window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Zabiegi / Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej

Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: 10 zabiegów
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej

Większość kosmetyków, których używamy na co dzień, jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są w stanie przeniknąć w głębsze warstwy skóry. W efekcie działamy tylko na naskórek, a rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą do drogich kremów jest mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej, która dostarcza cenne substancje wprost do głębokich warstw skóry.

Kompleksowa odnowa skóry dzięki mezoterapii igłowej Bielsko-Biała

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała to rewolucyjne podejście do pielęgnacji i odmładzania skóry. Ten innowacyjny zabieg pozwala skutecznie zwalczać objawy starzenia się, poprawiając napięcie, elastyczność i koloryt cery. Sekret mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej tkwi w precyzyjnym dostarczaniu odżywczych składników aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie mogą one efektywnie działać.

Na czym polega mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej to niezwykle uniwersalny zabieg, dzięki któremu wygładzisz i odżywisz skórę, pozbędziesz się zmarszczek i niedoskonałości. Podczas mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej podaje się małe dawki substancji leczniczych i witamin pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, skórę głowy, ud czy brzucha.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w skórę twarzy, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda lub inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Zabiegi mezoterapii igłowej w Bielsko-Białej wykonywane są koktajlami firmy FUSION MESOTHERAPY®. Substancje lecznicze dostarczane są specjalnym pistoletem do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Częstotliwość zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała

Zabieg mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma.

Jak długo utrzymuje się efekt po mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Bezbolesna mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Zabieg mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny - czasami odczuwalny jest mały dyskomfort, ale niwelujemy go stosując maść znieczulającą przed zabiegiem. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody sprawią, że zatrzymasz oznaki starzenia się skóry, ujędrnisz ją, a nawet pozbędziesz się cellulitu.

Redukcja zmarszczek i efekt odmłodzenia - mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Mezoterapia głowa Bielsko-Biała stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny oraz wpływa na syntezę kwasy hialuronowego. Jest to więc nieinwazyjna metoda redukcji zmarszczek, przebarwień i innych problemów skórnych, typowych dla cery dojrzałej.

Usuwanie cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej

Dzięki zabiegowi mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej można również walczyć z cellulitem. Podczas mezoterapii igłowej Bielsko-Biała podaje się niewielkie ilości substancji leczniczych do tkanki podskórnej tkanki tłuszczowej, która dotknięta jest cellulitem. Aplikacja koktajli odbywa się punktowo, za pomocą iniekcji co kilka cm.

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej różni się od mezoterapii tradycyjnej tym, że preparaty podawane są głębiej do tkanki podskórnej. Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała osłabia objawy cellulitu oraz poprawia wygląd skóry, sprawia, że jest gładsza i delikatniejsza. Poprawie ulega budowa wewnętrznej tkanki tłuszczowej, a w efekcie odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Terapia prowadzona jest w cyklu 2-6 zabiegów mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej, w odstępach kilku tygodni. Raz do roku zalecane jest zastosowanie terapii podtrzymującej, która pozwoli na dłuższe zachowanie efektów zabiegu.

Zabieg na wypadające włosy - mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Wypadanie włosów, zakola, łysienie - to wstydliwy problem, z którym boryka się coraz więcej osób.
Na szczęście my znamy jego rozwiązanie - mezoterapię igłową w Bielsku-Białej.

Jak działa mezoterapia igłowa skóry głowy Bielsko-Biała

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej polega na wprowadzeniu pod skórę głowy odpowiednich substancji odżywczych, takich jak aminokwasy, minerały, mikro i makroelementy oraz witaminy z grupy B.

Jakie są efekty kuracji przeciw wypadaniu włosów? Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej:

 1. odżywia i nawilża skórę głowy
 2. stymuluje wzrost włosa
 3. poprawia strukturę włosów
 4. wzmacnia naczynka kapilarne
 5. redukuje poziom wydzielanego sebum
 6. spowalnia proces wypadania włosów
 7. zapobiega łysieniu

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała przywraca skórze zdrowy wygląd i pobudza ją do odbudowy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a odpowiednio dobrane preparaty gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej na wypadanie włosów:

 • łysienie plackowate,
 • włosy słabe (wymagające silnego odżywienia i wzmocnienia),
 • utrata włosów na skutek ubogiej diety,
 • włosy często farbowane,
 • włosy przedłużane,
 • łysienie androgenowe.

Najlepsze efekty możemy uzyskać stosując terapie łączone poprzez zastosowanie naprzemiennie karboksyterapii i mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii igłowej Bielsko-Biała i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę.

W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta.

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała cena

Koszt mezoterapii igłowej Bielsko-Biała zależy od obszaru zabiegowego oraz planu terapii ustalonego z kosmetologiem. Zazwyczaj zalecamy wykonanie serii 10 zabiegów w odpowiednich odstępach czasu, aby dać czas skórze na regenerację, a jednocześnie intensywnie stymulować ją do odnowy.

Cennik zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Umów wizytę online i skorzystaj z darmowych dermokonsultacji w Laser DeLux!

Gdzie na zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Nasza klinika medycyny estetycznej to miejsce, gdzie wykonasz profesjonalne zabiegi mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej. Oferujemy skuteczne kuracje na twarz i ciało, uwzględniające konkretne problemy skórne. Przed pierwszym zabiegiem mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej zapraszamy na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem w Laser DeLux Bielsko-Biała, ul. Szkolna 2.Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała jest zabiegiem dobrze tolerowanym przez większość pacjentów. Istnieją jednak przeciwwskazania, o których należy poinformować kosmetologa na wstępnej wizycie.

Kiedy zalecamy rezygnację z mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

 • Choroby autoimmunologiczne w fazie zaostrzenia
 • Zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze w obrębie skóry
 • Skłonność do blizn czy bliznowców
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Aktywne nowotwory
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Stany zapalne skóry w miejscu zabiegu
 • Skłonność do częstych wysypek lub reakcji alergicznych
 • Stwardnienie rozsiane
 • Niewyrównane choroby metaboliczne
 • Epizody padaczkowe

W niektórych przypadkach przeciwwskazania mogą mieć charakter czasowy, a po ustąpieniu objawów zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała będzie możliwy do wykonania.Urządzenie do mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej to zabieg kosmetyczny, w którym wykorzystujemy specjalną strzykawkę oraz cienką igłę do wprowadzania pod skórę odżywczych koktajli witaminowych. Poprzez mikroiniekcje podskórne na głębokość 1-2 mm, składniki aktywne preparatów mają bezpośredni dostęp do komórek skóry, co umożliwia efektywne działanie. Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej wspomaga procesy regeneracji i odnowy skóry, znacząco poprawiając jej kondycję.

Obszary zastosowania mezoterapii igłowej Bielsko-Biała

Zabieg mezoterapii igłowej W Bielsku-Białej może być wykonywany na na różnych obszarach ciała zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W Laser DeLux korzystamy z certyfikowanych preparatów od renomowanych producentów kosmetyków profesjonalnych, takich jak FUSION MESOTHERAPY®, CytoCare 532 czy kuracje peptydowe do pielęgnacji włosów marki dr Cyj.

W naszej ofercie znajduje się również mezoterapia mikroigłowa, a także wiele innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Umów się na bezpłatne konsultacje w Laser DeLux Bielsko-Biała, a doradzimy Ci w doborze najlepszego rozwiązania!Przed zabiegiem
 • Zapraszamy Cię do salonu na dermokonsultację, żeby dokładnie obejrzeć Twoją skórę i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
 • Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi.
 • Możesz zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.
Czytaj więcej
W trakcie
 • Kosmetolog znieczula skórę specjalną maścią, a następnie po ok. 40 minutach rozpoczyna iniekcję podskórną.
 • Miejsce przy miejscu nakłuwa skórę cienką igłą i wtłacza w nią specjalny koktajl witaminowy.
 • Na koniec kosmetolog nakłada na twarz specjalny żel łagodzący skórę.
Czytaj więcej
Po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta; objawy te ustępują w ciągu kilku dni.
 • Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Warto stosować krem z wysokim filtrem SPF 50.
 • Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia.
Czytaj więcej
Opinie naszych klientów
Laser DeLux / Zabiegi / Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej

Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej

Mezoterapia Igłowa w Bielsku-Białej

Większość kosmetyków, których używamy na co dzień, jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są w stanie przeniknąć w głębsze warstwy skóry. W efekcie działamy tylko na naskórek, a rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą do drogich kremów jest mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej, która dostarcza cenne substancje wprost do głębokich warstw skóry.

Kompleksowa odnowa skóry dzięki mezoterapii igłowej Bielsko-Biała

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała to rewolucyjne podejście do pielęgnacji i odmładzania skóry. Ten innowacyjny zabieg pozwala skutecznie zwalczać objawy starzenia się, poprawiając napięcie, elastyczność i koloryt cery. Sekret mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej tkwi w precyzyjnym dostarczaniu odżywczych składników aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie mogą one efektywnie działać.

Na czym polega mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej to niezwykle uniwersalny zabieg, dzięki któremu wygładzisz i odżywisz skórę, pozbędziesz się zmarszczek i niedoskonałości. Podczas mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej podaje się małe dawki substancji leczniczych i witamin pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, skórę głowy, ud czy brzucha.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w skórę twarzy, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda lub inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Zabiegi mezoterapii igłowej w Bielsko-Białej wykonywane są koktajlami firmy FUSION MESOTHERAPY®. Substancje lecznicze dostarczane są specjalnym pistoletem do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Częstotliwość zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała

Zabieg mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma.

Jak długo utrzymuje się efekt po mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Bezbolesna mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Zabieg mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny - czasami odczuwalny jest mały dyskomfort, ale niwelujemy go stosując maść znieczulającą przed zabiegiem. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody sprawią, że zatrzymasz oznaki starzenia się skóry, ujędrnisz ją, a nawet pozbędziesz się cellulitu.

Redukcja zmarszczek i efekt odmłodzenia - mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Mezoterapia głowa Bielsko-Biała stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny oraz wpływa na syntezę kwasy hialuronowego. Jest to więc nieinwazyjna metoda redukcji zmarszczek, przebarwień i innych problemów skórnych, typowych dla cery dojrzałej.

Usuwanie cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej

Dzięki zabiegowi mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej można również walczyć z cellulitem. Podczas mezoterapii igłowej Bielsko-Biała podaje się niewielkie ilości substancji leczniczych do tkanki podskórnej tkanki tłuszczowej, która dotknięta jest cellulitem. Aplikacja koktajli odbywa się punktowo, za pomocą iniekcji co kilka cm.

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej różni się od mezoterapii tradycyjnej tym, że preparaty podawane są głębiej do tkanki podskórnej. Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała osłabia objawy cellulitu oraz poprawia wygląd skóry, sprawia, że jest gładsza i delikatniejsza. Poprawie ulega budowa wewnętrznej tkanki tłuszczowej, a w efekcie odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Terapia prowadzona jest w cyklu 2-6 zabiegów mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej, w odstępach kilku tygodni. Raz do roku zalecane jest zastosowanie terapii podtrzymującej, która pozwoli na dłuższe zachowanie efektów zabiegu.

Zabieg na wypadające włosy - mezoterapia igłowa Bielsko-Biała

Wypadanie włosów, zakola, łysienie - to wstydliwy problem, z którym boryka się coraz więcej osób.
Na szczęście my znamy jego rozwiązanie - mezoterapię igłową w Bielsku-Białej.

Jak działa mezoterapia igłowa skóry głowy Bielsko-Biała

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej polega na wprowadzeniu pod skórę głowy odpowiednich substancji odżywczych, takich jak aminokwasy, minerały, mikro i makroelementy oraz witaminy z grupy B.

Jakie są efekty kuracji przeciw wypadaniu włosów? Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej:

 1. odżywia i nawilża skórę głowy
 2. stymuluje wzrost włosa
 3. poprawia strukturę włosów
 4. wzmacnia naczynka kapilarne
 5. redukuje poziom wydzielanego sebum
 6. spowalnia proces wypadania włosów
 7. zapobiega łysieniu

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała przywraca skórze zdrowy wygląd i pobudza ją do odbudowy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a odpowiednio dobrane preparaty gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej na wypadanie włosów:

 • łysienie plackowate,
 • włosy słabe (wymagające silnego odżywienia i wzmocnienia),
 • utrata włosów na skutek ubogiej diety,
 • włosy często farbowane,
 • włosy przedłużane,
 • łysienie androgenowe.

Najlepsze efekty możemy uzyskać stosując terapie łączone poprzez zastosowanie naprzemiennie karboksyterapii i mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej. Zalecana seria to minimum 3 zabiegi mezoterapii igłowej Bielsko-Biała i 3 zabiegi karboksyterapii wykonywane co tydzień na zmianę.

W zaawansowanym stadium problemu wypadania włosów wykonujemy serię 6 zabiegów mezoterapii i 6 zabiegów karboksyterapii. Liczba zabiegów mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta.

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała cena

Koszt mezoterapii igłowej Bielsko-Biała zależy od obszaru zabiegowego oraz planu terapii ustalonego z kosmetologiem. Zazwyczaj zalecamy wykonanie serii 10 zabiegów w odpowiednich odstępach czasu, aby dać czas skórze na regenerację, a jednocześnie intensywnie stymulować ją do odnowy.

Cennik zabiegów mezoterapii igłowej Bielsko-Biała sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Umów wizytę online i skorzystaj z darmowych dermokonsultacji w Laser DeLux!

Gdzie na zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

Nasza klinika medycyny estetycznej to miejsce, gdzie wykonasz profesjonalne zabiegi mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej. Oferujemy skuteczne kuracje na twarz i ciało, uwzględniające konkretne problemy skórne. Przed pierwszym zabiegiem mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej zapraszamy na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem w Laser DeLux Bielsko-Biała, ul. Szkolna 2.

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej

Mezoterapia igłowa Bielsko-Biała jest zabiegiem dobrze tolerowanym przez większość pacjentów. Istnieją jednak przeciwwskazania, o których należy poinformować kosmetologa na wstępnej wizycie.

Kiedy zalecamy rezygnację z mezoterapii igłowej Bielsko-Biała?

 • Choroby autoimmunologiczne w fazie zaostrzenia
 • Zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze w obrębie skóry
 • Skłonność do blizn czy bliznowców
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Aktywne nowotwory
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Stany zapalne skóry w miejscu zabiegu
 • Skłonność do częstych wysypek lub reakcji alergicznych
 • Stwardnienie rozsiane
 • Niewyrównane choroby metaboliczne
 • Epizody padaczkowe

W niektórych przypadkach przeciwwskazania mogą mieć charakter czasowy, a po ustąpieniu objawów zabieg mezoterapii igłowej Bielsko-Biała będzie możliwy do wykonania.

Urządzenie do mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej to zabieg kosmetyczny, w którym wykorzystujemy specjalną strzykawkę oraz cienką igłę do wprowadzania pod skórę odżywczych koktajli witaminowych. Poprzez mikroiniekcje podskórne na głębokość 1-2 mm, składniki aktywne preparatów mają bezpośredni dostęp do komórek skóry, co umożliwia efektywne działanie. Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej wspomaga procesy regeneracji i odnowy skóry, znacząco poprawiając jej kondycję.

Obszary zastosowania mezoterapii igłowej Bielsko-Biała

Zabieg mezoterapii igłowej W Bielsku-Białej może być wykonywany na na różnych obszarach ciała zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W Laser DeLux korzystamy z certyfikowanych preparatów od renomowanych producentów kosmetyków profesjonalnych, takich jak FUSION MESOTHERAPY®, CytoCare 532 czy kuracje peptydowe do pielęgnacji włosów marki dr Cyj.

W naszej ofercie znajduje się również mezoterapia mikroigłowa, a także wiele innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Umów się na bezpłatne konsultacje w Laser DeLux Bielsko-Biała, a doradzimy Ci w doborze najlepszego rozwiązania!

Podstawowe informacje
Czas trwania: 45 min.
Rekomendowana ilość zabiegów: 10 zabiegów
Cel: odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przebieg mezoterapii igłowej w Bielsku-Białej

Przed zabiegiem

 • Zapraszamy Cię do salonu na dermokonsultację, żeby dokładnie obejrzeć Twoją skórę i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
 • Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi.
 • Możesz zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.
Czytaj więcej

W trakcie

 • Kosmetolog znieczula skórę specjalną maścią, a następnie po ok. 40 minutach rozpoczyna iniekcję podskórną.
 • Miejsce przy miejscu nakłuwa skórę cienką igłą i wtłacza w nią specjalny koktajl witaminowy.
 • Na koniec kosmetolog nakłada na twarz specjalny żel łagodzący skórę.
Czytaj więcej

Po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta; objawy te ustępują w ciągu kilku dni.
 • Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Warto stosować krem z wysokim filtrem SPF 50.
 • Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia.
Czytaj więcej
Ostatnie na blogu

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

Mezoterapia igłowa to niezwykle uniwersalny zabieg, który pozwoli Ci wygładzić i odżywić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości

dowiedz się więcej
Olejek rycynowy stosujemy na twarz, włosy i paznokcie od lat. Jego magiczne działanie znane jest każdemu. Jednak, czy wiesz jak go stosować? Jak często używać olejku rycynowego do twarzy i dla kogo jest przeznaczony? Czy istnieją inne sposoby na walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry? Sprawdź!
W ostatnim czasie popularną metodą na depilację twarzy i przy okazji pozbycie się martwego naskórka jest użycie nożyka do golenia twarzy. Modne są obecnie kolorowe nożyki do golenia twarzy. Najczęściej występują w kolorze różowym, czarnym lub przezroczystym.
Od wielu lat na polskich ulicach w styczniowe dni widujemy czerwone naklejki w kształcie serduszek. Każdy bez problemy kojarzy je już z daleka. Mowa oczywiście o organizowanej w środku zimy zbiórce WOŚP.
Sucha i zmęczona skóra ma predyspozycje do podrażnień i zaczerwienień. Sucha skóra na twarzy negatywnie wpływa na nasz wygląd i dodaje lat. W wyniku zbyt suchej cery zwiększa się prawdopodobieństwo powstawania zmarszczek. Czy mamy wpływ na suchość skóry? Jak jej zaradzić?
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday