(function() { var script = document.createElement('script'); script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js'; script.async = true; document.head.appendChild(script); }()) var __cp = { "id": "N_Z-izFEexO7tCYiYWKJz8Sb0ulmB2cvLkxr0fFOf_w", "version": "1.1" }; (function(window, document) { var cp = document.createElement('script'); cp.type = 'text/javascript'; cp.async = true; cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.'); var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(cp, s); if (window.callpage) { alert('You could have only 1 CallPage code on your website!'); } else { window.callpage = function(method) { if (method == '__getQueue') { return this.methods; } else if (method) { if (typeof window.callpage.execute === 'function') { return window.callpage.execute.apply(this, arguments); } else { (this.methods = this.methods || []).push({ arguments: arguments }); } } }; window.callpage.__cp = __cp; window.callpage('api.button.autoshow'); } })(window, document); window.__lc = window.__lc || {}; window.__lc.license = 4442131; ;(function(n,t,c){function i(n){return e._h?e._h.apply(null,n):e._q.push(n)}var e={_q:[],_h:null,_v:"2.0",on:function(){i(["on",c.call(arguments)])},once:function(){i(["once",c.call(arguments)])},off:function(){i(["off",c.call(arguments)])},get:function(){if(!e._h)throw new Error("[LiveChatWidget] You can't use getters before load.");return i(["get",c.call(arguments)])},call:function(){i(["call",c.call(arguments)])},init:function(){var n=t.createElement("script");n.async=!0,n.type="text/javascript",n.src="https://cdn.livechatinc.com/tracking.js",t.head.appendChild(n)}};!n.__lc.asyncInit&&e.init(),n.LiveChatWidget=n.LiveChatWidget||e}(window,document,[].slice)) 26 Maja - Dzień wyjątkowych Kobiet! - Laser DeLux® ! function(w, d, t) { w.TiktokAnalyticsObject = t; var ttq = w[t] = w[t] || []; ttq.methods = ["page", "track", "identify", "instances", "debug", "on", "off", "once", "ready", "alias", "group", "enableCookie", "disableCookie"], ttq.setAndDefer = function(t, e) { t[e] = function() { t.push([e].concat(Array.prototype.slice.call(arguments, 0))) } }; for (var i = 0; i < ttq.methods.length; i++) ttq.setAndDefer(ttq, ttq.methods[i]); ttq.instance = function(t) { for (var e = ttq._i[t] || [], n = 0; n < ttq.methods.length; n++) ttq.setAndDefer(e, ttq.methods[n]); return e }, ttq.load = function(e, n) { var i = "https://analytics.tiktok.com/i18n/pixel/events.js"; ttq._i = ttq._i || {}, ttq._i[e] = [], ttq._i[e]._u = i, ttq._t = ttq._t || {}, ttq._t[e] = +new Date, ttq._o = ttq._o || {}, ttq._o[e] = n || {}; var o = document.createElement("script"); o.type = "text/javascript", o.async = !0, o.src = i + "?sdkid=" + e + "&lib=" + t; var a = document.getElementsByTagName("script")[0]; a.parentNode.insertBefore(o, a) }; ttq.load('C61P4F3VJ586PA3ACUC0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Łódź Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Kalisz Katowice Kielce Kraków Lublin Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa, Egejska Warszawa, Hanki Czaki Warszawa, Widok Wrocław
Laser DeLux / Blog / 26 Maja - Dzień wyjątkowych Kobiet!

26 Maja - Dzień wyjątkowych Kobiet!

laser delux

Dzień Matki to zdecydowanie jedno z najbardziej wzruszających świąt w ciągu roku. W tym dniu możemy podziękować naszej Matce za cały trud włożony w nasze wychowanie oraz za to, że zawsze możemy na nią liczyć. Na całym świecie uroczystość tą obchodzi się w różne dni, przykładowo w Stanach Zjednoczonych lub w Zachodniej Europie jest to święto ruchome, które wypada zawsze w drugą niedzielę maja. W Polsce od pierwszej połowy XX wieku święto Dnia Matki obchodzimy 26.05. - w tym dniu składamy swoim rodzicielkom życzenia oraz obdarowujemy je upominkiem. No właśnie, jak znaleźć prezent idealny dla Mamy? W końcu zależy nam na tym, aby była ona zadowolona! Zebraliśmy najciekawsze propozycje, zostań z nami a na pewno dowiesz się, co kupić i co zrobić, aby wywołać uśmiech i wzruszenie.

spis treści

Oferty specjalne

Sprawdź

Pomysł na prezent dla Mamy - bukiet kwiatów

Można pomyśleć, że to bardzo tradycyjny sposób na prezent, ale przecież każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty! Maj to miesiąc, który obfituje w wiele pięknych gatunków np. peonie, hortensje czy bez. Czasy klasycznych róż już dawno minęły! Obecnie kwiaciarnie specjalizują się w przygotowaniu pięknych, nietuzinkowych bukietów, które na pewno zachwycą Twoją mamę. Jeśli masz ochotę na nieco bardziej elegancki prezent, możesz wybrać tzw. flower boxa, czyli kwiaty w pudełku. Coraz więcej kwiaciarni oferuje tego typu prezenty - nic dziwnego, są one naprawdę bardzo gustowne. Jesteśmy pewni, że piękne kwiaty zmiękczą serce i spowodują łzy wzruszenia!

Idealny prezent na 26.05? Wycieczka!

Nasze mamy na co dzień są wyjątkowo zabiegane. Myślą o zakupach, obiedzie, zabawie z wnukami czy o kolejnym przepisie na ciasto. W ich harmonogramie rzadko można znaleźć czas dla siebie. Dlatego pomyśl o tym, czy nie byłoby przyjemnie zabrać mamę na jednodniowy wypad poza miasto? Dookoła znajduje się wiele pięknych miejsc oraz urokliwych zakątków. Pozwól chociaż na jeden dzień zapomnieć mamie o codziennych obowiązkach. Zabierz ją na wymarzony obiad, może zawsze chciała spróbować sushi, a nie miała ku temu okazji? Pokaż jej piękne zakątki kraju, pozwól się zrelaksować i co najważniejsze - pokaż jej, jak bardzo ją kochasz. Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować!

Bon do Laser Delux - prezent, który poprawi samopoczucie!

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja mama dostała prezent praktyczny, z którego na pewno będzie zadowolona to koniecznie zapoznaj się z ofertą Laser DeLux. Kupujesz bon, a obdarowana osoba sama decyduje, na co chce przeznaczyć otrzymane środki. Oferujemy zabiegi takie jak depilacja laserowa, endermologia, mezoterapia oraz wiele, wiele innych. Każda kobieta potrzebuje chwili dla siebie i uwielbia miejsca, w których może poczuć się jak królowa. Tak właśnie jest w salonach Laser DeLux, kosmetologowie dbają o komfort każdej klientki i z najwyższą dokładnością dbają o wszystkie wykonywane zabiegi.

Dodatkowo taki prezent jest ekologiczny, ponieważ jedyne za co płacisz to pudełeczko - nie musisz się martwić zbędnym plastikiem czy niepotrzebnym konsumpcjonizmem. Kartę podarunkową możesz kupić na kilka sposobów, wystarczy, że napiszesz do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku, Instagramie lub Livechacie. Możesz też zrobić to telefonicznie kontaktując się z wybranym przez siebie salonem. Wybór należy do Ciebie!

Praktyczny prezent dla Mamy? Kurs edukacyjny!

Na naukę nigdy nie jest za późno! Interesujący, wartościowy kurs na pewno będzie idealnym prezentem. Może nauka nowego języka? albo kurs szybkiego czytania? Jeśli Twoja Mama uwielbia nowe wyzwania to na pewno doceni taki prezent! Dowiedz się o czym marzy Twoja rodzicielka i koniecznie postaraj się spełnić to marzenie.

Każda Mama jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze! Pozwól jej poczuć się w tym dniu wyjątkowo i pokaż, jak bardzo ją kochasz, w końcu Dzień Matki jest tylko raz w roku :) Mamy nadzieję, że pomogliśmy i już nie będziesz mieć problemu z wyborem prezentu idealnego, jeśli tak to koniecznie oceń nasz artykuł. Możesz zrobić to pod tekstem klikając 5 gwiazdek.

Przeczytaj więcej w naszych poradnikach:


Proponowane zabiegi:

5 1 Ilość ocen
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday