(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja laserowa dla mężczyzn - co musisz o niej wiedzieć? - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');

*Wszystkie przekreślone kwoty na stronie to najniższe ceny z 30 dni przed obniżką

Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Depilacja laserowa dla mężczyzn - co musisz o niej wiedzieć?

Depilacja laserowa dla mężczyzn - co musisz o niej wiedzieć?

depilacja laserowa laser delux męska depilacja

Depilacja laserowa jest zabiegiem znanym nie od dziś. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że nie traci ona na popularności a wręcz przeciwnie pojawiają się kolejni zwolennicy tej metody usuwania włosków z całego ciała. Skąd tak duże zainteresowanie właśnie tym konkretnym zabiegiem kosmetycznym? Przede wszystkim idzie za nim wygoda, komfort i bardzo duża ilość zaoszczędzonego czasu! Kto raz miał okazję przekonać się o skuteczności depilacji laserowej, zawsze wraca do nas z kolejną partią ciała, którą chce poddać zabiegowi.

spis treści

  Depilacja Laserowa dla mężczyzn w Warszawie

  Sprawdź

  Dlaczego warto wybrać taką metodę depilacji? 

  Osoby borykające się z owłosieniem na ciele stosują doraźne, możliwe do wykonania w domu zabiegi, wśród których najczęściej wybierane to golenie, stosowanie wosku na ciepło lub na zimno, stosowanie kremu do depilacji czy depilatora elektrycznego. Z pomocą tych łatwo dostępnych metod można pozbyć się owłosienia, ale tylko na krótki czas. Ponadto zabiegi tego typu coraz częściej powodują zjawisko nadwrażliwości skóry i jej podrażnień bądź alergii. Nierzadko zdarza się też zapalenie mieszków włosowych na podłożu wrastania włosków. Lepiej zaufać bezpiecznej i sprawdzonej, profesjonalnej metodzie redukcji owłosienia - depilacji laserowej, która pozwala zredukować nawet bardzo obfite i gęste owłosienia.

      Obecnie nie tylko kobiety decydują się na depilację laserową, ale też coraz więcej mężczyzn. Dzięki niej mogą oni uzyskać wymarzony kształt zarostu lub usunąć niechciane włosy z innych partii ciała. Depilacja laserowa zwiększa codzienny komfort, a także pozwala ograniczyć pocenie się oraz hamuje rozwój bakterii.

  Co najczęściej depilują Panowie ?

  • pachy
  • brzuch
  • klatkę piersiową
  • zarost
  • okolice intymne, czyli męskie bikini
  • nogi (w przypadku sportowców lub kulturystów)

      Nie można zapomnieć, że depilacja laserowa jest też rewelacyjnym rozwiązaniem na pozbycie się problematycznego owłosienia z pleców czy karku.

  Depilacja intymna u mężczyzn - Boyzilian

  Mężczyźni najczęściej decydują się na depilację laserową pach, zarostu oraz coraz częściej korzystają z  depilacji miejsc intymnych.

  Słowo “Boyzilian” pochodzi od wyrażenia “brazilian” – tak określa się brazylijską depilację, czyli tak zwane “pełne bikini”. Słowem – to całościowa depilacja miejsc intymnych u panów. Obejmuje wszystkie miejsca intymne, na których rosną włosy.

  Czy męska depilacja laserowa boli?

      Wielu mężczyzn obawia się, że depilacja laserowa boli. Każdy mężczyzna ma zupełnie inny próg bólu, dlatego odpowiedź na pytanie czy depilacja laserowa boli będzie różna dla każdej osoby. Dla jednego Pana dyskomfort podczas depilacji bikini może być silniejszy, zaś inny odczuje tylko lekkie pieczenie. Dlatego tak ważne jest aby wykonać test, czyli próbę laserową, aby przekonać się jak odczuwasz działanie lasera.

  Jeśli okaże się, że jesteś bardziej wrażliwy na ból, nie musisz martwić się, że nie wykonasz depilacji laserowej pach,twarzy czy miejsc intymnych. Mamy kilka rozwiązań, które mogą ułatwić Ci przetrwanie zabiegu.

  Jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań jest użycie kremu znieczulającego, który aplikuje się na pół godziny przed rozpoczęciem zabiegu. Również stosujemy chłodzące kompresy, które przynoszą ulgę;)

  Kolejną barierą jest wstyd. Rzeczywiście, sytuacja może być za pierwszym razem dość krępująca, ale warto wiedzieć, że mamy do czynienia z fachowcami. W dobrych gabinetach podczas zabiegu całe ciało jest zakryte, kosmetolog odsłania jedynie to miejsce, które w danej chwili ma być depilowane.

  Czy męska depilacja laserowa to temat tabu?

  Depilacja laserowa dla mężczyzn jest tematem tabu jeszcze dla wielu panów. Jednak nie ulega wątpliwości fakt, że ciało pozbawione włosów gwarantuje zwiększoną higienę, ponieważ na włosach, szczególnie pod pachami i w okolicy krocza, gromadzi się pot, który wywołuje uczucie dyskomfortu i nieprzyjemny zapach. Ciągle zmieniające się standardy wyglądu sprawiły, że współcześni mężczyźni zaczęli szczególnie doceniać korzyści płynące z depilacji laserowej. Usunięcie zbędnego owłosienia nie tylko sprawia, że czują się atrakcyjniejsi, ale również pomaga im w utrzymaniu prawidłowej higieny.

  Autorka:

  Hanna Słodkowska - Kosmetolog 

  Salon Laser Delux Opole

  Przeczytaj więcej o depilacji w naszych poradnikach:

  Proponowane zabiegi:

  3.8 5 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  3 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jacek
  Jacek
  3 lat temu

  Chyba pierwszy artykuł w polskim necie który był wart uwagi i który przekonał mnie do zabiegu 🙂 Oczywiście wybrałem depilację laserową w Płocku i nie żałuję! Dzięki!

  Imperial
  Imperial
  2 lat temu

  Świetnie, że o tym piszecie, bo panuje przekonanie, że jest to zabieg tylko dla kobiet. Obalajcie mity!

  Dawid
  Dawid
  1 rok temu

  Ja myślę o depilacji intymnej od dwudziestu lat, kontaktowałem się z salonami depilacji ,dla mojej żony nie było przeszkód gorzej że mną. Jakby mężczyźni byli dyskryminowani ,myślę że nie jest to żadno tabu gdy facet chce się czuć komfortowo.