mokotów

Wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach na policzkach, brodzie, nad górną wargą oraz na szyi.

Depilacja laserowa sutków Warszawa Mokotów

Jest to jeden z najkrótszych zabiegów depilacji laserowej w Warszawie Mokotó, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo!

Depilacja laserowa brzucha Warszawa Mokotów

Ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki laserowi Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

Depilacja laserem diodowym Warszawa Mokotów jest odpowiednia dla osób o różnych odcieniach skóry. Nowoczesne lasery diodowe są w stanie precyzyjnie targetować melaninę we włosach, co pozwala na efektywną pracę nawet przy ciemniejszej karnacji.

Ważne jest, aby przed zabiegiem depilacji laserowej w Warszawie Mokotów przeprowadzić konsultację z kosmetologiem, który oceni, czy dana osoba jest dobrym kandydatem do zabiegu.

Na kogo nie działa depilacja laserowa?

Wykonywana w naszym salonie depilacja laserowa w Warszawie Mokotów to skuteczny zabieg na twarz i ciało, dzięki któremu trwale pozbędziesz się owłosienia. Nie każdemu jednak rekomendujemy tę metodę ze względu na niską efektywność lub brak możliwości osiągnięcia zadowalających rezultatów. Kiedy depilacja laserowa nie działa?

 1. Jasne, siwe lub rude włosy  - zawierają mniej melaniny niż włosy ciemne, dlatego laser może nie być w stanie wykryć barwnika i zniszczyć mieszków włosowych.
 2. Ciemna karnacja lub opalenizna - jest to związane z różnicą melaniny pomiędzy włosami a skórą. Wiązka lasera zamiast trafić bezpośrednio do mieszka włosowego, zostanie pochłonięta przez pigment skóry. To nie tylko przekłada się na niższą skuteczność zabiegu, ale i stwarza ryzyko powstania oparzeń.
 3. Zaburzenia hormonalne - nieuregulowana gospodarka hormonalna może powodować nadmierne owłosienie lub nierównomierne odrastanie włosów. Utrudnia to osiągnięcie zadowalających wyników depilacji.

W naszym salonie do depilacji laserowej w Warszawie Mokotów wykorzystujemy nowoczesny laser, który pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów. Nawet jeśli masz jasne włosy lub ciemną karnację, zachęcamy do umówienia się na konsultację. Specjalista oceni, czy w Twoim przypadku depilacja laserowa ma szansę przynieść zadowalające efekty.

Czy depilacja laserowa w Warszawie na Mokotowie jest bolesna?

Zdecydowanie nie! Decydując się na zabiegi depilacji laserowej w Warszawie Mokotów w naszych salonach Laser Delux masz pewność, że będzie ona przeprowadzona bezboleśnie. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą na ból, to również nie musisz się martwić. Poza doskonałym sprzętem, jakiego używamy do usuwania owłosienia, stosujemy specjalne kompresy z lodem, które dają ogromne poczucie komfortu podczas zabiegu.

Dlaczego jeden zabieg depilacji laserowej Warszawa Mokotów nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego?

Anagen
Jest to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
Katagen
Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
Telogen
To faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.Co jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej?

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania owłosienia, ale jak każda procedura kosmetyczna, ma swoje przeciwwskazania. Przed przystąpieniem do zabiegu, ważne jest, aby upewnić się, że nie występują żadne z poniższych warunków, które mogą wykluczyć możliwość przeprowadzenia depilacji laserowej w Warszawie na Mokotowie

Przeciwwskazania przeprowadzenia depilacji laserowej Warszawa Mokotów to:

 • Aktywne infekcje skórne, takie jak opryszczka czy zakażenia bakteryjne.
 • Choroby skóry, w tym łuszczyca, bielactwo, czy egzema.
 • Historia bliznowców lub nadmiernego bliznowacenia.
 • Stosowanie leków światłouczulających, które mogą reagować na laser.
 • Ostatnie zabiegi chirurgiczne w obszarze planowanej depilacji laserowej.
 • Ostatnie peelingi chemiczne lub inne intensywne zabiegi na skórze.
 • Ciąża i okres karmienia piersią – ze względu na zmiany hormonalne i zwiększoną wrażliwość skóry.
 • Świeża opalenizna – zarówno naturalna, jak i z wizyty na solarium, może zwiększyć ryzyko poparzeń.
 • Tatuaże i permanentny makijaż w miejscu zabiegu – laser może wpłynąć na pigment.
 • Bardzo jasne, siwe lub rude włosy – mogą być mniej reaktywne na laser ze względu na niski poziom melaniny.
 • Skóra po przebytych chorobach onkologicznych – wymaga konsultacji z lekarzem.

Przed depilacją laserową Warszawa Mokotów zawsze przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom. Nasz zespół jest uśmiechnięty i pomocny, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości.Czym wykonuje się zabieg depilacji laserowej?

W Laser DeLux zabiegi depilacji laserowej Warszawa Mokotów wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Laser do depilacji LightSheer działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej Warszawa Mokotów  możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego depilacja laserowa Warszawa Mokotów laserem LightSheer Duet jest tak skuteczna?

Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicom lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

 

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej w Warszawie Mokotów niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.

Light Sheer Duet to nowoczesna i efektywna technologia, która umożliwia bezbolesną depilację laserową Warszawa Mokotów. Dzięki niej zabieg jest szybki, komfortowy i przynosi długotrwałe efekty, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej pożądanych metod trwałego usuwania owłosienia na rynku.Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa Warszawa Mokotów

Depilacja Laserowa Warszawa Mokotów

Depilacja laserowa w Warszawie

Dzięki depilacji laserowej w salonie Laser Delux w Warszawie na Mokotowie raz na zawsze pożegnasz się z włoskami na ciele! Poznaj naszą najskuteczniejszą broń w walce z niechcianym owłosieniem! Jest to laser diodowy LightSheer, który jest liderem wśród urządzeń do trwałej depilacji laserowej.

Bezbolesna depilacja laserowa na Mokotowie w Warszawie

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów to innowacyjna technologia, która wykorzystuje skoncentrowane światło laserowe do celowania w melaninę, czyli pigment w włosach. Kiedy laser trafia w melaninę, energia świetlna przekształca się w ciepło, które niszczy cebulki włosowe, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. W salonie Laser DeLux na Mokotowie stosujemy zaawansowane lasery diodowe, które są efektywne i bezpieczne dla różnych typów skóry i kolorów włosów.

Nasza metoda depilacji laserowej w Warszawie Mokotów jest nie tylko bezbolesna, ale także szybka i efektywna. Każdy zabieg jest przeprowadzany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Depilacja laserem diodowym Warszawa Mokotów jest szczególnie polecana dla osób, które chcą trwale usunąć owłosienie z takich obszarów jak bikini brazylijskie, okolice bikini, miejsc intymnych, a także z większych partii ciała jak nogi, plecy czy pachy.

Bezpieczna metoda trwałego usuwania owłosienia laserem Warszawa Mokotów

Dlaczego warto zdecydować się na przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej w Warszawie na Mokotowie? W naszym salonie wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię certyfikowanych laserów, które zapewniają wysoką skuteczność zabiegów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki precyzyjnej regulacji parametrów lasera, depilacja laserowa na Mokotowie jest dostosowana do indywidualnej tolerancji bólu, struktury i koloru włosów, co przekłada się na komfort i satysfakcję naszych klientów.

Zabieg depilacji laserowej Mokotów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i chcą cieszyć się gładką skórą bez konieczności częstego stosowania tradycyjnych metod depilacji. To również doskonała alternatywa dla osób, które doświadczały podrażnień lub alergii po użyciu wosku czy maszynek do golenia. Depilacja laserowa w Warszawie Mokotów zapewnia długotrwałe rezultaty i pozwala pozbyć się niechcianych włosków, zachowując bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów - dlaczego warto?

Zabiegi depilacji laserowej Warszawa Mokotów oferują wiele korzyści, które przekładają się na komfort i samopoczucie. Oto najważniejsze z nich:

 1. Wygoda - dzięki depilacji laserowej Mokotów Warszawa, możesz zapomnieć o codziennym goleniu czy bolesnych zabiegach woskowania. Gładka skóra bez niechcianego owłosienia to nie tylko kwestia estetyki, ale także wygoda w codziennym życiu.
 2. Oszczędność pieniędzy - chociaż początkowy koszt depilacji laserowej w Warszawie Mokotów może wydawać się wyższy, to w dłuższej perspektywie jest to inwestycja, która pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze wydawane na inne metody depilacji.
 3. Brak skutków ubocznych - depilacja laserowa Warszawa Mokotów jest delikatna dla skóry, co oznacza mniejsze ryzyko podrażnień, czerwonych kropek czy wrastających włosów, które są częstym problemem po tradycyjnych metodach depilacji.
 4. Długotrwałe i widoczne efekty - po serii zabiegów depilacji laserowej Warszawa Mokotów, efekty są długotrwałe. Włosy stają się cieńsze, jaśniejsze i mniej widoczne, a w wielu przypadkach przestają odrastać całkowicie.
 5. Komfort - niechciane owłosienie w miejscach intymnych czy na partiach ciała, które są trudne do samodzielnej depilacji, może być źródłem dyskomfortu. Depilacja laserowa w Warszawie Mokotów pozwala pozbyć się tego problemu, co przekłada się na lepsze samopoczucie i komfort psychiczny.

Osoby, które coraz częściej decydują się na depilację laserową Warszawa Mokotów, często podkreślają, jak ważny jest dla nich estetyczny wygląd i wygoda. Bezbolesna depilacja laserem w Warszawie na Mokotowie eliminuje konieczność regularnego golenia czy używania innych metod depilacji, które mogą być czasochłonne i mniej trwałe.

Depilacja laserowa Mokotów Warszawa pozwala na uzyskanie gładkiej skóry bez podrażnień i wrastających włosów, co jest szczególnie cenione przez osoby aktywne zawodowo i społecznie, dla których czas i wygląd są kluczowe.

Ile kosztuje 1 zabieg depilacji laserowej w Warszawie Mokotów?

Cena depilacji laserowej w Warszawie Mokotów jest zależna od wielkości i umiejscowienia obszaru zabiegowego. Koszt epilacji laserowej małej partii, np. wąsik, sutki czy linia brzucha wynosi 99 zł. W przypadku pozostałych obszarów ciała, takich jak pachy, bikini lub łydki, cena za 1 zabieg depilacji laserowej w Warszawie Mokotów to tylko 299 zł.

Ile kosztuje seria zabiegów depilacji laserowej w Warszawie Mokotów?

Ze względu na to, że dla efektywnej depilacji potrzebne jest wykonanie 6-8 sesji naświetlania, przygotowaliśmy promocyjne pakiety zabiegowe. Zastanawiasz się, jaki jest koszt serii zabiegów depilacji laserowej Warszawa Mokotów? Wszystko zależy od wybranej partii ciała i jej wielkości. W Laser DeLux oferujemy specjalne pakiety na zabiegi depilacji laserowej w Warszawie na Mokotowie, dostępne w niższych cenach.

Sprawdź pełną ofertę salonu i umów się na zabieg laserowej depilacji w Warszawie na Mokotowie!

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów - jakie partie ciała można depilować laserowo?

W salonie Laser DeLux® Egejska Warszawa korzystamy z innowacyjnych technologii laserowego usuwania włosów. Pozwala to na bezpieczne wykonywanie zabiegów na delikatnej skórze. W salonie depilacji laserowej Warszawa Mokotów możesz skorzystać szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych:

Depilacja laserowa pach Warszawa Mokotów

Zabieg trwa ok. 20 minut i wykonywany jest małą głowicą lasera LightSheer.

Depilacja laserowa bikini Warszawa Mokotów

Wystarczy seria 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się owłosienia z okolic intymnych. Na życzenie wykonujemy depilację bikini głębokiego i szpary pośladkowej - gratis!

Depilacja laserowa nóg Warszawa Mokotów

Dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej pozbędziesz się włosków z ud, kolan, łydek i kostek!

Depilacja laserowa rąk Warszawa Mokotów

Mając do dyspozycji laser Light Sheer wyposażony w małą głowicę, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut usunąć z Twoich przedramion zbędne włosy!

Depilacja laserowa twarzy Warszawa Mokotów

Wystarczy ok 40 minut depilacji twarzy małą głowicą, żebyś mogła na dobre zapomnieć o niechcianych włoskach na policzkach, brodzie, nad górną wargą oraz na szyi.

Depilacja laserowa sutków Warszawa Mokotów

Jest to jeden z najkrótszych zabiegów depilacji laserowej w Warszawie Mokotó, który trwa ok. 15 minut. Dzięki serii pozbędziesz się uporczywego owłosienia na piersiach w obrębie swoich sutków i poczujesz się znacznie bardziej komfortowo!

Depilacja laserowa brzucha Warszawa Mokotów

Ciemne włoski na brzuchu są bardzo często spotykane u kobiet z ciemną karnacją. Dzięki laserowi Light Sheer Duet możemy szybko pomóc Ci się ich pozbyć, a Twój brzuch będzie idealnie gładki.

Depilacja laserem diodowym Warszawa Mokotów jest odpowiednia dla osób o różnych odcieniach skóry. Nowoczesne lasery diodowe są w stanie precyzyjnie targetować melaninę we włosach, co pozwala na efektywną pracę nawet przy ciemniejszej karnacji.

Ważne jest, aby przed zabiegiem depilacji laserowej w Warszawie Mokotów przeprowadzić konsultację z kosmetologiem, który oceni, czy dana osoba jest dobrym kandydatem do zabiegu.

Na kogo nie działa depilacja laserowa?

Wykonywana w naszym salonie depilacja laserowa w Warszawie Mokotów to skuteczny zabieg na twarz i ciało, dzięki któremu trwale pozbędziesz się owłosienia. Nie każdemu jednak rekomendujemy tę metodę ze względu na niską efektywność lub brak możliwości osiągnięcia zadowalających rezultatów. Kiedy depilacja laserowa nie działa?

 1. Jasne, siwe lub rude włosy  - zawierają mniej melaniny niż włosy ciemne, dlatego laser może nie być w stanie wykryć barwnika i zniszczyć mieszków włosowych.
 2. Ciemna karnacja lub opalenizna - jest to związane z różnicą melaniny pomiędzy włosami a skórą. Wiązka lasera zamiast trafić bezpośrednio do mieszka włosowego, zostanie pochłonięta przez pigment skóry. To nie tylko przekłada się na niższą skuteczność zabiegu, ale i stwarza ryzyko powstania oparzeń.
 3. Zaburzenia hormonalne - nieuregulowana gospodarka hormonalna może powodować nadmierne owłosienie lub nierównomierne odrastanie włosów. Utrudnia to osiągnięcie zadowalających wyników depilacji.

W naszym salonie do depilacji laserowej w Warszawie Mokotów wykorzystujemy nowoczesny laser, który pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów. Nawet jeśli masz jasne włosy lub ciemną karnację, zachęcamy do umówienia się na konsultację. Specjalista oceni, czy w Twoim przypadku depilacja laserowa ma szansę przynieść zadowalające efekty.

Czy depilacja laserowa w Warszawie na Mokotowie jest bolesna?

Zdecydowanie nie! Decydując się na zabiegi depilacji laserowej w Warszawie Mokotów w naszych salonach Laser Delux masz pewność, że będzie ona przeprowadzona bezboleśnie. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą na ból, to również nie musisz się martwić. Poza doskonałym sprzętem, jakiego używamy do usuwania owłosienia, stosujemy specjalne kompresy z lodem, które dają ogromne poczucie komfortu podczas zabiegu.

Dlaczego jeden zabieg depilacji laserowej Warszawa Mokotów nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego?

Anagen
Jest to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
Katagen
Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
Telogen
To faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Co jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej?

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania owłosienia, ale jak każda procedura kosmetyczna, ma swoje przeciwwskazania. Przed przystąpieniem do zabiegu, ważne jest, aby upewnić się, że nie występują żadne z poniższych warunków, które mogą wykluczyć możliwość przeprowadzenia depilacji laserowej w Warszawie na Mokotowie

Przeciwwskazania przeprowadzenia depilacji laserowej Warszawa Mokotów to:

 • Aktywne infekcje skórne, takie jak opryszczka czy zakażenia bakteryjne.
 • Choroby skóry, w tym łuszczyca, bielactwo, czy egzema.
 • Historia bliznowców lub nadmiernego bliznowacenia.
 • Stosowanie leków światłouczulających, które mogą reagować na laser.
 • Ostatnie zabiegi chirurgiczne w obszarze planowanej depilacji laserowej.
 • Ostatnie peelingi chemiczne lub inne intensywne zabiegi na skórze.
 • Ciąża i okres karmienia piersią – ze względu na zmiany hormonalne i zwiększoną wrażliwość skóry.
 • Świeża opalenizna – zarówno naturalna, jak i z wizyty na solarium, może zwiększyć ryzyko poparzeń.
 • Tatuaże i permanentny makijaż w miejscu zabiegu – laser może wpłynąć na pigment.
 • Bardzo jasne, siwe lub rude włosy – mogą być mniej reaktywne na laser ze względu na niski poziom melaniny.
 • Skóra po przebytych chorobach onkologicznych – wymaga konsultacji z lekarzem.

Przed depilacją laserową Warszawa Mokotów zawsze przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom. Nasz zespół jest uśmiechnięty i pomocny, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości.

Czym wykonuje się zabieg depilacji laserowej?

W Laser DeLux zabiegi depilacji laserowej Warszawa Mokotów wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Laser do depilacji LightSheer działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej Warszawa Mokotów  możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego depilacja laserowa Warszawa Mokotów laserem LightSheer Duet jest tak skuteczna?

Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicom lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

 

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej w Warszawie Mokotów niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.

Light Sheer Duet to nowoczesna i efektywna technologia, która umożliwia bezbolesną depilację laserową Warszawa Mokotów. Dzięki niej zabieg jest szybki, komfortowy i przynosi długotrwałe efekty, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej pożądanych metod trwałego usuwania owłosienia na rynku.

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów - jak przebiega?

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday