window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja Laserowa Łódź - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Łodzi

Depilacja Laserowa w Łodzi

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

zabieg depilacji laserowej w Łodzi

Czy wiesz, że człowiek w ciągu całego swojego życia usuwa niechciane owłosienie przeciętnie 1540 razy? To bardzo dużo, prawda? A gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze czas, który musimy poświęcić na jego jednorazowe usuwanie, jak również finalny efekt końcowy: nieestetycznie wyglądające wrastające włoski czy podrażnioną skóra – nie napawa to optymizmem. 

Na szczęście istnieje skuteczna metoda bezbolesnego usuwania owłosienia, która szturmem zdobywa serca ludzi na całym świecie - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa oczywiście o trwałej depilacji laserowej w Łodzi- najskuteczniejszej metodzie depilacji niechcianych włosków.

Depilacja laserowa w Łodzi - czym jest?

Depilacja laserowa w Łodzi to innowacyjna metoda, która pozwala na trwałe i bezbolesne usunięcie owłosienia. W salonach Laser DeLux w Łodzi wykonasz zabieg, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do depilacji. Zastanawiasz się, ile zabiegów będzie potrzebnych, żeby depilacja laserowa Łódź była skuteczna?? Już po około 8 seriach zauważysz spektakularne efekty. Zabieg depilacji laserowej w Łodzi wykorzystuje zaawansowaną technologię lasera, który dociera do głębokich warstw skóry, niszcząc cebulki włosów. Depilacja laserem w Łodzi to bezpieczna i skuteczna metoda, która zapewnia długotrwałe rezultaty bez bólu i dyskomfortu. Jeśli marzysz o gładkiej skórze bez konieczności ciągłego golenia, depilacja laserowa w Łodzi jest idealnym wyborem. Nasz zespół w Laser DeLux zadba o Twój komfort, oferując zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb i progu bólu.

Kto może wykonać zabieg depilacji laserowej w Łodzi?

Zabieg depilacji laserowej w Łodzi w salonach Laser DeLux na zawsze zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia i zwiększy Twój komfort życia - zapomnisz o nieustannym goleniu się, zacięciach, zranieniach. Depilacja laserowa ile zabiegów? Aby osiągnąć trwałe efekty wystarczy systematyczność wykonywania zabiegu- spektakularne rezultaty są już bowiem widoczne po ok. 8 seriach.

Depilacja laserowa w Łodzi - na czym polega zabieg?

Laserowa depilacja Łódź polega na naświetlaniu za pomocą wiązki światła z lasera danej partii ciała, z której chcemy pozbyć się owłosienia. Laser dociera do głębokich warstw skóry, w których następuje uszkodzenie barwnika. Gdy barwnik wchłonie całą energię lasera, skutkuje to usunięciem cebulki. Tak właśnie działa depilacja laserowa.

Ile kosztuje depilacja laserowa w Łodzi?

Ceny depilacji laserowej w Łodzi w salonie Laser DeLux zaczynają się od 99 zł za małą partię oraz 299 zł za standardowy obszar zabiegowy. W ofercie mamy również pakiety na serie zabiegów na wykonanie pełnego cyklu depilacji. Koszt depilacji laserowej w Łodzi jest wówczas niższy nawet o 40% i w zależności od wybranego wariantu, cena za 1 zabieg wynosi od 174,98 zł do 239,25 zł.

Czy opłaca się depilacja laserowa?

Depilacja laserowa, choć wymaga większego jednorazowego wydatku, w dłuższej perspektywie może okazać się bardziej ekonomiczna. Domowe metody, takie jak golenie czy woskowanie, wymagają regularnych zakupów – nowych maszynek, ostrzy, wosku, kremów depilacyjnych czy pasków.  Przykładowo, jeśli założymy, że jedna osoba wydaje średnio 50 zł miesięcznie na te produkty, to w ciągu roku suma ta wyniesie 600 zł. W perspektywie pięciu lat, koszt ten wzrasta do 3000 zł. Wydatki te mogą się być jeszcze większe, jeśli preferujesz produkty wysokiej jakości.

Cena pakietu zabiegów depilacji laserowej w Łodzi wynosi 1914 zł za 8 sesji. To tyle, ile trzeba , żeby uzyskać długotrwały efekt usunięcia niechcianego owłosienia. Oznacza to, że po zakończeniu serii zabiegów, nie ma już potrzeby ponoszenia dalszych kosztów związanych z depilacją.

Czy depilacja laserowa w Łodzi boli?

Odpowiedź jest prosta: komfort naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dzięki indywidualnemu podejściu i nowoczesnym technologiom, zabieg depilacji laserowej w Łodzi jest komfortowy i dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta. Dla jednych zabieg depilacji laserowej Łódź  będzie całkowicie bezbolesny, dla innych lekko niekomfortowy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasi kosmetolodzy zadbają o Twój komfort i zrobią wszystko, aby depilacja laserowa w Laser DeLux Łódź przebiegła bezboleśnie.

Jeśli masz dość golenia ciała co kilka dni i chcesz zaoszczędzić czas, idealnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa w Łodzi to zabieg, który pomoże Ci pozbyć się zbędnego owłosienia i zapewni Ci gładką skórę. Laserowe usuwanie włosów, czyli depilacja laserowa jest bezpieczna i daje długotrwałe efekty.

Jak wygląda skóra po depilacji laserowej w Łodzi?

Zaraz po zabiegu depilacji laserowej w Łodzi może wystąpić delikatny obrzęk oraz zaczerwienienie.

Jak się przygotować do depilacji laserowej w Łodzi?

 • Zrezygnuj z opalania
 • Nie wyrywaj włosów
 • Dzień przed zabiegiem ogol maszynką obszar zabiegu

Jakie są zalety depilacji laserowej w Łodzi?

 • Możliwość usunięcia owłosienia z dowolne partii ciała
 • Brak podrażnień skóry
 • Długotrwały efekt

Depilacja laserowa Łódź - gdzie najlepiej?

Wybierając salon do depilacji laserowej w Łodzi upewnij się, że zabieg wykonują wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem. Sprawdź także, czy używa certyfikowanych urządzeń renomowanych marek. Technologia laserowa szybko się rozwija, dlatego ważne jest, aby salon inwestował w nowoczesne sprzęty. Dobry salon powinien również oferować bezpłatną konsultację przed zabiegiem. To czas, kiedy możesz dowiedzieć się więcej o procedurze, omówić swoje oczekiwania i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Wszystko to znajdziesz w salonie Laser DeLux w Łodzi, ul. Piotrkowska 224/226! Spotkasz tu wykwalifikowanych specjalistów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie depilacji laserowej.

Przed przystąpieniem do serii zabiegów, przeprowadzana jest dokładna konsultacja, podczas której analizowane są potrzeby i oczekiwania klienta, a także stan jego skóry i włosów. To pozwala na stworzenie spersonalizowanego planu zabiegowego, który zapewni najlepsze efekty.

Depilacja laserowa w Łodzi to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale i chwila odpoczynku dla siebie. Dbamy więc o to, aby czas spędzony w naszym salonie był przyjemny, a klienci czuli się komfortowo.

Depilacja laserowa Łódź w salonach Laser DeLux

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej w Łodzi– laser diodowy LightSheer Duet, który depiluje trzy razy szybciej, niż inne urządzenia. Jest to najpopularniejszy i najskuteczniejszy laser do depilacji laserowej w Łodzi. Wchodzącego w jego skład 2 głowice jeszcze dokładniej i precyzyjniej usuwają włoski ze wszystkich części ciała!

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej w Łodzi, nasi Klienci biorą udział w bezpłatnych konsultacjach z kosmetologiem, podczas których oceniamy stan skóry oraz specyfikę włosa. Wszystko po to, by do planowanego zabiegu depilacji laserowej w Łodzi dobrać najlepsze parametry wiązki lasera do depilacji LightSheer Duet.

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu depilacji laserowej w Łodzi przeprowadzamy tzw. próbę laserową, by zyskać pewność, iż wiązka lasera będzie w pełni efektywna i bezpieczna dla skóry. Na bezpłatnej konsultacji wykluczamy wszelkie przeciwwskazania oraz dokładnie opowiadamy na czym będzie polegał zabieg depilacji laserowej Łódź.

Laser DeLux  Łódź - wybór jest prosty!

 • Wykonaliśmy ponad 300 tys. zabiegów depilacji laserowej Łodzi oraz w 21 największych miastach w Polsce!
 • Pracujemy na sprawdzonym laserze do depilacji LightSheer Duet - czyli certyfikowanym sprzęcie, który od lat uznawany jest za złoty standard w dziedzinie trwałej depilacji.
 • Nasz zespół to najlepsi specjaliści w dziedzinie urody i zdrowia! Pracujemy z kosmetologami po wyższych studiach medycznych, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i cyklicznie uczestniczą w renomowanych szkoleniach.
 • Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o kosmetykę laserową i depilację laserową w Łodzi i innych miastach Polski!
 • Posiadamy atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych Klientów oraz specjalne pakiety depilacji laserowej, w których można sporo zaoszczędzić!

W salonach Laser DeLux w Łodzi najpopularniejszymi zabiegami depilacji laserowej Łódź są:

Depilacja laserowa pach w Łodzi

Depilacja laserowa pach Łódź jest krótkim zabiegiem depilacyjnym, trwającym około 20 minut. Pachy
i ich okolice stanowią niewielką powierzchnię ciała, dlatego też zabieg całościowo można przeprowadzać z użyciem małej głowicy lasera LightSheer Duet. Depilacja laserowa w Łodzi tych części ciała, jest praktycznie bezbolesna - podczas przeprowadzania zabiegu Klienci mogą odczuwać niewielki dyskomfort, który niwelujemy stosując kompresy chłodzące.

Depilacja laserowa okolic bikini Łódź

Depilacja laserowa bikini w Łodzi trwa około 30 minut. W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg prowadzony jest przy użyciu dużej głowicy lasera LightSheer Duet. Nie ulega wątpliwości, iż strefy intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg może być bardziej odczuwalny. Jednak depilacja bikini to zabieg niezwykle popularny - skóra w miejscach intymnych jest niezwykle delikatna i częste golenie tych miejsc maszynką może ją podrażniać.

Depilacja laserowa nóg Łódź

Laserowe usuwanie owłosienia w Łodzi z okolic nóg cieszy się w naszych salonach ogromną popularnością. Jest to jeden z dłuższych zabiegów laserowej depilacji Łódź i trwa około 1,5 godziny. Ze względu na dużą powierzchnię jaką stanowią te partie ciała, zabieg depilacji laserowej nóg w Łodzi wykonywany jest z wykorzystaniem dużej głowicy lasera LightSheer Duet.

Depilacja laserowa twarzy Łódź

Golenie maszynką i mechaniczne metody depilacji mogą podrażniać delikatną skórę twarzy, powodować wrastanie włosków i być przyczyną stanów zapalnych. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa twarzy w Łodzi, przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zabiegi wykonujemy na całą twarz lub tylko na wybrane partie, takie jak baki, broda, policzki, szyja czy wąsik.

Zapraszamy do kontaktu - napisz do nas na WhatsApp, a nasz kosmetolog zaproponuje Ci najlepszy zabieg i odpowie na każde pytanie związane z naszą ofertą.

FAZY WZROSTU WŁOSA A DEPILACJA LASEROWA ŁÓDŹ

Dlaczego jeden zabieg depilacji laserowej  Łódź nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego?

 • Anagen - Jest to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
 • Katagen - Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
 • Telogen - To faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Ile miesięcy trwa depilacja laserowa w Łodzi?

Cały proces depilacji laserowej w Łodzi wymaga serii zabiegów, które są rozłożone w czasie. Zazwyczaj potrzeba od 4 do 8 sesji, co oznacza, że pełen cykl może trwać od 6 do 12 miesięcy. Jest to czas potrzebny, aby skutecznie osłabić cebulki włosowe w różnych fazach ich wzrostu.

Warto podkreślić, że liczba potrzebnych sesji oraz czas trwania całego procesu depilacji laserowej mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech każdej osoby, takich jak typ skóry, kolor i struktura włosów, a także obszar ciała poddawany zabiegowi.

5/5 - (19 Ilość ocen)Przeciwwskazania do depilacji laserowej w Łodzi

Depilacja laserowa w Łodzi to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania niechcianych włosów, jednak istnieją pewne przeciwwskazania, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o zabiegu. Oto najważniejsze z nich:

 • Ciąża i karmienie piersią - ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo, depilacja laserowa w Łodzi nie jest zalecana kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.
 • Świeża opalenizna - zabieg depilacji laserowej w Łodzi nie powinien być wykonywany na skórze z niedawną opalenizną, zarówno naturalną, jak i z solarium, ze względu na zwiększone ryzyko poparzeń.
 • Choroby skóry - osoby cierpiące na niektóre choroby skóry, takie jak łuszczyca czy bielactwo, powinny skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do depilacji laserowej w Łodzi.
 • Leki fotosensybilizujące: niektóre leki mogą zwiększać wrażliwość skóry na światło, co może prowadzić do niepożądanych reakcji skórnych po zabiegu depilacji laserowej w Łodzi.
 • Leki i zioła światłouczulające - jeśli zażywasz leki lub stosujesz zioła takie jak nagietek, bratek, dziurawiec, czy skrzyp polny, pamiętaj o dwutygodniowej przerwie przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi.
 • Ostatnia depilacja tradycyjnymi metodami - aby uniknąć podrażnień, zalecamy, aby nie stosować wosku czy pęsety na co najmniej 4 tygodnie przed planowaną depilacją laserową w Łodzi.
 • Choroby skóry i nowotworowe - osoby z chorobami skóry takimi jak bielactwo, łuszczyca, czy rybia łuska, a także te z aktywną chorobą nowotworową, powinny skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi.
 • Opalenizna i samoopalacze - zabieg depilacji laserowej w Łodzi nie jest zalecany na skórę z aktywną opalenizną. Odstaw samoopalacze i unikaj solarium na 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Stosowanie kremów z witaminą A i retinoidami - jeśli stosujesz kremy z witaminą A lub retinoidami, zrób miesięczną przerwę przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi. Doustna terapia retinoidami wymaga półrocznej przerwy.
 • Stosowanie witaminy C i kwasów - przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi zaleca się miesięczną przerwę od stosowania witaminy C oraz kwasów owocowych i chemicznych.
 • Stwardnienie rozsiane - osoby z diagnozą stwardnienia rozsianego powinny przedyskutować możliwość zabiegu z lekarzem.

Powyższe informacje są kluczowe dla bezpieczeństwa i skuteczności epilacji laserowej Łódź. Zawsze zalecamy konsultację z naszym specjalistą, który pomoże ocenić, czy zabieg depilacji laserowej w Łodzi jest dla Ciebie odpowiedni czy może lepiej sprawdzi inna metoda usuwania owłosienia.Urządzenie do laserowej depilacji

W Laser DeLux zabiegi depilacji laserowej Łódź wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt do depilacji laserowej w Łodzi, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja laserowa Łódź odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, a depilacja laserowa Łódź komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Jak wygląda depilacja laserowa w Łodzi?

Laser do depilacji LightSheer w Łodzi działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg depilacji laserowej w Łodzi jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej w Łodzi możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego LightSheer Duet do depilacji laserowej Łódź jest tak skuteczny? Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicą lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej w Łodzi niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.

 

Zapraszamy do naszego salonu na depilację laserową w Łodzi!

Jeśli marzysz o gładkiej skórze bez konieczności częstego golenia, depilacja laserowa w Łodzi jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Łodzi, gdzie nasi specjaliści zadbają komfortowe usuwanie owłosienia z okolic nóg, pach i miejsc intymnych. Dzięki depilacji laserowej Łódź pozbycie się niechcianego owłosienia przyniesie trwałe efekty, a Ty pożegnasz się z problemem szybko odrastających włosków.

Zarezerwuj wizytę online na laserowe usuwanie owłosienia Łódź  i przekonaj się, jak łatwo możesz osiągnąć gładką skórę dzięki urządzeniu Light Sheer Duet!Przed zabiegiem
 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Depilacja Laserowa w Łodzi

Depilacja Laserowa w Łodzi

zabieg depilacji laserowej w Łodzi

Czy wiesz, że człowiek w ciągu całego swojego życia usuwa niechciane owłosienie przeciętnie 1540 razy? To bardzo dużo, prawda? A gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze czas, który musimy poświęcić na jego jednorazowe usuwanie, jak również finalny efekt końcowy: nieestetycznie wyglądające wrastające włoski czy podrażnioną skóra – nie napawa to optymizmem. 

Na szczęście istnieje skuteczna metoda bezbolesnego usuwania owłosienia, która szturmem zdobywa serca ludzi na całym świecie - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa oczywiście o trwałej depilacji laserowej w Łodzi- najskuteczniejszej metodzie depilacji niechcianych włosków.

Depilacja laserowa w Łodzi - czym jest?

Depilacja laserowa w Łodzi to innowacyjna metoda, która pozwala na trwałe i bezbolesne usunięcie owłosienia. W salonach Laser DeLux w Łodzi wykonasz zabieg, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do depilacji. Zastanawiasz się, ile zabiegów będzie potrzebnych, żeby depilacja laserowa Łódź była skuteczna?? Już po około 8 seriach zauważysz spektakularne efekty. Zabieg depilacji laserowej w Łodzi wykorzystuje zaawansowaną technologię lasera, który dociera do głębokich warstw skóry, niszcząc cebulki włosów. Depilacja laserem w Łodzi to bezpieczna i skuteczna metoda, która zapewnia długotrwałe rezultaty bez bólu i dyskomfortu. Jeśli marzysz o gładkiej skórze bez konieczności ciągłego golenia, depilacja laserowa w Łodzi jest idealnym wyborem. Nasz zespół w Laser DeLux zadba o Twój komfort, oferując zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb i progu bólu.

Kto może wykonać zabieg depilacji laserowej w Łodzi?

Zabieg depilacji laserowej w Łodzi w salonach Laser DeLux na zawsze zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia i zwiększy Twój komfort życia - zapomnisz o nieustannym goleniu się, zacięciach, zranieniach. Depilacja laserowa ile zabiegów? Aby osiągnąć trwałe efekty wystarczy systematyczność wykonywania zabiegu- spektakularne rezultaty są już bowiem widoczne po ok. 8 seriach.

Depilacja laserowa w Łodzi - na czym polega zabieg?

Laserowa depilacja Łódź polega na naświetlaniu za pomocą wiązki światła z lasera danej partii ciała, z której chcemy pozbyć się owłosienia. Laser dociera do głębokich warstw skóry, w których następuje uszkodzenie barwnika. Gdy barwnik wchłonie całą energię lasera, skutkuje to usunięciem cebulki. Tak właśnie działa depilacja laserowa.

Ile kosztuje depilacja laserowa w Łodzi?

Ceny depilacji laserowej w Łodzi w salonie Laser DeLux zaczynają się od 99 zł za małą partię oraz 299 zł za standardowy obszar zabiegowy. W ofercie mamy również pakiety na serie zabiegów na wykonanie pełnego cyklu depilacji. Koszt depilacji laserowej w Łodzi jest wówczas niższy nawet o 40% i w zależności od wybranego wariantu, cena za 1 zabieg wynosi od 174,98 zł do 239,25 zł.

Czy opłaca się depilacja laserowa?

Depilacja laserowa, choć wymaga większego jednorazowego wydatku, w dłuższej perspektywie może okazać się bardziej ekonomiczna. Domowe metody, takie jak golenie czy woskowanie, wymagają regularnych zakupów – nowych maszynek, ostrzy, wosku, kremów depilacyjnych czy pasków.  Przykładowo, jeśli założymy, że jedna osoba wydaje średnio 50 zł miesięcznie na te produkty, to w ciągu roku suma ta wyniesie 600 zł. W perspektywie pięciu lat, koszt ten wzrasta do 3000 zł. Wydatki te mogą się być jeszcze większe, jeśli preferujesz produkty wysokiej jakości.

Cena pakietu zabiegów depilacji laserowej w Łodzi wynosi 1914 zł za 8 sesji. To tyle, ile trzeba , żeby uzyskać długotrwały efekt usunięcia niechcianego owłosienia. Oznacza to, że po zakończeniu serii zabiegów, nie ma już potrzeby ponoszenia dalszych kosztów związanych z depilacją.

Czy depilacja laserowa w Łodzi boli?

Odpowiedź jest prosta: komfort naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dzięki indywidualnemu podejściu i nowoczesnym technologiom, zabieg depilacji laserowej w Łodzi jest komfortowy i dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta. Dla jednych zabieg depilacji laserowej Łódź  będzie całkowicie bezbolesny, dla innych lekko niekomfortowy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasi kosmetolodzy zadbają o Twój komfort i zrobią wszystko, aby depilacja laserowa w Laser DeLux Łódź przebiegła bezboleśnie.

Jeśli masz dość golenia ciała co kilka dni i chcesz zaoszczędzić czas, idealnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa w Łodzi to zabieg, który pomoże Ci pozbyć się zbędnego owłosienia i zapewni Ci gładką skórę. Laserowe usuwanie włosów, czyli depilacja laserowa jest bezpieczna i daje długotrwałe efekty.

Jak wygląda skóra po depilacji laserowej w Łodzi?

Zaraz po zabiegu depilacji laserowej w Łodzi może wystąpić delikatny obrzęk oraz zaczerwienienie.

Jak się przygotować do depilacji laserowej w Łodzi?

 • Zrezygnuj z opalania
 • Nie wyrywaj włosów
 • Dzień przed zabiegiem ogol maszynką obszar zabiegu

Jakie są zalety depilacji laserowej w Łodzi?

 • Możliwość usunięcia owłosienia z dowolne partii ciała
 • Brak podrażnień skóry
 • Długotrwały efekt

Depilacja laserowa Łódź - gdzie najlepiej?

Wybierając salon do depilacji laserowej w Łodzi upewnij się, że zabieg wykonują wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem. Sprawdź także, czy używa certyfikowanych urządzeń renomowanych marek. Technologia laserowa szybko się rozwija, dlatego ważne jest, aby salon inwestował w nowoczesne sprzęty. Dobry salon powinien również oferować bezpłatną konsultację przed zabiegiem. To czas, kiedy możesz dowiedzieć się więcej o procedurze, omówić swoje oczekiwania i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Wszystko to znajdziesz w salonie Laser DeLux w Łodzi, ul. Piotrkowska 224/226! Spotkasz tu wykwalifikowanych specjalistów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie depilacji laserowej.

Przed przystąpieniem do serii zabiegów, przeprowadzana jest dokładna konsultacja, podczas której analizowane są potrzeby i oczekiwania klienta, a także stan jego skóry i włosów. To pozwala na stworzenie spersonalizowanego planu zabiegowego, który zapewni najlepsze efekty.

Depilacja laserowa w Łodzi to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale i chwila odpoczynku dla siebie. Dbamy więc o to, aby czas spędzony w naszym salonie był przyjemny, a klienci czuli się komfortowo.

Depilacja laserowa Łódź w salonach Laser DeLux

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej w Łodzi– laser diodowy LightSheer Duet, który depiluje trzy razy szybciej, niż inne urządzenia. Jest to najpopularniejszy i najskuteczniejszy laser do depilacji laserowej w Łodzi. Wchodzącego w jego skład 2 głowice jeszcze dokładniej i precyzyjniej usuwają włoski ze wszystkich części ciała!

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej w Łodzi, nasi Klienci biorą udział w bezpłatnych konsultacjach z kosmetologiem, podczas których oceniamy stan skóry oraz specyfikę włosa. Wszystko po to, by do planowanego zabiegu depilacji laserowej w Łodzi dobrać najlepsze parametry wiązki lasera do depilacji LightSheer Duet.

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu depilacji laserowej w Łodzi przeprowadzamy tzw. próbę laserową, by zyskać pewność, iż wiązka lasera będzie w pełni efektywna i bezpieczna dla skóry. Na bezpłatnej konsultacji wykluczamy wszelkie przeciwwskazania oraz dokładnie opowiadamy na czym będzie polegał zabieg depilacji laserowej Łódź.

Laser DeLux  Łódź - wybór jest prosty!

 • Wykonaliśmy ponad 300 tys. zabiegów depilacji laserowej Łodzi oraz w 21 największych miastach w Polsce!
 • Pracujemy na sprawdzonym laserze do depilacji LightSheer Duet - czyli certyfikowanym sprzęcie, który od lat uznawany jest za złoty standard w dziedzinie trwałej depilacji.
 • Nasz zespół to najlepsi specjaliści w dziedzinie urody i zdrowia! Pracujemy z kosmetologami po wyższych studiach medycznych, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i cyklicznie uczestniczą w renomowanych szkoleniach.
 • Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o kosmetykę laserową i depilację laserową w Łodzi i innych miastach Polski!
 • Posiadamy atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych Klientów oraz specjalne pakiety depilacji laserowej, w których można sporo zaoszczędzić!

W salonach Laser DeLux w Łodzi najpopularniejszymi zabiegami depilacji laserowej Łódź są:

Depilacja laserowa pach w Łodzi

Depilacja laserowa pach Łódź jest krótkim zabiegiem depilacyjnym, trwającym około 20 minut. Pachy
i ich okolice stanowią niewielką powierzchnię ciała, dlatego też zabieg całościowo można przeprowadzać z użyciem małej głowicy lasera LightSheer Duet. Depilacja laserowa w Łodzi tych części ciała, jest praktycznie bezbolesna - podczas przeprowadzania zabiegu Klienci mogą odczuwać niewielki dyskomfort, który niwelujemy stosując kompresy chłodzące.

Depilacja laserowa okolic bikini Łódź

Depilacja laserowa bikini w Łodzi trwa około 30 minut. W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg prowadzony jest przy użyciu dużej głowicy lasera LightSheer Duet. Nie ulega wątpliwości, iż strefy intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg może być bardziej odczuwalny. Jednak depilacja bikini to zabieg niezwykle popularny - skóra w miejscach intymnych jest niezwykle delikatna i częste golenie tych miejsc maszynką może ją podrażniać.

Depilacja laserowa nóg Łódź

Laserowe usuwanie owłosienia w Łodzi z okolic nóg cieszy się w naszych salonach ogromną popularnością. Jest to jeden z dłuższych zabiegów laserowej depilacji Łódź i trwa około 1,5 godziny. Ze względu na dużą powierzchnię jaką stanowią te partie ciała, zabieg depilacji laserowej nóg w Łodzi wykonywany jest z wykorzystaniem dużej głowicy lasera LightSheer Duet.

Depilacja laserowa twarzy Łódź

Golenie maszynką i mechaniczne metody depilacji mogą podrażniać delikatną skórę twarzy, powodować wrastanie włosków i być przyczyną stanów zapalnych. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa twarzy w Łodzi, przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zabiegi wykonujemy na całą twarz lub tylko na wybrane partie, takie jak baki, broda, policzki, szyja czy wąsik.

Zapraszamy do kontaktu - napisz do nas na WhatsApp, a nasz kosmetolog zaproponuje Ci najlepszy zabieg i odpowie na każde pytanie związane z naszą ofertą.

FAZY WZROSTU WŁOSA A DEPILACJA LASEROWA ŁÓDŹ

Dlaczego jeden zabieg depilacji laserowej  Łódź nie wystarczy, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa cykliczny wzrost włosa. Na cały ten proces składają się 3 fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu. Dlaczego?

 • Anagen - Jest to pierwsza faza aktywnego wzrostu włosa. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczymy około 20% włosów znajdujących się w tej fazie.
 • Katagen - Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki i rozpoczyna swój wzrost.
 • Telogen - To faza spoczynku. Włos martwieje, a następnie wypada. W tej fazie nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Ile miesięcy trwa depilacja laserowa w Łodzi?

Cały proces depilacji laserowej w Łodzi wymaga serii zabiegów, które są rozłożone w czasie. Zazwyczaj potrzeba od 4 do 8 sesji, co oznacza, że pełen cykl może trwać od 6 do 12 miesięcy. Jest to czas potrzebny, aby skutecznie osłabić cebulki włosowe w różnych fazach ich wzrostu.

Warto podkreślić, że liczba potrzebnych sesji oraz czas trwania całego procesu depilacji laserowej mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech każdej osoby, takich jak typ skóry, kolor i struktura włosów, a także obszar ciała poddawany zabiegowi.

5/5 - (19 Ilość ocen)

Przeciwwskazania do depilacji laserowej w Łodzi

Depilacja laserowa w Łodzi to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania niechcianych włosów, jednak istnieją pewne przeciwwskazania, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o zabiegu. Oto najważniejsze z nich:

 • Ciąża i karmienie piersią - ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo, depilacja laserowa w Łodzi nie jest zalecana kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.
 • Świeża opalenizna - zabieg depilacji laserowej w Łodzi nie powinien być wykonywany na skórze z niedawną opalenizną, zarówno naturalną, jak i z solarium, ze względu na zwiększone ryzyko poparzeń.
 • Choroby skóry - osoby cierpiące na niektóre choroby skóry, takie jak łuszczyca czy bielactwo, powinny skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do depilacji laserowej w Łodzi.
 • Leki fotosensybilizujące: niektóre leki mogą zwiększać wrażliwość skóry na światło, co może prowadzić do niepożądanych reakcji skórnych po zabiegu depilacji laserowej w Łodzi.
 • Leki i zioła światłouczulające - jeśli zażywasz leki lub stosujesz zioła takie jak nagietek, bratek, dziurawiec, czy skrzyp polny, pamiętaj o dwutygodniowej przerwie przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi.
 • Ostatnia depilacja tradycyjnymi metodami - aby uniknąć podrażnień, zalecamy, aby nie stosować wosku czy pęsety na co najmniej 4 tygodnie przed planowaną depilacją laserową w Łodzi.
 • Choroby skóry i nowotworowe - osoby z chorobami skóry takimi jak bielactwo, łuszczyca, czy rybia łuska, a także te z aktywną chorobą nowotworową, powinny skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi.
 • Opalenizna i samoopalacze - zabieg depilacji laserowej w Łodzi nie jest zalecany na skórę z aktywną opalenizną. Odstaw samoopalacze i unikaj solarium na 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Stosowanie kremów z witaminą A i retinoidami - jeśli stosujesz kremy z witaminą A lub retinoidami, zrób miesięczną przerwę przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi. Doustna terapia retinoidami wymaga półrocznej przerwy.
 • Stosowanie witaminy C i kwasów - przed zabiegiem depilacji laserowej w Łodzi zaleca się miesięczną przerwę od stosowania witaminy C oraz kwasów owocowych i chemicznych.
 • Stwardnienie rozsiane - osoby z diagnozą stwardnienia rozsianego powinny przedyskutować możliwość zabiegu z lekarzem.

Powyższe informacje są kluczowe dla bezpieczeństwa i skuteczności epilacji laserowej Łódź. Zawsze zalecamy konsultację z naszym specjalistą, który pomoże ocenić, czy zabieg depilacji laserowej w Łodzi jest dla Ciebie odpowiedni czy może lepiej sprawdzi inna metoda usuwania owłosienia.

Urządzenie do laserowej depilacji

W Laser DeLux zabiegi depilacji laserowej Łódź wykonujemy najnowszym laserem diodowym LIGHTSHEER®DUET™ firmy Lumenis. Jest to najlepszy, certyfikowany sprzęt do depilacji laserowej w Łodzi, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Tylko dzięki niemu trwała depilacja laserowa Łódź odbywa się w trzy razy szybciej! Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem LightSheer jest bezpieczna, a depilacja laserowa Łódź komfortowa i maksymalnie skuteczna. Tylko światło lasera diodowego precyzyjnie dociera do cebulek włosa i niszczy je bezpowrotnie.

Jak wygląda depilacja laserowa w Łodzi?

Laser do depilacji LightSheer w Łodzi działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg depilacji laserowej w Łodzi jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek i depilowanej skóry. Podczas depilacji laserowej w Łodzi możemy odczuwać dyskomfort, ale minimalizujemy go stosując zimne kompresy po “strzale” wiązki laserowej.

Dlaczego LightSheer Duet do depilacji laserowej Łódź jest tak skuteczny? Wszystko zawdzięczamy dwóm, wymiennym głowicą lasera, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej skóry i docierają wprost do cebulek włosa.

 • Mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach.
 • Duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm używamy jej w trakcie depilacji nóg, pleców czy brzucha. Większa powierzchnia głowicy gwarantuje sprawne wykonanie zabiegu na większych częściach ciała.

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej w Łodzi niszczymy ok. 20 % włosów, czyli tych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry na zawsze trzeba wykonać min. 6 - 7 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Systematyczność jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów.

 

Zapraszamy do naszego salonu na depilację laserową w Łodzi!

Jeśli marzysz o gładkiej skórze bez konieczności częstego golenia, depilacja laserowa w Łodzi jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Łodzi, gdzie nasi specjaliści zadbają komfortowe usuwanie owłosienia z okolic nóg, pach i miejsc intymnych. Dzięki depilacji laserowej Łódź pozbycie się niechcianego owłosienia przyniesie trwałe efekty, a Ty pożegnasz się z problemem szybko odrastających włosków.

Zarezerwuj wizytę online na laserowe usuwanie owłosienia Łódź  i przekonaj się, jak łatwo możesz osiągnąć gładką skórę dzięki urządzeniu Light Sheer Duet!

Podstawowe informacje
Czas trwania zabiegu: 20-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 6-8
Cel: trwała redukcja owłosienia

Jak wygląda depilacja laserowa?

Przed zabiegiem

 • Bezpośrednio przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 • Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu.
  Zrezygnuj z opalenizny na 4-6 tyg. przed depilacją laserową i stosuj się do przeciwwskazań.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dogala włoski, które klientowi nie udało się samemu usunąć.
 • Dokładnie dezynfekuje głowicę lasera.
 • Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 • Kosmetolog mapuje fragment ciała poddawany depilacji - zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, aby precyzyjnie wykonać zabieg.
 • Przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 • Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem Light Sheer Duet, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 • Po zakończonym zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. W tym okresie stosuj kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Aby efekty były najlepsze kolejny zabieg wykonaj za min. 6 do 12 tygodni.
 • Po depilacji twarzy nie stosuj makijażu, ponieważ może on podrażnić skórę.
 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg i okolic bikini załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie:
 • Używaj żelu bezmydłowego, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach.
 • Możesz użyć zasypki, kremu lub maści Alantan, Bepanthen czy Dermopanten.
 • Delikatnie osuszaj skórę, nie trzyj i nie drażnij inny sposób.
  Jeśli objawy nie miną skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

Bezbolesna depilacja laserowa w Laser Delux. Skorzystaj z indywidualnie dobranych pakietów na trwałe usunięcie owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

dowiedz się więcej
Body wrapping, czyli owijanie ciała za pomocą folii lub bandaży to znana metoda na zgubienie zbędnych kilogramów. Czy to faktycznie działa? O czym musisz pamiętać?
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday