(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Depilacja laserowa brody - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Depilacja laserowa brody

Depilacja laserowa brody

męska depilacja

Depilacja laserowa brody to zabieg, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Pozwala on na trwałe usunięcie owłosienia z twarzy i szyi, poprawiając wygląd i komfort skóry. W tym artykule dowiesz się, na czym polega depilacja laserowa twarzy, jak się do niej przygotować, jakie są jej wskazania i przeciwwskazania, oraz jak wybrać odpowiedni pakiet zabiegów epilacji laserowej, aby usunąć uciążliwy zarost!

spis treści

W przypadku mężczyzn mocne włosy na brodzie nie stanowią problemu natury estetycznej. Wręcz jest to teraz bardzo w modzie. Mimo wszystko mężczyźni coraz częściej wybierają się salonów depilacji laserowej na zabieg trwale usuwający owłosienie. Dlaczego? Ponieważ codzienne golenie maszynką prowadzi do mocnych podrażnień skóry i nierzadko skaleczeń. W przypadku depilacji laserowej brody problem zostaje rozwiązany a skóra na brodzie jest gładka i przyjemna w dotyku.

Niestety owłosiona broda dotyka także kobiety. Dzieje się tak na skutek zaburzeń hormonalnych. Kobiety w takim przypadku także decydują się na laserowe usuwanie owłosienia z brody, żeby zapobiec nieestetycznemu wyglądowi skóry i zyskać większy komfort.

Na czym polega bezbolesna depilacja laserowa brody?

Depilacja laserowa brody to metoda usuwania włosów za pomocą wiązki światła lasera, która przenika przez skórę i dociera do mieszków włosowych. Tam, pod wpływem wysokiej temperatury, niszczy cebulki włosów, uniemożliwiając im odrastanie. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny, ponieważ laser działa selektywnie na włosy będące w fazie wzrostu, nie uszkadzając otaczającej skóry. Depilacja laserowa brody pozwala raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych części twarzy, takich jak podbródek, policzki, wąsik, czy baki.

Wskazania do depilacji brody

Laserowa depilacja brody świetnie sprawdzi się u osób:

 1. źle znoszących golenie maszynką, stosujących wosk i kremy do depilacji
 2. mających problem ze zbyt szybkim odrastaniem włosków
 3. borykających się z zapaleniem mieszków włosowych
 4. posiadający nadmierne owłosienie, będące wstydliwym problemem (kobiety)
 5. chcących poprawić wygląd estetyczny skóry brody
 6. mających często wrastające włosy

Jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej brody?

Aby depilacja twarzy u mężczyzn była skuteczna i bezpieczna, należy odpowiednio się przygotować do zabiegu. Przede wszystkim, należy unikać opalania skóry twarzy i ciała przez co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem, ponieważ opalona skóra zawiera więcej barwnika, który może być podgrzewany przez laser i powodować podrażnienia lub przebarwienia.

 Ponadto, należy unikać innych metod usuwania niechcianych włosów z twarzy, takich jak woskowanie, depilatory, czy pęseta, przez co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem, ponieważ mogą one uszkadzać mieszki włosowe i zmniejszać skuteczność lasera. Natomiast na dzień przed zabiegiem depilacji laserowej brody, należy dokładnie ogolić skórę twarzy, aby laser mógł dotrzeć do cebulek włosów. W dniu zabiegu, należy unikać stosowania kosmetyków na twarz, takich jak kremy, makijaż, czy perfumy, ponieważ mogą one wpływać na przebieg zabiegu lub powodować reakcje alergiczne.

Jak wygląda depilacja laserowa brody

Poza tym, że jest to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia, to trzeba zaznaczyć, że depilacja laserowa brody przy użyciu lasera diodowego Light Sheer Duet lub Desire  jest całkowicie bezbolesna i komfortowa.

Przed przystąpieniem do depilacji brody w gabinecie koniecznym odbywa się rozmowa z kosmetologiem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, obejrzy włosy na brodzie i ustali odpowiednie parametry lasera. W trakcie takiej wizyty w gabinecie wykonujemy też próbę laserową, żeby ustalić czy skóra dobrze zareagowała na światło lasera.

Kolejna wizyta w gabinecie depilacji to już całościowy zabieg. Depilację brody wykonuje się w odstępach, co 8 -12 tygodni. Zwykle na pełną skuteczność zabiegu potrzeba ok. 6 wizyt w salonie. Zabiegi trzeba powtarzać, ponieważ laser skupia swoje działanie na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu.

Depilacja laserowa brody efekty

Efektem depilacji brody jest usunięcie niechcianego owłosienia ponad 90%. Przy pierwszym zabiegu możesz trwale usunąć z brody ok. 30% włosków na brodzie. Zauważysz jednak, że z każdym kolejnym zabiegiem włosków jest coraz mniej, są delikatniejsze i łatwiej się je usuwa. Po skończonej serii Twoja skóra będzie gładka, przestaniesz walczyć z podrażnieniami skóry i wreszcie zapomnisz o wrastających włoskach po tradycyjnym goleniu brody.

Co jeszcze zyskasz decydując się na depilację brody laserem?

 • usunięcie wstydliwego problemu
 • długotrwałe rezultaty
 • lepsze samopoczucie
 • szybki powrót do codziennej aktywności po zabiegu
 • brak bólu związanych z usuwaniem owłosienia z brody w tradycyjny sposób

Zalecenia po depilacji laserowej brody

Ważne, żeby po depilacji brody stosować się do zaleceń kosmetologa. Bezpośrednio po zabiegu uszkodzone włoski laserem nadal zostają w skórze. Proces wypadania rozpoczyna się mniej więcej po dwóch tygodniach od depilacji. Do tego czasu można dalej golić włoski maszynką do golenia. Nie można ich wyrywać pęsetą!

W dniu wykonania zabiegu trzeba unikać gorących kąpieli i przez kilka kolejnych dni sauny i basenów. Przez ok. dwa tygodnie po depilacji laserowej warto zrezygnować z peelingów oraz innych zabiegów złuszczających. Odsłoniętą skórę na twarzy po zabiegu i przed kolejnymi sesjami depilacji trzeba chronić kremem z filtrem  SPF minimum 50.

Depilacja brody przy użyciu lasera diodowego Light Sheer to z pewnością bardzo dobra decyzja. Sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn chcących usunąć niechciane owłosienie z tej okolicy twarzy. Laser Light dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy jest w stanie precyzyjnie trafić w wybrane miejsce, dlatego nawet krostka na twarzy nie stanowi przeciwwskazania męskiej i damskiej depilacji laserowej brody.

Ile zabiegów depilacji laserem brody jest potrzebnych?

Aby osiągnąć optymalne efekty depilacji laserowej brody i trwale pozbyć się owłosienia zazwyczaj potrzebna jest seria zabiegów, wykonanych w odstępach od 4 do 8 tygodni, w zależności od indywidualnego cyklu wzrostu włosów. Średnio, potrzeba od 4 do 8 zabiegów, aby uzyskać trwałe usunięcie owłosienia z twarzy i szyi. Jednak, efekty mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak kolor i grubość włosów, typ i karnacja skóry, płeć, wiek, hormony, czy styl życia. Dlatego, zaleca się wykonywanie zabiegów depilacji brody dopóki niechciane włoski nie przestaną odrastać, a następnie stosowanie zabiegów utrzymujących raz lub dwa razy w roku, aby zapobiec ewentualnemu nawrotowi owłosienia.

Jak wybrać pakiet depilacji laserowej brody?

W naszym salonie oferujemy różne pakiety depilacji laserowej brody, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Możesz wybrać pakiet damski lub męski, w zależności od płci i ilości owłosienia. Możesz również wybrać pakiet obejmujący tylko depilację laserową brody, lub pakiet obejmujący depilację laserową twarzy i szyi, jeśli chcesz pozbyć się owłosienia z większej powierzchni. Ponadto, możesz skorzystać z naszej promocji i wybrać pakiet obejmujący depilację laserową brody i innej partii ciała, takiej jak pachy, bikini, czy nogi, i zaoszczędzić na cenie. Wszystkie nasze pakiety są atrakcyjne cenowo i gwarantują wysoką jakość i satysfakcję z zabiegu depilacji laserem medycznym LightSheer.

2.4 19 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday