window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Karboksyterapia w Częstochowie - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Karboksyterapia w Częstochowie

Karboksyterapia w Częstochowie

Podstawowe informacje

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Karboksyterapia w Częstochowie

Karboksyterapia to zabieg, który cieszy się wyjątkową popularnością w Laser DeLux®. Większość osób uważa, że ta kuracja jest efektywna w walce z różnymi problemami skórnymi i nie tylko. Polega ona na wprowadzeniu do wybranej partii ciała dwutlenku węgla, który częściowo zmienia się w kwas węglowy.

Co warto wiedzieć o zabiegu karboksyterapii w Częstochowie?

Karboksyterapia w Częstochowie jest uznawana za innowacyjną metodę w medycynie estetycznej. Lecznicze właściwości dwutlenku węgla znane są jednak od dziesięcioleci. W latach 40. XX wieku iniekcje CO2 były stosowane przez kardiologów w leczeniu chorób układu krążenia. Metoda ta znalazła również zastosowanie w terapii cukrzycy i miażdżycy. Z biegiem czasu naukowcy odkryli pozytywny wpływ dwutlenku węgla na skórę, co doprowadziło do rozwoju karboksyterapii w dermatologii i kosmetologii. Wykonywana w naszym salonie karboksyterapia w Częstochowie łączy więc w sobie współczesne technologie z naturalnymi metodami dbania o kondycję skóry.

Na co działa karboksyterapia? Wskazania do zabiegu karboksyterapii w Częstochowie

Mechanizm działania karboksyterapii opiera się na kilku procesach. Przede wszystkim, wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi w leczonej okolicy. To z kolei stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do lepszego odżywienia tkanek i odnowy komórek.

Karboksyterapia w Częstochowie - skuteczny zabieg na obrzęki

Karboksyterapia poprawia również drenaż limfatyczny leczonego obszaru, co przyczynia się do redukcji obrzęków i stanów zapalnych. Jest to szczególnie korzystne w przypadku walki z cellulitem czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na działanie dwutlenku węgla, który efektywnie je rozpuszcza.

Zabiegi karboksyterapii w Częstochowie na redukcję tłuszczu

Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych, co w połączeniu ze zwiększonym ukrwieniem prowadzi do przyspieszenia metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Efektem towarzyszącym jest skrócenie się włókien kolagenowych i stymulacja syntezy kolagenu skórnego, co przekłada się na remodeling skóry i poprawę jej elastyczności.

Karboksyterapia w Częstochowie do walki z oznakami starzenia się skóry

Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, co jest często problemem trudnym do rozwiązania innymi metodami. Może być również stosowana w terapii wypadania włosów, gdyż zwiększone ukrwienie skóry głowy stymuluje mieszki włosowe do intensywniejszego wzrostu.

Na czym polega zabieg karboksyterapii w Częstochowie w salonie Laser DeLux?

Karboksyterapia w Częstochowie polega na wykorzystaniu medycznego CO2 do terapii odnowy skóry. Podczas zabiegu karboksyterapii w Częstochowie w Laser DeLux, medyczny dwutlenek węgla o najwyższej czystości jest wprowadzany podskórnie lub śródskórnie za pomocą mikroiniekcji. Głębokość wprowadzenia gazu wynosi od 1 do 10 mm, co pozwala na dotarcie do wszystkich warstw skóry.

Jakie są efekty zabiegu karboksyterapii w Częstochowie wykonanej w salonie Laser DeLux?

Efekty serii zabiegów karboksyterapii w Częstochowie to m.in.:

 1. Poprawa produkcji kolagenu i elastyny
 2. Stymulacja mikrokrążenia
 3. Poprawa kondycji i wyglądu skóry
 4. Redukcja cellulitu
 5. Zmniejszenie rozstępów
 6. Zwiększenie jędrności skóry
 7. Wspomaganie leczenia trądziku
 8. Redukcja zmarszczek czy blizn
 9. Poprawa owalu twarzy
 10. Rozbicie złogów tłuszczowych
 11. Wspomaganie wzrostu włosów

Karboksyterapia w Częstochowie to klinicznie przebadana metoda, która opiera się na wykorzystaniu naturalne procesy zachodzące w organizmie do walki z powszechnymi problemami skórnymi.

karboksyterapia

Czy karboksyterapia jest skuteczna na cellulit i rozstępy?

Metoda karboksyterapii doskonale sprawdza doskonale sprawdza się w skutecznej walce z cellulitem. W Laser DeLux stosujemy zaawansowane techniki, które:

 1. Aktywują receptory odpowiedzialne za naturalny rozpad komórek tłuszczowych
 2. Zwiększają przepustowość naczyń krwionośnych
 3. Wspomagają pracę układu limfatycznego
 4. Pobudzają metabolizm
 5. Wspomagają wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych

Karboksyterapia w Częstochowie to wyjątkowo bezpieczna metody, która stanowi alternatywę dla liposukcji klasycznej. W przeciwieństwie do inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, karboksyterapia  jest mało inwazyjna i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Ile zabiegów karboksyterapii należy wykonać?

Zalecamy serię zabiegów karboksyterapii w Częstochowie wykonywanych w odstępach 7-14 dni. Liczba zabiegów jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry i oczekiwanych rezultatów. Wykonanie całej serii zabiegów gwarantuje znaczną poprawę skóry i osiągnięcie wymarzonych efektów.

 

5/5 - (19 Ilość ocen)Przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii

Przed zabiegiem karboksyterapii w Częstochowie w Laser DeLux Częstochowa przeprowadzamy dokładny wywiad medyczny. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego ważne jest, aby poinformować nas o wszelkich schorzeniach i przyjmowanych lekach.

Zabiegu karboksyterapii w Częstochowie nie wykonujemy u osób, u których występują następujące stany zdrowotne:

 • Zakrzepowe zapalenie żył
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zator tętnicy płucnej
 • Jaskra
 • Hemofilia
 • Anemia sierpowata
 • Ciężkie choroby płuc
 • Niewydolność nerek
 • Nieustabilizowane ciśnienie krwi
 • Poikilodermia
 • Nowotwory i stany przednowotworowe
 • Niedawno przebyty zawał serca, dusznica
 • Immunosupresja bądź choroby układu odpornościowego

Jakie są względne przeciwwskazania do karboksyterapii w Częstochowie?

Przeciwwskazania do karboksyterapii w Częstochowie mogą być czasowe i zależne od aktualnego stanu pacjenta. W przypadku poniższych sytuacji, decyzja o zabiegu podejmowana jest indywidualnie po konsultacji ze specjalistą:

 • Zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu
 • Łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona
 • Historia chorobowa blizn koloidowych, zaburzenia gojenia
 • Przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne
 • Opryszczka
 • Epilepsja
 • Stosowanie środków obniżających krzepliwość krwi

Jakie są powikłania i skutki uboczne karboksyterapii?

Potencjalne skutki uboczne po karboksyterapii w Częstochowie to:

 • Miejscowe zaczerwienienie i obrzęk (ustępuje zwykle po kilku godzinach)
 • Niewielkie siniaki w miejscu wkłucia (zazwyczaj znikają po kilku dniach)
 • Uczucie rozpierania lub mrowienia w okolicy poddanej zabiegowi
 • W rzadkich przypadkach: infekcja w miejscu wkłucia.

Powikłania po karboksyterapii w Częstochowie są zazwyczaj przejściowe i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia. Sam zabieg karboksyterapii w Częstochowie w Laser DeLux jest bezpieczny, nieinwazyjny i odpowiedni dla osób niemalże w każdym wieku.Urządzenie do karboksyterapii w Częstochowie

W Laser DeLux zabiegi karboksyterapii w Częstochowie wykonywane są przy użyciu zaawansowanego, specjalistycznego urządzenia medycznego. To innowacyjne narzędzie zostało zaprojektowane z myślą o precyzyjnym i bezpiecznym wprowadzaniu dwutlenku węgla pod skórę pacjenta. Zabieg karboksyterapii w Częstochowie rozpoczyna się od dokładnej dezynfekcji obszaru zabiegowego. Następnie, wykorzystując ultra cienkie igły o średnicy zaledwie 0,3-0,4 mm, nasi specjaliści wykonują serię mikroiniekcji. Głębokość wprowadzania gazu może być regulowana w zakresie od 1 do 10 mm, co pozwala na precyzyjne dotarcie do odpowiednich warstw skóry.

W zależności od celu zabiegu i obszaru poddawanego terapii, stosujemy różne techniki aplikacji. Może to być metoda punktowa, gdzie wykonuje się pojedyncze iniekcje w określonych miejscach, technika liniowa idealna do redukcji zmarszczek, czy też metoda wachlarzowa, szczególnie skuteczna w walce z cellulitem.

Jak działa urządzenie do kaboksyterapii?

Urządzenie do karboksyterapii w Częstochowie wykorzystuje specjalną butlę, zawierającą  medyczny dwutlenek węgla o najwyższej czystości. Gaz ten przechodzi przez zaawansowany system filtrujący, który gwarantuje jego sterylność przed wprowadzeniem do organizmu. Ważny elementem aparatury do karboksyterapii w Częstochowie jest precyzyjny regulator przepływu i ciśnienia, umożliwiający dokładne dozowanie gazu. Całością zarządza panel kontrolny, na którym nasi specjaliści ustawiają parametry zabiegu, dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Czy karboksyterapia boli?

Podczas zabiegu karboksyterapii w Częstochowie pacjent może odczuwać delikatne uczucie rozpierania lub mrowienia w miejscu iniekcji. Czasem pojawia się chwilowe zaczerwienienie skóry, ale dyskomfort jest minimalny i szybko ustępuje po zakończeniu procedury.

Ile trwa zabieg karboksyterapii w Częstochowie?

Cały zabieg karboksyterapii w Częstochowie trwa zazwyczaj od 15 do 45 minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanego terapii. Dla osiągnięcia optymalnych efektów, zazwyczaj zalecamy serię 6-10 zabiegów karboksyterapii w Częstochowie, wykonywanych w odstępach 7-14 dni. Taka częstotliwość pozwala skórze na regenerację między sesjami, jednocześnie utrzymując ciągłość stymulacji.

Czy warto wykonać karboksyterapię w Częstochowie?

Metoda karboksyterapii w Częstochowie stosowana w Laser DeLux wyróżnia się wysoką precyzją, minimalną inwazyjnością i krótkim czasem rekonwalescencji. Dzięki możliwości dostosowania parametrów do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, jesteśmy w stanie osiągać znakomite efekty w redukcji cellulitu, poprawie jędrności skóry czy zmniejszaniu lokalnych otłuszczeń.

Gdzie najlepiej wykonać zabieg karboksyterapii w Częstochowie?

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegów karboksyterapii w Częstochowie. Łącząc ich wiedzę z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaawansowanych technik, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczne, komfortowe i skuteczne zabiegi, które przynoszą widoczne i długotrwałe rezultaty.

Sprawdź ceny, opinie i umów się na zabieg karboksyterapii Częstochowa ul. Dąbrowskiego 15/2 i zarezerwuj wizytę online przez Booksy!Przed zabiegiem
 • Do zabiegu nie musisz się szczególnie przygotowywać, bezpośrednio przed zabiegiem nie zalecamy picia kawy.
 • Musisz pamiętać, aby przed planowanym zabiegiem nie przyjmować aspiryny oraz innych środków obniżających krzepliwość krwi.
 • Możesz zastosować maść wzmacniającą z witaminą K w miejscu, gdzie wykonywany będzie zabieg.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog dezynfekuje miejsce, którym ma zostać wykonany zabieg karboksyterapii.
 • Miejsce przy miejscu za pomocą iniekcji wtłacza w skórę medyczny dwutlenek węgla, a następnie rozprowadza równomiernie pod skórą.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Twoja skóra bezpośrednio po zabiegu może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta, objawy te mijają zwykle po kilku godzinach.
 • Zalecamy, aby po zabiegu unikać zakażeń skóry.
 • Opalania oraz poddawania skóry silnym zmianom termicznym.
 • Przez 2-3 dni warto zrezygnować z siłowni.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Karboksyterapia w Częstochowie

Karboksyterapia w Częstochowie

Karboksyterapia w Częstochowie

Karboksyterapia to zabieg, który cieszy się wyjątkową popularnością w Laser DeLux®. Większość osób uważa, że ta kuracja jest efektywna w walce z różnymi problemami skórnymi i nie tylko. Polega ona na wprowadzeniu do wybranej partii ciała dwutlenku węgla, który częściowo zmienia się w kwas węglowy.

Co warto wiedzieć o zabiegu karboksyterapii w Częstochowie?

Karboksyterapia w Częstochowie jest uznawana za innowacyjną metodę w medycynie estetycznej. Lecznicze właściwości dwutlenku węgla znane są jednak od dziesięcioleci. W latach 40. XX wieku iniekcje CO2 były stosowane przez kardiologów w leczeniu chorób układu krążenia. Metoda ta znalazła również zastosowanie w terapii cukrzycy i miażdżycy. Z biegiem czasu naukowcy odkryli pozytywny wpływ dwutlenku węgla na skórę, co doprowadziło do rozwoju karboksyterapii w dermatologii i kosmetologii. Wykonywana w naszym salonie karboksyterapia w Częstochowie łączy więc w sobie współczesne technologie z naturalnymi metodami dbania o kondycję skóry.

Na co działa karboksyterapia? Wskazania do zabiegu karboksyterapii w Częstochowie

Mechanizm działania karboksyterapii opiera się na kilku procesach. Przede wszystkim, wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi w leczonej okolicy. To z kolei stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do lepszego odżywienia tkanek i odnowy komórek.

Karboksyterapia w Częstochowie - skuteczny zabieg na obrzęki

Karboksyterapia poprawia również drenaż limfatyczny leczonego obszaru, co przyczynia się do redukcji obrzęków i stanów zapalnych. Jest to szczególnie korzystne w przypadku walki z cellulitem czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na działanie dwutlenku węgla, który efektywnie je rozpuszcza.

Zabiegi karboksyterapii w Częstochowie na redukcję tłuszczu

Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych, co w połączeniu ze zwiększonym ukrwieniem prowadzi do przyspieszenia metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Efektem towarzyszącym jest skrócenie się włókien kolagenowych i stymulacja syntezy kolagenu skórnego, co przekłada się na remodeling skóry i poprawę jej elastyczności.

Karboksyterapia w Częstochowie do walki z oznakami starzenia się skóry

Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, co jest często problemem trudnym do rozwiązania innymi metodami. Może być również stosowana w terapii wypadania włosów, gdyż zwiększone ukrwienie skóry głowy stymuluje mieszki włosowe do intensywniejszego wzrostu.

Na czym polega zabieg karboksyterapii w Częstochowie w salonie Laser DeLux?

Karboksyterapia w Częstochowie polega na wykorzystaniu medycznego CO2 do terapii odnowy skóry. Podczas zabiegu karboksyterapii w Częstochowie w Laser DeLux, medyczny dwutlenek węgla o najwyższej czystości jest wprowadzany podskórnie lub śródskórnie za pomocą mikroiniekcji. Głębokość wprowadzenia gazu wynosi od 1 do 10 mm, co pozwala na dotarcie do wszystkich warstw skóry.

Jakie są efekty zabiegu karboksyterapii w Częstochowie wykonanej w salonie Laser DeLux?

Efekty serii zabiegów karboksyterapii w Częstochowie to m.in.:

 1. Poprawa produkcji kolagenu i elastyny
 2. Stymulacja mikrokrążenia
 3. Poprawa kondycji i wyglądu skóry
 4. Redukcja cellulitu
 5. Zmniejszenie rozstępów
 6. Zwiększenie jędrności skóry
 7. Wspomaganie leczenia trądziku
 8. Redukcja zmarszczek czy blizn
 9. Poprawa owalu twarzy
 10. Rozbicie złogów tłuszczowych
 11. Wspomaganie wzrostu włosów

Karboksyterapia w Częstochowie to klinicznie przebadana metoda, która opiera się na wykorzystaniu naturalne procesy zachodzące w organizmie do walki z powszechnymi problemami skórnymi.

karboksyterapia

Czy karboksyterapia jest skuteczna na cellulit i rozstępy?

Metoda karboksyterapii doskonale sprawdza doskonale sprawdza się w skutecznej walce z cellulitem. W Laser DeLux stosujemy zaawansowane techniki, które:

 1. Aktywują receptory odpowiedzialne za naturalny rozpad komórek tłuszczowych
 2. Zwiększają przepustowość naczyń krwionośnych
 3. Wspomagają pracę układu limfatycznego
 4. Pobudzają metabolizm
 5. Wspomagają wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych

Karboksyterapia w Częstochowie to wyjątkowo bezpieczna metody, która stanowi alternatywę dla liposukcji klasycznej. W przeciwieństwie do inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, karboksyterapia  jest mało inwazyjna i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Ile zabiegów karboksyterapii należy wykonać?

Zalecamy serię zabiegów karboksyterapii w Częstochowie wykonywanych w odstępach 7-14 dni. Liczba zabiegów jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry i oczekiwanych rezultatów. Wykonanie całej serii zabiegów gwarantuje znaczną poprawę skóry i osiągnięcie wymarzonych efektów.

 

5/5 - (19 Ilość ocen)

Przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii

Przed zabiegiem karboksyterapii w Częstochowie w Laser DeLux Częstochowa przeprowadzamy dokładny wywiad medyczny. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego ważne jest, aby poinformować nas o wszelkich schorzeniach i przyjmowanych lekach.

Zabiegu karboksyterapii w Częstochowie nie wykonujemy u osób, u których występują następujące stany zdrowotne:

 • Zakrzepowe zapalenie żył
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zator tętnicy płucnej
 • Jaskra
 • Hemofilia
 • Anemia sierpowata
 • Ciężkie choroby płuc
 • Niewydolność nerek
 • Nieustabilizowane ciśnienie krwi
 • Poikilodermia
 • Nowotwory i stany przednowotworowe
 • Niedawno przebyty zawał serca, dusznica
 • Immunosupresja bądź choroby układu odpornościowego

Jakie są względne przeciwwskazania do karboksyterapii w Częstochowie?

Przeciwwskazania do karboksyterapii w Częstochowie mogą być czasowe i zależne od aktualnego stanu pacjenta. W przypadku poniższych sytuacji, decyzja o zabiegu podejmowana jest indywidualnie po konsultacji ze specjalistą:

 • Zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu
 • Łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona
 • Historia chorobowa blizn koloidowych, zaburzenia gojenia
 • Przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne
 • Opryszczka
 • Epilepsja
 • Stosowanie środków obniżających krzepliwość krwi

Jakie są powikłania i skutki uboczne karboksyterapii?

Potencjalne skutki uboczne po karboksyterapii w Częstochowie to:

 • Miejscowe zaczerwienienie i obrzęk (ustępuje zwykle po kilku godzinach)
 • Niewielkie siniaki w miejscu wkłucia (zazwyczaj znikają po kilku dniach)
 • Uczucie rozpierania lub mrowienia w okolicy poddanej zabiegowi
 • W rzadkich przypadkach: infekcja w miejscu wkłucia.

Powikłania po karboksyterapii w Częstochowie są zazwyczaj przejściowe i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia. Sam zabieg karboksyterapii w Częstochowie w Laser DeLux jest bezpieczny, nieinwazyjny i odpowiedni dla osób niemalże w każdym wieku.

Urządzenie do karboksyterapii w Częstochowie

W Laser DeLux zabiegi karboksyterapii w Częstochowie wykonywane są przy użyciu zaawansowanego, specjalistycznego urządzenia medycznego. To innowacyjne narzędzie zostało zaprojektowane z myślą o precyzyjnym i bezpiecznym wprowadzaniu dwutlenku węgla pod skórę pacjenta. Zabieg karboksyterapii w Częstochowie rozpoczyna się od dokładnej dezynfekcji obszaru zabiegowego. Następnie, wykorzystując ultra cienkie igły o średnicy zaledwie 0,3-0,4 mm, nasi specjaliści wykonują serię mikroiniekcji. Głębokość wprowadzania gazu może być regulowana w zakresie od 1 do 10 mm, co pozwala na precyzyjne dotarcie do odpowiednich warstw skóry.

W zależności od celu zabiegu i obszaru poddawanego terapii, stosujemy różne techniki aplikacji. Może to być metoda punktowa, gdzie wykonuje się pojedyncze iniekcje w określonych miejscach, technika liniowa idealna do redukcji zmarszczek, czy też metoda wachlarzowa, szczególnie skuteczna w walce z cellulitem.

Jak działa urządzenie do kaboksyterapii?

Urządzenie do karboksyterapii w Częstochowie wykorzystuje specjalną butlę, zawierającą  medyczny dwutlenek węgla o najwyższej czystości. Gaz ten przechodzi przez zaawansowany system filtrujący, który gwarantuje jego sterylność przed wprowadzeniem do organizmu. Ważny elementem aparatury do karboksyterapii w Częstochowie jest precyzyjny regulator przepływu i ciśnienia, umożliwiający dokładne dozowanie gazu. Całością zarządza panel kontrolny, na którym nasi specjaliści ustawiają parametry zabiegu, dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Czy karboksyterapia boli?

Podczas zabiegu karboksyterapii w Częstochowie pacjent może odczuwać delikatne uczucie rozpierania lub mrowienia w miejscu iniekcji. Czasem pojawia się chwilowe zaczerwienienie skóry, ale dyskomfort jest minimalny i szybko ustępuje po zakończeniu procedury.

Ile trwa zabieg karboksyterapii w Częstochowie?

Cały zabieg karboksyterapii w Częstochowie trwa zazwyczaj od 15 do 45 minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanego terapii. Dla osiągnięcia optymalnych efektów, zazwyczaj zalecamy serię 6-10 zabiegów karboksyterapii w Częstochowie, wykonywanych w odstępach 7-14 dni. Taka częstotliwość pozwala skórze na regenerację między sesjami, jednocześnie utrzymując ciągłość stymulacji.

Czy warto wykonać karboksyterapię w Częstochowie?

Metoda karboksyterapii w Częstochowie stosowana w Laser DeLux wyróżnia się wysoką precyzją, minimalną inwazyjnością i krótkim czasem rekonwalescencji. Dzięki możliwości dostosowania parametrów do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, jesteśmy w stanie osiągać znakomite efekty w redukcji cellulitu, poprawie jędrności skóry czy zmniejszaniu lokalnych otłuszczeń.

Gdzie najlepiej wykonać zabieg karboksyterapii w Częstochowie?

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegów karboksyterapii w Częstochowie. Łącząc ich wiedzę z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaawansowanych technik, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczne, komfortowe i skuteczne zabiegi, które przynoszą widoczne i długotrwałe rezultaty.

Sprawdź ceny, opinie i umów się na zabieg karboksyterapii Częstochowa ul. Dąbrowskiego 15/2 i zarezerwuj wizytę online przez Booksy!

Podstawowe informacje

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg zabiegu karboksyterapii

Przed zabiegiem

 • Do zabiegu nie musisz się szczególnie przygotowywać, bezpośrednio przed zabiegiem nie zalecamy picia kawy.
 • Musisz pamiętać, aby przed planowanym zabiegiem nie przyjmować aspiryny oraz innych środków obniżających krzepliwość krwi.
 • Możesz zastosować maść wzmacniającą z witaminą K w miejscu, gdzie wykonywany będzie zabieg.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog dezynfekuje miejsce, którym ma zostać wykonany zabieg karboksyterapii.
 • Miejsce przy miejscu za pomocą iniekcji wtłacza w skórę medyczny dwutlenek węgla, a następnie rozprowadza równomiernie pod skórą.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Twoja skóra bezpośrednio po zabiegu może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta, objawy te mijają zwykle po kilku godzinach.
 • Zalecamy, aby po zabiegu unikać zakażeń skóry.
 • Opalania oraz poddawania skóry silnym zmianom termicznym.
 • Przez 2-3 dni warto zrezygnować z siłowni.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

Odkryj korzyści płynące z terapii dwutlenkiem węgla i ciesz się perfekcyjną i gładką skórą

dowiedz się więcej
Body wrapping, czyli owijanie ciała za pomocą folii lub bandaży to znana metoda na zgubienie zbędnych kilogramów. Czy to faktycznie działa? O czym musisz pamiętać?
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday