fbpx
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Płock Poznań Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / Beauty Planner na 2021 rok od Laser Delux!

Beauty Planner na 2021 rok od Laser Delux!

Początek roku działa na każdego z nas bardzo mobilizująco. Zwłaszcza my Kobiety jesteśmy pełne nadziei, na to, że uda nam się zrealizować cele na 2021. Dbanie o urodę to jedno z tych postanowień noworocznych, nad którym spora część z nas pochyli się w tym roku. I bardzo dobrze! Zauważalny wzrost zainteresowania nowoczesnymi zabiegami kosmetycznymi oraz codzienną pielęgnacją domową sprawia, że Kobiety coraz lepiej zaczynają czuć się we własnym ciele i pozbywają się kompleksów, z którymi męczyły się przez długie lata.

Pewnie znasz już Patrycję naszą Kosmetolog, która od ponad roku dzieli się z klientami Laser Delux swoją wiedzą na temat zabiegów, kosmetyków i codziennej pielęgnacji. Wspólnie z nią postanowiliśmy przygotować dla Ciebie Beauty Planner na cały rok, który pomoże Ci zatroszczyć się o skórę i wytrwać w postanowieniach noworocznych. Mamy nadzieję, że nasz prezent sprawi Ci dużo radości i każdego dnia będziesz go sumiennie wypełniać.  

Co znajdziesz w Beauty Plenerze na 2021 rok?

 Twój planner jest podzielony na sekcje: 

  • tygodniowe 
  • miesięczne 
  • dwumiesięczne 
  • półroczne
  • roczne 

Na każdym etapie czekają na Ciebie nowe wyzwania urodowe, które będziesz realizować w domu i profesjonalnym gabinecie kosmetycznym - Laser Delux. Pamiętaj, że każdy z tych etapów jest bardzo ważny, żeby kompleksowo zadbać o swoją skórę ale też wymodelować sylwetkę. 

Trzymamy mocno za Ciebie kciuki i życzymy samych sukcesów w tym 2021 roku. Oczywiście nie tylko tych urodowych ale też takich, dzięki którym będziesz mogła powiedzieć, że jesteś szczęśliwą kobietą! Wszystkiego dobrego na Nowy rok od całego zespołu Laser Delux!

planner 2021

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 miesiąc temu

Dzięki za ten planner. W koncu wszystko usystematyzowane 🙂

Dominika
Dominika
1 miesiąc temu

Super sprawa! Będę korzystać 😘

Aleksandra
Aleksandra
26 dni temu

Od dawna przymierzałam się do zrobienia takiego “beauty-planu”. Dzięki, teraz pielęgnacja mojej skóry będzie lepiej zorganizowana! 😉